v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Minxing Liu
U2
Group B (priority)
10:00
08:15
Laboration
SU10
Karta
Liam Andersson
U1
Grupp 1
Proj: app-kodning
10:00
08:15
Laboration
SU11
Karta
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 2
Proj: app-kodning
10:00
08:15
Laboration
SU12
Karta
Belmin Batic
U1
Grupp 3
Proj: app-kodning
10:00
08:15
Laboration
SU13
Karta
Younes Slibi
U1
Grupp 4
Proj: app-kodning
10:00
08:15
Laboration
SU14
Karta
U1
Grupp 5
Proj: app-kodning
10:00
08:15
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
Sprinten påbörjas.
Bestäm Velocity inom gruppen och Scope med kunden.
Sprinten påbörjas.
Bestäm Velocity inom gruppen och Scope med kunden.
10:00
08:15
Datalaboration
PC1
PC2
PC3
PC4
PC2
PC3
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Isak Hietala
BIO2
DJP2
KB2nv
DJP2
KB2nv
Handledningspass för Laboration (Statistik) 2
12:00
10:15
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
12:00
10:15
Laboration
SU17/18
Karta
Dag Jönsson
Malte Nilsson
Malte Nilsson
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
12:00
10:15
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
15:00
13:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
15:00
13:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Cyrille Berger
CS1
Self-study.
17:00
13:15
Laboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Jorke de Vlas
Leif Eriksson
Leif Eriksson
17:00
13:15
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
17:00
15:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
CS1
19:00
17:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Ej handlett pass.
10:00
08:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Ej handlett pass.
10:00
08:15
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Ej handlett pass.
10:00
08:15
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Ej handlett pass.
10:00
08:15
Programmeringsstuga
SU12
Karta
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Magnus Nielsen
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
LÄRMAGT2
10:00
08:15
Projekt
Folkvang1
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007001%3A3C%3A978
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5
12:00
08:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Sheyda Mirzakhani
U2
Group A (priority)
12:00
10:15
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
Laboration
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
Laboration
SU17/18
Karta
Malte Nilsson
Mattias Burman
Mattias Burman
DI2
EL2
EL2
17:00
15:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
Problemlösningspass
SU02
SU03
SU10
SU11
SU17/18
T1
T2
SU03
SU10
SU11
SU17/18
T1
T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T1
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
09:45
08:00
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Cyrille Berger
CS1
10:00
08:15
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
10:00
08:15
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
SDA2
Start projekt del C
Även Yaman A
Även Yaman A
12:00
10:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
12:00
10:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Christopher Claesson
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
TMA1
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
Laboration
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
Laboration
SU15/16
Karta
Leo Ledenstam
D3
DI2
I2
Ii2
IT1
KA2
DI2
I2
Ii2
IT1
KA2
Grupp B
Labhandledning.
12:00
10:15
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
12:00
10:15
Laboration
SU04
Karta
Cyrille Berger
IP3
12:00
10:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
Laboration
SU14
SU15/16
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
Daniel Holmer
Jenny Kunz
Jenny Kunz
KOGVET1
Reliabilitet
15:00
13:15
Datalaboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
Laboration
SU17/18
Karta
Abdelazim Hussien
CS1
CYS1
CYS1
Grupp 1
17:00
13:15
Laboration
SU04
Karta
Yiran Wang
CS1
CYS1
CYS1
Grupp 2
17:00
13:15
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
17:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
Projekt
Folkvang4
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007001%3A3C%3A984
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5
12:00
08:15
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
Laboration
SU03
SU04
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
Huanyu Li
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp C
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
Laboration
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
15:00
13:15
Datortenta
SU01
SU02
SU03
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Spärrbokning inför datortentorna på förmiddagen den 13/5
17:00
15:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
Datortenta
SU01
SU02
SU03
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
732A72/TENT, 732A32/DAT2, 732A90/DAT1 kl. 8-13
15:00
07:00
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Sheyda Mirzakhani
U2
Group A (priority)
10:00
08:15
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
10:00
08:15
Laboration
SU17/18
Karta
Dag Jönsson
Malte Nilsson
Malte Nilsson
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
Laboration
SU15/16
Karta
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
12:00
10:15
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
Laboration
SU15/16
Karta
Huanyu Li
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp C
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
Programmeringsstuga
Asgård
Egypten
SU10
SU17/18
Egypten
SU10
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A224
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A234
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A234
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
15:00
13:15
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
17:00
15:15
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
17:00
15:15
Laboration
SU15/16
Karta
Huanyu Li
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp C
Work on the BrianAir project (cont'd)
17:00
15:15
Programmeringsstuga
Asgård
Egypten
SU10
SU17/18
Egypten
SU10
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A224
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A234
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A234
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
17:00
15:15
Programmeringsstuga
SU04
Karta
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Magnus Nielsen
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
LÄRMAGT2
17:00
15:15
Laboration
SU00
Karta
Liam Andersson
U1
Grupp 1
Proj: app-kodning
17:00
15:15
Laboration
SU01
Karta
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 2
Proj: app-kodning
17:00
15:15
Laboration
SU02
Karta
Belmin Batic
U1
Grupp 3
Proj: app-kodning
17:00
15:15
Laboration
SU03
Karta
Younes Slibi
U1
Grupp 4
Proj: app-kodning
17:00
15:15
Laboration
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
19:00
17:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Labbtillfälle 7.4
10:00
08:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Labbtillfälle 7.4
10:00
08:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Labbtillfälle 7.4
10:00
08:15
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Labbtillfälle 7.4
10:00
08:15
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
Utvärdering
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
Annika Silvervarg
IP2
Obligatorisk närvaro! Summativ använbarhetstestning. Görs av alla grupper med försökspersoner från andra grupper.
12:00
09:00
Laboration
SU04
Karta
Charilaos Skandylas
CYS1
Grupp B
Group B
12:00
10:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Minxing Liu
U2
Group B (priority)
12:00
10:15
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
Laboration
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
Eget arbete
PC1
Karta
BIO2
DJP2
KB2nv
DJP2
KB2nv
Eget arbete med kursen
15:00
13:15
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
Projekt
SU15/16
Karta
DI1
17:00
13:15
Laboration
SU04
Karta
Jose M Pena
STML1
Grupp A
work on assignment BDA3
17:00
15:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Jose M Pena
CS1
CYS1
MMAT1
STML1
CYS1
MMAT1
STML1
Grupp B
work on assignment BDA3
17:00
15:15
Laboration
SU17/18
Karta
Malte Nilsson
Mattias Burman
Mattias Burman
DI2
EL2
EL2
17:00
15:15
Eget arbete
PC1
Karta
BIO2
DJP2
KB2nv
DJP2
KB2nv
Eget arbete med kursen
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
Problemlösningspass
SU10
SU17/18
TER2
TER4
SU17/18
TER2
TER4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AC2%20030
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AE2%20080
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AC2%20030
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AE2%20080
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
09:45
08:00
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
10:00
08:15
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
10:00
08:15
Laboration
SU15/16
Karta
Huanyu Li
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp C
Work on the BrianAir project (cont'd)
10:00
08:15
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
10:00
08:15
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
Hoda Fakharzadehjahromy
Hoda Fakharzadehjahromy
SDA2
Även Yaman A
12:00
10:15
Laboration
SU15/16
Karta
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
12:00
10:15
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Ej handlett pass.
12:00
10:15
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Ej handlett pass.
12:00
10:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Ej handlett pass.
12:00
10:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Ej handlett pass.
12:00
10:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
17:00
13:15
Laboration
SU04
Karta
Roland Plaka
CYS1
Grupp A
Group A
17:00
15:15
Möte
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
17:30
16:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
CS1
15:00
13:15
Redovisning
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Redovisning 7
15:00
13:15
Redovisning
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Redovisning 7
15:00
13:15
Redovisning
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Redovisning 7
15:00
13:15
Redovisning
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Redovisning 7
15:00
13:15
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
17:00
13:15
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
Laboration
SU04
Karta
Roland Plaka
CYS1
Grupp C
Group C
10:00
08:15
Projekt
Folkvang4
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007001%3A3C%3A984
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
12:00
08:15
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
Laboration
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
15:00
13:15
Laboration
SU04
Karta
Jose M Pena
STML1
Grupp A
work on assignment BDA3 (continued)
17:00
15:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Jose M Pena
CS1
CYS1
MMAT1
STML1
CYS1
MMAT1
STML1
Grupp B
work on assignment BDA3 (continued)
17:00
15:15
Laboration
SU17/18
Karta
Dag Jönsson
Malte Nilsson
Malte Nilsson
DI2
EL2
EL2
17:00
15:15
v 21
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 20/5
Laboration
SU00
SU02
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
10:00
08:15
Laboration
SU01
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
10:00
08:15
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
Hoda Fakharzadehjahromy
Yaman Adamnor
Hoda Fakharzadehjahromy
Yaman Adamnor
SDA2
12:00
10:15
Laboration
SU17/18
Karta
Malte Nilsson
Mattias Burman
Mattias Burman
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
Programmeringsstuga
SU04
Karta
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Magnus Nielsen
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
LÄRMAGT2
15:00
13:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Cyrille Berger
CS1
Self-study.
17:00
13:15
Redovisning
SU15/16
Karta
U1
Grupp 1
Proj: slutredovisning
17:00
13:15
Redovisning
SU17/18
Karta
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 2
Proj: slutredovisning
17:00
13:15
Redovisning
SU12
Karta
U1
Grupp 3
Proj: slutredovisning
17:00
13:15
Redovisning
SU13
Karta
U1
Grupp 4
Proj: slutredovisning
17:00
13:15
Redovisning
SU14
Karta
U1
Grupp 5
Proj: slutredovisning
17:00
13:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
17:00
15:15
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
17:00
15:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
CS1
19:00
17:15
v 21
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 21/5
Laboration
SU14
SU15/16
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
Abdelazim Hussien
Lena Buffoni
Yiran Wang
Lena Buffoni
Yiran Wang
CS1
CYS1
CYS1
Demo lab
10:00
08:15
Laboration
SU17/18
Karta
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
10:00
08:15
Projekt
Folkvang4
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007001%3A3C%3A984
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5
Sprinten avslutas.
Demo för kund.
Retrospective inom gruppen.
Fyll i och lämna in Sprintblankett.
Sprinten avslutas.
Demo för kund.
Retrospective inom gruppen.
Fyll i och lämna in Sprintblankett.
12:00
08:15
Laboration
SU04
Karta
Charilaos Skandylas
CYS1
Grupp B
Group B
12:00
10:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
Datalaboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
12:00
10:15
Laboration
SU12
SU13
SU14
SU13
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Dag Jönsson
Mattias Burman
Mattias Burman
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
Redovisning
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Christoffer Holm
DI1
Projektredovisning
15:00
13:15
Laboration
SU04
Karta
Jose M Pena
STML1
Grupp A
work on assignment BDA3 (continued)
17:00
15:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Jose M Pena
CS1
CYS1
MMAT1
STML1
CYS1
MMAT1
STML1
Grupp B
work on assignment BDA3 (continued)
17:00
15:15
Redovisning
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
19:00
17:15
v 21
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 22/5
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Cyrille Berger
CS1
10:00
08:15
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
Hoda Fakharzadehjahromy
Yaman Adamnor
Hoda Fakharzadehjahromy
Yaman Adamnor
SDA2
Tillfälle till demonstration
12:00
10:15
Redovisning
SU17/18
Karta
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
Grupp 20
Grupp 22
Grupp 24
Grupp 22
Grupp 24
Enbart projektdemonstrationer. Kom i tid!
12:00
10:15
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
12:00
10:15
Laboration
SU04
Karta
Cyrille Berger
IP3
Teacher available via zoom.
12:00
10:15
Laboration
SU04
Karta
Roland Plaka
CYS1
Grupp A
Group A
15:00
13:15
Redovisning
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Uppsamlande redovisningstillfälle för alla laborationer
17:00
13:15
Redovisning
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Uppsamlande redovisningstillfälle för alla laborationer
17:00
13:15
Redovisning
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Uppsamlande redovisningstillfälle för alla laborationer
17:00
13:15
Redovisning
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Uppsamlande redovisningstillfälle för alla laborationer
17:00
13:15
Redovisning
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
David Warnquist
Nils Jakobsson
Nils Jakobsson
MAT1
Uppsamlande redovisningstillfälle för alla laborationer
17:00
13:15
Redovisning
SU15/16
Karta
Christopher Claesson
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
TMA1
Uppsamlande redovisningstillfälle för alla laborationer
17:00
13:15
Laboration
SU04
Karta
Roland Plaka
CYS1
Grupp C
Group C
17:00
15:15
v 21
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 23/5
Problemlösningspass
SU10
SU17/18
TER2
TER4
SU17/18
TER2
TER4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AC2%20030
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AE2%20080
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AC2%20030
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AE2%20080
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
09:45
08:00
v 21
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 24/5
Kurskod | Kursnamn |
729G49 | Språk och datorer |
732A54 | Analys av Big data |
732G16 | Databaser: design och programmering |
732G33 | Programmering i R |
732G83 | Programmering i R |
91MA32 | Matematik: Programmering med matematisk och ämnesdidaktisk specialisering |
92MA32 | Matematik: Programmering med matematisk och ämnesdidaktisk specialisering |
NBIB53 | Datahantering, visualisering, och statistisk inferens |
TDDD12 | Databasteknik |
TDDD48 | Automatisk planering |
TDDD80 | Projekt: Mobila och sociala applikationer |
TDDD95 | Algoritmisk problemlösning |
TDDE05 | AI-robotik |
TDDE30 | Objektorienterad programmering och Java |
Kurskod | Kursnamn |
TDDE31 | Big Data Analytics |
TDDE34 | Mjukvaruverifiering |
TDDE35 | Storskaliga distribuerade system och nätverk |
TDDE41 | Programvaruarkitekturer |
TDDE44 | Programmering, grundkurs |
TDDE55 | Data- och programstrukturer |
TDDE61 | Etisk hackning |
TDDE67 | Programmering, grundkurs |
TDDI11 | Programmering av inbyggda system |
TDDI82 | Objektorienterad problemlösning |
TDIU16 | Process- och operativsystemprogrammering |
TDP032 | Projekt: Agil systemutveckling |
TSRT04 | Introduktionskurs i Matlab |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.