v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 29/4
LUX Aula, Hela, Humaniora och teologi, 500970, Isak Hammar, Konferens, Lund University Press
17:00
12:00
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 30/4
Valborgsmässoafton
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 1/5
Första maj
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 2/5
LUX Aula, Nedre, Läkarutbildningen, 314952, Jenny J Persson, Molekyl till vävnad, Föreläsning, INSTÄLLD!, Immuno 2
12:00
10:15
LUX Aula, Hela, Oftalmologi, Malmsjö, 314351, Magdalena Naumovska, Disputation
18:00
12:00
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 3/5
LUX Aula, Hela, Medicinska Föreningen, Möte
17:00
15:00
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 4/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 5/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
LUX Aula, Nedre, Läkarutbildningen, 314952, Malin Josefsson, Rörelse och nervsystemet, Föreläsning, Röst och tal
11:15
10:15
LUX Aula, Hela, Statsvetenskap, 253091, Malena Rosén Sundström, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
15:00
13:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
Kristi himmelsfärdsdag
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 13/5
LUX Aula, Hela, LU Konferens, 809290, Magnus Nygren, Möte, Crafoord Lecture, Crafoord Lecture
17:00
08:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 14/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 15/5
LUX Aula, Hela, LU Konferens, 809290, Anni Haavisto, Konferens, Bokat till Sofie Eklund, Cutting Edge
16:30
08:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 16/5
LUX Aula, Hela, Medicinska fakulteten gem, 314999, Anders Rasmussen, Förberedelse
19:00
18:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 17/5
LUX Aula, Hela, Medicinska fakulteten gem, 314999, Anders Rasmussen, Event
12:00
09:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 18/5
Pingstafton
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 19/5
Pingstdagen
v 22
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 27/5
v 22
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 28/5
v 22
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 29/5
v 22
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 30/5
v 22
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 31/5
LUX Aula, Hela, Rättssociologi, 253207, Patrik Olsson, Förberedelse
14:00
13:00
LUX Aula, Hela, Rättssociologi, 253207, Anette Salling, Patrik Olsson, Rättssociologi: Examensarbete för kandidatexamen, Avslutningsceremoni, Avslutningsceremoni Kandidatprogrammet i Kriminologi
18:00
14:00
v 22
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 1/6
v 22
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 2/6
v 23
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 3/6
LUX Aula, Hela, Externa relationer, 809920, Richard Stenelo, Konferens, UHR konferens EUI
17:00
08:00
v 23
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 4/6
LUX Aula, Hela, Externa relationer, 809920, Richard Stenelo, Konferens, UHR konferens EUI
17:00
08:00
v 23
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 5/6
v 23
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 6/6
Sveriges nationaldag
v 23
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 7/6
v 23
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 8/6
v 23
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 9/6
v 24
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 10/6
v 24
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 11/6
v 24
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 12/6
v 24
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 13/6
LUX Aula, Hela, KEFU Skånes kommuner, Seminarium
17:00
08:00
v 24
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 14/6
v 24
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 15/6
v 24
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 16/6
v 25
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 17/6
v 25
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 18/6
v 25
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 19/6
v 25
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 20/6
v 25
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 21/6
Midsommarafton
v 25
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 22/6
Midsommardagen
v 25
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 23/6
v 34
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 19/8
v 34
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 20/8
LUX Aula, Hela, Förvaltningen gemensamt, 809050, Hanna Gustafzelius, Möte, GIM programstudenter
15:00
08:30
v 34
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 21/8
LUX Aula, Hela, Svenska, 500106, Svenska: Introduktionskurs för utbytesstudenter 1, Föreläsning
12:00
09:15
v 34
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 22/8
v 34
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 23/8
LUX Aula, Hela, Svenska, 500106, Svenska: Introduktionskurs för utbytesstudenter 1, Föreläsning
11:00
09:15
v 34
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 24/8
v 34
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 25/8
v 35
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 26/8
LUX Aula, Hela, Svenska, 500106, Svenska: Introduktionskurs för utbytesstudenter 1, Föreläsning
11:00
09:15
v 35
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 27/8
LUX Aula, Hela, Svenska, 500106, Svenska: Introduktionskurs för utbytesstudenter 1, Föreläsning
12:00
09:15
v 35
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 28/8
LUX Aula, Hela, Svenska, 500106, Svenska: Introduktionskurs för utbytesstudenter 1, Föreläsning
12:00
09:15
LUX Aula, Hela, Förvaltningen gemensamt, 809050, Hanna Gustafzelius, Möte, Hållbarhetssemniarie
18:00
16:00
v 35
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 29/8
LUX Aula, Hela, Svenska, 500106, Svenska: Introduktionskurs för utbytesstudenter 1, Föreläsning
12:00
09:15
v 35
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 30/8
v 35
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 31/8
v 35
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 1/9
v 36
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 2/9
LUX Aula, Hela Beställ, Kulturvetenskaper, 500300, Anna Burstedt, Att skriva och kommunicera om kultur, Digitala kulturer: Centrala vetenskapsteoretiska perspektiv, Digitala kulturer: Idéutveckling och presentation, Digitala kulturer: Produktion - Introduktion, Digitala kulturer: Projektarbete 1, Digitala kulturer: Teorier - Introduktion, Etnologi med kulturanalytisk inriktning, grundkurs, Idé- och lärdomshistoria: Grundkurs, Intermediala studier: Grundkurs, Konsthistoria och visuella studier: Västerlandets konsthistoria - grundkurs, Musikvetenskap: Grundkurs, Musikvetenskap: Musikproduktion, Samling
13:00
12:00
v 36
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 3/9
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Strategisk organisering, Föreläsning
12:00
10:00
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
15:00
13:00
v 36
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 4/9
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
12:00
10:00
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Johan Anselmsson, Strategisk marknadsföring, Föreläsning, Introduktion
15:00
13:00
v 36
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 5/9
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Johan Anselmsson, Strategisk marknadsföring, Föreläsning
12:00
10:00
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
15:00
13:00
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Johan Anselmsson, Strategisk marknadsföring, Föreläsning
15:00
13:00
v 36
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 6/9
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Ulf Johansson, Strategisk marknadsföring, Föreläsning
12:00
10:00
v 36
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 7/9
v 36
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 8/9
v 37
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 9/9
v 37
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 10/9
v 37
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 11/9
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Strategisk organisering, Föreläsning
12:00
10:00
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
15:00
13:00
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Mats Urde, Strategisk marknadsföring, Föreläsning
17:00
15:00
v 37
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 12/9
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Annette Cerne, Strategisk marknadsföring, Föreläsning
12:00
10:00
v 37
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 13/9
LUX Aula, Hela, Juridik, 202011, Jessica Almqvist, Konferens, AHRI konferens
10:30
09:00
LUX Aula, Hela, Juridik, 202011, Jessica Almqvist, Konferens, AHRI konferens
17:30
16:00
v 37
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 14/9
LUX Aula, Hela, Juridik, 202011, Jessica Almqvist, Konferens, AHRI konferens
10:30
09:00
LUX Aula, Hela, Juridik, 202011, Jessica Almqvist, Konferens, AHRI konferens
17:00
15:30
v 37
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 15/9
v 38
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 16/9
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
15:00
13:00
v 38
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 17/9
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
12:00
10:00
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Strategisk organisering, Föreläsning
14:00
12:00
v 38
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 18/9
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Strategisk organisering, Föreläsning
12:00
10:00
v 38
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 19/9
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
15:00
13:00
v 38
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 20/9
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
12:00
10:00
v 38
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 21/9
v 38
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 22/9
v 39
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 23/9
v 39
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 24/9
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
11:00
09:00
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
15:00
13:00
v 39
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 25/9
v 39
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 26/9
v 39
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 27/9
v 39
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 28/9
v 39
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 29/9
v 40
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 30/9
v 40
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 1/10
v 40
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 2/10
LUX Aula, Nedre, Fysik LTH, 107131, Ida Scherman, Konferens, Astronomidagarna 2024
18:00
13:00
v 40
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 3/10
LUX Aula, Nedre, Fysik LTH, 107131, Ida Scherman, Konferens, Astronomidagarna 2024
19:00
09:00
v 40
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 4/10
v 40
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 5/10
v 40
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 6/10
v 41
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 7/10
v 41
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 8/10
v 41
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 9/10
LUX Aula, Hela, LU Konferens, 809290, Mattias Nordström, Konferens, Making of the humanities
20:00
08:00
v 41
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 10/10
LUX Aula, Hela, LU Konferens, 809290, Mattias Nordström, Konferens, Making of the humanities
20:00
08:00
v 41
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 11/10
LUX Aula, Hela, LU Konferens, 809290, Mattias Nordström, Konferens, Making of the humanities
18:00
08:00
v 41
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 12/10
v 41
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 13/10
v 42
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 14/10
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
12:00
10:00
v 42
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 15/10
v 42
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 16/10
v 42
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 17/10
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
15:00
13:00
v 42
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 18/10
v 42
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 19/10
v 42
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 20/10
v 43
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 21/10
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
15:00
13:00
v 43
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 22/10
v 43
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 23/10
v 43
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 24/10
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Rikard Bengtsson, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
15:00
13:00
v 43
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 25/10
v 43
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 26/10
v 43
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 27/10
v 44
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 28/10
v 44
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 29/10
v 44
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 30/10
v 44
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 31/10
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Företagsekonomi: Grundkurs, Föreläsning
12:00
10:00
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Caroline Hellström, Finansiell planering och ekonomisk analys, Föreläsning
15:00
13:00
v 44
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 1/11
v 44
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 2/11
Alla helgons dag
v 44
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 3/11
v 45
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 4/11
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Markus Holdo, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning, Introduktionsmöte
15:00
13:00
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Alexander Hedlund, Finansiell planering och ekonomisk analys, Föreläsning
17:00
15:00
v 45
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 5/11
LUX Aula, Hela, Externa relationer, 809920, Susanne Norrman, Möte, Inspirationsdagar 2024, Inspirationsdagar 2024
17:00
08:00
v 45
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 6/11
LUX Aula, Hela, Externa relationer, 809920, Susanne Norrman, Möte, Inspirationsdagar 2024, Inspirationsdagar 2024
17:00
08:00
v 45
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 7/11
v 45
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 8/11
v 45
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 9/11
v 45
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 10/11
v 46
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 11/11
v 46
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 12/11
v 46
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 13/11
v 46
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 14/11
LUX Aula, Hela, Kulturvetenskaper, 500300, Konferens, MPF-konferens
17:00
08:00
v 46
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 15/11
LUX Aula, Hela, Kulturvetenskaper, 500300, Konferens
12:30
08:00
v 46
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 16/11
v 46
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 17/11
v 47
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 18/11
LUX Aula, Hela Beställ, Statsvetenskap, 253091, Mats Fred, Statsvetenskap: Grundkurs, Föreläsning
12:00
10:00
v 47
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 19/11
LUX Aula, Hela Beställ, Graduate School, 253975, Gustav Dahlin, Samhällsvetenskap: Samhällsvetenskaplig forskningsdesign, Föreläsning
10:00
09:00
v 47
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 20/11
v 47
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 21/11
LUX Aula, Hela Beställ, Företagsekonomi, 263011, Elin Funck, Micael Jönsson, Företagsekonomi: Grundkurs, Föreläsning, Introduktion
12:00
10:00
v 47
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 22/11
v 47
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 23/11
v 47
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 24/11
v 52
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 23/12
v 52
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 24/12
Julafton
v 52
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 25/12
Juldagen
v 52
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 26/12
Annandag jul
v 52
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 27/12
v 52
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 28/12
v 52
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 29/12
v 1
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 30/12
v 1
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 31/12
Nyårsafton
v 1
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 1/1
v 1
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 2/1
v 1
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 3/1
v 1
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 4/1
v 1
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 5/1
Namn | Adress |
LUX Aula, Hela | Helgonavägen 3 223 62 Lund https://www.ht.lu.se/kontakt/hitta-hit/ |
LUX Aula, Hela Beställ | Helgonavägen 3 223 62 Lund https://www.ht.lu.se/kontakt/hitta-hit/ |
LUX Aula, Nedre | Helgonavägen 3, Lund |