Schema
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Introduktionsmöte, LUX:B251, Björn Fritz, Cecilia Hildeman Sjölin, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström
12:00
11:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Föreläsning, LUX:B237, Jonas Hansson, Allmän vetenskapsteori
15:00
13:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Föreläsning, LUX:B336, Jonas Hansson, Olika teoretiska positioner
12:00
10:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Grupparbete, LUX:B232, LUX:B338, LUX:B365-366, LUX:C213, LUX:C215, Jonas Hansson, Grupp 1: Semiotiken (B232), grupp 2: Hermeneutiken (B338), grupp 3: Historismen (B365), grupp 4: Positivismen (B366), grupp 5: Strukturalismen (C213), grupp 6: Konstruktivismen (C215).
12:00
10:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Redovisning, LUX:C214, Jonas Hansson, Muntlig redovisning, Redovisning av grupparbetena.
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Redovisning, LUX:C214, Jonas Hansson, Muntliga redovisning, Redovisning av grupparbetena.
16:00
14:15
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 8/9
v 36
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 9/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 10/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Föreläsning, LUX:B152, Ludwig Qvarnström, Kanon & historiesyn
12:00
10:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 11/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 12/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Redovisning, LUX:C213, Ludwig Qvarnström, Intiutiv konsthistoria, Grupp 1 och 2.
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Redovisning, LUX:C213, Ludwig Qvarnström, Intuitiv konsthistoria, Grupp 3 och 4.
15:00
13:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Redovisning, LUX:C213, Ludwig Qvarnström, Intuitiv konsthistoria, Grupp 5 och 6.
17:00
15:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 13/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Grupparbete, LUX:B338, LUX:B365-366, Ludwig Qvarnström, Analysera översiktsverk, Grupp 1 och 2 i B338, grupp 3 och 4 i B365, grupp 5 och 6 i B366.
12:00
10:15
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 14/9
CTRA12, Religionsvetenskap och teologi: Grundkurs, ETNA14, Etnologi med kulturanalytisk inriktning, grundkurs, HISA24, Historia: Grundkurs, HISA34, Historia: Grundkurs, ILHA10, Idé- och lärdomshistoria: Grundkurs, ILHA20, Idé- och lärdomshistoria: Fortsättningskurs, IMSA11, Intermediala studier: Grundkurs, ISLA11, Islamologi: Grundkurs, ISLA21, Islamologi: Nutida islamiska diskussioner, KOVA14, Konsthistoria och visuella studier: Västerlandets konsthistoria - grundkurs, KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, MUVA11, Musikvetenskap: Grundkurs, MUVA61, Musikvetenskap: Musikproduktion, RHIA12, Religionshistoria: Grundkurs, RHIA20, Religionshistoria: Religion i historia och nutid - en introduktion, CTRA12, ETNA14, HISA24, HISA34, ILHA10, ILHA20, IMSA11, ISLA11, KOVA14, MUVA11, MUVA61, RHIA12, Workshop, LUX:C126 hörsal, Henrik Brissman, Kikki Nillasdotter, Workshop med Studieverkstaden
10:00
09:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Inlämning, Ludwig Qvarnström, Inlämning av paper via live@lund.
17:00
16:45
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 15/9
v 37
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 16/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Föreläsning, LUX:B152, Ludwig Qvarnström, Institutionskritik
12:00
10:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Seminarium, LUX:C215, Ludwig Qvarnström, Institutionell konstteori, Grupp 1-3.
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Seminarium, LUX:C213, Ludwig Qvarnström, Institutionell konstteori, Grupp 4-6.
15:00
13:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Seminarium, LUX:C213, Ludwig Qvarnström, Fält och "art worlds", Grupp 1-3.
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Seminarium, LUX:C337, Ludwig Qvarnström, Fält och "art worlds", Grupp 4-6.
14:00
12:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Seminarium, LUX:C213, Ludwig Qvarnström, Diskursteori och diskursanalys, Grupp 1-3.
10:00
08:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Seminarium, LUX:C337, Ludwig Qvarnström, Diskursteori och diskursanalys, Grupp 4-6.
12:00
10:15
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 22/9
v 38
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 23/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 24/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Föreläsning, LUX:B251, Max Liljefors, Iconic turn
12:00
10:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 25/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Seminarium, LUX:C213, Max Liljefors, Bildantropologi, pictorial turn, Grupp 1-3.
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Seminarium, LUX:C215, Max Liljefors, Bildantropologi, pictorial turn, Grupp 4-6.
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 26/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Seminarium, LUX:C213, Max Liljefors, Iconic turn, bildvetenskap, Grupp 1-3.
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Seminarium, LUX:C213, Max Liljefors, Iconic turn, bildvetenskap, Grupp 4-6.
15:00
13:15
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 27/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Föreläsning, LUX:B129, Ludwig Qvarnström, Välja ämne och skriva uppsats
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Seminarium, LUX:B165-168, Ludwig Qvarnström, Analys av äldre uppsatser i grupp.
14:15
13:00
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Seminarium, LUX:C337, LUX:C436, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Analysera uppsatser, Diskussion utifrån era analyser av äldre uppsatser (halvklass).
16:00
14:30
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 28/9
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Metod och teori, Inlämning, Max Liljefors, Lämna in paper via live@lund.
17:00
16:45
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 29/9
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 30/9
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Föreläsning, LUX:B152, Ludwig Qvarnström, Introduktion av delkursen
11:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Föreläsning, LUX:B152, Joacim Sprung, Konsthistoria & estetik
12:00
11:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Föreläsning, LUX:B152, Cecilia Hildeman Sjölin, Arkitektur & design
14:00
13:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Föreläsning, LUX:B152, Max Liljefors, Visuella kulturstudier
15:00
14:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C426, Cecilia Hildeman Sjölin, Ludwig Qvarnström, Val av seminarier & ämne. Grupp 1–3.
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C426, Björn Fritz, Cecilia Hildeman Sjölin, Ludwig Qvarnström, Kring val av seminarier & ämne, Grupp 4-6.
15:00
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Föreläsning/Övning, LUX:C216 Mac-sal, Fredrik Eriksson, Sofie Eriksen, Bibliotek/informationssökning
12:00
10:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Föreläsning, LUX:B129, Ludwig Qvarnström
15:30
13:15
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Björn Fritz, Konsthistoria och estetik, Reproduktion
12:00
10:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Cecilia Hildeman Sjölin, Arkitektur och design, Historieskrivning kring arkitektur
12:00
10:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Max Liljefors, Visuella kulturstudier, Visuell kultur
12:00
10:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Cecilia Hildeman Sjölin, Arkitektur och design, Plats, identitet och gränser
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Björn Fritz, Konsthistoria och estetik, Performance
15:00
13:15
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13/10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 14/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 15/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Cecilia Hildeman Sjölin, Arkitektur och design, Att uppleva arkitektur, att röra sig i arkitektur.
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Max Liljefors, Visuella kulturstudier, Ord & bild.
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 16/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Inlämning, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors, Definitivt ämnesval, Deadline för val av ämne för din uppsats, kort beskrivning lämnas in via Live@Lund. På torsdag får du ett OK eller ett Nej till ditt val av ämne.
13:00
12:45
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 17/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 18/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Cecilia Hildeman Sjölin, Arkitektur och design, Arkitektur och makt.
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 19/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Max Liljefors, Visuella kulturstudier, Simulacrum.
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Björn Fritz, Konsthistoria och estetik, Kusligt – sublimt
15:00
13:15
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 20/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 21/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 22/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Björn Fritz, Konsthistoria och estetik, Historiografi
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Max Liljefors, Visuella kulturstudier, Den andre
15:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 23/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 24/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Cecilia Hildeman Sjölin, Arkitektur och design, Design.
12:00
10:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C426, Max Liljefors, Visuella kulturstudier, Blicken.
15:00
13:15
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 25/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 26/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Inlämning, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors, Deadline: projektplan, Inlämning via Live@Lund
17:00
16:45
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 27/10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 28/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 29/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Ämnesfördjupning med informationssökning, Seminarium, LUX:C436, Björn Fritz, Konsthistoria och estetik
12:00
10:15
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 30/10
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 31/10
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Examensarbete, Handledning, LUX:C213, LUX:C215, LUX:C337, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors, Handlednings tillfälle 1, Max grupp i sal 337, Ludwigs i sal 213, Joacims i sal 215.
16:00
13:15
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 1/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 2/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 3/11
v 44
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 4/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 12/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 13/11
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Handledning, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors, Handledningstillfäle 2, Boka tid med din handledare.
16:00
13:00
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 17/11
v 46
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 18/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 19/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 20/11
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Examensarbete, Handledning, LUX:C337, LUX:C426, LUX:C436, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors, Handledningstillfälle 3, Max grupp i C337, Ludwigs grupp i C426, Joacims grupp i C436.
16:00
13:00
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 21/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 22/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 23/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 24/11
v 47
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 25/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 26/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 27/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28/11
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Examensarbete, Handledning, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors, Handledningstillfälle 4, Individuell handledning.
12:00
10:00
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Examensarbete, Handledning, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors, Handledningstillfälle 4, Individuell handledning för Cecilias och Ludwigs grupper.
16:00
13:00
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30/11
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 1/12
v 48
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 2/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 3/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 4/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 5/12
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Seminarium, LUX:C215, Max uppsatsgrupp handledning
12:00
09:00
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Examensarbete, Handledning, LUX:C213, LUX:C337, LUX:C426, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors, Handledningstillfälle 5, Max grupp i C337, Joacims grupp i C426, Ludwigs grupp i 213.
16:00
13:00
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 6/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 7/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 8/12
v 49
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 9/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 17/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 18/12
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Examensarbete, Handledning, LUX:C213, LUX:C337, LUX:C426, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors, Handledningstillfälle 6, Max grupp i sal 337, Ludwigs grupp i sal 213, Joacims grupp i sal 426.
16:00
13:15
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 19/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 20/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 21/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 22/12
v 51
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 23/12
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 7/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 8/1
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Examensarbete, Inlämning, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors, Lämna in din färdiga uppsats till din handledare för en sista kontroll inför ventileringen.
10:00
09:45
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 9/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 10/1
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Examensarbete, Inlämning, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors, Slutinlämning, Ladda upp din färdiga uppsats via live@lund.
13:00
12:45
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 11/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 12/1
v 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 13/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 14/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 15/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 16/1
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Examensarbete, Ventilationsseminarium, LUX:C337, LUX:C426, LUX:C436, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors
12:00
09:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 17/1
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Examensarbete, Ventilationsseminarium, LUX:C337, LUX:C426, LUX:C436, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors
12:00
09:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 18/1
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Examensarbete, Ventilationsseminarium, LUX:C337, LUX:C426, LUX:C436, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors
12:00
09:15
KOVK03, Konsthistoria och visuella studier: Kandidatkurs, Examensarbete, Ventilationsseminarium, LUX:C337, LUX:C426, LUX:C436, Joacim Sprung, Ludwig Qvarnström, Max Liljefors
16:00
13:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 19/1
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 20/1