Schedule
8
9
10
11
12
13
14
15
16
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 2/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Introduction meeting, SOL:L403, Andreas Tullberg
11:00
09:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Anna Bruce
15:00
13:15
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 3/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Anna Bruce
11:00
09:15
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 4/9
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 5/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:L403, Anna Bruce, Grupp 1
14:00
12:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:L403, Anna Bruce, Grupp 2
16:00
14:15
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 6/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Lecture, SOL:L207, Anna Bruce
11:00
09:15
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 7/9
w36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 8/9
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 9/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:L403, Anna Bruce, Grupp 1
12:00
10:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:L403, Anna Bruce, Grupp 2
15:00
13:15
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 10/9
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 11/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:L403, Anna Bruce, Grupp 1
11:00
09:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:L403, Anna Bruce, Grupp 2
13:00
11:15
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 12/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Anna Nilsson
12:00
10:15
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 13/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Anna Nilsson
12:00
10:15
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 14/9
w37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 15/9
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 16/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:L403, Anna Nilsson
10:00
08:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:L403, Anna Nilsson
12:00
10:15
MRSG11, Human Rights Studies: Level 1, MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSK30, Human Rights Studies: B.A. Degree Course Level 3, MRSK60, Human Rights Studies: Final Degree Course, MRSG20, MRSK30, MRSK60, Visiting lecture, SOL:H104 hörsal, Andrea Karlsson, Andreas Tullberg, Anna Bruce, Emma Sundkvist, Frida Nilsson, Jessica Kareseit, Karin Zackari, Lina Sturfelt, Linde Lindkvist, Olof Beckman, Rouzbeh Parsi, Åsa Burman
18:30
15:00
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 17/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Andreas Tullberg
11:00
09:15
MRSG11, Human Rights Studies: Level 1, MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSK30, Human Rights Studies: B.A. Degree Course Level 3, MRSG11, MRSG20, MRSK30, Information, SOL:L403, Frida Nilsson, Info om utbytesstudier med internationella kontoret
14:00
13:15
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 18/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Andreas Tullberg
12:00
10:15
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 19/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:A313, Anna Bruce, Grupp 1
11:00
09:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:H205c, Anna Bruce, Grupp 2
13:00
11:15
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 20/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:L403, Andreas Tullberg, Grupp 1
12:00
10:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:L403, Andreas Tullberg, Grupp 2
15:00
13:15
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 21/9
w38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 22/9
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 23/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Karin Zackari
12:00
10:15
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 24/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Karin Zackari
12:00
10:15
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 25/9
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 26/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:L123, Karin Zackari, Grupp 1
12:00
10:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Seminar, SOL:L123, Karin Zackari, Grupp 2
15:00
13:15
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 27/9
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 28/9
w39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 29/9
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 30/9
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Take home examination, Andreas Tullberg, Utlämning av hemtenta dk1 via LUVIT
11:00
10:00
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 1/10
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 2/10
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 3/10
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 4/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Take home examination, Andreas Tullberg, Inlämning av hemtenta dk1 via LUVIT
14:00
13:00
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 5/10
w40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 6/10
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 7/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Olof Beckman
15:00
13:15
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 8/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Olof Beckman
15:00
13:15
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 9/10
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 10/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Seminar, SOL:L123, Olof Beckman, Grupp 1
12:00
10:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Seminar, SOL:L123, Olof Beckman, Grupp 2
15:00
13:15
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 11/10
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 12/10
w41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 13/10
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 14/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Olof Beckman
15:00
13:15
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 15/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Olof Beckman
15:00
13:15
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 16/10
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 17/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Seminar, SOL:L123, Olof Beckman, Grupp 1
12:00
10:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Seminar, SOL:L123, Olof Beckman, Grupp 2
15:00
13:15
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 18/10
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 19/10
w42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 20/10
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 21/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Olof Beckman
15:00
13:15
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 22/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Olof Beckman
12:00
10:15
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 23/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Lecture, SOL:L201, Andreas Tullberg, Uppsats info
12:00
10:15
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 24/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSK30, Human Rights Studies: B.A. Degree Course Level 3, MRSG20, MRSK30, Information, SOL:H135a, Frida Nilsson, Praktikinformation
12:00
09:00
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSK30, Human Rights Studies: B.A. Degree Course Level 3, MRSG20, MRSK30, Information, SOL:H339, Frida Nilsson, Pralumnidag - om praktik, Pralumni - om praktik
13:00
12:00
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSK30, Human Rights Studies: B.A. Degree Course Level 3, MRSG20, MRSK30, Information, SOL:H339, Frida Nilsson, Praktikinformation
15:00
13:00
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 25/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Seminar, SOL:L303a, Olof Beckman
12:00
10:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Seminar, SOL:L303b, Olof Beckman
15:00
13:15
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 26/10
w43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 27/10
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 28/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Olof Beckman
15:00
13:15
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 29/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Olof Beckman
15:00
13:15
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 30/10
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 31/10
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Seminar, SOL:L123, Olof Beckman, Grupp 1
12:00
10:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Seminar, SOL:L123, Olof Beckman, Grupp 2
15:00
13:15
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 1/11
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 2/11
w44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 3/11
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 4/11
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Take home examination, Utlämning av hemtenta dk2 via LUVIT
11:00
10:00
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 5/11
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 6/11
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 7/11
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 8/11
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Take home examination, Inlämning av hemtenta dk2 via LUVIT
14:00
13:00
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 9/11
w45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 10/11
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 11/11
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Take-home exam retake, Andreas Tullberg, Utlämning av omhemtenta dk1 via LUVIT
11:00
10:00
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 12/11
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Andreas Tullberg
11:00
09:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Seminar, SOL:L123, Andreas Tullberg, Plansem. Grupp 1
15:00
13:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSG20, SI exercise, SOL:L303b, Emelie Svensson, SI-möte, grupp 1, SI-möte med Emelie
16:00
15:00
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 13/11
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Seminar, SOL:L207, Andreas Tullberg, Plansem. grupp 2
10:00
08:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSG20, SI exercise, SOL:L619, Emelie Svensson, SI-möte, grupp 2
11:00
10:00
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 14/11
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 15/11
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Diskriminering och likabehandling, MRSG20, Take-home exam retake, Andreas Tullberg, Inlämning av omhemtenta dk1 via LUVIT
14:00
13:00
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 16/11
w46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 17/11
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 18/11
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Andreas Tullberg
12:00
10:15
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 19/11
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 20/11
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 21/11
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSG20, Information literacy training, SOL:B210 PC-sal, Grupp 1
12:00
10:30
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSG20, Information literacy training, SOL:B210 PC-sal, Grupp 2
14:00
12:30
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSG20, Information literacy training, Grupp 1 och 2
16:00
14:00
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 22/11
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Andreas Tullberg
12:00
10:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSG20, SI exercise, SOL:L403, SI-möte, helgrupp
13:00
12:00
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 23/11
w47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 24/11
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 25/11
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Lina Sturfelt
10:00
08:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Lecture, SOL:L403, Lina Sturfelt
12:00
10:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSG20, SI exercise, SOL:L403, SI-möte helgrupp
13:00
12:15
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 26/11
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 27/11
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Lecture, SOL:L201, Andreas Tullberg
12:00
10:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, MRSG20, SI exercise, SOL:L604
13:00
12:00
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 28/11
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 29/11
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Seminar, SOL:L403, Andreas Tullberg, Grupp 1
12:00
10:15
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Seminar, SOL:L403, Andreas Tullberg, Grupp 2
15:00
13:15
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 30/11
w48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 1/12
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 9/12
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Take-home exam retake, Utlämning av omhemtenta dk 2 via LUVIT
11:00
10:00
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 10/12
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 11/12
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 12/12
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 13/12
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Våld och ansvarsutkrävande, MRSG20, Take-home exam retake, Inlämning av omtenta dk2 via LUVIT
14:00
13:00
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 14/12
w50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 15/12
w2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 6/1
w2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 7/1
w2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 8/1
w2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 9/1
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Hand-in, Andreas Tullberg, Uppsatsinlämning i LUP
13:00
12:00
w2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 10/1
w2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 11/1
w2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 12/1
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 13/1
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 14/1
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 15/1
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 16/1
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Lecture, SOL:L303a-b, SOL:L615, Andreas Tullberg, Grupp 1: L303a
Grupp 2 L615
Grupp 3 L303b
16:00
09:15
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 17/1
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 18/1
w3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 19/1
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 3/3
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 4/3
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 5/3
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 6/3
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Hand-in, Extratillfälle inlämning av B-uppsats i LUP.
14:00
13:00
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 7/3
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 8/3
w10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 9/3
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 10/3
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 11/3
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 12/3
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 13/3
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Opposition, SOL:H205c, SOL:L619, Andreas Tullberg, Extratillfälle Uppsatsventilering B-uppsatsen.
16:00
09:15
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 14/3
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 15/3
w11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 16/3
w22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 26/5
w22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 27/5
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Hand-in, Olof Beckman, Inlämning av B-uppsats i LUP
13:00
12:00
w22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 28/5
w22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 29/5
w22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 30/5
w22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 31/5
w22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 1/6
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 2/6
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 3/6
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Seminar, SOL:L412a, Olof Beckman, Oppositionssem.
11:00
09:15
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 4/6
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 5/6
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 6/6
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 7/6
w23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 8/6
w34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 18/8
w34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 19/8
w34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 20/8
w34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 21/8
w34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 22/8
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Hand-in, Extrainlämning B-uppsats i LUP.
13:00
12:00
w34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 23/8
w34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 24/8
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Monday 25/8
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tuesday 26/8
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Wednesday 27/8
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Thursday 28/8
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Friday 29/8
MRSG20, Human Rights Studies: Level 2, Uppsatskurs, MRSG20, Opposition, LUX:A233, Andreas Tullberg
16:00
09:15
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Saturday 30/8
w35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sunday 31/8