v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 21/1
Introduktion, Introduktion, G:a Paviljongen 206 (Hus P 206), Ines Bramao
11:00
08:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 22/1
Introduktion, Föreläsning, Eden 131, Ines Bramao
12:00
08:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 23/1
Introduktion, Föreläsning, Eden 131, Johan Mårtensson
10:00
08:00
Introduktion, Föreläsning, Eden 131, Ines Bramao
15:00
13:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 24/1
Introduktion, Föreläsning, G:a Polikliniken 124 (Hus M 124), Johan Mårtensson
12:00
10:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 25/1
Introduktion, Information, Fredrik Vanek
12:00
10:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 26/1
Omtentamen, G:a Paviljongen 115 (Hus P 115)
13:00
09:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 27/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 28/1
Psykologi: Arbets- och organisationspsykologi, Psykologi: Att prestera under stress - teori och tillämpningar, Psykologi: Marknadsföringspsykologi och inflytande, Psykologi: Medvetande, förändrade medvetandetillstånd och parapsykologi, Psykologi: Personlighets- och utvecklingspsykologi, Psykologi: Rättspsykologi, Psykologi: Samtals- och intervjuteknik, Psykologi: Socialpsykologi, Psykologi: Översiktskurs, Introduktion, Eden 129 Hela
17:00
15:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 29/1
Introduktion, Föreläsning, G:a Paviljongen 115 (Hus P 115), Ines Bramao
15:00
13:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 30/1
Introduktion, Föreläsning, G:a Paviljongen 206 (Hus P 206), Ines Bramao
12:00
10:00
Introduktion, Föreläsning, G:a Paviljongen 206 (Hus P 206), Susanna Vestberg
15:00
13:00
Introduktion, Föreläsning, G:a Paviljongen 206 (Hus P 206), Susanna Vestberg
17:00
15:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 31/1
Introduktion, Föreläsning, G:a Paviljongen 206 (Hus P 206), Ines Bramao
10:00
08:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 1/2
Introduktion, Föreläsning, Eden 131, Susanna Vestberg
10:00
08:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 2/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 3/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 4/2
Introduktion, Seminarium, G:a Paviljongen 016 (Hus P 016), Ines Bramao
11:00
09:00
Introduktion, Seminarium, G:a Paviljongen 016 (Hus P 016), Ines Bramao
15:00
13:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 5/2
Introduktion, Seminarium, G:a Paviljongen 016 (Hus P 016), Ines Bramao
11:00
09:00
Introduktion, Seminarium, G:a Paviljongen 016 (Hus P 016), Ines Bramao
15:00
13:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 6/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 7/2
Introduktion, Seminarium, G:a Polikliniken 123 (Hus M 123), Roger Johansson
12:00
10:00
Introduktion, Seminarium, G:a Polikliniken 124 (Hus M 124), Roger Johansson
15:00
13:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 8/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 9/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 10/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 11/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 12/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 13/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 14/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 15/2
Introduktion, Tentamen, MA 10A, MA 10B
12:00
08:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 16/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 17/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 18/2
Basala funktioner, Föreläsning, G:a Paviljongen 206 (Hus P 206), Magnus Lindgren
12:00
10:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 19/2
Basala funktioner, Föreläsning, G:a Paviljongen 206 (Hus P 206), Magnus Lindgren
15:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 20/2
Basala funktioner, Föreläsning, G:a Paviljongen 206 (Hus P 206), Magnus Lindgren
12:00
10:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 21/2
Basala funktioner, Föreläsning, G:a Polikliniken 138 (Hus M 138), Anders Tingström
16:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 22/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 23/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 24/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 25/2
Basala funktioner, Föreläsning, G:a Paviljongen 206 (Hus P 206), Marianne Ors
15:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 26/2
Basala funktioner, Föreläsning, Eden 131, Simon Granér
12:00
10:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 27/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 28/2
Basala funktioner, Föreläsning, G:a Paviljongen 209 (Hus P 209), Roger Johansson
12:00
10:00
Basala funktioner, Föreläsning, G:a Paviljongen 209 (Hus P 209), Roger Johansson
15:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 2/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 3/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 4/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 5/3
Kognitiv laboration, Projekt, Fredrik Vanek
15:00
13:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 6/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 7/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 8/3
Psykologi: Marknadsföringspsykologi och inflytande, Tentamen, MA 10A, MA 10B, MA 10C
12:00
08:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 9/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 10/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 11/3
Högre kognitiva funktioner, Föreläsning, Eden 131, Magnus Lindgren
15:00
13:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 12/3
Högre kognitiva funktioner, Föreläsning, Eden 129 Hela, Magnus Lindgren
15:00
13:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 13/3
Högre kognitiva funktioner, Föreläsning, Eden 131, Mikael Johansson
12:00
08:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 14/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 15/3
Högre kognitiva funktioner, Föreläsning, G:a Paviljongen 206 (Hus P 206), Mikael Johansson
12:00
08:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 16/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 17/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 18/3
Högre kognitiva funktioner, Föreläsning, G:a Polikliniken 331 (Hus M 331), Mikael Johansson
12:00
08:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 19/3
Högre kognitiva funktioner, Föreläsning, Eden 131, Mikael Johansson
12:00
08:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 20/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 21/3
Högre kognitiva funktioner, Föreläsning, G:a Polikliniken 124 (Hus M 124), Susanna Vestberg
12:00
10:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 22/3
Högre kognitiva funktioner, Föreläsning, Socialhögskolan 12, Magnus Lindgren
12:00
08:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 23/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 24/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 25/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 26/3
Högre kognitiva funktioner, Föreläsning, G:a Polikliniken 331 (Hus M 331), Sverker Sikström
15:00
13:00
Högre kognitiva funktioner, Laboration, G:a Polikliniken 331 (Hus M 331), Fiona Mulvey, Mats Dahl
16:00
15:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 27/3
Högre kognitiva funktioner, Föreläsning, Hus M 109, Sverker Sikström
12:00
10:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 28/3
Högre kognitiva funktioner, Föreläsning, G:a Kirurgen 144 (Hus R 144), Ilkka Salo
15:00
13:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 29/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 30/3
Psykologi: Arbets- och organisationspsykologi, Psykologi: Kandidatkurs, Psykologi: Personlighets- och utvecklingspsykologi, Psykologi: Socialpsykologi, Psykologi: Översiktskurs, Omtentamen, Eden 025
13:00
09:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 31/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 1/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 2/4
Högre kognitiva funktioner, Seminarium, Hus M 109, Sophia Åkerblom
12:00
10:00
Högre kognitiva funktioner, Seminarium, Hus M 109, Sophia Åkerblom
15:00
13:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 3/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 4/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 5/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 6/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 7/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 8/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 9/4
Tentamen, MA 8A, MA 8B
18:00
14:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 10/4
Kognitiv laboration, Handledning, G:a Paviljongen 006 (Hus P 006), Fiona Mulvey
16:00
13:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 11/4
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 006 (Hus P 006), Mats Dahl
16:00
13:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 12/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 13/4
Psykologi: Att prestera under stress - teori och tillämpningar, Psykologi: Marknadsföringspsykologi och inflytande, Psykologi: Rättspsykologi, Psykologi: Översiktskurs, Omtentamen, Eden 025
13:00
09:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 14/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 15/4
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 035 (Hus P 035), Fiona Mulvey
10:00
09:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 035 (Hus P 035), Fiona Mulvey
11:00
10:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 035 (Hus P 035), Fiona Mulvey
12:00
11:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 007 (Hus P 007), Mats Dahl
14:00
13:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 007 (Hus P 007), Mats Dahl
15:00
14:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 007 (Hus P 007), Mats Dahl
16:00
15:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 16/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 17/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 18/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 19/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 20/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 21/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 22/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 23/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 24/4
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 038 (Hus P 038), Fiona Mulvey
10:00
09:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 038 (Hus P 038), Fiona Mulvey
11:00
10:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 038 (Hus P 038), Fiona Mulvey
12:00
11:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 038 (Hus P 038), Mats Dahl
16:00
15:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 038 (Hus P 038), Mats Dahl
17:00
16:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 038 (Hus P 038), Mats Dahl
18:00
17:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 25/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 26/4
Laboration, G:a Paviljongen 006 (Hus P 006), Fiona Mulvey
10:00
09:00
Laboration, G:a Paviljongen 019 (Hus P 019), Fiona Mulvey
11:00
10:00
Laboration, G:a Paviljongen 019 (Hus P 019), Fiona Mulvey
12:00
11:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 006 (Hus P 006), Mats Dahl
16:00
15:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 008 (Hus P 008), Mats Dahl
17:00
16:00
Kognitiv laboration, Laboration, G:a Paviljongen 008 (Hus P 008), Mats Dahl
18:00
17:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 27/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 28/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 29/4
Seminarium, G:a Polikliniken 138 (Hus M 138), Fiona Mulvey, Mats Dahl
12:00
09:00
Kognitiv laboration, Deadline
00:00
23:45
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 30/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 2/5
Emotion och social interaktion, Föreläsning, G:a Paviljongen 206 (Hus P 206), Mikael Johansson
17:00
13:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 3/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 5/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 6/5
Emotion och social interaktion, Föreläsning, G:a Polikliniken 124 (Hus M 124), Mikael Johansson
12:00
08:00
Emotion och social interaktion, Föreläsning, G:a Polikliniken 124 (Hus M 124), Magnus Lindgren
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 7/5
Emotion och social interaktion, Introduktion, G:a Polikliniken 124 (Hus M 124), Sophia Åkerblom
10:00
09:00
Emotion och social interaktion, Introduktion, G:a Polikliniken 124 (Hus M 124), Sophia Åkerblom
12:00
10:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 8/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 9/5
Emotion och social interaktion, Introduktion, Hus M 109, Sophia Åkerblom
10:00
08:00
Emotion och social interaktion, Introduktion, Hus M 109, Sophia Åkerblom
12:00
10:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 12/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 20/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 21/5
Tentamen, MA 8A, MA 8B
12:00
08:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 22/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 23/5
Projektarbete, Projekt, Eden 131, Sophia Åkerblom
12:00
08:00
Projektarbete, Projekt, Eden 131, Sophia Åkerblom
17:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 24/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 25/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 26/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 27/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 28/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 29/5
Projektarbete, Projekt, Eden 131, Sophia Åkerblom
12:00
08:00
Projektarbete, Projekt, Eden 131, Sophia Åkerblom
17:00
13:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 30/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 31/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 2/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 3/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 4/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 5/6
Projektarbete, Seminarium, Eden 131, Sophia Åkerblom
12:00
08:00
Projektarbete, Seminarium, Eden 131, Sophia Åkerblom
17:00
13:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 6/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 7/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 8/6
Psykologi: Arbets- och organisationspsykologi, Psykologi: Marknadsföringspsykologi och inflytande, Psykologi: Personlighets- och utvecklingspsykologi, Psykologi: Socialpsykologi, Psykologi: Översiktskurs, Omtentamen, Eden 025
13:00
09:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 9/6