Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 15  
Gå till nästa vecka

v 15 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 6/4 
TDIU16
Laboration
Daniel Thorén
Kasper Landgren
DI2
Distans: SU12 SU13 SU14
12:00
10:15
TDDD80
Laboration
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
A4 sensorer
Distans: SU10 SU11 SU12
15:00
13:15
TDDD80
Laboration
Josef Fagerström
U1
Grupp 4
Grupp 5
A4 sensorer
Distans: SU13 SU14
15:00
13:15
TDDD95
Laboration
Fredrik Präntare
Herman Appelgren
Distans: SU04
17:00
13:15
TDDE05
Laboration
Cyrille Berger
CS1
Distans: SU17/18
17:00
13:15
TDDD12
Laboration
Nikita Korzhitskii
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp A
gitlab.liu.se/olaha93/db/-/issues/1
Distans: SU00 SU01
17:00
15:15
TDDD12
Laboration
Matteus Laurent
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp B
Distans: SU02 SU03
17:00
15:15
TDDD12
Laboration
Eric Dahlgren
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp C
Distans: SU10 SU11
17:00
15:15
TDDD74
Laboration
TB2
Distans: SU12 SU13
17:00
15:15
TDDD80
Laboration
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för egen apputveckling
Distans: SU14 SU15/16
17:00
15:15
TDDD11
Laboration
Didrik Bergström
Fabian Ovik Karlsson
Fredrik Adolfsson
Herman Appelgren
Karolina Lindvall
Martin Clason
Martin Jonson
Matilda Sämberg
I1
Ii1
Grupp B
Distans: SU10 SU11 SU15/16 SU17/18
19:00
17:15
729A85
TDDE30
Laboration
Hugo Cedervall
Kimberley Andersson
Piotr Rudol
D1
Distans: SU02 SU03 SU04
19:00
17:15
TDDD11
Laboration
Alma Wärnsäter
Fabian Ovik Karlsson
Herman Appelgren
Jenny Hanås
Karolina Lindvall
Martin Clason
Matilda Sämberg
Simon Törnqvist
I1
Ii1
Grupp A
Distans: SU10 SU11 SU15/16 SU17/18
21:00
19:15
v 15 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 7/4 
TDDD48
Laboration
Jonas Kvarnström
CS1
Distans: SU00 SU01
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
Dag Jönsson
Rasmus Jonsson
Y1.a
Labbtillfälle 5.3
Distans: SU02 SU03
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
Edvard Thörnros
Otto Forss
Y1.b
Labbtillfälle 5.3
Distans: SU10 SU11
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
Johannes Hägerlind
Mladen Nikic
Y1.c
Labbtillfälle 5.3
Distans: SU12 SU13
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
Erik Kindberg
Hugo Hörnquist
Justus Karlsson
MED1
Labbtillfälle 5.3
Distans: SU15/16
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
Regina Hansson
Robin Keskisärkkä
MAT1
Yi1
Labbtillfälle 5.3
Distans: SU17/18
10:00
08:15
TDDI11
Laboration
Matteus Laurent
DI2
EL2
Distans: SU00 SU01
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
Zeinab Ganjei
DI2
EL2
Distans: SU02 SU03
12:00
10:15
TDIU16
Laboration
Daniel Thorén
Kasper Landgren
DI2
Distans: SU12 SU13 SU14
17:00
15:15
TDDD12
Laboration
Nikita Korzhitskii
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp A
gitlab.liu.se/olaha93/db/-/issues/1
Distans: SU00 SU01
19:00
17:15
TDDD12
Laboration
Matteus Laurent
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp B
Distans: SU02 SU03
19:00
17:15
TDDD12
Laboration
Eric Dahlgren
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp C
Distans: SU10 SU11
19:00
17:15
TDDD11
Laboration
Alma Wärnsäter
Fabian Ovik Karlsson
Herman Appelgren
Jenny Hanås
Karolina Lindvall
Martin Clason
Matilda Sämberg
Simon Törnqvist
I1
Ii1
Grupp A
Distans: SU12 SU13 SU15/16 SU17/18
19:00
17:15
v 15 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 8/4 
TDDD74
Laboration
TB2
Distans: SU00 SU01
10:00
08:15
TDDD11
Laboration
Didrik Bergström
Fabian Ovik Karlsson
Fredrik Adolfsson
Herman Appelgren
Karolina Lindvall
Martin Clason
Martin Jonson
Matilda Sämberg
I1
Ii1
Grupp B
Distans: SU10 SU11 SU15/16 SU17/18
10:00
08:15
TDDD80
Laboration
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för egen apputveckling
Distans: SU02 SU03 SU04
10:00
08:15
729A85
TDDE30
Laboration
Hugo Cedervall
Kimberley Andersson
Piotr Rudol
D1
Distans: SU14 SU15/16
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
Matteus Laurent
DI2
EL2
Distans: SU10 SU11
15:00
13:15
TDDI11
Laboration
Zeinab Ganjei
DI2
EL2
Distans: SU12 SU13
15:00
13:15
732A73
732A91
TDDE07
Laboration
Per Sidén
CS1
Distans: SU00 SU01 SU02 SU03
17:00
13:15
TDDE35
Laboration
Nikita Korzhitskii
U2
Group B (priority)
Distans: SU10 SU11
17:00
15:15
TDDI82
Laboration
Mladen Nikic
DI1
Grupp A
Distans: SU17/18
19:00
17:15
TDDI82
Laboration
Eric Ekström
DI1
Grupp B
Distans: SU15/16
19:00
17:15
TDDE35
Laboration
Nikita Korzhitskii
U2
Group A (priority)
Distans: SU00 SU01
19:00
17:15
v 15 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 9/4 
v 15 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 10/4 
v 15 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 11/4 
v 15 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 12/4 

v 16 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 13/4 
v 16 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 14/4 
TDDD48
Laboration
Jonas Kvarnström
CS1
Distans: SU04
10:00
08:15
TDDE44
Redovisning
Dag Jönsson
Edvard Thörnros
Johannes Hägerlind
Mladen Nikic
Otto Forss
Rasmus Jonsson
Y1.a
Y1.b
Y1.c
Redovisning 5
Distans: SU00
10:00
08:15
TDDE44
Redovisning
Dag Jönsson
Edvard Thörnros
Johannes Hägerlind
Mladen Nikic
Otto Forss
Rasmus Jonsson
Y1.a
Y1.b
Y1.c
Redovisning 5
Distans: SU01
10:00
08:15
TDDE44
Redovisning
Erik Kindberg
Hugo Hörnquist
Justus Karlsson
MED1
Redovisning 5
Distans: SU02
10:00
08:15
TDDE44
Redovisning
Regina Hansson
Robin Keskisärkkä
MAT1
Yi1
Redovisning 5
Distans: SU03
10:00
08:15
729A85
TDDE30
Laboration
Hugo Cedervall
Kimberley Andersson
Piotr Rudol
D1
Distans: SU14 SU15/16
10:00
08:15
TDDC78
Laboration
August Ernstsson
Suejb Memeti
CS1
ELE1
MMAT1
Grupp A
Group A
Distans: SU00 SU01
15:00
13:15
TDDI82
Storseminarium
Christoffer Holm
Eric Ekström
DI1
Grupp B
Distans: SU17/18
17:00
13:15
TDDI82
Storseminarium
Klas Arvidsson
Mladen Nikic
DI1
Grupp A
Distans: SU15/16
17:00
13:15
TDDC78
Laboration
August Ernstsson
Suejb Memeti
CS1
ELE1
MMAT1
Grupp A
Group A
Distans: SU00 SU01
17:00
15:15
TDIU16
Laboration
Daniel Thorén
Kasper Landgren
DI2
Distans: SU12 SU13 SU14
17:00
15:15
v 16 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 15/4 
Datortenta
16:00
06:00
TDDD11
Projekt
Alma Wärnsäter
Didrik Bergström
Fabian Ovik Karlsson
Fredrik Adolfsson
Herman Appelgren
Jenny Hanås
Karolina Lindvall
Martin Clason
Martin Jonson
Matilda Sämberg
Simon Törnqvist
Viktor Olsson
I1
Ii1
Distans: SU10 SU11 SU15/16 SU17/18
10:00
08:15
TDDD80
Laboration
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
Distans: SU00 SU01 SU02 SU03
10:00
08:15
732G42
Datalaboration
Ann-Charlotte Hallberg
Laboration 1
Distans: PC4
10:00
08:15
TDDA69
SU-laboration
Anders Märak Leffler
IP3
Distans: SU04
12:00
10:15
732G38
Datalaboration
Isak Hietala
Handledning Laboration 1
Distans: PC5
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
Matteus Laurent
DI2
EL2
Distans: SU10 SU11
15:00
13:15
TDDI11
Laboration
Zeinab Ganjei
DI2
EL2
Distans: SU12 SU13
15:00
13:15
729G49
Laboration
Jenny Kunz
Robin Kurtz
KOGVET1
Ordklasser
Distans: SU17/18
15:00
13:15
TDDE46
Laboration
Azeem Ahmad
Kristian Sandahl
Lab, robustness and avialability
Distans: SU00 SU01
17:00
13:15
732G16
Föreläsning
Eva Ragnemalm
Fö 6 SQL
Distans: SU04
17:00
13:15
TDDE35
Laboration
Nikita Korzhitskii
U2
Group A (priority)
Distans: SU02 SU03
17:00
15:15
TDDC78
Laboration
August Ernstsson
Suejb Memeti
CS1
ELE1
MMAT1
Grupp B
Group B
Distans: SU00 SU01
19:00
17:15
v 16 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 16/4 
TDDI82
Laboration
Mladen Nikic
DI1
Grupp A
Distans: SU17/18
10:00
08:15
TDDI82
Laboration
Eric Ekström
DI1
Grupp B
Distans: SU15/16
10:00
08:15
TDIU16
Laboration
Daniel Thorén
Kasper Landgren
DI2
Distans: SU12 SU13 SU14
10:00
08:15
732G42
Datalaboration
Ann-Charlotte Hallberg
Laboration 2
Distans: PC5
10:00
08:15
TSFS03
Laboration
Mahdi Morsali
MEC1
Grupp B
Distans: PC3 PC4
12:00
08:15
TSFS03
Laboration
Fatemeh Mohseni
MEC1
Grupp A
Distans: PC1 PC2
12:00
08:15
TDDE35
Laboration
Nikita Korzhitskii
U2
Group B (priority)
Distans: SU02 SU03
15:00
13:15
TDDE41
SU-laboration
Felipe Boeira
Henrik Henriksson
CS1
Distans: SU00 SU01
17:00
13:15
TDDD48
Laboration
Jonas Kvarnström
CS1
Distans: SU04
17:00
15:15
729A85
TDDE30
Laboration
Hugo Cedervall
Kimberley Andersson
Piotr Rudol
D1
Distans: SU14 SU15/16
17:00
15:15
v 16 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 17/4 
TDDI11
Laboration
Matteus Laurent
DI2
EL2
Distans: SU00 SU01
10:00
08:15
TDDI11
Laboration
Zeinab Ganjei
DI2
EL2
Distans: SU02 SU03
10:00
08:15
729G49
Laboration
Jenny Kunz
Robin Kurtz
KOGVET1
Ordklasser
Distans: SU12 SU13 SU14
10:00
08:15
TDDE44
Lektion
Dag Jönsson
Rasmus Jonsson
Y1.a
Lektion 6
Distans: SU00 SU01
12:00
10:15
TDDE44
Lektion
Edvard Thörnros
Otto Forss
Y1.b
Lektion 6
Distans: SU02 SU03
12:00
10:15
TDDE44
Lektion
Johannes Hägerlind
Mladen Nikic
Y1.c
Lektion 6
Distans: SU10 SU11
12:00
10:15
TDDE44
Lektion
Erik Kindberg
Hugo Hörnquist
Justus Karlsson
MED1
Lektion 6
Distans: SU12 SU13
12:00
10:15
TDDE44
Lektion
Regina Hansson
Robin Keskisärkkä
MAT1
Yi1
Lektion 6
Distans: SU04
12:00
10:15
732G16
Datalaboration
Eva Ragnemalm
Josef Fagerström
Starta SQL-labben
Distans: PC4 PC5
12:00
10:15
TDDD11
Redovisning
Alma Wärnsäter
Didrik Bergström
Fabian Ovik Karlsson
Fredrik Adolfsson
Herman Appelgren
Jenny Hanås
Karolina Lindvall
Martin Clason
Martin Jonson
Matilda Sämberg
Simon Törnqvist
Viktor Olsson
I1
Ii1
Distans: SU00 SU01 SU02 SU03 SU04 SU15/16 SU17/18
15:00
13:15
TDDD80
Laboration
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
A4 sensorer
Distans: SU10 SU11 SU12
15:00
13:15
TDDD80
Laboration
Josef Fagerström
U1
Grupp 4
Grupp 5
A4 sensorer
Distans: SU13 SU14
15:00
13:15
TDDC78
Laboration
August Ernstsson
Suejb Memeti
CS1
ELE1
MMAT1
Grupp B
Group B
Distans: SU00 SU01
17:00
15:15
TDDI82
Laboration
Mladen Nikic
DI1
Grupp A
Distans: SU17/18
17:00
15:15
TDDI82
Laboration
Eric Ekström
DI1
Grupp B
Distans: SU15/16
17:00
15:15
v 16 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 18/4 
v 16 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 19/4 

v 17 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Måndag 20/4 
TDDD12
Laboration
Nikita Korzhitskii
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp A
gitlab.liu.se/olaha93/db/-/issues/1
Distans: SU00 SU01
15:00
13:15
TDDD12
Laboration
Eric Dahlgren
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp C
Distans: SU10 SU11
15:00
13:15
TDDD12
Laboration
Matteus Laurent
DI2
IP2
Ii3
MAT3
MMAT1
Grupp B
Distans: SU02 SU03
15:00
13:15
TDDD80
Laboration
U1
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
Distans: SU14
15:00
13:15
729G49
Laboration
Jenny Kunz
Robin Kurtz
KOGVET1
Dependensträd
Distans: SU17/18
15:00
13:15
TDDD95
Laboration
Fredrik Präntare
Herman Appelgren
Individual Problem solving session
Distans: SU04
17:00
13:15
TDDE05
Laboration
Cyrille Berger
CS1
Distans: SU12 SU13
17:00
13:15
732A78
Laboration
Anders Eklund
David Abramian
Distans: SU15/16
17:00
13:15
TDDD74
Laboration
TB2
Distans: SU00 SU01
17:00
15:15
TDDD80
Laboration
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Proj: app-kodning
Distans: SU10 SU11 SU14
17:00
15:15
TDDD80
Laboration
Josef Fagerström
U1
Grupp 4
Grupp 5
Proj: app-kodning
Distans: SU02 SU03
17:00
15:15
v 17 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Tisdag 21/4 
TDDD48
Laboration
Jonas Kvarnström
CS1
Distans: SU04
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
Erik Kindberg
Hugo Hörnquist
Justus Karlsson
MED1
Labbtillfälle 6.1
Distans: SU00 SU01
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
Regina Hansson
Robin Keskisärkkä
MAT1
Yi1
Labbtillfälle 6.1
Distans: SU02 SU03
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
Dag Jönsson
Rasmus Jonsson
Y1.a
Labbtillfälle 6.1
Distans: SU10 SU11
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
Edvard Thörnros
Otto Forss
Y1.b
Labbtillfälle 6.1
Distans: SU12 SU13
10:00
08:15
TDDE44
Laboration
Johannes Hägerlind
Mladen Nikic
Y1.c
Labbtillfälle 6.1
Distans: SU17/18
10:00
08:15
729A85
TDDE30
Laboration
Hugo Cedervall
Kimberley Andersson
Piotr Rudol
D1
Distans: SU14 SU15/16
10:00
08:15
732G42
Datalaboration
Ann-Charlotte Hallberg
Laboration 3
Distans: PC1
10:00
08:15
TDDI11
Laboration
Matteus Laurent
DI2
EL2
Distans: SU00 SU01
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
Zeinab Ganjei
DI2
EL2
Distans: SU02 SU03
12:00
10:15
TDDC78
Laboration
August Ernstsson
Suejb Memeti
CS1
ELE1
MMAT1
Grupp B
Group B
Distans: SU00 SU01
15:00
13:15
TDIU16
Laboration
Daniel Thorén
Kasper Landgren
DI2
Distans: SU12 SU13 SU14
15:00
13:15
TSFS03
Laboration
Mahdi Morsali
MEC1
Grupp B
Distans: PC1 PC2
17:00
13:15
TSFS03
Laboration
Iman Shafikhani
MEC1
Grupp C
Distans: PC3 PC4
17:00
13:15
TDDC78
Laboration
August Ernstsson
Suejb Memeti
CS1
ELE1
MMAT1
Grupp B
Group B
Distans: SU00 SU01
17:00
15:15
TDDI82
Laboration
Mladen Nikic
DI1
Grupp A
Distans: SU17/18
17:00
15:15
TDDI82
Laboration
Eric Ekström
DI1
Grupp B
Distans: SU15/16
17:00
15:15
732A78
Laboration
Distans: SU17/18
21:00
17:15
v 17 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Onsdag 22/4 
TDDD11
Projekt
Alma Wärnsäter
Didrik Bergström
Fabian Ovik Karlsson
Fredrik Adolfsson
Herman Appelgren
Jenny Hanås
Karolina Lindvall
Martin Clason
Martin Jonson
Matilda Sämberg
Simon Törnqvist
Viktor Olsson
I1
Ii1
Distans: SU10 SU11 SU15/16 SU17/18
10:00
08:15
TDDD80
Laboration
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
Distans: SU00 SU01 SU02 SU03
10:00
08:15
TDDA69
SU-laboration
Anders Märak Leffler
IP3
Distans: SU04
12:00
10:15
TDDI11
Laboration
Matteus Laurent
DI2
EL2
Distans: SU10 SU11
15:00
13:15
TDDI11
Laboration
Zeinab Ganjei
DI2
EL2
Distans: SU12 SU13
15:00
13:15
729G49
Laboration
Jenny Kunz
Robin Kurtz
KOGVET1
Dependensträd
Distans: SU17/18
15:00
13:15
732A73
732A91
TDDE07
Laboration
Per Sidén
CS1
Distans: SU00 SU01 SU02 SU03
17:00
13:15
TDDE35
Laboration
Nikita Korzhitskii
U2
Group A (priority)
Distans: SU00 SU01
19:00
17:15
v 17 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Torsdag 23/4 
TDDI82
Laboration
Mladen Nikic
DI1
Grupp A
Distans: SU17/18
10:00
08:15
TDDI82
Laboration
Eric Ekström
DI1
Grupp B
Distans: SU15/16
10:00
08:15
732G42
Datalaboration
Ann-Charlotte Hallberg
Laboration 4
Distans: PC3
10:00
08:15
TSFS03
Laboration
Fatemeh Mohseni
MEC1
Grupp A
Distans: PC1 PC2
12:00
08:15
732G16
Datalaboration
Eva Ragnemalm
Josef Fagerström
Distans: PC4 PC5
12:00
10:15
TDDE44
Laboration
Erik Kindberg
Hugo Hörnquist
Justus Karlsson
MED1
Labbtillfälle 6.2
Distans: SU02 SU03
15:00
13:15
TDDE44
Laboration
Regina Hansson
Robin Keskisärkkä
MAT1
Yi1
Labbtillfälle 6.2
Distans: SU10 SU11
15:00
13:15
TDDE44
Laboration
Dag Jönsson
Rasmus Jonsson
Y1.a
Labbtillfälle 6.2
Distans: SU12 SU13
15:00
13:15
TDDE44
Laboration
Johannes Hägerlind
Mladen Nikic
Y1.c
Labbtillfälle 6.2
Distans: SU15/16
15:00
13:15
TDDE44
Laboration
Edvard Thörnros
Otto Forss
Y1.b
Labbtillfälle 6.2
Distans: SU17/18
15:00
13:15
TDDE41
SU-laboration
Lena Buffoni
CS1
Distans: SU00 SU01
17:00
13:15
TDDD48
Laboration
Jonas Kvarnström
CS1
Distans: SU04
17:00
15:15
TDDE35
Laboration
Nikita Korzhitskii
U2
Group B (priority)
Distans: SU00 SU01
19:00
17:15
v 17 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Fredag 24/4 
TDDE44
Laboration
Regina Hansson
Robin Keskisärkkä
MAT1
Yi1
Labbtillfälle 6.3
Distans: SU00 SU01
12:00
10:15
TDDE44
Laboration
Erik Kindberg
Hugo Hörnquist
Justus Karlsson
MED1
Labbtillfälle 6.3
Distans: SU02 SU03
12:00
10:15
TDDE44
Laboration
Johannes Hägerlind
Mladen Nikic
Y1.c
Labbtillfälle 6.3
Distans: SU10 SU11
12:00
10:15
TDDE44
Laboration
Edvard Thörnros
Otto Forss
Y1.b
Labbtillfälle 6.3
Distans: SU15/16
12:00
10:15
TDDE44
Laboration
Dag Jönsson
Rasmus Jonsson
Y1.a
Labbtillfälle 6.3
Distans: SU12 SU13
12:00
10:15
729A85
TDDE30
Laboration
Hugo Cedervall
Kimberley Andersson
Piotr Rudol
D1
Distans: SU14 SU17/18
12:00
10:15
TDDD74
Laboration
TB2
Distans: SU00 SU01
15:00
13:15
TDDD80
Laboration
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Uppsamlingstillfälle för labbar
Distans: SU10 SU11 SU12
15:00
13:15
TDDD80
Laboration
Josef Fagerström
U1
Grupp 4
Grupp 5
Uppsamlingstillfälle för labbar
Distans: SU02 SU03
15:00
13:15
TDIU16
Laboration
Daniel Thorén
Kasper Landgren
DI2
Distans: SU12 SU13 SU14
17:00
15:15
NDAB02
Laboration
Isak Hietala
BIO2
KB2nv
PRO1
Laboration 3
Distans: PC1 PC2 PC3 PC4
17:00
15:15
v 17 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Lördag 25/4 
v 17 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Söndag 26/4 


  Ändrade inom de senaste 7 dagarna.