Schema
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 22/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 23/2
AUDA22, Fonetik (Audiologiutbildningen), Talproduktion och taltranskription, AUDA22, Föreläsning, SOL:H435, Mechtild Tronnier
15:00
13:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 24/2
AUDA22, Fonetik (Audiologiutbildningen), Talproduktion och taltranskription, AUDA22, Föreläsning, SOL:L201, Mechtild Tronnier
15:00
13:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 25/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 26/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 27/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 28/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 29/2
AUDA22, Fonetik (Audiologiutbildningen), Talproduktion och taltranskription, AUDA22, Föreläsning, SOL:B054 PC-sal, Mechtild Tronnier
15:00
13:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 2/3
AUDA22, Fonetik (Audiologiutbildningen), Talproduktion och taltranskription, AUDA22, Föreläsning, SOL:B054 PC-sal, Mechtild Tronnier
15:00
13:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 3/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 4/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 5/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 6/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 7/3
AUDA22, Fonetik (Audiologiutbildningen), Talproduktion och taltranskription, AUDA22, Föreläsning, SOL:B054 PC-sal, Mechtild Tronnier
15:00
13:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 8/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 9/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 10/3
AUDA22, Fonetik (Audiologiutbildningen), Talproduktion och taltranskription, AUDA22, Föreläsning, SOL:A116 Betalab
12:00
10:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 11/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 12/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 13/3
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 20/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 21/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 22/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 23/2
AUDA22, Fonetik (Audiologiutbildningen), Talproduktion och taltranskription, AUDA22, Laboration, SOL:H435, Frida Splendido, Susanne Schötz, *
15:00
13:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 24/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 25/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 26/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/2
AUDA22, Fonetik (Audiologiutbildningen), Talproduktion och taltranskription, AUDA22, Laboration, SOL:B054 PC-sal, Frida Splendido, Mechtild Tronnier
15:00
13:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/3
AUDA22, Fonetik (Audiologiutbildningen), Talproduktion och taltranskription, AUDA22, Laboration, SOL:B054 PC-sal, Frida Splendido, Mechtild Tronnier
15:00
13:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 4/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 5/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 6/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 7/3
AUDA22, Fonetik (Audiologiutbildningen), Talproduktion och taltranskription, AUDA22, Laboration, SOL:B054 PC-sal, Frida Splendido, Mechtild Tronnier
15:00
13:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 8/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 9/3
AUDA22, Fonetik (Audiologiutbildningen), Talproduktion och taltranskription, AUDA22, Laboration, SOL:B054 PC-sal, Frida Splendido, Mechtild Tronnier
15:00
13:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 10/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 11/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 12/3