v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 21/1
Introduktion till socialpsykologin
Föreläsning
Eden 131
Una Tellhed
G1-G2
12:00
10:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 22/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 23/1
Introduktion till socialpsykologin
Föreläsning
Eden 131
Una Tellhed
G3
12:00
10:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 24/1
Introduktion till socialpsykologin
Laboration
G:a Paviljongen 039 (Hus P 039)
G:a Paviljongen 040 (Hus P 040)
G:a Paviljongen 041 (Hus P 041)
G:a Paviljongen 042 (Hus P 042)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 040 (Hus P 040)
G:a Paviljongen 041 (Hus P 041)
G:a Paviljongen 042 (Hus P 042)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
Una Tellhed
16:00
13:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 25/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 28/1
Introduktion till socialpsykologin
Föreläsning
Eden 131
Una Tellhed
G4
15:00
13:00
Introduktion
Eden 129 Hela
Välkomstmöte nya studenter
17:00
15:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 29/1
Introduktion till socialpsykologin
Föreläsning
G:a Polikliniken 124 (Hus M 124)
Una Tellhed
G5
15:00
13:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 30/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 31/1
Introduktion till socialpsykologin
Föreläsning
G:a Polikliniken 124 (Hus M 124)
Una Tellhed
G7
15:00
13:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 1/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 4/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 5/2
Introduktion till socialpsykologin
Föreläsning
Eden 131
Una Tellhed
G8
12:00
10:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 6/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 7/2
Introduktion till socialpsykologin
Föreläsning
Eden 131
Una Tellhed
G9
15:00
13:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 8/2
Introduktion till socialpsykologin
Laboration
G:a Paviljongen 039 (Hus P 039)
G:a Paviljongen 040 (Hus P 040)
G:a Paviljongen 041 (Hus P 041)
G:a Paviljongen 042 (Hus P 042)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 040 (Hus P 040)
G:a Paviljongen 041 (Hus P 041)
G:a Paviljongen 042 (Hus P 042)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
Una Tellhed
12:00
09:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 11/2
Introduktion till socialpsykologin
Föreläsning
Eden 131
Una Tellhed
G10
12:00
10:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 12/2
Introduktion till socialpsykologin
Föreläsning
Eden 131
Una Tellhed
G12
12:00
10:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 13/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 14/2
Introduktion till socialpsykologin
Föreläsning
Eden 131
Una Tellhed
G13-G14
15:00
13:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 15/2
Introduktion till socialpsykologin
Laboration
G:a Paviljongen 039 (Hus P 039)
G:a Paviljongen 040 (Hus P 040)
G:a Paviljongen 041 (Hus P 041)
G:a Paviljongen 042 (Hus P 042)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 040 (Hus P 040)
G:a Paviljongen 041 (Hus P 041)
G:a Paviljongen 042 (Hus P 042)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
Una Tellhed
12:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 18/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 19/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 20/2
Tentamen
MA 10, Hela
MA 9A
MA 9B
MA 9C
MA 9A
MA 9B
MA 9C
Tentamen PSYD32:1, PSYK11:1, PSYD62:1, PSYD21:1
Kom en kvart innan tentamen startar-Ta med fotolegitimation!
Kom en kvart innan tentamen startar-Ta med fotolegitimation!
18:00
14:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 21/2
Emotion och social kognition
Föreläsning
Eden 131
Una Tellhed
A2
15:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 22/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 25/2
Emotion och social kognition
Föreläsning
Eden 131
Tomas Jungert
O1-3, u
15:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 26/2
Emotion och social kognition
Seminarium
G:a Paviljongen 035 (Hus P 035)
G:a Paviljongen 036 (Hus P 036)
G:a Paviljongen 037 (Hus P 037)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 036 (Hus P 036)
G:a Paviljongen 037 (Hus P 037)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
Una Tellhed
A3
15:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 27/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 28/2
Emotion och social kognition
Föreläsning
Eden 131
Tomas Jungert
O10
12:00
10:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 1/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 4/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 5/3
Emotion och social kognition
Laboration
G:a Paviljongen 039 (Hus P 039)
G:a Paviljongen 040 (Hus P 040)
G:a Paviljongen 041 (Hus P 041)
G:a Paviljongen 042 (Hus P 042)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 040 (Hus P 040)
G:a Paviljongen 041 (Hus P 041)
G:a Paviljongen 042 (Hus P 042)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
Tomas Jungert
16:00
13:00
Emotion och social kognition
Inlämning
Deadline för inlämning av uppsats
18:15
18:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 6/3
Emotion och social kognition
Seminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Fredrik Björklund
Uppsatsseminarium
12:00
10:00
Emotion och social kognition
Seminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Fredrik Björklund
Uppsatsseminarium
14:00
12:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 7/3
Emotion och social kognition
Seminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Tomas Jungert
Uppsatsseminarium
11:00
09:00
Emotion och social kognition
Seminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Tomas Jungert
Uppsatsseminarium
13:00
11:00
Emotion och social kognition
Seminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Tomas Jungert
Uppsatsseminarium
15:00
13:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 8/3
Emotion och social kognition
Seminarium
G:a Paviljongen 203 (Hus P 203)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 209 (Hus P 209)
G:a Paviljongen 211 (Hus P 211)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 209 (Hus P 209)
G:a Paviljongen 211 (Hus P 211)
Una Tellhed
A4
15:00
13:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 11/3
Emotion och social kognition
Seminarium
G:a Paviljongen 203 (Hus P 203)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 209 (Hus P 209)
G:a Paviljongen 211 (Hus P 211)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 209 (Hus P 209)
G:a Paviljongen 211 (Hus P 211)
Una Tellhed
A5
15:00
13:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 12/3
Emotion och social kognition
Seminarium
G:a Paviljongen 203 (Hus P 203)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 209 (Hus P 209)
G:a Paviljongen 211 (Hus P 211)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 209 (Hus P 209)
G:a Paviljongen 211 (Hus P 211)
Una Tellhed
A6
15:00
13:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 13/3
Emotion och social kognition
Föreläsning
Eden 131
Tomas Jungert
15:00
13:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 14/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 15/3
Emotion och social kognition
Föreläsning
Eden 131
Tomas Jungert
O5_7
12:00
10:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 18/3
Emotion och social kognition
Seminarium
G:a Paviljongen 203 (Hus P 203)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 209 (Hus P 209)
G:a Paviljongen 211 (Hus P 211)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 209 (Hus P 209)
G:a Paviljongen 211 (Hus P 211)
Una Tellhed
15:00
13:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 19/3
Emotion och social kognition
Föreläsning
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
Tomas Jungert
O6
15:00
13:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 20/3
Emotion och social kognition
Föreläsning
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
Tomas Jungert
O9+11,kursvärdering ta med surfplatta/smartphone
15:00
13:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 21/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 22/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 25/3
Tentamen
Sparta, Hela lokalen
Tentamen PSYD11:3, PSYD21:2, PSYK11:2
Kom en kvart innan tentamen startar-Ta med fotolegitimation!
Kom en kvart innan tentamen startar-Ta med fotolegitimation!
12:00
08:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 26/3
Stereotyper och fördomar
Föreläsning
Introduktion
Introduktion
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
Fredrik Björklund
K1-2, ul
15:00
13:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 27/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 28/3
Stereotyper och fördomar
Föreläsning
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
Fredrik Björklund
K3-5
15:00
13:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 29/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 1/4
Stereotyper och fördomar
Laboration
G:a Paviljongen 203 (Hus P 203)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 209 (Hus P 209)
G:a Paviljongen 211 (Hus P 211)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 209 (Hus P 209)
G:a Paviljongen 211 (Hus P 211)
Fredrik Björklund
Lab 1 : attitydmätning
13:00
10:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 2/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 3/4
Stereotyper och fördomar
Inlämning
Deadline för inlämning av seminarieuppgift 1
18:15
18:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 4/4
Stereotyper och fördomar
Litteraturseminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Fredrik Björklund
Artikelseminarium 1
10:00
08:00
Stereotyper och fördomar
Litteraturseminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Fredrik Björklund
Artikelseminarium 1
12:00
10:00
Stereotyper och fördomar
Litteraturseminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Fredrik Björklund
Artikelseminarium 1
14:00
12:00
Stereotyper och fördomar
Litteraturseminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Fredrik Björklund
Artikelseminarium 1
16:00
14:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 5/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 8/4
Stereotyper och fördomar
Föreläsning
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
Tomas Jungert
K8-9, U2
15:00
13:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 9/4
Stereotyper och fördomar
Föreläsning
G:a Paviljongen 115 (Hus P 115)
Fredrik Björklund
K6-7
15:00
13:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 10/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 11/4
Stereotyper och fördomar
Laboration
G:a Paviljongen 203 (Hus P 203)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 209 (Hus P 209)
G:a Paviljongen 211 (Hus P 211)
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
G:a Paviljongen 209 (Hus P 209)
G:a Paviljongen 211 (Hus P 211)
Tomas Jungert
Lab 2
16:00
13:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 12/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 15/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 16/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 17/4
Stereotyper och fördomar
Seminarium
G:a Paviljongen 038 (Hus P 038)
G:a Paviljongen 039 (Hus P 039)
G:a Paviljongen 039 (Hus P 039)
Fredrik Björklund
Praktisk nytta
10:00
08:00
Stereotyper och fördomar
Seminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
G:a Paviljongen 042 (Hus P 042)
G:a Paviljongen 042 (Hus P 042)
Fredrik Björklund
Praktisk nytta
12:00
10:00
Stereotyper och fördomar
Seminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
G:a Paviljongen 042 (Hus P 042)
G:a Paviljongen 042 (Hus P 042)
Fredrik Björklund
Praktisk nytta
14:00
12:00
Stereotyper och fördomar
Seminarium
G:a Paviljongen 038 (Hus P 038)
G:a Paviljongen 039 (Hus P 039)
G:a Paviljongen 039 (Hus P 039)
Fredrik Björklund
Praktisk nytta
16:00
14:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 18/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 19/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 22/4
Stereotyper och fördomar
Inlämning
Deadline för inlämning av seminarieuppgift 2
18:15
18:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 23/4
Stereotyper och fördomar
Föreläsning
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
Tomas Jungert
K10-11
12:00
10:00
Stereotyper och fördomar
Litteraturseminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Tomas Jungert
Artikelseminarium 2
15:00
13:00
Stereotyper och fördomar
Litteraturseminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Tomas Jungert
Artikelseminarium 2
17:00
15:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 24/4
Stereotyper och fördomar
Litteraturseminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Tomas Jungert
Artikelseminarium 2
15:00
13:00
Stereotyper och fördomar
Litteraturseminarium
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Tomas Jungert
Artikelseminarium 2
17:00
15:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 25/4
Stereotyper och fördomar
Föreläsning
G:a Paviljongen 206 (Hus P 206)
Tomas Jungert
K12-13, kursvärdering ta med surfplatta/smartphone
12:00
10:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 26/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 29/4
Tentamen
Vic:1-HELA
Vic:2A
Vic:2A
Tentamen PSYD11:4, PSYD32:2, PSYD62:3, PSYD21:3 Kom en kvart innan tentamen startar. Ta med fotolegitimation!
12:00
08:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 30/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 2/5
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 014 (Hus P 014)
Fredrik Björklund
Problemformulering
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 016 (Hus P 016)
Una Tellhed
Problemformulering
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 016 (Hus P 016)
Una Tellhed
Problemformulering
15:00
13:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 014 (Hus P 014)
Tomas Jungert
Problemformulering
15:00
13:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 3/5
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 016 (Hus P 016)
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
Projektarbete (lärarlöst)
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 016 (Hus P 016)
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
Projektarbete (lärarlöst)
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 014 (Hus P 014)
Una Tellhed
Förb. datainsamling
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Fredrik Björklund
Förb. datainsamling
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 019 (Hus P 019)
Una Tellhed
Förb. datainsamling
15:00
13:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
Tomas Jungert
Förb. datainsamling
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 016 (Hus P 016)
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
Projektarbete (lärarlöst)
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 016 (Hus P 016)
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
Projektarbete (lärarlöst)
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
G:a Paviljongen 019 (Hus P 019)
G:a Paviljongen 019 (Hus P 019)
Projektarbete (lärarlöst)
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
G:a Paviljongen 019 (Hus P 019)
G:a Paviljongen 019 (Hus P 019)
Projektarbete (lärarlöst)
15:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 13/5
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
Projektarbete (lärarlöst)
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
Projektarbete (lärarlöst)
15:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 15/5
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
Projektarbete (lärarlöst)
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
Projektarbete (lärarlöst)
15:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 17/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 20/5
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
Fredrik Björklund
Resultatanalys
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Una Tellhed
Resultatanalys
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
Tomas Jungert
Resultatanalys
15:00
13:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Una Tellhed
Resultatanalys
15:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 21/5
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
Projektarbete (lärarlöst)
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
Projektarbete (lärarlöst)
15:00
13:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 22/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 23/5
Uppsatsprojekt
Inlämning
Deadline för inlämning av projektrapportutkast
09:15
09:00
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 24/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 27/5
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Una Tellhed
Handl.rapportering
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 007 (Hus P 007)
Fredrik Björklund
Handl. rapportering
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 016 (Hus P 016)
Tomas Jungert
Handl. rapportering
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 006 (Hus P 006)
Una Tellhed
Handl.rapportering
15:00
13:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 28/5
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 016 (Hus P 016)
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
Projektarbete (lärarlöst)
12:00
10:00
Uppsatsprojekt
Projekt
G:a Paviljongen 016 (Hus P 016)
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
G:a Paviljongen 017 (Hus P 017)
Projektarbete (lärarlöst)
15:00
13:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 29/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 30/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 31/5
Uppsatsprojekt
Inlämning
Deadline för inlämning av reviderad projektrapport
18:15
18:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 3/6
Uppsatsprojekt
Presentation
Eden 131
Fredrik Björklund
Tomas Jungert
Una Tellhed
Tomas Jungert
Una Tellhed
Projektpresentation, kursvärdering; ta med surfplatta eller smartphone
16:00
13:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 4/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 5/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 6/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 7/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 10/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 11/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 12/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 13/6
v 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 14/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 17/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 18/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 19/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 20/6
v 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 21/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 24/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 25/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 26/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 27/6
v 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 28/6
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 1/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 2/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 3/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 4/7
v 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 5/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 8/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 9/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 10/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 11/7
v 28
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 12/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 15/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 16/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 17/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 18/7
v 29
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 19/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 22/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 23/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 24/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 25/7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 26/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 29/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 30/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 31/7
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 1/8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 2/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 5/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 6/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 7/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 8/8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 9/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 12/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 13/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 14/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 15/8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 16/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 19/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 20/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 21/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 22/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 23/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 26/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 27/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 28/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 29/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 30/8