SU00, SU00
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDDE05
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Cyrille Berger
CS1
Self-study.
17:00
13:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
TDDE35
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Sheyda Mirzakhani
U2
Group A (priority)
12:00
10:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
TDDD48
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
CS1
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
TDDE35
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Minxing Liu
U2
Group B (priority)
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Christopher Claesson
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
TMA1
Labbtillfälle 7.2
12:00
10:15
TDDD80
Laboration
SU00
Karta
Liam Andersson
U1
Grupp 1
Uppsamling, slutredovisning av labbar
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
TDDE35
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Minxing Liu
U2
Group B (priority)
10:00
08:15
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
12:00
10:15
TDDE05
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Cyrille Berger
CS1
Self-study.
17:00
13:15
TDDD48
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
CS1
19:00
17:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
TDDE44
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Ej handlett pass.
10:00
08:15
TDDE35
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Sheyda Mirzakhani
U2
Group A (priority)
12:00
10:15
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
TDDE05
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Cyrille Berger
CS1
10:00
08:15
TDDE34
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
Datortenta
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
Spärrbokning inför datortentorna på förmiddagen den 13/5
17:00
15:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
Datortenta
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
732A72/TENT, 732A32/DAT2, 732A90/DAT1 kl. 8-13
15:00
07:00
TDDD80
Laboration
SU00
Karta
Liam Andersson
U1
Grupp 1
Proj: app-kodning
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
TDDE44
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Labbtillfälle 7.4
10:00
08:15
TDDE35
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Minxing Liu
U2
Group B (priority)
12:00
10:15
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
TDDD80
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Ej handlett pass.
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
TDDD48
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
CS1
15:00
13:15
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
SU01, SU01
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDDE05
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Cyrille Berger
CS1
Self-study.
17:00
13:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
TDDE35
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Sheyda Mirzakhani
U2
Group A (priority)
12:00
10:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
TDDD48
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
CS1
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
TDDE35
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Minxing Liu
U2
Group B (priority)
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Christopher Claesson
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
TMA1
Labbtillfälle 7.2
12:00
10:15
TDDD80
Laboration
SU01
Karta
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 2
Uppsamling, slutredovisning av labbar
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
TDDE35
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Minxing Liu
U2
Group B (priority)
10:00
08:15
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
12:00
10:15
TDDE05
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Cyrille Berger
CS1
Self-study.
17:00
13:15
TDDD48
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
CS1
19:00
17:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
TDDE44
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Ej handlett pass.
10:00
08:15
TDDE35
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Sheyda Mirzakhani
U2
Group A (priority)
12:00
10:15
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
TDDE05
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Cyrille Berger
CS1
10:00
08:15
TDDE34
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
Datortenta
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
Spärrbokning inför datortentorna på förmiddagen den 13/5
17:00
15:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
Datortenta
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
732A72/TENT, 732A32/DAT2, 732A90/DAT1 kl. 8-13
15:00
07:00
TDDD80
Laboration
SU01
Karta
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 2
Proj: app-kodning
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
TDDE44
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Labbtillfälle 7.4
10:00
08:15
TDDE35
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Minxing Liu
U2
Group B (priority)
12:00
10:15
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
TDDD80
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Ej handlett pass.
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
TDDD48
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
CS1
15:00
13:15
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
SU02, SU02
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDDD80
Laboration
SU02
Karta
Liam Andersson
U1
Grupp 1
Proj: app-kodning
15:00
13:15
TDDD80
Laboration
SU02
SU03
SU04
SU24
SU25
SU03
SU04
SU24
SU25
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A521
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A527
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A521
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A527
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
732A54
TDDE31
TDDE31
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Huanyu Li
CS1
CYS1
MMAT1
STML1
CYS1
MMAT1
STML1
Grupp B
work on assignments BDA1 and BDA2 (continued)
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Labbtillfälle 7.1
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
TDDI11
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
David Warnquist
Nils Jakobsson
Nils Jakobsson
MAT1
Labbtillfälle 7.2
12:00
10:15
TDDD80
Laboration
SU02
Karta
Belmin Batic
U1
Grupp 3
Uppsamling, slutredovisning av labbar
15:00
13:15
732A54
TDDE31
TDDE31
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Huanyu Li
CS1
CYS1
MMAT1
STML1
CYS1
MMAT1
STML1
Grupp B
work on assignments BDA1 and BDA2 (continued)
17:00
15:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
12:00
10:15
TDDE34
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Ej handlett pass.
10:00
08:15
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Christopher Claesson
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
TMA1
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
Datortenta
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
Spärrbokning inför datortentorna på förmiddagen den 13/5
17:00
15:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
Datortenta
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
732A72/TENT, 732A32/DAT2, 732A90/DAT1 kl. 8-13
15:00
07:00
TDDD80
Laboration
SU02
Karta
Belmin Batic
U1
Grupp 3
Proj: app-kodning
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Labbtillfälle 7.4
10:00
08:15
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
732A54
TDDE31
TDDE31
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Jose M Pena
CS1
CYS1
MMAT1
STML1
CYS1
MMAT1
STML1
Grupp B
work on assignment BDA3
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
TDDD80
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Ej handlett pass.
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
TDDE44
Redovisning
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Redovisning 7
15:00
13:15
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
732A54
TDDE31
TDDE31
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Jose M Pena
CS1
CYS1
MMAT1
STML1
CYS1
MMAT1
STML1
Grupp B
work on assignment BDA3 (continued)
17:00
15:15
SU03, SU03
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDDD80
Laboration
SU03
Karta
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 2
Proj: app-kodning
15:00
13:15
TDDD80
Laboration
SU02
SU03
SU04
SU24
SU25
SU03
SU04
SU24
SU25
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A521
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A527
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A521
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A527
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
732A54
TDDE31
TDDE31
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Huanyu Li
CS1
CYS1
MMAT1
STML1
CYS1
MMAT1
STML1
Grupp B
work on assignments BDA1 and BDA2 (continued)
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Labbtillfälle 7.1
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
TDDI11
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
David Warnquist
Nils Jakobsson
Nils Jakobsson
MAT1
Labbtillfälle 7.2
12:00
10:15
TDDD80
Laboration
SU03
Karta
Younes Slibi
U1
Grupp 4
Uppsamling, slutredovisning av labbar
15:00
13:15
732A54
TDDE31
TDDE31
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Huanyu Li
CS1
CYS1
MMAT1
STML1
CYS1
MMAT1
STML1
Grupp B
work on assignments BDA1 and BDA2 (continued)
17:00
15:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
12:00
10:15
TDDE34
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Ej handlett pass.
10:00
08:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Christopher Claesson
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
TMA1
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
TDDD12
Laboration
SU03
SU04
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
Huanyu Li
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp C
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
Datortenta
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
Spärrbokning inför datortentorna på förmiddagen den 13/5
17:00
15:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
Datortenta
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
732A72/TENT, 732A32/DAT2, 732A90/DAT1 kl. 8-13
15:00
07:00
TDDD80
Laboration
SU03
Karta
Younes Slibi
U1
Grupp 4
Proj: app-kodning
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Labbtillfälle 7.4
10:00
08:15
732A54
TDDE31
TDDE31
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Jose M Pena
CS1
CYS1
MMAT1
STML1
CYS1
MMAT1
STML1
Grupp B
work on assignment BDA3
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
TDDD80
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Ej handlett pass.
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
TDDE44
Redovisning
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Redovisning 7
15:00
13:15
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
732A54
TDDE31
TDDE31
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Jose M Pena
CS1
CYS1
MMAT1
STML1
CYS1
MMAT1
STML1
Grupp B
work on assignment BDA3 (continued)
17:00
15:15
SU04, SU04
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDDE61
Laboration
SU04
Karta
Charilaos Skandylas
CYS1
Grupp B
Group B
10:00
08:15
TDDD80
Laboration
SU04
Karta
Belmin Batic
U1
Grupp 3
Proj: app-kodning
15:00
13:15
TDDD80
Laboration
SU02
SU03
SU04
SU24
SU25
SU03
SU04
SU24
SU25
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A521
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A527
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A521
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A527
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
TDDE61
Laboration
SU04
Karta
Roland Plaka
CYS1
Grupp A
Group A
12:00
10:15
732A54
Laboration
SU04
Karta
Huanyu Li
STML1
Grupp A
work on assignments BDA1 and BDA2 (continued)
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
TDDE44
Laboration
SU04
Karta
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Labbtillfälle 7.1
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
TDDE61
Laboration
SU04
Karta
Roland Plaka
CYS1
Grupp C
Group C
10:00
08:15
TDDD80
Laboration
SU04
Karta
U1
Grupp 5
Uppsamling, slutredovisning av labbar
15:00
13:15
732A54
Laboration
SU04
Karta
Huanyu Li
STML1
Grupp A
work on assignments BDA1 and BDA2 (continued)
17:00
15:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
TDDE55
Laboration
SU04
Karta
Cyrille Berger
IP3
12:00
10:15
TDDE41
Laboration
SU04
Karta
Yiran Wang
CS1
CYS1
CYS1
Grupp 2
17:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
TDDD12
Laboration
SU03
SU04
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
Huanyu Li
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp C
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
Datortenta
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
Spärrbokning inför datortentorna på förmiddagen den 13/5
17:00
15:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
Datortenta
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
732A72/TENT, 732A32/DAT2, 732A90/DAT1 kl. 8-13
15:00
07:00
91MA32
92MA32
92MA32
Programmeringsstuga
SU04
Karta
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Magnus Nielsen
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
LÄRMAGT2
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
TDDE61
Laboration
SU04
Karta
Charilaos Skandylas
CYS1
Grupp B
Group B
12:00
10:15
732A54
Laboration
SU04
Karta
Jose M Pena
STML1
Grupp A
work on assignment BDA3
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
TDDD80
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU04
SU01
SU02
SU03
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
10:00
08:15
TDDE61
Laboration
SU04
Karta
Roland Plaka
CYS1
Grupp A
Group A
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
TDDE61
Laboration
SU04
Karta
Roland Plaka
CYS1
Grupp C
Group C
10:00
08:15
732A54
Laboration
SU04
Karta
Jose M Pena
STML1
Grupp A
work on assignment BDA3 (continued)
17:00
15:15
SU10, SU10
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDDD95
Laboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Jorke de Vlas
Leif Eriksson
Leif Eriksson
17:00
13:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
91MA32
92MA32
92MA32
Programmeringsstuga
SU10
Karta
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Magnus Nielsen
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
LÄRMAGT2
12:00
10:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
TDDE44
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Labbtillfälle 7.1
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
TDDI11
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
10:00
08:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
TDDD80
Laboration
SU10
Karta
Liam Andersson
U1
Grupp 1
Proj: app-kodning
10:00
08:15
TDDD95
Laboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Jorke de Vlas
Leif Eriksson
Leif Eriksson
17:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
TDDE44
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Ej handlett pass.
10:00
08:15
TDDI11
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
91MA32
92MA32
TDDE67
92MA32
TDDE67
Problemlösningspass
SU10
SU17/18
T1
T2
U1
U2
SU17/18
T1
T2
U1
U2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U1
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
09:45
08:00
TDDE44
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
TDDE35
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Sheyda Mirzakhani
U2
Group A (priority)
10:00
08:15
TDDE67
Programmeringsstuga
Asgård
Egypten
SU10
SU17/18
Egypten
SU10
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A224
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A234
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A234
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
15:00
13:15
TDDE67
Programmeringsstuga
Asgård
Egypten
SU10
SU17/18
Egypten
SU10
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A224
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A234
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A234
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
TDDE44
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Labbtillfälle 7.4
10:00
08:15
TDDI11
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
91MA32
92MA32
TDDE67
92MA32
TDDE67
Problemlösningspass
SU10
SU17/18
TER2
TER4
SU17/18
TER2
TER4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AC2%20030
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AE2%20080
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AC2%20030
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AE2%20080
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
09:45
08:00
TDDE44
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Ej handlett pass.
12:00
10:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
TDDE44
Redovisning
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Redovisning 7
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
SU11, SU11
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDDD95
Laboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Jorke de Vlas
Leif Eriksson
Leif Eriksson
17:00
13:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
TDDE44
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Labbtillfälle 7.1
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
TDDI11
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
10:00
08:15
TDDD12
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
TDDD80
Laboration
SU11
Karta
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 2
Proj: app-kodning
10:00
08:15
TDDD95
Laboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Jorke de Vlas
Leif Eriksson
Leif Eriksson
17:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
TDDE44
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Ej handlett pass.
10:00
08:15
TDDI11
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
TDDE44
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
TDDD12
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
TDDE35
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Sheyda Mirzakhani
U2
Group A (priority)
10:00
08:15
TDDD12
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
TDDD12
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
TDDE44
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Labbtillfälle 7.4
10:00
08:15
TDDI11
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
TDDD12
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Ej handlett pass.
12:00
10:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
TDDE44
Redovisning
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Redovisning 7
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
SU12, SU12
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDDD95
Laboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Jorke de Vlas
Leif Eriksson
Leif Eriksson
17:00
13:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
TDDD12
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
TDDD80
Laboration
SU12
Karta
Belmin Batic
U1
Grupp 3
Proj: app-kodning
10:00
08:15
TDDD95
Laboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Jorke de Vlas
Leif Eriksson
Leif Eriksson
17:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
91MA32
92MA32
92MA32
Programmeringsstuga
SU12
Karta
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Magnus Nielsen
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
LÄRMAGT2
10:00
08:15
TDDI11
Laboration
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
TDDE44
Laboration
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
TDDD12
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
TDDD12
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
TDDD12
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
TDDI11
Laboration
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
TDDD12
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
10:00
08:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
TDDE44
Redovisning
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Redovisning 7
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
SU13, SU13
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
15:00
13:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
732A73
732A91
TDDE07
732A91
TDDE07
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Bayu Brahmantio
Héctor Rodriguez Déniz
Héctor Rodriguez Déniz
CS1
MMAT1
STML1
MMAT1
STML1
Lab 3, see Lisam.
12:00
10:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
732A73
732A91
TDDE07
732A91
TDDE07
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Bayu Brahmantio
Héctor Rodriguez Déniz
Héctor Rodriguez Déniz
CS1
MMAT1
STML1
MMAT1
STML1
Lab 3, see Lisam.
10:00
08:15
TDDD12
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
TDDD80
Laboration
SU13
Karta
Younes Slibi
U1
Grupp 4
Proj: app-kodning
10:00
08:15
TDDD80
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
12:00
10:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
15:00
13:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
17:00
15:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
TDDI11
Laboration
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
TDDD80
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
TDDD12
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
TDDD12
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
TDDD12
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
TDDE30
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
TDDI11
Laboration
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
TDDD12
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
10:00
08:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
TDDE44
Redovisning
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Redovisning 7
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
SU14, SU14
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
15:00
13:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
732A73
732A91
TDDE07
732A91
TDDE07
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Bayu Brahmantio
Héctor Rodriguez Déniz
Héctor Rodriguez Déniz
CS1
MMAT1
STML1
MMAT1
STML1
Lab 3, see Lisam.
12:00
10:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
732A73
732A91
TDDE07
732A91
TDDE07
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Bayu Brahmantio
Héctor Rodriguez Déniz
Héctor Rodriguez Déniz
CS1
MMAT1
STML1
MMAT1
STML1
Lab 3, see Lisam.
10:00
08:15
TDDD12
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
TDDD80
Laboration
SU14
Karta
U1
Grupp 5
Proj: app-kodning
10:00
08:15
TDDD80
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
12:00
10:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
15:00
13:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
17:00
15:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
TDDD80
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
10:00
08:15
729G49
Laboration
SU14
SU15/16
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
Daniel Holmer
Jenny Kunz
Jenny Kunz
KOGVET1
Reliabilitet
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
TDDD12
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
TDDD12
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
TDDD12
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
TDDE30
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
TDDD12
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
10:00
08:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
SU15/16, SU15/16
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
15:00
13:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
732A73
732A91
TDDE07
732A91
TDDE07
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Bayu Brahmantio
Héctor Rodriguez Déniz
Héctor Rodriguez Déniz
CS1
MMAT1
STML1
MMAT1
STML1
Lab 3, see Lisam.
12:00
10:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
TDDI82
Projekt
SU15/16
Karta
DI1
10:00
08:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
732A73
732A91
TDDE07
732A91
TDDE07
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Bayu Brahmantio
Héctor Rodriguez Déniz
Héctor Rodriguez Déniz
CS1
MMAT1
STML1
MMAT1
STML1
Lab 3, see Lisam.
10:00
08:15
TDDE34
Laboration
SU15/16
Karta
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
12:00
10:15
TDDD12
Laboration
SU15/16
Karta
Huanyu Li
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp C
Work on the BrianAir project
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
TDDD80
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
12:00
10:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
15:00
13:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
17:00
15:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
TDDD80
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
10:00
08:15
TSRT04
Laboration
SU15/16
Karta
Leo Ledenstam
D3
DI2
I2
Ii2
IT1
KA2
DI2
I2
Ii2
IT1
KA2
Grupp B
Labhandledning.
12:00
10:15
729G49
Laboration
SU14
SU15/16
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
Daniel Holmer
Jenny Kunz
Jenny Kunz
KOGVET1
Reliabilitet
15:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
TDDD80
Laboration
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
TDDE34
Laboration
SU15/16
Karta
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
12:00
10:15
TDDD12
Laboration
SU15/16
Karta
Huanyu Li
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp C
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
TDDD12
Laboration
SU15/16
Karta
Huanyu Li
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp C
Work on the BrianAir project (cont'd)
17:00
15:15
TDDD80
Laboration
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
19:00
17:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
TDDE30
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
TDDI82
Projekt
SU15/16
Karta
DI1
17:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
TDDD12
Laboration
SU15/16
Karta
Huanyu Li
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp C
Work on the BrianAir project (cont'd)
10:00
08:15
TDDE34
Laboration
SU15/16
Karta
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
12:00
10:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
TDDD80
Laboration
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
15:00
13:15
SU17/18, SU17/18
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
15:00
13:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
732A73
732A91
TDDE07
732A91
TDDE07
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Bayu Brahmantio
Héctor Rodriguez Déniz
Héctor Rodriguez Déniz
CS1
MMAT1
STML1
MMAT1
STML1
Lab 3, see Lisam.
12:00
10:15
TDIU16
Laboration
SU17/18
Karta
Dag Jönsson
Malte Nilsson
Malte Nilsson
DI2
EL2
EL2
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
TDIU16
Laboration
SU17/18
Karta
Malte Nilsson
Mattias Burman
Mattias Burman
DI2
EL2
EL2
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Labbtillfälle 7.1
17:00
15:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
732A73
732A91
TDDE07
732A91
TDDE07
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Bayu Brahmantio
Héctor Rodriguez Déniz
Héctor Rodriguez Déniz
CS1
MMAT1
STML1
MMAT1
STML1
Lab 3, see Lisam.
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Labbtillfälle 7.2
12:00
10:15
91MA32
92MA32
TDDE67
92MA32
TDDE67
Problemlösningspass
Boren
SU17/18
T1
T2
U1
SU17/18
T1
T2
U1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A682
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U2
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
14:45
13:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
TDIU16
Laboration
SU17/18
Karta
Dag Jönsson
Malte Nilsson
Malte Nilsson
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
15:00
13:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
17:00
15:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
TDDE44
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Ej handlett pass.
10:00
08:15
TDIU16
Laboration
SU17/18
Karta
Malte Nilsson
Mattias Burman
Mattias Burman
DI2
EL2
EL2
17:00
15:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
91MA32
92MA32
TDDE67
92MA32
TDDE67
Problemlösningspass
SU10
SU17/18
T1
T2
U1
U2
SU17/18
T1
T2
U1
U2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U1
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
09:45
08:00
TDDE44
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
TDDE41
Laboration
SU17/18
Karta
Abdelazim Hussien
CS1
CYS1
CYS1
Grupp 1
17:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
TDDD80
Laboration
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
TDIU16
Laboration
SU17/18
Karta
Dag Jönsson
Malte Nilsson
Malte Nilsson
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
TDDE67
Programmeringsstuga
Asgård
Egypten
SU10
SU17/18
Egypten
SU10
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A224
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A234
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A234
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
15:00
13:15
TDDE67
Programmeringsstuga
Asgård
Egypten
SU10
SU17/18
Egypten
SU10
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A224
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A234
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A325%3A234
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
17:00
15:15
TDDD80
Laboration
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
19:00
17:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
TDDE44
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Labbtillfälle 7.4
10:00
08:15
TDIU16
Laboration
SU17/18
Karta
Malte Nilsson
Mattias Burman
Mattias Burman
DI2
EL2
EL2
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
91MA32
92MA32
TDDE67
92MA32
TDDE67
Problemlösningspass
SU10
SU17/18
TER2
TER4
SU17/18
TER2
TER4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AC2%20030
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AE2%20080
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AC2%20030
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007013%3AE2%20080
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
09:45
08:00
TDDE44
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Ej handlett pass.
12:00
10:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
TDDE44
Redovisning
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Redovisning 7
15:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
TDDD80
Laboration
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
15:00
13:15
TDIU16
Laboration
SU17/18
Karta
Dag Jönsson
Malte Nilsson
Malte Nilsson
DI2
EL2
EL2
17:00
15:15
PC1, PC1
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
NBIB53
Datalaboration
PC1
PC2
PC3
PC4
PC2
PC3
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Isak Hietala
BIO2
DJP2
KB2nv
DJP2
KB2nv
Handledningspass för Laboration (Statistik) 2
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
NBIB53
Eget arbete
PC1
Karta
BIO2
DJP2
KB2nv
DJP2
KB2nv
Eget arbete med kursen
15:00
13:15
NBIB53
Eget arbete
PC1
Karta
BIO2
DJP2
KB2nv
DJP2
KB2nv
Eget arbete med kursen
17:00
15:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
PC2, PC2
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
NBIB53
Datalaboration
PC1
PC2
PC3
PC4
PC2
PC3
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Isak Hietala
BIO2
DJP2
KB2nv
DJP2
KB2nv
Handledningspass för Laboration (Statistik) 2
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
PC3, PC3
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
732G16
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
Hoda Fakharzadehjahromy
Yaman Adamnor
Hoda Fakharzadehjahromy
Yaman Adamnor
SDA2
Starta projekt del B
12:00
10:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
732G16
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
Hoda Fakharzadehjahromy
Hoda Fakharzadehjahromy
SDA2
15:00
13:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
732G16
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Hoda Fakharzadehjahromy
SDA2
Även Yaman A
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
NBIB53
Datalaboration
PC1
PC2
PC3
PC4
PC2
PC3
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Isak Hietala
BIO2
DJP2
KB2nv
DJP2
KB2nv
Handledningspass för Laboration (Statistik) 2
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
732G16
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
SDA2
Start projekt del C
Även Yaman A
Även Yaman A
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
732G16
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
Hoda Fakharzadehjahromy
Hoda Fakharzadehjahromy
SDA2
Även Yaman A
12:00
10:15
Möte
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
17:30
16:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
PC4, PC4
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
732G16
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
Hoda Fakharzadehjahromy
Yaman Adamnor
Hoda Fakharzadehjahromy
Yaman Adamnor
SDA2
Starta projekt del B
12:00
10:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
732G16
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
Hoda Fakharzadehjahromy
Hoda Fakharzadehjahromy
SDA2
15:00
13:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
732G16
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Hoda Fakharzadehjahromy
SDA2
Även Yaman A
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
NBIB53
Datalaboration
PC1
PC2
PC3
PC4
PC2
PC3
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Isak Hietala
BIO2
DJP2
KB2nv
DJP2
KB2nv
Handledningspass för Laboration (Statistik) 2
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
732G16
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
SDA2
Start projekt del C
Även Yaman A
Även Yaman A
12:00
10:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
732G16
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
Hoda Fakharzadehjahromy
Hoda Fakharzadehjahromy
SDA2
Även Yaman A
12:00
10:15
Möte
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
17:30
16:00
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
PC5, PC5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 29/4
TDP032
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 4.
10:00
08:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 30/4
TDP032
Projekt
Folkvang1
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007001%3A3C%3A978
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 4.
12:00
08:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 1/5
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 2/5
TDP032
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
Annika Silvervarg
IP2
Sprint 4.
Möjlighet till handledning/frågor till Annika
Möjlighet till handledning/frågor till Annika
17:00
13:15
v 18
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 3/5
TDP032
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 4
Sprinten avslutas.
Demo för kund.
Retrospective inom gruppen.
Fyll i och lämna in Sprintblankett.
Sprinten avslutas.
Demo för kund.
Retrospective inom gruppen.
Fyll i och lämna in Sprintblankett.
12:00
08:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
TDP032
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
Sprinten påbörjas.
Bestäm Velocity inom gruppen och Scope med kunden.
Sprinten påbörjas.
Bestäm Velocity inom gruppen och Scope med kunden.
10:00
08:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
TDP032
Projekt
Folkvang1
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007001%3A3C%3A978
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5
12:00
08:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
TDP032
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
12:00
10:15
TDP032
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
17:00
13:15
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
TDP032
Projekt
Folkvang4
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007001%3A3C%3A984
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5
12:00
08:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 13/5
TDP032
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
10:00
08:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 14/5
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 15/5
TDP032
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
17:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 16/5
TDP032
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
17:00
13:15
v 20
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 17/5
TDP032
Projekt
Folkvang4
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007001%3A3C%3A984
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
12:00
08:15
Kurskod | Kursnamn |
729G49 | Språk och datorer |
732A54 | Analys av Big data |
732A73 | Bayesianska metoder |
732A91 | Bayesianska metoder |
732G16 | Databaser: design och programmering |
732G33 | Programmering i R |
732G83 | Programmering i R |
91MA32 | Matematik: Programmering med matematisk och ämnesdidaktisk specialisering |
92MA32 | Matematik: Programmering med matematisk och ämnesdidaktisk specialisering |
NBIB53 | Datahantering, visualisering, och statistisk inferens |
TDDD12 | Databasteknik |
TDDD48 | Automatisk planering |
TDDD80 | Projekt: Mobila och sociala applikationer |
TDDD95 | Algoritmisk problemlösning |
TDDE05 | AI-robotik |
TDDE07 | Bayesianska metoder |
Kurskod | Kursnamn |
TDDE30 | Objektorienterad programmering och Java |
TDDE31 | Big Data Analytics |
TDDE34 | Mjukvaruverifiering |
TDDE35 | Storskaliga distribuerade system och nätverk |
TDDE41 | Programvaruarkitekturer |
TDDE44 | Programmering, grundkurs |
TDDE55 | Data- och programstrukturer |
TDDE61 | Etisk hackning |
TDDE67 | Programmering, grundkurs |
TDDI11 | Programmering av inbyggda system |
TDDI82 | Objektorienterad problemlösning |
TDIU16 | Process- och operativsystemprogrammering |
TDP032 | Projekt: Agil systemutveckling |
TSRT04 | Introduktionskurs i Matlab |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.