Schema
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 5/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:H428b, Tomas Sniegon
15:00
13:00
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 6/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, LUX:B353
12:00
10:00
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, LUX:B232, Tomas Sniegon
15:00
13:00
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 7/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:H135b, Tomas Sniegon
12:00
10:00
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 8/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:L403, Tomas Sniegon
12:00
10:00
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 9/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:A129b, Tomas Sniegon
12:00
10:00
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 10/11
v 45
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 11/11
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 12/11
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 13/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:H140, Tomas Sniegon
12:00
10:00
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 14/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:H135b, Tomas Sniegon
12:00
10:00
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 15/11
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 16/11
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 17/11
v 46
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 18/11
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 19/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:H135b, Tomas Sniegon
12:00
10:00
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 20/11
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 21/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:H239a, Tomas Sniegon
15:00
13:00
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 22/11
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 23/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:A313, Tomas Sniegon, Alena Minchenia
12:00
10:00
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 24/11
v 47
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 25/11
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 26/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Film, Föreläsning, SOL:H135b, Johanna Lindbladh
12:00
09:00
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 27/11
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 28/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon, Alena Minchenia
12:00
10:00
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 29/11
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 30/11
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Film, Föreläsning, LUX:A127, Johanna Lindbladh
12:00
09:00
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 1/12
v 48
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 2/12
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 3/12
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:H435, Niklas Bernsand
15:00
13:00
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 4/12
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 5/12
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:H135b, Niklas Bernsand
12:00
10:00
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 6/12
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:H205c, Niklas Bernsand
15:00
13:00
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 7/12
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:H135b, Niklas Bernsand
12:00
10:00
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 8/12
v 49
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 9/12
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 10/12
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 11/12
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:00
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 12/12
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Seminarium, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:00
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 13/12
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 14/12
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Seminarium, SOL:H339, Tomas Sniegon
15:00
13:00
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 15/12
v 50
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 16/12
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 17/12
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Självstudier, SOL:A311, Tomas Sniegon
12:00
10:00
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 18/12
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 19/12
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 20/12
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 21/12
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 22/12
v 51
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 23/12
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 7/1
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 8/1
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 9/1
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 10/1
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:00
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Hemtentamen, SOL:A339, Tomas Sniegon
15:00
13:00
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 11/1
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 12/1
v 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 13/1
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Måndag 14/1
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Tisdag 15/1
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Onsdag 16/1
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Torsdag 17/1
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Fredag 18/1
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Lördag 19/1
v 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Söndag 20/1
EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHR07, Inlämning, Tomas Sniegon
23:00
09:00