Måndag 26/2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
8SJG20
Färdighetsträning
InjRum
Karta
Cecilia Hedbom
SSKLT2v.g
SSKLT2v.h
Infusion med tillsatser Basgrupp: G, H Förväntad förberedelse innan moment på Clinicum, se film på Lisam och ta med scenario
10:00
08:15
8SJG20
Färdighetsträning
Vårdrum3
Karta
Cecilia Hedbom
SSKLT2v.g
SSKLT2v.h
Infusion med tillsatser Basgrupp: G, H Förväntad förberedelse innan moment på Clinicum, se film på Lisam och ta med scenario
10:00
08:15
8SJG20
Färdighetsträning
InjRum
Karta
Cecilia Hedbom
SSKLT2v.b
SSKLT2v.c
Infusion med tillsatser Basgrupp: B, C Förväntad förberedelse innan moment på Clinicum, se film på Lisam och ta med scenario
12:00
10:15
8SJG20
Färdighetsträning
Vårdrum3
Karta
Cecilia Hedbom
SSKLT2v.b
SSKLT2v.c
Infusion med tillsatser Basgrupp: B, C Förväntad förberedelse innan moment på Clinicum, se film på Lisam och ta med scenario
12:00
10:15
Tisdag 27/2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
8SJG20
Färdighetsträning
InjRum
Karta
Karin Larsson
SSKLT2v.a
SSKLT2v.e
Infusion med tillsatser
Basgrupp: Halva A, E
Förväntad förberedelse innan moment på Clinicum, se film på Lisam och ta med scenario
10:00
08:15
8SJG20
Färdighetsträning
Vårdrum3
Karta
Karin Larsson
SSKLT2v.a
SSKLT2v.e
Infusion med tillsatser
Basgrupp: Halva A, E
Förväntad förberedelse innan moment på Clinicum, se film på Lisam och ta med scenario
10:00
08:15
8SJG20
Färdighetsträning
InjRum
Karta
Karin Larsson
SSKLT2v.d
SSKLT2v.f
Infusion med tillsatser
Basgrupp: D, F
Förväntad förberedelse innan moment på Clinicum, se film på Lisam och ta med scenario
12:00
10:15
8SJG20
Färdighetsträning
Vårdrum3
Karta
Karin Larsson
SSKLT2v.d
SSKLT2v.f
Infusion med tillsatser
Basgrupp: D, F
Förväntad förberedelse innan moment på Clinicum, se film på Lisam och ta med scenario
12:00
10:15
Förberedelsetid
InjRum
Karta
13:15
12:00
Förberedelsetid
Vårdrum3
Karta
13:15
12:00
8SJG20
Färdighetsträning
InjRum
Karta
Karin Larsson
SSKLT2v.a
SSKLT2v.i
Infusion med tillsatser
Basgrupp: Halva A, I
Förväntad förberedelse innan moment på Clinicum, se film på Lisam och ta med scenario
15:00
13:15
8SJG20
Färdighetsträning
Vårdrum3
Karta
Karin Larsson
SSKLT2v.a
SSKLT2v.i
Infusion med tillsatser
Basgrupp: Halva A, I
Förväntad förberedelse innan moment på Clinicum, se film på Lisam och ta med scenario
15:00
13:15
Torsdag 29/2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Förberedelsetid
Mötesr3
Karta
12:00
10:00
Förberedelsetid
Patella
Karta
12:00
10:00
Förberedelsetid
Drop-in
Karta
12:00
10:00
Förberedelsetid
Mötesr1
Karta
12:00
10:00
Förberedelsetid
Femur
Karta
12:00
10:00
Förberedelsetid
SimManR
Karta
12:00
10:00
Förberedelsetid
VisRum
Karta
12:00
10:00
Förberedelsetid
HLR-rum
Karta
12:00
10:00
Förberedelsetid
Reflekt
Karta
12:00
10:00
Förberedelsetid
Vårdrum4
Karta
12:00
10:00
Förberedelsetid
Manöver
Karta
12:00
10:00
Förberedelsetid
Mötesr3
Karta
15:00
12:00
Förberedelsetid
Patella
Karta
15:00
12:00
Förberedelsetid
Drop-in
Karta
15:00
12:00
Förberedelsetid
Mötesr1
Karta
15:00
12:00
Förberedelsetid
Mötesr2
Karta
15:00
12:00
Förberedelsetid
Femur
Karta
15:00
12:00
Förberedelsetid
SimManR
Karta
15:00
12:00
Förberedelsetid
VisRum
Karta
15:00
12:00
Förberedelsetid
HLR-rum
Karta
15:00
12:00
Förberedelsetid
Reflekt
Karta
15:00
12:00
Förberedelsetid
Vårdrum4
Karta
15:00
12:00
Förberedelsetid
Manöver
Karta
15:00
12:00
8SJG30
Färdighetsträning
InjRum
Karta
Anna Ekström
SSKLT3v
16:00
13:15
8SJG30
Färdighetsträning
Vårdrum3
Karta
Anna Ekström
SSKLT3v
16:00
13:15
Förberedelsetid
Mötesr3
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
Patella
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
Drop-in
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
Mötesr1
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
Mötesr2
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
Femur
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
SimManR
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
VisRum
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
Radius
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
HLR-rum
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
Reflekt
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
Tibia
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
Vårdrum4
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
Manöver
Karta
16:00
15:00
Förberedelsetid
Mötesr3
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
Patella
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
Drop-in
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
Mötesr1
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
Mötesr2
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
Femur
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
SimManR
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
VisRum
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
Radius
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
HLR-rum
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
Reflekt
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
Tibia
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
Vårdrum3
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
Vårdrum4
Karta
00:00
16:00
Förberedelsetid
Manöver
Karta
00:00
16:00
Fredag 1/3 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
8LPG30
Tentamen
Mötesr3
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
Patella
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
Drop-in
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
Mötesr1
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
Mötesr2
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
Datorsal 2
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
Femur
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
SimManR
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
VisRum
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
Radius
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
HLR-rum
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
Reflekt
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
Tibia
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
Vårdrum3
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
Vårdrum4
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
8LPG30
Tentamen
Manöver
Karta
LÄKT3h
Praktisk omtentamen T3
13:00
08:00
Förberedelsetid
Mötesr3
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
Patella
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
Drop-in
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
Mötesr1
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
Mötesr2
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
Datorsal 2
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
Femur
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
SimManR
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
VisRum
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
Radius
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
HLR-rum
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
Reflekt
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
Tibia
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
Vårdrum3
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
Vårdrum4
Karta
14:00
13:00
Förberedelsetid
Manöver
Karta
14:00
13:00
8BKG15
Examination
Mikrosk
Karta
Anna Daerr
Damon Frampton
MGMB2_T2
MGMB2_T4
Registration takes place via Anna Daerr, anna.daerr@liu.se
19:00
13:00
8BKG15
Examination
Lab4
Karta
Anna Daerr
Damon Frampton
MGMB2_T2
MGMB2_T4
Registration takes place via Anna Daerr, anna.daerr@liu.se
19:00
13:00
 
KurskodKursnamn


  Ändrade inom de senaste 7 dagarna.