v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Måndag 1/4
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Tisdag 2/4
TDDD48
Laboration
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
CS1
10:00
08:15
TDDE30
Laboration
SU00
SU01
SU02
SU03
SU01
SU02
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
10:00
08:15
NBIB51
PC1
PC2
PC2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
BIO2
GIS-studier
10:00
08:15
TDDD80
Laboration
SU10
Karta
Liam Andersson
U1
Grupp 1
A3 Nätverk
10:00
08:15
TDDD80
Laboration
SU11
Karta
Sahand Sadjadee
U1
Grupp 2
A3 Nätverk
10:00
08:15
TDDD80
Laboration
SU12
Karta
Belmin Batic
U1
Grupp 3
A3 Nätverk
10:00
08:15
TDDD80
Laboration
SU13
Karta
Younes Slibi
U1
Grupp 4
A3 Nätverk
10:00
08:15
TDP032
Projekt
Folkvang1
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007001%3A3C%3A978
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 3
Sprinten påbörjas.
Bestäm Velocity inom gruppen och Scope med kunden.
Sprinten påbörjas.
Bestäm Velocity inom gruppen och Scope med kunden.
12:00
08:15
TDDI82
Laboration
SU12
SU13
SU14
SU13
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Edvin Dyremark
Malte Nilsson
Malte Nilsson
DI1
15:00
13:15
NBIB53
Eget arbete
PC1
Karta
BIO2
DJP2
KB2nv
DJP2
KB2nv
Eget arbete med kursen
17:00
13:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 2
19:00
17:15
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Onsdag 3/4
91MA32
92MA32
TDDE67
92MA32
TDDE67
Problemlösningspass
SU10
SU17/18
T1
T2
U1
U2
SU17/18
T1
T2
U1
U2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2T1
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007003%3A2U1
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Emma Enocksson Svensson
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Magnus Nielsen
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Torbjörn Jonsson
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
Ii1
KA2
LÄRMA7T2
LÄRMAGT2
09:45
08:00
TDDD81
Laboration
SU11
SU12
SU12
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
Alireza Mohammadinodooshan
I3
Ii3
Ii3
Grupp A
Work on the BrianAir project
10:00
08:15
TDDD81
Laboration
SU13
SU14
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Stephanie Persson
I3
Ii3
Ii3
Grupp B
Work on the BrianAir project
10:00
08:15
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU02
SU03
SU04
SU24
SU25
SU03
SU04
SU24
SU25
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A521
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A527
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A464
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A521
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A527
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
10:00
08:15
TDDE67
Programmeringsstuga
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Agnes Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
Axel Dannetun
Elias Bruno
Erik von Nastase
Filip Eckeskog
Gustav Johansson
Jacob Törnberg Zeinetz
Jonatan Billger
Karl-Erik Gladysz
Malte Nilsson
Oscar Johansson
Simon Ahrenstedt
Tove Winddotter
Viggo Hermansson
Viktor Olsson
I1
Ii1
KA2
Ii1
KA2
Grupp 1
12:00
10:15
TDDE34
Laboration
SU04
Karta
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
12:00
10:15
TDDE44
Lektion
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Lektion 5, inför lab 5.
12:00
10:15
TDDE44
Lektion
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Lektion 5, inför lab 5.
12:00
10:15
TDDE44
Lektion
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Lektion 5, inför lab 5.
12:00
10:15
732A73
732A91
TDDE07
732A91
TDDE07
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Bayu Brahmantio
Héctor Rodriguez Déniz
Héctor Rodriguez Déniz
CS1
MMAT1
STML1
MMAT1
STML1
Lab 1, see Lisam.
15:00
13:15
TDDI11
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
TDDI11
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
15:00
13:15
TDP032
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 3
17:00
13:15
TDDE35
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Minxing Liu
U2
Group B (priority)
17:00
15:15
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Torsdag 4/4
TDDI82
Laboration
SU12
SU13
SU14
SU13
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Malte Nilsson
Nils Jakobsson
Nils Jakobsson
DI1
10:00
08:15
732G33
732G83
732G83
Datalaboration
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Johan Alenlöv
SDA1
Datorlaboration
12:00
10:15
TDDD38
Dugga
SU15/16
SU17/18
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Christoffer Holm
Eric Ekström
Klas Arvidsson
Eric Ekström
Klas Arvidsson
CS1
MMAT1
MMAT1
Optional test, grants bonus points for the final exam.
15:00
13:00
TDDE34
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
CS1
CYS1
CYS1
15:00
13:15
NBIB51
PC1
PC2
PC2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
BIO2
GIS-studier
15:00
13:15
TDP032
Projekt
LIS1
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
LIS2
LIS3
LIS4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A445
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A459C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477B
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
IP2
Sprint 3
17:00
13:15
TDDE44
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Labbtillfälle 5.1
17:00
15:15
TDDE44
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
David Warnquist
Nils Jakobsson
Nils Jakobsson
MAT1
Labbtillfälle 5.1
17:00
15:15
TDDE44
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Labbtillfälle 5.1
17:00
15:15
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Labbtillfälle 5.1
17:00
15:15
TDDE44
Laboration
SU04
Karta
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Labbtillfälle 5.1
17:00
15:15
TDDE30
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU14
SU15/16
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
Morgan Nordberg
Simon Hansson
Thea Antonson
Simon Hansson
Thea Antonson
D1
17:00
15:15
NBIB51
PC1
PC2
PC2
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2G%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
BIO2
GIS-studier
17:00
15:15
v 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Fredag 5/4
732A73
732A91
TDDE07
732A91
TDDE07
Laboration
SU13
SU14
SU15/16
SU17/18
SU14
SU15/16
SU17/18
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A472
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A484
Bayu Brahmantio
Héctor Rodriguez Déniz
Héctor Rodriguez Déniz
CS1
MMAT1
STML1
MMAT1
STML1
Lab 1, see Lisam.
10:00
08:15
TDDE35
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Sheyda Mirzakhani
U2
Group A (priority)
10:00
08:15
TDDI11
Laboration
SU10
SU11
SU11
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3D%3A468
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A469
Yungang Pan
DI2
EL2
EL2
10:00
08:15
TDDI11
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Kamran Hosseini
DI2
EL2
EL2
10:00
08:15
732G70
Laboration
PC2
PC3
PC4
PC5
PC3
PC4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
Johan Alenlöv
732G70.a
Datalaboration 2, grupp A. Instruktioner finns i Lisam.
12:00
10:15
TDDE44
Laboration
SU04
Karta
Axel Sundelin
Mio Cajander
Mio Cajander
Y1.c
Labbtillfälle 5.2
12:00
10:15
TDDE44
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Daniel Holmer
Johan Larsson
Johan Larsson
Y1.b
Labbtillfälle 5.2
12:00
10:15
TDDE44
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Andreas Stenmark
Love Arreborn
Love Arreborn
Y1.a
Labbtillfälle 5.2
12:00
10:15
TDDE44
Laboration
SU17/18
Karta
Charlie Simonsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
Gustav Carlsson
Javad Saeedizade
Madeleine Nilsson
MED1
Labbtillfälle 5.2
12:00
10:15
732G70
Laboration
PC2
PC3
PC4
PC5
PC3
PC4
PC5
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A491
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477D
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477C
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007006%3A2F%3A477A
Johan Alenlöv
732G70.b
Datalaboration 2, grupp B. Instruktioner finns i Lisam.
15:00
13:15
TDDD81
Laboration
SU00
SU01
SU01
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A447
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A446
Alireza Mohammadinodooshan
I3
Ii3
Ii3
Grupp A
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
TDDD81
Laboration
SU02
SU03
SU03
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2D%3A460
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A2C%3A459
Stephanie Persson
I3
Ii3
Ii3
Grupp B
Work on the BrianAir project (cont'd)
15:00
13:15
TDDD80
Laboration
SU10
Karta
Liam Andersson
U1
Grupp 1
A3 Nätverk
15:00
13:15
TDDD80
Laboration
SU13
Karta
Younes Slibi
U1
Grupp 4
A3 Nätverk
15:00
13:15
TDDD80
Laboration
SU14
Karta
U1
Grupp 5
A3 Nätverk
15:00
13:15
TDDE51
Laboration
SU17/18
Karta
Máté Földiák
CS1
15:00
13:15
TDDI82
Laboration
SU12
SU13
SU14
SU13
SU14
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3C%3A466
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A461F
https://use.mazemap.com/?campusid=742&sharepoitype=identifier&sharepoi=E0007002%3A3B%3A469
Edvin Dyremark
Malte Nilsson
Nils Jakobsson
Malte Nilsson
Nils Jakobsson
DI1
Deadline 15 min bonus
17:00
15:15
Kurskod | Kursnamn |
732A73 | Bayesianska metoder |
732A91 | Bayesianska metoder |
732G33 | Programmering i R |
732G70 | Grundläggande statistik |
732G83 | Programmering i R |
91MA32 | Matematik: Programmering med matematisk och ämnesdidaktisk specialisering |
92MA32 | Matematik: Programmering med matematisk och ämnesdidaktisk specialisering |
NBIB51 | GIS för biologer |
NBIB53 | Datahantering, visualisering, och statistisk inferens |
TDDD38 | Avancerad programmering i C++ |
TDDD48 | Automatisk planering |
TDDD80 | Projekt: Mobila och sociala applikationer |
Kurskod | Kursnamn |
TDDD81 | Databasteknik för kandidatprojekt |
TDDE07 | Bayesianska metoder |
TDDE30 | Objektorienterad programmering och Java |
TDDE34 | Mjukvaruverifiering |
TDDE35 | Storskaliga distribuerade system och nätverk |
TDDE44 | Programmering, grundkurs |
TDDE51 | Metoder och verktyg för stora distribuerade projekt |
TDDE67 | Programmering, grundkurs |
TDDI11 | Programmering av inbyggda system |
TDDI82 | Objektorienterad problemlösning |
TDP032 | Projekt: Agil systemutveckling |