v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 17/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 18/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 19/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 20/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 21/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 22/8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 23/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 24/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 25/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 26/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 27/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 28/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 29/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 30/8
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 31/8
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Introduktion, Obligatoriskt, Olivier Van Aken
11:00
09:30
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Obligatoriskt, Projekt, Olivier Van Aken
12:00
11:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Claes von Wachenfeldt
15:00
13:00
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 1/9
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Claes von Wachenfeldt
12:00
10:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
14:00
13:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
15:00
14:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Claes von Wachenfeldt
17:15
15:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 2/9
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Claes von Wachenfeldt
12:00
10:00
BIOR79, Handledning, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Claes von Wachenfeldt
14:00
13:00
BIOR79, Handledning, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Claes von Wachenfeldt
15:00
14:00
BIOR79, Deadline, Tentamen, Olivier Van Aken
17:00
16:45
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 3/9
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Information, Obligatoriskt
13:15
12:30
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Information, Obligatoriskt
13:45
13:15
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Information, Obligatoriskt
16:00
14:30
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 4/9
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Wolfgang Knecht
10:30
08:30
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Marita Cohn
13:00
11:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
15:30
14:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
17:00
15:30
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 5/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 6/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 7/9
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
09:30
08:30
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
10:30
09:30
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
14:30
11:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
18:00
14:30
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 8/9
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Claes von Wachenfeldt
12:00
10:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
14:00
13:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
16:00
15:00
BIOR79, Deadline, Laboration, Obligatoriskt, David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
23:00
22:45
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 9/9
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
10:30
09:00
BIOR79, Mentorsträff, Hörsal (A213), Vinardas Kelpsas
12:00
10:30
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
12:00
10:30
BIOR79, Mentorsträff, Green Room (A261b), Vinardas Kelpsas
14:30
13:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
14:30
13:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
16:00
14:30
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 10/9
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
10:30
09:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
12:00
10:30
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Information, Obligatoriskt
15:00
13:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Information, Obligatoriskt
16:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 11/9
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Wolfgang Knecht
12:00
10:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
15:30
14:30
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
16:30
15:30
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 12/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 13/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 14/9
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Wolfgang Knecht
12:00
10:00
BIOR79, Mentorsträff, Hörsal Blå hallen, Vinardas Kelpsas
14:30
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 15/9
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
17:00
08:30
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 16/9
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
17:00
08:30
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 17/9
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
10:00
08:00
BIOR79, Mentorsträff, Hörsal (A213), Vinardas Kelpsas
10:00
08:30
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
12:00
10:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Information, Obligatoriskt
15:00
13:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 18/9
BIOR79, Tentamen, Olivier Van Aken
09:45
09:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Claes von Wachenfeldt
12:00
10:00
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 19/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 20/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 21/9
BIOR79, Mentorsträff, Hörsal (A213), Vinardas Kelpsas
14:30
13:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Claes von Wachenfeldt
14:30
13:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Claes von Wachenfeldt
16:00
14:30
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 22/9
BIOR79, Deadline, Distansundervisning pga. covid-19, Obligatoriskt, Projekt, Olivier Van Aken
09:00
08:45
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Claes von Wachenfeldt
12:00
10:00
BIOR79, Mentorsträff, Späckhuggaren (A182), Vinardas Kelpsas
14:30
13:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Claes von Wachenfeldt
14:30
13:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Claes von Wachenfeldt
16:00
14:30
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 23/9
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Claes von Wachenfeldt
12:00
10:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Marita Cohn
14:15
13:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Marita Cohn
16:00
14:45
BIOR79, Deadline, Laboration, Obligatoriskt
17:00
16:45
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 24/9
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Allan Rasmusson
11:00
09:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Allan Rasmusson
12:00
11:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Wolfgang Knecht
15:00
13:00
BIOR79, Deadline, Laboration, Obligatoriskt, David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
17:00
16:45
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 25/9
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Allan Rasmusson
12:30
10:30
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Hörsal (A213), Allan Rasmusson
13:30
13:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
16:00
13:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Allan Rasmusson
16:00
13:30
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 26/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 27/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 28/9
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
12:00
08:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Allan Rasmusson
12:00
09:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Hörsal (A213), Allan Rasmusson
13:30
13:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
16:00
13:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Allan Rasmusson
16:00
13:30
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 29/9
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
12:00
08:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Allan Rasmusson
12:00
09:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Grupparbete, Obligatoriskt, Allan Rasmusson
15:00
13:00
BIOR79, Mentorsträff, Hörsal (A213), Vinardas Kelpsas
16:30
15:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 30/9
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
10:00
08:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Allan Rasmusson
12:00
10:00
BIOR79, Mentorsträff, Cerebrum höger (D215b), Cerebrum vänster (D215a), Vinardas Kelpsas
14:45
13:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
17:00
13:30
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 1/10
BIOR79, Tentamen, Olivier Van Aken
09:45
09:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Allan Rasmusson
12:00
10:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Information
13:00
12:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Information, Obligatoriskt
14:30
13:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 2/10
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
17:00
09:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Hörsal (A213), Allan Rasmusson
10:30
10:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Allan Rasmusson
13:00
10:30
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Allan Rasmusson
16:00
14:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Hörsal (A213), Allan Rasmusson
17:00
16:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 3/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 4/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 5/10
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Klas Flärdh
12:00
10:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Allan Rasmusson
15:30
13:30
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 6/10
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
11:00
08:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Hörsal (A213), Allan Rasmusson
09:30
09:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Allan Rasmusson
12:00
09:30
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
14:00
11:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Allan Rasmusson
15:00
13:00
BIOR79, Mentorsträff, Späckhuggaren (A182), Vinardas Kelpsas
15:30
14:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Hörsal (A213), Allan Rasmusson
16:00
15:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 7/10
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Green Room (A261b), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
10:00
09:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Green Room (A261b), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
14:30
10:00
BIOR79, Mentorsträff, Green Room (A261b), Vinardas Kelpsas
16:00
14:30
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 8/10
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
11:00
08:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), Valhajen (A184), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
14:00
11:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 9/10
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
10:00
09:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Späckhuggaren (A182), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
14:30
10:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 10/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 11/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 12/10
BIOR79, Deadline, Obligatoriskt, David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
16:00
15:45
BIOR79, Deadline, Laboration, Obligatoriskt, Olivier Van Aken
17:00
16:45
BIOR79, Deadline, Obligatoriskt, Projekt, Olivier Van Aken
17:00
16:45
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 13/10
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Grupparbete, Obligatoriskt, Allan Rasmusson
12:00
10:15
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Allan Rasmusson, David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
14:00
13:00
BIOR79, Laboration, Obligatoriskt, Green Room (A261b), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco
16:00
14:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 14/10
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Klas Flärdh
12:00
10:00
BIOR79, Mentorsträff, Hörsal (A213), Vinardas Kelpsas
16:30
15:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 15/10
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Olivier Van Aken
12:00
10:00
BIOR79, Mentorsträff, Hörsal (A213), Vinardas Kelpsas
14:30
13:00
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 16/10
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Allan Rasmusson
12:00
10:00
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Olivier Van Aken
15:00
13:00
BIOR79, Deadline, Laboration, Obligatoriskt
17:00
16:45
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 17/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 18/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 19/10
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Zoë Fisher
12:00
10:00
BIOR79, Mentorsträff, Hörsal (A213), Vinardas Kelpsas
14:30
13:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Allan Rasmusson
16:30
13:00
BIOR79, Diskussion, Obligatoriskt, Hörsal (A213), Allan Rasmusson
16:30
15:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 20/10
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning, Ana Maria Labrador Garcia
12:00
11:00
BIOR79, Mentorsträff, Hörsal (A213), Vinardas Kelpsas
14:30
13:00
BIOR79, Grupparbete, Obligatoriskt, Green Room (A261b), Allan Rasmusson
16:30
13:00
BIOR79, Diskussion, Obligatoriskt, Hörsal (A213), Allan Rasmusson
16:30
15:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 21/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 22/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 23/10
BIOR79, Obligatoriskt, Projekt, Olivier Van Aken
15:00
09:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 24/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 25/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 26/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 27/10
BIOR79, Deadline, Projekt, Green Room (A261b), David Stuart, Huy Cuong Tran, Manuel Orozco, Olivier Van Aken
12:00
09:00
BIOR79, Mentorsträff, Hörsal (A213), Vinardas Kelpsas
14:30
13:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 28/10
BIOR79, Distansundervisning pga. covid-19, Frågestund, Olivier Van Aken
12:00
10:00
BIOR79, Mentorsträff, Hörsal (A213), Vinardas Kelpsas
14:30
13:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 29/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 30/10
BIOR79, Tentamen, Green Room (A261b), Receptorn (D205)
14:00
09:00
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 31/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 1/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 2/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 3/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 4/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 5/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 6/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 7/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 8/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 9/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 10/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 11/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 12/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 13/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 14/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 15/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 16/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 17/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 18/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 19/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 20/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 21/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 22/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 23/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 24/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 25/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 26/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 27/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 28/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 29/11
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 30/11
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 1/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 2/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 3/12
BIOR79, Omtentamen, Cerebrum höger (D215b), Cerebrum vänster (D215a), Receptorn (D205)
18:00
13:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 4/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 5/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 6/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 7/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 8/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 9/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 10/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 11/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 12/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 13/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 14/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 15/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 16/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 17/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 18/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 19/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 20/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 21/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 22/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 23/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 24/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 25/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 26/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 27/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 28/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 29/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 30/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 31/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 1/1
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 2/1
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 3/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 4/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 5/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 6/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 7/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 8/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 9/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 10/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Måndag 11/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Tisdag 12/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Onsdag 13/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Torsdag 14/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Fredag 15/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lördag 16/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Söndag 17/1