Schema
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 16/1
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Introduktionsmöte, LUX:B251, Björn Fritz, Cecilia Hildeman Sjölin
14:00
13:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 17/1
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B251, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
14:00
13:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
15:00
14:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 18/1
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B251, Björn Fritz
12:00
10:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 19/1
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B251, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C436, Björn Fritz, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors
14:05
13:20
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C436, Björn Fritz, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors
15:00
14:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 20/1
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Självstudier, Björn Fritz
15:45
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Inlämning, Björn Fritz
16:00
15:45
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 21/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 22/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 23/1
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C436, Björn Fritz, Joacim Sprung
14:00
13:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C436, Björn Fritz, Joacim Sprung
15:00
14:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 24/1
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B251, Björn Fritz
12:00
10:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 25/1
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B237, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Grupparbete, Björn Fritz
13:00
12:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 26/1
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B237, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Grupparbete, Björn Fritz
13:00
12:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 27/1
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Självstudier, Björn Fritz
15:45
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Inlämning, Björn Fritz
16:00
15:45
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 28/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 29/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 30/1
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B251, Björn Fritz
14:00
12:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 31/1
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:C214, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Grupparbete, Björn Fritz
13:00
12:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B251, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
14:00
13:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
15:00
14:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Självstudier, Björn Fritz
16:00
10:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B237, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Grupparbete, Björn Fritz
13:00
12:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Inlämning, Björn Fritz
16:00
15:45
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 4/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 5/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 6/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B237, Björn Fritz
12:00
10:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 7/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B237, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Grupparbete, Björn Fritz
13:00
12:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 8/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B251, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Grupparbete, Björn Fritz
14:00
12:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 9/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C436, Björn Fritz, Joacim Sprung
11:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C436, Björn Fritz, Joacim Sprung
12:00
11:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVN15, Visuell kultur: Miljö och natur, KOVA23, KOVN15, Seminarium, LUX:C337, Björn Fritz, Cecilia Hildeman Sjölin, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors, Måns Holst-Ekström
16:00
13:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 10/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Redovisning, LUX:B336, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Redovisning, LUX:B251, Björn Fritz
15:00
13:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 11/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 12/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 13/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVR22, Konsthistoria och visuella studier: Individuell läskurs, KOVA23, KOVR22, Redovisning, LUX:B251, Cecilia Hildeman Sjölin, Ludwig Qvarnström
13:00
10:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 14/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 15/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
13:00
12:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
14:00
13:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Inlämning, Björn Fritz
16:00
15:45
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 16/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B237, Björn Fritz, Cecilia Hildeman Sjölin
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning/Övning, LUX:B237, Björn Fritz
15:00
13:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 17/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:C214, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Grupparbete, LUX:A414, LUX:B237, Björn Fritz, Cecilia Hildeman Sjölin
15:00
13:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 18/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 19/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 20/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C214, Björn Fritz
15:00
13:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, SI-övning, LUX:A232, SI-mentor: Christoffer Sandström
16:00
15:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 21/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning/Övning, LUX:C214, Björn Fritz
13:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Grupparbete, LUX:B353, LUX:B365, LUX:C213, LUX:C215, Björn Fritz, Cecilia Hildeman Sjölin
15:00
13:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 22/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B251, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
14:00
13:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
15:00
14:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 23/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 24/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 25/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 26/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
11:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
12:00
11:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B237, Cecilia Hildeman Sjölin
15:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/2
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B251, Björn Fritz
12:00
10:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
11:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
12:00
11:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:C121 hörsal, Björn Fritz
16:00
13:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning/Seminarium, LUX:B251, Cecilia Hildeman Sjölin
11:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning/Seminarium, LUX:B251, Cecilia Hildeman Sjölin
12:00
11:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Grupparbete, LUX:A414, LUX:B251, Björn Fritz, Cecilia Hildeman Sjölin
15:00
13:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 4/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 5/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 6/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning/Övning, LUX:B251, Cecilia Hildeman Sjölin
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
14:00
13:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
15:00
14:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 7/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:C214, Björn Fritz
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Grupparbete, LUX:B353, LUX:B365, LUX:C213, LUX:C215, Björn Fritz, Cecilia Hildeman Sjölin
15:00
13:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 8/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 9/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning, LUX:B251, Björn Fritz
12:00
11:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Grupparbete, LUX:B265, LUX:B338, LUX:B353, LUX:B365, Björn Fritz, Cecilia Hildeman Sjölin
15:00
13:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 10/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Redovisning, LUX:B152, Björn Fritz, Cecilia Hildeman Sjölin
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Redovisning, LUX:B152, Björn Fritz, Cecilia Hildeman Sjölin
15:00
13:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 11/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 12/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 13/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
11:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C215, Björn Fritz, Joacim Sprung
12:00
11:15
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 14/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 15/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 16/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 17/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Inlämning, Cecilia Hildeman Sjölin
16:00
15:45
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 18/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 19/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 20/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning/Seminarium, LUX:B251, Cecilia Hildeman Sjölin, Ellen Suneson, Ludwig Qvarnström
12:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, SI-övning, LUX:C213, SI-mentor: Christoffer Sandström
13:00
12:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 21/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning/Övning, LUX:C216 Mac-sal, Sofie Eriksen
14:30
13:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Föreläsning/Övning, LUX:C216 Mac-sal, Sofie Eriksen
16:00
14:45
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 22/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 23/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 24/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Självstudier, LUX:C224 Mac-sal, Cathrin Viltefjäll, Cecilia Hildeman Sjölin, Ellen Suneson, Ludwig Qvarnström
16:00
10:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 25/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 26/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Inlämning, Björn Fritz, Joacim Sprung
16:00
15:45
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C426, LUX:C436, Ellen Suneson, Ludwig Qvarnström
16:00
13:15
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 29/3
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Seminarium, LUX:C436, Cecilia Hildeman Sjölin
16:00
13:15
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 30/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 31/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 1/4
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 2/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 10/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 11/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 12/4
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Redovisning, LUX:C426, LUX:C436, Cecilia Hildeman Sjölin, Ellen Suneson
12:00
09:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, SI-övning, LUX:C213, SI-mentor: Christoffer Sandström
13:00
12:00
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 13/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 14/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 15/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 16/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 17/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 18/4
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Redovisning, LUX:C436, Ludwig Qvarnström
12:00
09:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Inlämning, Cecilia Hildeman Sjölin, Ellen Suneson
16:00
15:45
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 19/4
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Handledning, LUX:C337, LUX:C426, LUX:C436, Cecilia Hildeman Sjölin, Ellen Suneson, Ludwig Qvarnström
13:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, SI-övning, LUX:C215, SI-mentor: Christoffer Sandström
15:00
13:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 20/4
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
14:00
05:00
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
18:00
16:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 21/4
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
11:00
10:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
12:00
11:00
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
12:30
12:00
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
15:30
12:30
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
16:00
15:30
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
18:00
16:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 22/4
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
11:00
09:00
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
15:00
11:00
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
18:00
15:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 23/4
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
12:00
10:00
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Exkursion, Björn Fritz, Joacim Sprung
22:00
12:30
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 24/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 25/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 26/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 27/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 28/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 29/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 30/4
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Inlämning, Björn Fritz, Joacim Sprung
12:00
11:45
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 2/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 3/5
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Handledning, LUX:C215, LUX:C327, LUX:C436, Cecilia Hildeman Sjölin, Ellen Suneson, Ludwig Qvarnström
16:00
13:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, SI-övning, LUX:C215, SI-mentor: Christoffer Sandström
17:00
16:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 5/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 6/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 7/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 8/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 9/5
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Handledning, LUX:C215, Ellen Suneson
16:00
13:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 10/5
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Handledning, LUX:C337, LUX:C436, Cecilia Hildeman Sjölin, Ludwig Qvarnström
16:00
13:15
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, SI-övning, LUX:C215, SI-mentor: Christoffer Sandström
17:00
16:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 12/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 13/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 17/5
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Handledning, LUX:C215, LUX:C327, LUX:C337, Cecilia Hildeman Sjölin, Ellen Suneson, Ludwig Qvarnström
16:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 19/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 20/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 21/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 29/5
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Handledning, LUX:C337, LUX:C426, LUX:C436, Cecilia Hildeman Sjölin, Ellen Suneson, Ludwig Qvarnström
15:00
12:15
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 30/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 31/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2/6
KOVA23, Konsthistoria och visuella studier: Fortsättningskurs, KOVA23, Inlämning, Cecilia Hildeman Sjölin, Ellen Suneson, Ludwig Qvarnström
10:00
09:45
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 3/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 4/6