Schema
v 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 25/1
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning/Seminarium, Introduktionsmöte, Svetlana L'nyavskiy
15:00
13:15
v 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 26/1
v 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 27/1
v 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 28/1
v 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 29/1
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning/Seminarium, Svetlana L'nyavskiy
12:00
10:15
v 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 30/1
v 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 31/1
v 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 1/2
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning/Seminarium, Svetlana L'nyavskiy
15:00
13:15
v 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 2/2
v 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 3/2
v 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 4/2
v 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 5/2
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning/Seminarium, Svetlana L'nyavskiy
12:00
10:15
v 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 6/2
v 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 7/2
v 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 8/2
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning/Seminarium, Svetlana L'nyavskiy
15:00
13:15
v 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 9/2
v 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 10/2
v 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 11/2
v 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 12/2
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning/Seminarium, Svetlana L'nyavskiy
12:00
10:15
v 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 13/2
v 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 14/2
v 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 15/2
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning/Seminarium, Svetlana L'nyavskiy
15:00
13:15
v 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 16/2
v 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 17/2
v 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 18/2
v 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 19/2
v 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 20/2
v 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 21/2
v 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 22/2
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning/Seminarium, Svetlana L'nyavskiy
15:00
13:15
v 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 23/2
v 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 24/2
v 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 25/2
v 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 26/2
v 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 27/2
v 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 28/2
v 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 1/3
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning/Seminarium, Svetlana L'nyavskiy
15:00
13:15
v 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 2/3
v 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 3/3
v 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 4/3
v 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 5/3
v 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 6/3
v 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 7/3
v 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 8/3
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning/Seminarium, Svetlana L'nyavskiy
15:00
13:15
v 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 9/3
v 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 10/3
v 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 11/3
v 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 12/3
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Föreläsning/Seminarium, Svetlana L'nyavskiy
12:00
10:15
v 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 13/3
v 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 14/3
v 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 15/3
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Muntlig tentamen, Svetlana L'nyavskiy
15:00
13:00
v 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 16/3
v 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 17/3
v 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 18/3
v 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 19/3
v 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 20/3
v 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 21/3
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 12/4
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Ommunta, Svetlana L'nyavskiy
15:00
13:00
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 13/4
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 14/4
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 15/4
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 16/4
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 17/4
v 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 18/4
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 16/8
RYSK03, Ryska: Kandidatkurs, RYSK11, Ryska: Muntlig och skriftlig språkfärdighet II, RYSK03, RYSK11, Distansundervisning pga. covid-19, Ommunta, Svetlana L'nyavskiy
11:00
10:00
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 17/8
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 18/8
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 19/8
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 20/8
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 21/8
v 33
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 22/8