Schema
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 12/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 13/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 14/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 15/2
FIMT04, Film- och mediehistoria: Tematisk påbyggnadskurs - Film och remediering av europeisk historia och kultur, FIMT04, Föreläsning, Introduktionsmöte, SOL:A121, Anders Marklund
11:00
09:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 16/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 17/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 18/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 19/2
FIMT04, Film- och mediehistoria: Tematisk påbyggnadskurs - Film och remediering av europeisk historia och kultur, FIMT04, Föreläsning, SOL:L303b, Anders Marklund
12:00
10:00
FIMT04, Film- och mediehistoria: Tematisk påbyggnadskurs - Film och remediering av europeisk historia och kultur, FIMT04, Föreläsning, SOL:H435, Anders Marklund
16:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 20/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 21/2
FIMT04, Film- och mediehistoria: Tematisk påbyggnadskurs - Film och remediering av europeisk historia och kultur, FIMT04, Föreläsning, SOL:L403, Anders Marklund
12:00
10:00
FIMT04, Film- och mediehistoria: Tematisk påbyggnadskurs - Film och remediering av europeisk historia och kultur, FIMT04, Föreläsning, SOL:L403, Anders Marklund
16:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 22/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 23/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 24/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 25/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 26/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 27/2
FIMT04, Film- och mediehistoria: Tematisk påbyggnadskurs - Film och remediering av europeisk historia och kultur, FIMT04, Föreläsning, SOL:L123, Anders Marklund
11:00
09:00
FIMT04, Film- och mediehistoria: Tematisk påbyggnadskurs - Film och remediering av europeisk historia och kultur, FIMT04, Föreläsning, SOL:L207, Anders Marklund
16:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 28/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 2/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 3/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 4/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 5/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 6/3
FIMT04, Film- och mediehistoria: Tematisk påbyggnadskurs - Film och remediering av europeisk historia och kultur, FIMT04, Självstudier, SOL:A311, Anders Marklund
12:00
09:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 7/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 8/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 9/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 10/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 11/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 12/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 13/3
FIMT04, Film- och mediehistoria: Tematisk påbyggnadskurs - Film och remediering av europeisk historia och kultur, FIMT04, Seminarium, SOL:L303b, Anders Marklund
12:00
10:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 14/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 15/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 16/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 17/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 18/3