Schema Tid 08:00 - 18:00
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 23/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 24/3
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5014-5015, HT18-61015, HT18-61017, HT18-61016, HT18-61018, Ma412K Datorsal, Jenny Lundberg, Johan Leitet, Martin Östlund, https://lnu-se.zoom.us/j/827682961, Kurstart/introduktion, Kalmar
15:00
13:15
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 28/3
v 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 29/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 30/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 31/3
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1/4
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5014, HT18-61015, HT18-61017, Ma4092K Labsal, Martin Östlund, Grupp 1, Kalmar
12:00
10:15
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5014, HT18-61015, HT18-61017, Ma4092K Labsal, Martin Östlund, Grupp 2, Kalmar
15:00
13:15
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2/4
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5015, HT18-61016, HT18-61018, Martin Östlund, Grupp 3, Kalmar
12:00
10:15
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5015, HT18-61016, HT18-61018, Martin Östlund, Grupp 4, Kalmar
15:00
13:15
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 4/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 5/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/4
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5014, HT18-61015, HT18-61017, Ma4092K Labsal, Martin Östlund, Grupp 1, Kalmar
12:00
10:15
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5014, HT18-61015, HT18-61017, Ma4092K Labsal, Martin Östlund, Grupp 2, Kalmar
15:00
13:15
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/4
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5015, HT18-61016, HT18-61018, Martin Östlund, Grupp 3, Kalmar
12:00
10:15
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5015, HT18-61016, HT18-61018, Martin Östlund, Grupp 4, Kalmar
15:00
13:15
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/4
v 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 20/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 21/4
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5014, HT18-61015, HT18-61017, Ma4092K Labsal, Martin Östlund, Grupp 1, Kalmar
12:00
10:15
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5014, HT18-61015, HT18-61017, Ma4092K Labsal, Martin Östlund, Grupp 2, Kalmar
15:00
13:15
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 22/4
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5015, HT18-61016, HT18-61018, Martin Östlund, Grupp 3, Kalmar
12:00
10:15
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5015, HT18-61016, HT18-61018, Martin Östlund, Grupp 4, Kalmar
15:00
13:15
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 23/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 24/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 25/4
v 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 26/4
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 18/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 19/5
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5014, HT18-61015, HT18-61017, Ma4092K Labsal, Martin Östlund, Grupp 1, Kalmar
12:00
10:15
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5014, HT18-61015, HT18-61017, Ma4092K Labsal, Martin Östlund, Grupp 2, Kalmar
15:00
13:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20/5
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5015, HT18-61016, HT18-61018, Martin Östlund, Grupp 3, Kalmar
12:00
10:15
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5015, HT18-61016, HT18-61018, Martin Östlund, Grupp 4, Kalmar
15:00
13:15
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 23/5
v 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 24/5
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/6
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5014-5015, HT18-61015, HT18-61017, HT18-61016, HT18-61018, Ma412K Datorsal, Jenny Lundberg, Martin Östlund, Presentation, Kalmar
16:00
09:15
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/6
1DV50E, NGUDM, NGWEC, VT20-P5014-5015, HT18-61015, HT18-61017, HT18-61016, HT18-61018, Ma412K Datorsal, Jenny Lundberg, Martin Östlund, Presentation, Kalmar
16:00
09:15
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/6
v 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7/6
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 12/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 13/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 14/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 15/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 16/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 17/10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 18/10
Högskoleprov
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 21/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 22/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 23/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 24/12
Julafton
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 25/12
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 26/12
Annandag jul
v 52
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 27/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 28/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 29/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 30/12
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 31/12
Nyårsafton
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1/1
Nyårsdagen
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 2/1
v 53
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 3/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 4/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 5/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6/1
Trettondedag jul
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 9/1
v 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 10/1
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 2/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 3/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 4/3
Amår
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 5/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 6/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 7/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 8/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 9/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 10/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 11/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 12/3
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 13/3
Högskoleprov
v 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 14/3
Kurskod | Kursnamn, Anmälningskod |
1DV50E | Datavetenskap, självständigt arbete (högskoleexamen), VT20-P5014 |
1DV50E | Datavetenskap, självständigt arbete (högskoleexamen), VT20-P5015 |