Schema
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Jan. 16
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Jan. 17
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Jan. 18
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, EUHA14, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Jan. 19
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Jan. 20
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHA14, EUHR07, Föreläsning, SOL:A339, Kristian Gerner
15:00
13:00
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Jan. 21
v 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Jan. 22
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Jan. 23
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, EUHR07, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, Europastudier: Ryssland och Östeuropa - nutid och dåtid, EUHA14, EUHR07, Föreläsning, SOL:A129b, Kristian Gerner
15:00
13:00
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Jan. 24
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Jan. 25
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Jan. 26
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Jan. 27
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Jan. 28
v 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Jan. 29
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Jan. 30
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Jan. 31
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Feb. 1
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Föreläsning, SOL:A339, Tomas Sniegon
12:00
10:15
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Seminarium, SOL:A339, Tomas Sniegon
15:00
13:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Feb. 2
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Feb. 3
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, EUHA14, Föreläsning, SOL:L201, Tomas Sniegon
12:00
10:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Feb. 4
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Feb. 5
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Feb. 6
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, EUHA14, Information, SOL:A129b, Fanni Faegersten, Therése Koglin, Information om utbytesstudier från HT:s internationella kontor
10:00
09:15
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Föreläsning, SOL:A339, Mattias Nowak
17:00
14:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Feb. 7
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Seminarium, SOL:H135a, Tomas Sniegon
13:00
12:15
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Hemtentamen, Utlämning av uppgift
13:00
12:15
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Seminarium, SOL:A121, Tomas Sniegon
15:00
13:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Feb. 8
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, EUHA20, Europastudier: Kandidatkurs, ÖCKB07, Öst- och centraleuropakunskap: Centraleuropa efter järnridåns fall (Polen, Tjeckien, Slovakien, Ungern), EUHA14, EUHA20, ÖCKB07, Föreläsning, SOL:A129b, Kikki Nillasdotter, Studieteknik
15:00
13:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Feb. 9
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Feb. 10
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Feb. 11
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Feb. 12
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Måndag Feb. 13
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Tisdag Feb. 14
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Onsdag Feb. 15
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Hemtentamen, Inlämning, Deadline kl. 18:00
18:00
17:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Torsdag Feb. 16
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Fredag Feb. 17
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Seminarium, SOL:A310, Agnes Malmgren
12:00
09:00
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, EUHA14, Seminarium, SOL:A310
13:00
12:00
EUHA14, Europastudier: Regionernas Europa - Central- och Östeuropa i fokus, Examensarbete, EUHA14, Seminarium, SOL:A310, Agnes Malmgren
16:00
13:00
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Lördag Feb. 18
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Söndag Feb. 19