Schema
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 25/1
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK02, Introduktionsmöte, SOL:L604, Anna Osipova
12:00
10:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 26/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 27/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 28/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 29/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 30/1
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 31/1
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 1/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 2/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 3/2
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK02, Föreläsning, SOL:A313, Johanna Lindbladh
10:00
08:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 4/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 5/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 6/2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 7/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 8/2
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK02, Föreläsning, SOL:L303a, Anna Osipova
12:00
10:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 9/2
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, RYSK02, Biblioteksundervisning, SOL:B210 PC-sal, Annakim Eltén, Biblunderv
15:00
13:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 10/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 11/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 12/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 13/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 14/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 15/2
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK02, Föreläsning, SOL:L303a, Anna Osipova
12:00
10:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 16/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 17/2
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Specialiseringskurs, RYSK02, Föreläsning, SOL:A339, Johanna Lindbladh
12:00
10:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 18/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 19/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 20/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 21/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 29/2
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 2/3
RYSA01, Ryska: Grundkurs, RYSB01, Ryska: Nybörjarkurs I, RYSB13, Ryska: Den ryska 1800-talsromanen, RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, ÖCKB06, Nationalism and Communism in Central Europe (Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary), RYSA01, RYSB01, RYSB13, RYSK02, ÖCKB06, Gästföreläsning, SOL:A339, The concept of Dissident in Eastern and Central Europe
17:00
15:15
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 3/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 4/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 5/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 6/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 7/3
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK02, Föreläsning, SOL:L303a, Anna Osipova
13:00
09:15
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 8/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 9/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 10/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 11/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 12/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 13/3
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 11/4
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK02, Föreläsning, SOL:L123, Anna Osipova
13:00
09:15
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 12/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 13/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 14/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 15/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 16/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 17/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 18/4
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK02, Föreläsning, SOL:L303a, Anna Osipova
13:00
09:15
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 19/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 20/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 21/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 22/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 23/4
v 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 24/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 25/4
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK02, Föreläsning, SOL:L123, Anna Osipova
12:00
10:00
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 26/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 27/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 28/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 29/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 30/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 1/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 2/5
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK02, Föreläsning, SOL:L123, Anna Osipova
13:00
09:15
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 3/5
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK02, Tentamen
16:00
09:00
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 5/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 6/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 7/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 8/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 9/5
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK02, Föreläsning, SOL:A313, Anna Osipova
13:00
09:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 12/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 13/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 14/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 17/5
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Muntlig och skriftlig språkfärdighet, RYSK02, Omtentamen, SOL:H405
16:00
09:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 18/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 19/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 20/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 21/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 22/5
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 6/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 7/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 8/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 9/6
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Examensarbete, RYSK02, Seminarium, SOL:A313, Johanna Lindbladh
13:00
10:00
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 10/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 11/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 12/6
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mån 29/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tis 30/8
RYSK02, Ryska: Kandidatkurs, Examensarbete, RYSK02, Ventilationsseminarium, SOL:A333
12:00
11:15
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Ons 31/8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tors 1/9
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fre 2/9
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lör 3/9
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Sön 4/9