Schema
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 14/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 15/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 16/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 17/2
DIKA43, Digitala kulturer: Produktion - Utvärdering, DIKA44, Digitala kulturer: Projektledning - Fortsättning, Produktion - Utvärdering, HGDIK, Föreläsning, Introduktion, LUX:B352, Cecilia Andersson, Introduktion + Communities of Practice
15:00
13:15
DIKA43, Digitala kulturer: Produktion - Utvärdering, Produktion - Utvärdering, HGDIK, Föreläsning, LUX:B352, Cecilia Andersson, Workshop kvalitativ metod
17:00
15:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 18/2
DIKA43, Digitala kulturer: Produktion - Utvärdering, Produktion - Utvärdering, HGDIK, Workshop, LUX:B339, Cecilia Andersson, Föreläsning utvärdering, Ann-Sofie Klareld
12:00
10:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 19/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 20/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 21/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 22/2
DIKA43, Digitala kulturer: Produktion - Utvärdering, Produktion - Utvärdering, HGDIK, Föreläsning, LUX:B352, Cecilia Andersson, Usability, Ann-Sofie Klareld
15:00
13:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 23/2
DIKA43, Digitala kulturer: Produktion - Utvärdering, Produktion - Utvärdering, HGDIK, Workshop, LUX:B336, Cecilia Andersson, Workshop: kvalitativa metoder
16:00
13:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 24/2
DIKA43, Digitala kulturer: Produktion - Utvärdering, Produktion - Utvärdering, HGDIK, Workshop, LUX:B240, Cecilia Andersson, Workshop: kvantitativa metoder
15:00
13:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 25/2
DIKA43, Digitala kulturer: Produktion - Utvärdering, Produktion - Utvärdering, HGDIK, Inlämning, Inlämning utvärderingsplan
16:00
15:45
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 26/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 27/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 28/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 2/3
DIKA43, Digitala kulturer: Produktion - Utvärdering, Produktion - Utvärdering, HGDIK, Handledning, LUX:A232, Cecilia Andersson
16:00
09:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 3/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 4/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 5/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 6/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 14/3
DIKA43, Digitala kulturer: Produktion - Utvärdering, Produktion - Utvärdering, HGDIK, Inlämning, Inlämning utvärderingsrapport inför seminariet
00:00
23:45
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 15/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 16/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 17/3
DIKA43, Digitala kulturer: Produktion - Utvärdering, Produktion - Utvärdering, HGDIK, Seminarium, LUX:C337, Cecilia Andersson, Avslutande seminarium
12:00
09:15
DIKA43, Digitala kulturer: Produktion - Utvärdering, Produktion - Utvärdering, HGDIK, Seminarium, LUX:C337, Cecilia Andersson, Avslutande seminarium
16:00
13:15
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 18/3
DIKA43, Digitala kulturer: Produktion - Utvärdering, Produktion - Utvärdering, HGDIK, Inlämning, Slutinlämning utvärderingsrapport
16:00
15:45
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 19/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 20/3