Schema
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 26/3
ÄHIA61, Historia III:b, ÄHIB23, Historia III, ÄHIA61, ÄHIB23, Föreläsning, 3T C521, Lars Andersson Hult
15:00
10:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 27/3
ÄHIA61, Historia III:b, ÄHIB23, Historia III, ÄHIA61, ÄHIB23, Föreläsning, 3T C218, Ingemar Ottosson
12:00
10:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 28/3
ÄHIA61, Historia III:b, ÄHIB23, Historia III, ÄHIA61, ÄHIB23, Föreläsning, 3T C224, Ingemar Ottosson
12:00
10:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 29/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 30/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 31/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 1/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 3/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 4/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 5/4
ÄHIA61, Historia III:b, ÄHIB23, Historia III, ÄHIA61, ÄHIB23, Föreläsning, 3T C224, Lars Andersson Hult
15:00
12:00
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 6/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 7/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 8/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 16/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 17/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 18/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 19/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 20/4
ÄHIA61, Historia III:b, ÄHIB23, Historia III, ÄHIA61, ÄHIB23, Seminarium, 3T C127, Lars Andersson Hult, Grupp 2
11:00
09:00
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 21/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 22/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 23/4
ÄHIA61, Historia III:b, ÄHIB23, Historia III, ÄHIA61, ÄHIB23, Seminarium, 3T C127, Lars Andersson Hult, Grupp 1
15:00
13:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 24/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 25/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 26/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 27/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 28/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 29/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 30/4
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2/5
ÄHIA61, Historia III:b, ÄHIB23, Historia III, ÄHIA61, ÄHIB23, Föreläsning, 3T C522, Ingemar Ottosson
16:00
09:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 3/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 5/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 6/5
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 14/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 15/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 16/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 17/1
ÄHIA51, Historia IV, ÄHIA61, Historia III:b, ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB22, Historia II, ÄHIB23, Historia III, ÄHIB51, Historia IV, ÄHIA51, ÄHIA61, ÄHIB11, ÄHIB22, ÄHIB23, ÄHIB51, Information, 3T C525, Thomas Sörensen
14:00
13:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 18/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 19/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 20/1
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 13/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 14/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 16/5
ÄHIA51, Historia IV, ÄHIA61, Historia III:b, ÄHIB11, Historia 1, ÄHIB22, Historia II, ÄHIB23, Historia III, ÄHIB51, Historia IV, ÄHIM92, Historia: Självständigt arbete i historia (examensarbete) för ämneslärare, GY, ÄHIA51, ÄHIA61, ÄHIB11, ÄHIB22, ÄHIB23, ÄHIB51, ÄHIM92, Information, 3T C547, Lars Andersson Hult, Uppsamlingar/rester i historia, Obs! Gäller ej salstentor, se separat schema.
14:00
13:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 17/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 19/5