Schema
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Måndag 18/2
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.1-2, Föreläsning, Introduktion, Obligatoriskt, 3T C422, Emil Bernmalm
12:00
10:00
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.1-2, Föreläsning, 3T C422, Emil Bernmalm
14:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Tisdag 19/2
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.1-2, Föreläsning, 3T C422, Emil Bernmalm
12:00
10:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Onsdag 20/2
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.1-2, Föreläsning, Workshop, 3T C422, Emil Bernmalm
12:00
10:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Torsdag 21/2
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.3-19, Föreläsning, Obligatoriskt, 3T U203, Emil Bernmalm
12:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Fredag 22/2
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.3-19, Föreläsning, 3T C548, Emil Bernmalm
12:00
09:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Lördag 23/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Söndag 24/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Måndag 25/2
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.3-8, Obligatoriskt, Workshop, 3T C525, Emil Bernmalm
12:00
10:00
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.9-14, Obligatoriskt, Workshop, 3T C525, Emil Bernmalm
15:00
13:00
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.15-19, Obligatoriskt, Workshop, 3T C525, Emil Bernmalm
17:00
15:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Tisdag 26/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Onsdag 27/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Torsdag 28/2
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.3-19, Föreläsning, 3T U203, Emil Bernmalm
12:00
10:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Fredag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Lördag 2/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Söndag 3/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Måndag 4/3
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.3-19, Deadline, Grupparbete
23:45
23:30
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Tisdag 5/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Onsdag 6/3
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.3-8, Obligatoriskt, Redovisning, 3T C525, Emil Bernmalm
12:00
10:00
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.9-14, Obligatoriskt, Redovisning, 3T C525, Emil Bernmalm
15:00
13:00
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.15-19, Obligatoriskt, Redovisning, 3T C525, Emil Bernmalm
17:00
15:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Torsdag 7/3
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67, Föreläsning, Obligatoriskt, 3T U203, Jonatan Nästesjö
12:00
10:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Fredag 8/3
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67, Föreläsning, 3T U203, Jonatan Nästesjö
15:00
13:00
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Lördag 9/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Söndag 10/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Måndag 11/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Tisdag 12/3
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67, Föreläsning, 3T U202, Jonatan Nästesjö
12:00
10:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Onsdag 13/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Torsdag 14/3
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.1-5, Obligatoriskt, Seminarium, 3T C522, Jonatan Nästesjö
15:00
13:00
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.6-10, Obligatoriskt, Seminarium, 3T C522, Jonatan Nästesjö
17:00
15:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Fredag 15/3
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.11-15, Obligatoriskt, Seminarium, 3T C522, Jonatan Nästesjö
15:00
13:00
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.16-19, Obligatoriskt, Seminarium, 3T C522, Jonatan Nästesjö
17:00
15:00
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Lördag 16/3
v 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Söndag 17/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Måndag 18/3
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.6-10, Obligatoriskt, Seminarium, 3T C522, Jonatan Nästesjö
15:00
13:00
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.1-5, Obligatoriskt, Seminarium, 3T C522, Jonatan Nästesjö
17:00
15:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Tisdag 19/3
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.16-19, Obligatoriskt, Seminarium, 3T C525, Jonatan Nästesjö
15:00
13:00
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67.11-15, Obligatoriskt, Seminarium, 3T C525, Jonatan Nästesjö
17:00
15:00
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Onsdag 20/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Torsdag 21/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Fredag 22/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Lördag 23/3
v 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Söndag 24/3
ÄUVP67, Utvärdering och utvecklingsarbete, ÄUVP67, Deadline, Hemprov, 3T C525, Jonatan Nästesjö
23:45
23:30