Schema
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 2/5
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM32, Föreläsning, Introduktion, Anna Ketola, Charlotte Hagström, Kursintroduktion och introduktion till utställningsuppgift
12:00
10:15
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 3/5
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM32, Föreläsning, LUX:B365, Fredrik Tersmeden
12:00
10:15
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 4/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 5/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 6/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 7/5
v 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 8/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 10/5
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM72, Museologi: Materiell, immateriell och visuell kultur, ABMM32, ABMM72, Workshop, Arkivcentrum Syd, Solveig Fagerlund
15:00
09:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 12/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 13/5
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM32, Studiebesök, Universitetsbiblioteket, Tobias Idberg, Studiebesök på UB:s handskriftsavdelning
12:00
10:15
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM32, Workshop, LUX:C317, Charlotte Hagström, Workshop: tillgänglighetsplaner
15:00
13:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 14/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 15/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 16/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 17/5
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM52, Biblioteks- och informationsvetenskap: Informationssökning och förmedling, ABMM32, ABMM52, Föreläsning, LUX:B240, Charlotte Hagström, Per Bergstrand
12:00
10:15
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM32, Seminarium, LUX:C436, Charlotte Hagström, Litteraturseminarium
15:00
13:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 18/5
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM32, Handledning, LUX:C317, Anna Ketola
16:00
14:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 19/5
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM32, Föreläsning, Malmö Stadsarkiv, Charlotte Hagström, Karin Sjöberg
12:00
10:00
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 20/5
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM32, Workshop, LUX:C337, Tobias Idberg, Workshop: arkivjurdik III
12:00
10:15
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 21/5
v 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 22/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 23/5
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM72, Museologi: Materiell, immateriell och visuell kultur, ABMM32, ABMM72, Föreläsning, LUX:C327, Björn Magnusson Staaf, Fredrik Tersmeden
12:00
10:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 24/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 25/5
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM32, Föreläsning, LUX:C426, Anna Ketola
17:00
15:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 26/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 27/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 28/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 29/5
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 30/5
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM32, Seminarium, LUX:C426, Charlotte Hagström, Anna Ketola, Utställningsuppgift
12:00
10:15
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 31/5
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM32, Inlämning, Charlotte Hagström, Inlämning av individuell artikel
12:00
11:30
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/6
ABMM32, Arkivvetenskap: Förmedling och tillhandahållande, ABMM32, Seminarium, LUX:C213, Charlotte Hagström, Förmedling och tillhandahållande
12:00
10:15
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Lördag 4/6
v 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Söndag 5/6