v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 6/5
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Minxing Liu
U2
Group B (priority)
10:00
08:15
Laboration
SU10
Karta
Liam Andersson
U1
Grupp 1
Proj: app-kodning
10:00
08:15
Laboration
SU11
Karta
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 2
Proj: app-kodning
10:00
08:15
Laboration
SU12
Karta
Belmin Batic
U1
Grupp 3
Proj: app-kodning
10:00
08:15
Laboration
SU13
Karta
Younes Slibi
U1
Grupp 4
Proj: app-kodning
10:00
08:15
Laboration
SU14
Karta
U1
Grupp 5
Proj: app-kodning
10:00
08:15
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
Sprinten påbörjas.
Bestäm Velocity inom gruppen och Scope med kunden.
Sprinten påbörjas.
Bestäm Velocity inom gruppen och Scope med kunden.
10:00
08:15
Datalaboration
PC1
PC2
PC3
PC4
PC2
PC3
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Isak Hietala
BIO2
DJP2
KB2nv
DJP2
KB2nv
Handledningspass för Laboration (Statistik) 2
12:00
10:15
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
12:00
10:15
Laboration
SU17/18
Karta
Dag Jönsson
Malte Nilsson
Malte Nilsson
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
12:00
10:15
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
15:00
13:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
15:00
13:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Cyrille Berger
CS1
Self-study.
17:00
13:15
Laboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Jorke de Vlas
Leif Eriksson
Leif Eriksson
17:00
13:15
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
17:00
15:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
CS1
19:00
17:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 7/5
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Ej handlett pass.
10:00
08:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Ej handlett pass.
10:00
08:15
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Ej handlett pass.
10:00
08:15
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Ej handlett pass.
10:00
08:15
Programmeringsstuga
SU12
Karta
Emma Enocksson Svensson
Magnus Nielsen
Magnus Nielsen
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
LÄRMAGT2
10:00
08:15
Projekt
Folkvang1
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007001%3A3C%3A978
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5
12:00
08:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Sheyda Mirzakhani
U2
Group A (priority)
12:00
10:15
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
Laboration
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
12:00
10:15
Datalaboration
SU00
SU01
SU02
SU01
SU02
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
Laboration
SU17/18
Karta
Malte Nilsson
Mattias Burman
Mattias Burman
DI2
EL2
EL2
17:00
15:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 8/5
Problemlösningspass
SU02
SU03
SU10
SU11
SU17/18
T1
T2
SU03
SU10
SU11
SU17/18
T1
T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T1
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
09:45
08:00
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Cyrille Berger
CS1
10:00
08:15
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget arbete
10:00
08:15
Datalaboration
PC3
PC4
PC4
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
Eva Ragnemalm
SDA2
Start projekt del C
Även Yaman A
Även Yaman A
12:00
10:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
12:00
10:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Christopher Claesson
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
Jakob Tormalm
Yaman Adamnor
TMA1
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
Laboration
SU12
SU13
SU13
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Labbtillfälle 7.3
12:00
10:15
Laboration
SU15/16
Karta
Leo Ledenstam
D3
DI2
I2
Ii2
IT1
KA2
DI2
I2
Ii2
IT1
KA2
Grupp B
Labhandledning.
12:00
10:15
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
12:00
10:15
Laboration
SU04
Karta
Cyrille Berger
IP3
12:00
10:15
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
Laboration
SU14
SU15/16
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
Daniel Holmer
Jenny Kunz
Jenny Kunz
KOGVET1
Reliabilitet
15:00
13:15
Datalaboration
SU10
SU11
SU12
SU11
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
15:00
13:15
Laboration
SU17/18
Karta
Abdelazim Hussien
CS1
CYS1
CYS1
Grupp 1
17:00
13:15
Laboration
SU04
Karta
Yiran Wang
CS1
CYS1
CYS1
Grupp 2
17:00
13:15
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5.
17:00
13:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 10/5
Projekt
Folkvang4
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007001%3A3C%3A984
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 5
12:00
08:15
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Shahrzad Khayatbashi
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
Laboration
SU03
SU04
SU04
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
Huanyu Li
DI2
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Ii3
IP2
MAT3
MMAT1
Grupp C
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
Laboration
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
U1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 4
Grupp 5
Ej handledd: Datorplatser reserverade för eget projektarbete
15:00
13:15
Datortenta
SU01
SU02
SU03
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Spärrbokning inför datortentorna på förmiddagen den 13/5
17:00
15:00
Kurskod | Kursnamn |
729G49 | Språk och datorer |
732G16 | Databaser: design och programmering |
732G33 | Programmering i R |
732G83 | Programmering i R |
91MA32 | Matematik: Programmering med matematisk och ämnesdidaktisk specialisering |
92MA32 | Matematik: Programmering med matematisk och ämnesdidaktisk specialisering |
NBIB53 | Datahantering, visualisering, och statistisk inferens |
TDDD12 | Databasteknik |
TDDD48 | Automatisk planering |
TDDD80 | Projekt: Mobila och sociala applikationer |
TDDD95 | Algoritmisk problemlösning |
TDDE05 | AI-robotik |
Kurskod | Kursnamn |
TDDE30 | Objektorienterad programmering och Java |
TDDE34 | Mjukvaruverifiering |
TDDE35 | Storskaliga distribuerade system och nätverk |
TDDE41 | Programvaruarkitekturer |
TDDE44 | Programmering, grundkurs |
TDDE55 | Data- och programstrukturer |
TDDE67 | Programmering, grundkurs |
TDDI11 | Programmering av inbyggda system |
TDIU16 | Process- och operativsystemprogrammering |
TDP032 | Projekt: Agil systemutveckling |
TSRT04 | Introduktionskurs i Matlab |
Ändrade inom de senaste 7 dagarna.