Tid |
Kurs |
Undervisningstyp |
Lokal |
Kartlänk |
Lärare |
Studentgrupp |
Fria grupper |
Information till student |
|||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 22 | Mån Maj 27 v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | TDDI11 | Laboration |
SU00 SU01 |
Karta
Karta |
Yungang Pan |
DI2 EL2 |
|||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | TDDI11 | Laboration |
SU02 SU03 |
Karta
Karta |
Kamran Hosseini |
DI2 EL2 |
|||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | TDDE34 | Laboration | SU15/16 | Karta | Kamran Hosseini |
CS1 CYS1 |
|||||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 732G46 | PC1 | Karta | Isak Hietala | |||||||||||||||||||||||||
Tis Maj 28 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | TDDE30 | Redovisning | SU17/18 | Karta |
Morgan Nordberg Simon Hansson Thea Antonson |
D1 |
Grupp 21 Grupp 23 Grupp 25 |
Labbdemonstrationer. Kom i tid! | |||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | 732G16 | Datalaboration |
PC3 PC4 |
Karta
Karta |
Eva Ragnemalm Hoda Fakharzadehjahromy Yaman Adamnor |
SDA2 | Tillfälle till demonstration | ||||||||||||||||||||||
13:00 - 21:30 | Datortenta |
SU00 SU01 SU02 SU03 SU04 SU10 SU11 SU12 SU13 SU14 SU15/16 SU17/18 SU24 SU25 |
Karta
Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta |
||||||||||||||||||||||||||
Ons Maj 29 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 14:00 | Datortenta |
SU00 SU01 SU02 SU03 SU04 SU10 SU11 SU12 SU13 SU14 SU15/16 SU17/18 SU24 SU25 |
Karta
Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta |
||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 16:00 | TDDE61 | Laboration | SU04 | Karta | Roland Plaka | CYS1 | Grupp A | Group A | |||||||||||||||||||||
15:00 - 17:00 | 732G46 | PC1 | Karta | Isak Hietala | |||||||||||||||||||||||||
Tors Maj 30 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 14:00 | Datortenta |
Asgård Egypten Olympen SU00 SU01 SU02 SU03 SU04 SU10 SU11 SU12 SU13 SU14 SU15/16 SU17/18 SU24 SU25 |
Karta
Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta |
||||||||||||||||||||||||||
Fre Maj 31 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 13:00 | Datortenta |
SU10 SU11 SU12 SU13 SU14 SU15/16 SU17/18 SU24 SU25 |
Karta
Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta |
||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | TDDE61 | Laboration | SU04 | Karta | Roland Plaka | CYS1 | Grupp C | Group C | |||||||||||||||||||||
10:15 - 12:00 | TDIU16 |
SU02 SU03 |
Karta
Karta |
Dag Jönsson Filip Strömbäck Malte Nilsson Mattias Burman Mattias Karlsson Tobias Elfstrand |
DI2 EL2 IP2 |
Redovisningspass | |||||||||||||||||||||||
13:00 - 21:30 | Datortenta |
SU00 SU01 SU02 SU03 SU04 SU10 SU11 SU12 SU13 SU14 SU15/16 SU17/18 SU24 SU25 |
Karta
Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta |
||||||||||||||||||||||||||
v 23 | Mån Juni 3 v 23 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:00 | TDDD78 | Redovisning | SU17/18 | Karta | Mariusz Wzorek | U1 | Labb/Projektdemonstrationer. Kom i tid! | ||||||||||||||||||||||
Tis Juni 4 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 14:00 | Datortenta |
SU00 SU01 SU02 SU03 SU04 SU10 SU11 SU12 SU13 SU14 SU15/16 SU17/18 SU24 SU25 |
Karta
Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta |
||||||||||||||||||||||||||
Fre Juni 7 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 15:30 | Datortenta |
SU00 SU01 SU02 SU03 SU04 SU10 SU11 SU12 SU13 SU14 SU15/16 SU17/18 SU24 SU25 |
Karta
Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta Karta |
Kurskod | Kursnamn |
732G16 | Databaser: design och programmering |
732G46 | Regressions- och variansanalys |
TDDD78 | Objektorienterad programmering och Java |
TDDE30 | Objektorienterad programmering och Java |
TDDE34 | Mjukvaruverifiering |
Kurskod | Kursnamn |
TDDE61 | Etisk hackning |
TDDI11 | Programmering av inbyggda system |
TDIU16 | Process- och operativsystemprogrammering |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.