Schema
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 31/8
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Föreläsning, Introduktion, Samling, LUX:B339, Aron Engberg, Frida Mannerfelt, Kursintroduktion
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 1/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 3/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 4/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 5/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 6/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 7/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 8/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 9/9
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Föreläsning, LUX:B240, Aron Engberg, Missionsvetenskap med ekumenik: introduktion
10:00
08:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 10/9
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Föreläsning, LUX:B240, David Gudmundsson, Kyrkohistoria: introduktion
15:00
13:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 11/9
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Föreläsning, LUX:B240, Frida Mannerfelt, Praktisk teologi: introduktion
12:00
10:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 12/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 13/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 14/9
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Seminarium, LUX:A233, David Gudmundsson, Historiografi
12:00
10:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 15/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 16/9
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Föreläsning, LUX:B240, Aron Engberg, Beteendevetenskapliga metoder: introduktion
17:00
15:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 17/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 18/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 19/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 20/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 21/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 22/9
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Seminarium, LUX:B339, Frida Mannerfelt, Att använda liturgiska, homiletiska och kyrkorättsliga källor
12:00
10:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 23/9
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Seminarium, LUX:B339, Frida Mannerfelt, Teologisk textanalys 1
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 24/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 25/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 26/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 27/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 28/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 29/9
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Seminarium, LUX:B339, David Gudmundsson, Källkritik
15:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 30/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 1/10
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Seminarium, LUX:B339, Aron Engberg, Beteendevetenskapliga metoder
12:00
10:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 3/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 4/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 5/10
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Seminarium, LUX:B240, David Gudmundsson, Teori i historisk forskning
15:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 6/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 7/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 8/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 9/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 10/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 11/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 12/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 13/10
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Seminarium, LUX:A233, Per Carleheden, Informationssökning
12:00
11:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 14/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 15/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 16/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 17/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 18/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 19/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 20/10
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Seminarium, LUX:B339, Frida Mannerfelt, Introduktion till uppsats
12:00
10:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 21/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 22/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 23/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 24/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 25/10
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 9/11
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Seminarium, LUX:B240, Aron Engberg, David Gudmundsson, Frida Mannerfelt, Muntlig redovisning
12:00
10:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 10/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 11/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 12/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 13/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 14/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 15/11
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 11/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 12/1
KRMR12, Kyrko- och missionsstudier: Avancerad kurs I, Distansundervisning pga. covid-19, Seminarium, Aron Engberg, David Gudmundsson, Frida Mannerfelt, Uppsatsredovisningar
12:00
10:15
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 13/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 14/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 15/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 16/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 17/1