Schema
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 17/1
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Distansundervisning pga. covid-19, Lektion, Lokal gäller ej, SOL:H239a, Mattias Nowak
15:00
13:15
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Distansundervisning pga. covid-19, Lektion, Lokal gäller ej, SOL:H239a, Mattias Nowak
17:00
15:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 18/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 19/1
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Distansundervisning pga. covid-19, Lektion, Lokal gäller ej, LUX:B339, Mattias Nowak
16:00
13:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 20/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 21/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 22/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 23/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 24/1
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Distansundervisning pga. covid-19, Lektion, Lokal gäller ej, SOL:L403, Alena Minchenia, Mattias Nowak
16:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 25/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 26/1
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Distansundervisning pga. covid-19, Lektion, Lokal gäller ej, SOL:H140, Alena Minchenia
12:00
10:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 27/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 28/1
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Distansundervisning pga. covid-19, Lektion, Lokal gäller ej, SOL:A339, Ryszard Bobrowicz
15:00
13:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 29/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 30/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 31/1
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Distansundervisning pga. covid-19, Lektion, Lokal gäller ej, SOL:H140, Ryszard Bobrowicz
13:00
11:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 1/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 2/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Distansundervisning pga. covid-19, Lektion, Lokal gäller ej, SOL:L201, Alena Minchenia
12:00
10:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 3/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 4/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Lektion, SOL:A339, Alena Minchenia
12:00
10:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 5/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 6/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 7/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK12, Ryska: Specialiseringskurs II, EUHK30, HGEUH, RYSK03, RYSK12, Distansundervisning pga. covid-19, Lektion, Lokal gäller ej, SOL:H239a, Mattias Nowak
16:00
13:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 8/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 9/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Distansundervisning pga. covid-19, Lektion, Lokal gäller ej, LUX:B152, Odeta Rudling
12:00
10:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 10/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 11/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 12/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 13/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 14/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK12, Ryska: Specialiseringskurs II, EUHK30, HGEUH, RYSK03, RYSK12, Lektion, SOL:A129b, Tomas Sniegon
12:00
10:15
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Lektion, SOL:L207, Tomas Sniegon
15:00
13:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 15/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 16/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK12, Ryska: Specialiseringskurs II, EUHK30, HGEUH, RYSK03, RYSK12, Lektion, SOL:L207, Johanna Lindbladh
12:00
10:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 17/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 18/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 19/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 20/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 28/2
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Lektion, SOL:L123, Alena Minchenia
12:00
10:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 2/3
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Lektion, SOL:H135a, Alena Minchenia
12:00
10:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 3/3
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK12, Ryska: Specialiseringskurs II, EUHK30, HGEUH, RYSK03, RYSK12, Lektion, SOL:A313, Alena Minchenia
12:00
10:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 4/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 5/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 6/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 7/3
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Lektion, Online, Anamaria Dutceac Segesten
12:00
10:15
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Lektion, Online, Anamaria Dutceac Segesten
15:00
13:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 8/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 9/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 10/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 11/3
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK12, Ryska: Specialiseringskurs II, HGEUH, RYSK03, RYSK12, Föreläsning, SOL:L604, Johanna Lindbladh
12:00
10:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 12/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 13/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 14/3
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Lektion, SOL:H104 hörsal, Mattias Nowak, Tomas Sniegon
12:00
10:15
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 15/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 16/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 17/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 18/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 19/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 20/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 21/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 22/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 23/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 24/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 25/3
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Deadline, Hemtentamen, Online, Tomas Sniegon
18:00
17:45
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 26/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 27/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 4/4
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Seminarium, SOL:H140, Mattias Nowak, Tomas Sniegon
16:00
09:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 5/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 6/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 7/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 8/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 9/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 10/4
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 19/5
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Deadline, Online, Mattias Nowak, inlämning av uppsats
19:00
18:45
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 20/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 21/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 22/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 30/5
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Seminarium, SOL:A339, Mattias Nowak, Tomas Sniegon
16:00
10:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 31/5
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Seminarium, SOL:A339, Mattias Nowak
10:00
09:00
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, EUHK30, HGEUH, Seminarium, SOL:A339, Mattias Nowak, Tomas Sniegon
15:00
10:00
EUHK30, Europastudier: Kandidatkurs, HGEUH, Seminarium, SOL:A129b, Avslutningsceremoni, Mattias Nowak
16:30
15:00
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 2/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 3/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 4/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 5/6