Schema
GEMA20
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 5/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 6/9
GEMA20, Engelska för tekniker, Muntlig och skriftlig framställning, GEMA20, Introduktion, SOL:H140, Elin Nylander, Mette Hildeman Sjölin
20:00
18:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 7/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 8/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 9/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 10/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 11/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 26/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 27/9
GEMA20, Engelska för tekniker, Muntlig och skriftlig framställning, GEMA20, Workshop, SOL:H140, Elin Nylander, Mette Hildeman Sjölin, workshop 2
20:00
18:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 28/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 29/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 30/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 1/10
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 2/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 3/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 4/10
GEMA20, Engelska för tekniker, Muntlig och skriftlig framställning, GEMA20, Workshop, SOL:H140, Elin Nylander, Mette Hildeman Sjölin, workshop 3
20:00
18:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 5/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 6/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 7/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 8/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 9/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 10/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 11/10
GEMA20, Engelska för tekniker, Muntlig och skriftlig framställning, GEMA20, Workshop, SOL:H140, Elin Nylander, Mette Hildeman Sjölin, workshop 4
20:00
18:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 12/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 13/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 14/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 15/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 16/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 17/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 18/10
GEMA20, Engelska för tekniker, Muntlig och skriftlig framställning, GEMA20, Workshop, SOL:H140, Elin Nylander, Mette Hildeman Sjölin, workshop 5
20:00
18:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 19/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 20/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 21/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 22/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 23/10
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 7/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 8/11
GEMA20, Engelska för tekniker, Muntlig och skriftlig framställning, GEMA20, Workshop, SOL:H140, Elin Nylander, Mette Hildeman Sjölin, workshop 6
20:00
18:15
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 9/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 10/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 11/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 12/11
v 45
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 13/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 14/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 15/11
GEMA20, Engelska för tekniker, Muntlig och skriftlig framställning, GEMA20, Workshop, SOL:H140, Elin Nylander, Mette Hildeman Sjölin, workshop 7
20:00
18:15
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 16/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 17/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 18/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 19/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 20/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 21/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 22/11
GEMA20, Engelska för tekniker, Muntlig och skriftlig framställning, GEMA20, Workshop, SOL:H140, Elin Nylander, Mette Hildeman Sjölin, workshop 8
20:00
18:15
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 23/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 24/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 25/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 26/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 27/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 28/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 29/11
GEMA20, Engelska för tekniker, Muntlig och skriftlig framställning, GEMA20, Workshop, SOL:H140, Elin Nylander, Mette Hildeman Sjölin, workshop 9
20:00
18:15
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 30/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 1/12
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 2/12
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 3/12
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 4/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 5/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 6/12
GEMA20, Engelska för tekniker, Muntlig och skriftlig framställning, GEMA20, Workshop, SOL:H140, Elin Nylander, Mette Hildeman Sjölin, workshop 10
20:00
18:15
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 7/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 8/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 9/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 10/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 11/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 12/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 13/12
GEMA20, Engelska för tekniker, Muntlig och skriftlig framställning, GEMA20, Workshop, SOL:H140, Elin Nylander, Mette Hildeman Sjölin, workshop 11
20:00
18:15
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 14/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 15/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 16/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 17/12
v 50
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 18/12