Subscribe
 
Goto previous week
w51  
Goto next week

Time Activity Group Tillfälleskod/kurskod Room Info Person Programme/class
08:00 - 12:00 Re exam MF2043 Helklass MF2043 U21 TEBSM1-INSR
TFORM1-2
TIPUM1-IPUA
TIPUM1-IPUC
TMLEM1-2
TSCRM1
TSCRM1-NCSS
TSCRM2
TSCRM2-NCSS
08:00 - 13:00 Re exam MH2029 Helklass MH2029 M38 TTMVM1-MDNA
TTMVM1-SUMA
08:00 - 12:00 Re exam MH2039 Helklass MH2039 Q15 Pär Jönsson TTMVM1-IMTA
TTMVM1-SUMA
08:00 - 11:00 Re exam HL2040 Projektrum 1-2 TMLEM1-2
08:00 - 12:00 Re exam SI2510 FB51 TTFYM1-TFYA
TTFYM1-TFYD
TTFYM2-TFYD
08:00 - 13:00 Re exam AE1601
AE1603
AF1503
B23
L21-22
Björn Palm
Ivo Martinac
Luigia Brandimarte
Oxana Samoteeva
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CSAMH3-BBP
CSAMH3-MHI
08:00 - 13:00 Re exam AF1024 W25 Jean-Marc Battini TIBYH3-HUPK
08:00 - 12:00 Re exam AF2001
AF2003
B25-26
B3
John Leander TCAEM1
08:00 - 12:00 Re exam AG1321
AG1324
L31 Andrea Nascetti CSAMH3-GIT
TAEEM2-RMD
TEFRM1
TELFM1
08:00 - 12:00 Re exam AI1108 M31-32 CSAMH3-FEFJ
TFAFK2
TFOFK2
08:00 - 12:00 Re exam AI2114 Q11 TFOFK3
08:00 - 12:00 Re exam AI2148 D32 TFOBM2
08:00 - 12:00 Re exam BB1150 FA31 Ines Ezcurra
Per Berglund
CBIOT1
08:00 - 13:00 Re exam BB2170 FP21 Veronique Chotteau TMBIM2
08:00 - 13:00 Re exam DD1334 Q31
Q33
CINEK3-DKOI
CMETE3
CMETE3-BVT
CMETE3-CPS
CMETE3-INMT
CMETE3-LJD
CMETE3-TRK
08:00 - 13:00 Re exam DD2429 B21 TCSCM1-CSCS
TCSCM1-CSDA
TCSCM1-CSVG
TCSCM2-CSCS
TCSCM2-CSDA
TCSCM2-CSVG
TIEMM1-MAIG
TIVNM2-DMTE
TMAIM1-2
TSCRM1-RASM
TSCRM2-RASM
08:00 - 12:00 Re exam DM2562 L52 Leif Dahlberg TIMTM1-LTM
TIMTM1-VLM
TIMTM2-FID
TIMTM2-IMHI
TIMTM2-LTM
TIMTM2-VLM
TMMTM2
08:00 - 13:00 Re exam EI1110 Q22
Q26
CELTE1
08:00 - 12:00 Re exam HF1006
HF1008
T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
TEN 1 Armin Halilovic
Maria Shamoun
TIDAA1
TIELA1
TIMEL1
TITEH1-METL
TITEH1-TIDA
TITEH1-TIEL
08:00 - 12:00 Re exam HF1700 W42 TEN1 Marina Arakelyan TBYPH1
08:00 - 12:00 Re exam ID1020 Ka-301
Ka-303
Ka-304
CINTE2
TCOMK2
TIDAB2
TIEDB2
TITEH2-TIED
08:00 - 12:00 Re exam ID2201 Ka-205 CINTE3
TEBSM1-INMV
TEBSM2-INMV
TEBSM2-INPF
TSEDM1
TSEDM1-DASC
TSEDM1-PVT
08:00 - 13:00 Re exam IM2601
SK2750
SK2771
M35-36 Anand Srinivasan TNTEM1
TNTEM1-NTEA-B
08:00 - 12:00 Re exam IX1501 Ka-210
Ka-308
Ki Won Sung TIDAB3-DDNB
TIDAB3-DPUB
TIEDB3
TITEH3-TIDB
TITEH3-TIED
08:00 - 13:00 Re exam KE2010 D35 Stefan Grönkvist TIKED3
TKEMM1
08:00 - 12:00 Re exam KH1111 L51 TENA Abbas Jorjani TIKED1
TITEH1-TIKE
08:00 - 12:00 Re exam KH1341
MJ2627
D41-42 Lars Eidensten
Per Olof Persson
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
TIKED3
08:00 - 12:00 Re exam ME2064 D34 Tomas Sörensson TINEM1
08:00 - 12:00 Re exam MJ2612 B24 Monika Olsson CLGYM4-MAFY
CLGYM4-MAKE
CLGYM4-TEMI
CLGYM4-TIKT
LÄRGR5-TMF
08:00 - 12:00 Re exam ML1201 C33 (Övningssal)
C36 (Övningssal)
Sten Wiedling TIIPS2
TIMAS2
TITEH2-TIMA
08:00 - 12:00 Re exam ML1300
08:00 - 12:00 Re exam ML1318
08:00 - 12:00 Re exam ML2114 TTILM1
08:00 - 12:00 Re exam SF1629 V34 TEN1
08:00 - 13:00 Re exam SF1633
SF2561
Q13
Q17
Q24
Q34
Q36
U51
V01
V11-12
V21
V23
V33
V35
CENMI2
CINEK2
CINEK2-DKOI
CINEK2-EHUI
CINEK2-PFRI
CINEK2-TMAI
CLGYM3-MAKE
CLGYM3-TEMI
CLGYM3-TIKT
CMAST2
CMAST2-ITSY
CMAST3-INTF
CMAST3-INTS-T
CMATD2
CMEDT3
CTKEM2
TDTNM1
TTMAM2-COMA
08:00 - 12:00 Re exam SF1683 V22
V32
CLGYM3-MAFY
CMEDT3
CTFYS2
08:00 - 13:00 Re exam SH2603 FB55 Torbjörn Bäck TIETM1-NUEY
TNEEM1
08:00 - 13:00 Re exam SI1410 FB53 Lucie Delemotte CBIOT3
08:00 - 13:00 Re exam SK1114 Q21 CMEDT2
08:00 - 20:00 Re exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
Grupprum 1-11
L41-44
08:00 - 12:00 Written Exam HF0023 T2 (Jacobssonsalen)
T3 (Meitnersalen)
T4 (Curiesalen)
T55 (Brånemarksalen)
T61
T63 (Theorellsalen)
TENA Amal Mohammed Lahlou
Vania Engström Lyberg
TBASA-FH
TBASA-GH
TBASA-IH
08:00 - 12:00 Written Exam KH0023 E31-36
E51-53
K51
K53
TENA:1 Anders Clenander
Ingemar Jerling
Katarina Ståhl Kaltea
Thord Franzén
TBASD1
08:00 - 12:00 Written Exam ML0023 Black Box
C33 (Övningssal)
Martin Wrååk TBASE-A-B
08:00 - 14:00 Written Exam Projektrum 3 Joanna Selington
08:00 - 14:00 Written Exam T67 Funka Joanna Selington
09:00 - 12:00 Re exam DD1352
DD2352
Samkör med DD2350 i F1 och F2
09:00 - 12:00 Written Exam MJ2241 Helklass MJ2241 Trötter Nenad Glodic TAEEM2-FLT
09:00 - 12:00 Written Exam DD2350 F1 (Alfvénsalen)
F2
Viggo Kann CDATE3
CINTE3
TIEMM1-PUET
12:00 - 13:00 Written Exam AF1732 343-344
W38
W41 (Visualiseringssal)
W50
TEN B TBYPH1
TIBYH1-A-C
TITEH1-TIBY
12:00 - 15:00 Written Exam C33 (Övningssal) Kristina Jungland
12:00 - 14:00 Written Exam T61 Joanna Selington
14:00 - 19:00 Re exam AL1301 Helklass AE1101
AL1301
Q33 CSAMH2
14:00 - 18:00 Re exam ME2722 Helklass ME2722 D34 TEINM2
14:00 - 18:00 Re exam MF1040 Helklass MF1040 M33 CDEPR3
CDEPR3-AEE
CDEPR3-FOR
CDEPR3-INE
CDEPR3-IPDC
CDEPR3-IPDE
CDEPR3-IPUA-C
CDEPR3-MRS
CDEPR3-PRM
CDEPR3-SUE
CDEPR3-SUT
CDEPR3-TEMA-C
14:00 - 18:00 Re exam MH1022 Helklass MH1022 B23 CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
14:00 - 16:00 Re exam MH2281 Helklass MH2281 Inställd TTMVM2-IMTA
TTMVM2-MDNA
14:00 - 17:00 Re exam MJ2411 Helklass MJ2411 M31 Omtentamen för KS 1 TEEEM2
TIEEM1
TIEMM1-EEAA
TIEMM1-HKPA
TIETM1-NUEY
TIETM1-RENE
TIETM1-SMCS
TMESM1
TNEEM1
TSUEM1
14:00 - 18:00 Re exam ML1000 Helklass ML1000 Black Box
C36 (Övningssal)
C41 (Övningssal)
Monica Kemvall
Per Ahlén
TIIPS1
TIMAS1
TITEH1-TIMA
14:00 - 18:00 Re exam SD2415 Helklass SD2415 Hugin TAEEM2-LKR
14:00 - 18:00 Re exam SG2214 Helklass SG2214 Q31 TFORM1-2
TIPUM1-IPUA
TMRSM1-MRSB
TTEMM1
TTEMM1-TEMA
TTEMM2
TTEMM2-TEMB
14:00 - 18:00 Re exam AH1907 W37 Mattias Holmberg Alicja Tykocka Ström
Teresa Isaksson
Viktors Zilinskis
TIBYH3-ANL
TIBYH3-PBEO
TITEH3-TIBY
14:00 - 16:00 Re exam DD2257 Q11 TCSCM1-CSDA
TCSCM1-CSSC
TCSCM1-CSVG
TCSCM2-CSDA
TCSCM2-CSSC
TCSCM2-CSVG
TDTNM1
TIMTM1-VLM
TIMTM2-VLM
TIVNM1-DASC
TIVNM1-DASE
TIVNM1-DMTE
TIVNM1-DMTK
TMAIM1-2
TTMAM1
14:00 - 18:00 Re exam ED1110 Q36 CELTE2
CENMI3-ELP
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SENS
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
14:00 - 18:00 Re exam AE2503 L31 Katrin Grünfeld TEEGM1-2
TMHIM1
14:00 - 18:00 Re exam AF2402 B25-26 TCAEM2
14:00 - 18:00 Re exam AG1137 B22 CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CSAMH3-MHI
CSAMH3-STP
14:00 - 17:00 Re exam AG1808 Q34
14:00 - 18:00 Re exam AI2152 V32 Han-Suck Song TFOBM1
14:00 - 18:00 Re exam AK2030
AK2032
AK2036
AK2038
AK2050
V1-3
V11-12
V23
V33
V35
Fatemeh Tayebi TDTNM2
TEFRM1
TEINM2
TELFM1
TIETM1-SENS
TJVTM1
TMEGM1
TMEGM2-MEGE
TNEEM2
TNTEM2
TNTEM2-NTEA-B
TSCRM1-2
TTEMM1-2
TTFYM2
TTMAM1
TTMVM1-IMTA
TTMVM1-SUMA
TTMVM2-MDNA
14:00 - 18:00 Re exam DD1320
DD1325
D32-33 Linda Kann CINEK3-PFRI
CLGYM2-TIKT
CMAST3-ITSY
TPRMM1
14:00 - 18:00 Re exam HE1004
14:00 - 18:00 Re exam HE1031 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
Peter Sillén TIDAA2
TIELA2
14:00 - 18:00 Re exam HF1903-1904 E31-34 TEN1 i HF1903 Elias Said
Marina Arakelyan
TIBYH1-A-C
TITEH1-TIBY
14:00 - 18:00 Re exam IL2206 Ka-308 TEBSM1
TEBSM1-INEL
TEBSM1-INMV
TEBSM1-INPF
TEBSM1-INSR
TIMTM1-FID
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TIVNM1-INSM
TIVNM1-INSY
TSCRM1-2
14:00 - 18:00 Re exam IX1307 Ka-208
Ka-210
Fadil Galjic TIDAB1
TIEDB1
TITEH1-TIDB
TITEH1-TIED
14:00 - 19:00 Re exam KE2331 Åke Rasmuson TKEMM2
14:00 - 18:00 Re exam KF2140 K51 Minna Hakkarainen TMMMM1
TMMMM1-POTE
TMVTM2
14:00 - 18:00 Re exam ML1315
14:00 - 18:00 Re exam ML2200 C41 (Övningssal)
C42 (Övningssal)
Bertil Wanner TIMAS3-IEPS
14:00 - 19:00 Re exam SF2719
SF2725
V21 CLGYM5-MAFY
CLGYM5-MAKE
CLGYM5-TEMI
CLGYM5-TIKT
TMAKM1-2
14:00 - 19:00 Re exam SF2942 V01
V22
TIEMM1-FMIB
TTMAM2-FMIA
14:00 - 19:00 Re exam SK2300 FB51 TTFYM1-TFYC
14:00 - 18:00 Written Exam L52 Extratenta, ME2708 Per Thulin
18:00 - 20:00 Re exam C42 (Övningssal) Kristina Jungland
18:00 - 20:00 Written Exam C41 (Övningssal) Kristina Jungland
18:00 - 21:00 Written Exam FR4 AS1012
08:00 - 12:00 Re exam AL2113 Helklass AL2113
MJ2613
Inställd CDEPR3-SUT
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CMAST3-SUT
08:00 - 13:00 Re exam MF2068 Helklass MF2068 M31 TIPUM1-IPUB
08:00 - 12:00 Re exam MH1070 Helklass MH1070 B23 CMATD1
08:00 - 13:00 Re exam MH2252 Helklass MH2252 Q15 Anders Eliasson TTMVM1-IMTA
TTMVM1-MDNA
08:00 - 12:00 Re exam MJ2462 Helklass MJ2462 M38 Jörgen Wallin TIETM2-RENE
TMESM2
TSUEM2
08:00 - 13:00 Re exam SE2137 Helklass SE2137 TTEMM1-2
08:00 - 13:00 Re exam EL2700 L51 TELPM1
TSCRM1-ELEM
TSCRM1-NCSS
TSCRM1-RASM
TSCRM1-SCTY
TSCRM2-ELEM
TSCRM2-NCSS
TSCRM2-RASM
TSCRM2-SCTY
08:00 - 12:00 Re exam IK2215 Ka-205 Markus Hidell TCOMM1
TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
TIDAB3-DDNB
TIVNM1-ITAK
TIVNM1-ITAR
08:00 - 11:00 Re exam AF1717
AF1731
W25
W37-38
W42
TBYPH1
TIBYH1-A-C
TITEH1-TIBY
08:00 - 12:00 Re exam AG2142 D33 Pieter Brokking
Veranika Nagapetan
TMHIM1
08:00 - 12:00 Re exam AL2301 B22 TMHIM2
08:00 - 13:00 Re exam BB2475 FB53 Peter Savolainen TIMBM1
TMBIM1
08:00 - 10:00 Re exam DD1331 E32
E51-53
Marcus Dicander CTFYS1
08:00 - 12:00 Re exam HF0024 T53 (Hertzsalen)
T63 (Theorellsalen)
TENA Niclas Hjelm
Staffan Linnaeus
TBASA-AV
TBASA-BV
08:00 - 12:00 Re exam HF1011 T55 (Brånemarksalen) Inge Jovik TIELA2
TIMEL2
TITEH2-METL
TITEH2-TIEL
08:00 - 13:00 Re exam HI1027 T41 (Gullstrandsalen) Anders Lindström TIDAA2
TIELA3
TITEH2-TIDA
TITEH3-TIEL
08:00 - 16:00 Re exam HI2010 T3 (Meitnersalen) Martin Jakobsson TMLEM1-2
08:00 - 12:00 Re exam HU1000 C37 (Övningssal)
08:00 - 13:00 Re exam IE1207 Ka-208 Bengt Molin CELTE3
08:00 - 13:00 Re exam IV1300 Ka-204 Bengt Koren TIDAB3-DPUB
TITEH3-TIDB
08:00 - 13:00 Re exam KD2380 Inger Odnevall Wallinder TKEMM2
TMMMM2
TMVTM2
TTMVM2-IMTA
08:00 - 13:00 Re exam KE2310 K51 Henrik Kusar TKEMM1
TMMMM1
08:00 - 12:00 Re exam KH1212 K53 Abbas Jorjani TIKED2
08:00 - 12:00 Re exam ME1036
ME2704
ME2712
D41
08:00 - 13:00 Re exam SF1627 V34 TENB TFAFK1
TFOFK1
08:00 - 11:00 Re exam SF1659
SF1689-1690
Q26
Q31
CDATE1
CINTE1
TCOMK1
08:00 - 13:00 Re exam SF1671 V01
V21-23
CDATE1
08:00 - 13:00 Re exam SF2940 V11-12
V32-33
V35
CINEK3-TMAI
CLGYM4-MAFY
CLGYM4-MAKE
CLGYM4-TEMI
CLGYM4-TIKT
CTFYS3
TCSCM1-CSCS
TCSCM1-CSDA
TCSCM1-CSHP
TCSCM1-CSID
TCSCM1-CSSC
TCSCM1-CSST
TCSCM1-CSTC
TCSCM1-CSVG
TCSCM2-CSCA-G
TCSCM2-CSCI
TCSCM2-CSCS
TCSCM2-CSDA
TCSCM2-CSHP
TCSCM2-CSID
TCSCM2-CSSC
TCSCM2-CSST
TCSCM2-CSTC
TCSCM2-CSVG
TDTNM1
TMAIM1-2
TMAKM1-2
TSCRM1-2
TTMAM1
08:00 - 13:00 Re exam SH1008 FP21 TENB
08:00 - 20:00 Re exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
08:00 - 14:00 Re exam T67 Funka Joanna Selington
08:00 - 20:00 Written Exam T4 (Curiesalen) Joanna Selington
10:00 - 12:00 Re exam DD1361 E31
E35-36
Omtenta för logikdelen av programmeringsparadigm
12:00 - 14:00 Re exam C37 (Övningssal) Kristina Jungland
13:00 - 19:00 Re exam 5O5 Matsalen (Matsalen) SF1675 Katarina Gustavsson
13:00 - 14:00 Re exam Bilbo
Frodo
SF1675 Katarina Gustavsson
14:00 - 18:00 Re exam AH2170 Helklass AH2170 B23 TFORM1-2
TTGTM1
14:00 - 18:00 Re exam MF2032 Helklass MF2032 M38 TIPDM1-IPDC
TTMVM1-SUMA
14:00 - 18:00 Re exam MG2104 Helklass MG2104 Inställd /Cancelled TPRMM1
14:00 - 18:00 Re exam SD2221 Helklass SD2221 Hugin
Munin
TFORM1-FORA-B
14:00 - 18:00 Re exam AE1105
AE1801
L31 CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CSAMH3-MHI
14:00 - 18:00 Re exam AF1721 W38 Magnus Helgesson
Sten-Christian Hebert
TIBYH2-A-B
TITEH2-TIBY
14:00 - 18:00 Re exam AF1736 W37 Mikael Eriksson TBYPH2
14:00 - 18:00 Re exam AF2011 B25 Raied Karoumi TCAEM2
14:00 - 18:00 Re exam AI2106 V22 Han-Suck Song TFOBM2
14:00 - 19:00 Re exam EF2200 Q13 Lorenz Roth TAEEM2-RMD
TEFRM1
TELFM1
TNEEM2
14:00 - 19:00 Re exam EI1320 L21
L51-52
Martin Norgren CTFYS3
14:00 - 18:00 Re exam HE1009
14:00 - 16:00 Re exam HI1024 T55 (Brånemarksalen)
T63 (Theorellsalen)
Nicklas Brandefelt TIDAA1
TIELA1
TITEH1-TIDA
TITEH1-TIEL
14:00 - 18:00 Re exam HL1001
HL1201
T52 (Jean Pictetsalen)
T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
Mattias Mårtensson CMEDT1
TIMEL1
TITEH1-METL
14:00 - 18:00 Re exam HS1732 Samma sal som AF1736 TBYPH2
14:00 - 18:00 Re exam HS1735 W25 TIBYH3-ABYI
TIBYH3-FUIS
TIBYH3-HUPK
TIBYH3-PBEO
TITEH3-TIBY
14:00 - 18:00 Re exam ID2212 Ka-304
14:00 - 19:00 Re exam ID1213
ID2213
muntlig tentamen / Oral exam CINTE3
TCOMK3
TEBSM2-INMV
TMAIM1-2
TSEDM2-PVT
14:00 - 19:00 Re exam IO2651
SK2302
Sergei Popov
14:00 - 18:00 Re exam IX1500 Ka-204
Ka-208
Ka-210
Ka-308
TIDAB2
TIEDB2
TITEH2-TIDB
TITEH2-TIED
14:00 - 16:00 Re exam ME2042 Q11
14:00 - 18:00 Re exam ML1325
14:00 - 16:00 Re exam ML1508 C41 (Övningssal) CMAST3-ITSY
14:00 - 18:00 Re exam ML2111 TTILM1
14:00 - 17:00 Re exam SF1514
SF1518-1519
Q15
Q17
Q26
CENMI2
CLGYM3-MAKE
CLGYM3-TIKT
CMATD2
TIKED3
14:00 - 17:00 Re exam SF1513
SF1541
SF1543
Q22
14:00 - 17:00 Re exam SF1675 Frodo CFATE1
14:00 - 19:00 Re exam SI1140
SI1146
FD41
FP41
SI1140, del 1 Mikael Twengström
14:00 - 19:00 Re exam SI2380 FB54 TTFYM1-TFYA-B
TTFYM1-TFYD
TTFYM2-TFYD
14:00 - 18:00 Written Exam KE2300 K51 TKEMM1
TMVTM2
17:00 - 18:00 Re exam Bilbo
Frodo
SF1675 Katarina Gustavsson
18:00 - 21:00 Written Exam FR4 AS1011
08:00 - 13:00 Re exam AH2029 Helklass AH2029 B26 TIELA3
TJVTM1
TTGTM2
08:00 - 13:00 Re exam HU1001 Helklass HU1001 C33 (Övningssal)
C41 (Övningssal)
C42 (Övningssal)
Claes Hansson TIMAS3-IEPS
08:00 - 12:00 Re exam ME2718 Helklass ME2718 M36 TEINM2
TMMTM1-2
08:00 - 13:00 Re exam MF2047 Helklass MF2047 M37 TFORM1-FORA
TFORM2-FORA
TIPUM1-IPUA
TMRSM1-2
08:00 - 13:00 Re exam MF2101 Helklass MF2101 U51
U61
TIPDM1-IPDC
TIPDM1-IPDE
TIPUM1-IPUB
08:00 - 13:00 Re exam MJ1103 Helklass MJ1103 M33 CMAST1
08:00 - 12:00 Re exam MJ2413 Helklass MJ2413 Butter
Trötter
TEEEM2
TIEEM1
TIETM1-RENE
TSUEM1
08:00 - 13:00 Re exam SD2111 Helklass SD2111 Hugin TFORM1-2
TTEMM1
TTEMM1-TEMC
TTEMM2
08:00 - 12:00 Re exam SD2601 Helklass SD2601 V33
V35
TAEEM1
08:00 - 13:00 Re exam SG1220 grupp A-B SG1220 U31 CDEPR3-FOR
CDEPR3-INE
CDEPR3-IPDE
CDEPR3-IPUA-B
CDEPR3-MRS
CDEPR3-SUE
CDEPR3-SUT
CDEPR3-TEMA-C
CENMI3-HSS
CENMI3-MES
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-ITSY
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
TTEMM1-TEMA
TTEMM2-TEMB
08:00 - 12:00 Re exam DD2410 Q2 Christian Smith TCSCM1-CSCS
TCSCM2-CSCS
TIMTM1-FID
TIMTM2-FID
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TMAIM1-2
TSCRM1
08:00 - 12:00 Re exam HS1725 W25 Alicja Tykocka Ström TBYPH2
08:00 - 12:00 Re exam AE2501 Berit Brokking Balfors
Sara Khoshkar
Vincent Wretling
TCAEM2
TEEGM1-2
TMHIM1
08:00 - 12:00 Re exam AF2508 L51 TCAEM1
08:00 - 12:00 Re exam AI1170 D41 TFAFK3
TFOFK3
08:00 - 12:00 Re exam BB1210 FA32 My Hedhammar CBIOT2
TIKED3
08:00 - 13:00 Re exam EL2745 Inställd TINNM1-2
TSCRM2-NCSS
08:00 - 12:00 Re exam HE1024 C41 (Övningssal)
08:00 - 12:00 Re exam HF0021 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
TENA Jonas Stenholm
Niclas Hjelm
Philip Köck
TBASA-FH
TBASA-GH
TBASA-IH
08:00 - 13:00 Re exam HI1024 T3 (Meitnersalen)
T41 (Gullstrandsalen)
T63 (Theorellsalen)
Nicklas Brandefelt TIDAA1
TIELA1
TITEH1-TIDA
TITEH1-TIEL
08:00 - 12:00 Re exam HL2005 T55 (Brånemarksalen) Tobias Nyberg TMLEM1-2
08:00 - 12:00 Re exam HM2000
08:00 - 12:00 Re exam HN2016 T4 (Curiesalen) Carl Lind TTAHM1
08:00 - 12:00 Re exam ID2207 Ka-301 TEBSM1-INMV
TEBSM2-INPF
TIVNM2-DAMO
TSEDM1
TSEDM1-DASC
TSEDM1-PVT
08:00 - 13:00 Re exam IO2653
SK2811
Ka-204 Richard Schatz TTFYM1-TFYC
TTFYM2-TFYC
08:00 - 13:00 Re exam KE2110 V12 TIKED3
TKEMM1
TMVTM2
08:00 - 12:00 Re exam KH0021 K51
V32
V34
TENA:2 Anders Clenander
Bengt-Erik Andersson
Hanna Magnholt Ohlman
Katarina Ståhl Kaltea
Stephan Persson
TBASD1
08:00 - 13:00 Re exam KH1120
KH1123
V01 KH1120 TEN1 och TEN2 Maria Malmström
Mats Jansson
TIKED1
TITEH1-TIKE
08:00 - 12:00 Re exam ME1309 Q34
Q36
CINEK2-DKOI
CINEK2-EHUI
CINEK2-PFRI
CINEK2-TMAI
08:00 - 12:00 Re exam MG1026 Q31
Q33
CINEK3-PFRI
CMAST2
CMAST2-INTF
CMAST2-INTS-T
08:00 - 12:00 Re exam ML0021 Black Box
C41 (Övningssal)
Albin Eriksson Östman TBASE-A-B
08:00 - 13:00 Re exam SF1630
SF1688
Q15
Q17
Q21-22
Q24
V21-23
Ten B CDATE3
08:00 - 13:00 Re exam SF1661 Q26 CLGYM1
08:00 - 13:00 Re exam SF2975 Q11 TMAKM1
TTMAM1
TTMAM2-FMIA
08:00 - 13:00 Re exam SH1011 FB54 CINTE3
CMEDT2
08:00 - 13:00 Re exam SK2754
SK2822
SK2754, tentamen inställd TNTEM2-NTEB
08:00 - 20:00 Re exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-42
08:00 - 16:00 Re exam Projektrum 1-2 Joanna Selington
09:00 - 13:00 Re exam HL1015 T61 TIMEL2
TITEH2-METL
09:00 - 11:00 Re exam T5 Hälsa i befolkning 1 Ann-Britt Scherfors
09:00 - 11:00 Re exam T51 (Henri Dunantsalen) Hälsa i befolkning 1 Ann-Britt Scherfors
09:00 - 11:00 Re exam T52 (Jean Pictetsalen) Hälsa i befolkning 1 Ann-Britt Scherfors
09:00 - 12:00 Re exam T6 Hälsa i befolkning 1 Ann-Britt Scherfors
12:00 - 19:00 Written Exam C1 Albin Eriksson Östman
13:00 - 16:00 Re exam C42 (Övningssal) Kristina Jungland
13:00 - 16:00 Written Exam C41 (Övningssal) Kristina Jungland
14:00 - 18:00 Re exam AH2314 Helklass AH2314 B23 TTGTM2
14:00 - 18:00 Re exam HM1006 Helklass HM1006 Black Box
C33 (Övningssal)
Lars Johansson TIMAS2
TITEH2-TIMA
14:00 - 18:00 Re exam ME2016 Helklass ME2016 E31-32
E35
Anna Jerbrant TEILM1
TIETM1-SMCS
TINEM1
TMBIM2
TMLEM1-2
TMMTM1-2
TTMVM2-IMTA
TTMVM2-SUMA
14:00 - 17:00 Re exam MF1017 Helklass MF1017 M31-33
M35-36
CFATE3
CINEK3-EHUI
CMAST3-ITSY
14:00 - 18:00 Re exam MF1063 Helklass MF1063 B21
B24
Anders Eliasson CDEPR2
14:00 - 16:00 Re exam SD2722 Helklass SD2722 Hugin TMEGM1
TMRSM1-MRSA-B
TMRSM1-MRSD
14:00 - 18:00 Re exam SG1301 Helklass SG1301 V12 Arne Nordmark
14:00 - 16:00 Re exam HF1703 Marina Arakelyan TBYPH0
14:00 - 18:00 Re exam IC1007 Ka-205 Patric Dahlqvist CINTE3
TCOMK3
TIDAB2
TIDAB3-DPUB
TITEH3-TIDB
TIVNM1-HCID
14:00 - 19:00 Re exam SK1108 Q36 CELTE2
14:00 - 20:00 Re exam SK2772 B1 Muhammet Toprak TNTEM1
TNTEM1-NTEA-B
14:00 - 18:00 Re exam AF1723 W37 TIBYH2-A-B
TITEH2-TIBY
14:00 - 19:00 Re exam AI2127 D34 TFOBM2
14:00 - 19:00 Re exam DD2437 L51-52 Erik Fransén
Pawel Herman
TCSCM1-CSCS
TCSCM1-CSDA
TCSCM1-CSSC
TCSCM2-CSCS
TCSCM2-CSSC
TMAIM1-2
14:00 - 19:00 Re exam EQ1220 Q34 TEBSM1-INEL
TINNM1
TIVNM1-DMTE
TIVNM1-DMTK
TSCRM1
14:00 - 18:00 Re exam HI1032 T4 (Curiesalen) TIDAA3
TIELA3
TITEH3-TIDA
TITEH3-TIEL
14:00 - 18:00 Re exam HS1020 W25 Anders Kumlin TIBYH3-ABYI
TIBYH3-ANL
TIBYH3-FUIS
TIBYH3-HUPK
TIBYH3-PBEO
TITEH3-TIBY
14:00 - 20:00 Re exam KE1080
KE1175
Q21
Q31
Lars Pettersson CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CTKEM3
14:00 - 18:00 Re exam KF2460 K53 TMMMM1
TMMMM1-POTE
14:00 - 18:00 Re exam ML1306 Black Box
C33 (Övningssal)
Lars Johansson
14:00 - 18:00 Re exam ML1500 C33 (Övningssal) CITEH1
14:00 - 18:00 Re exam ML1600 C33 (Övningssal) Jafar Mahmoudi TIIPS1
14:00 - 18:00 Re exam ML2113 TTILM1
14:00 - 19:00 Re exam SF2852 Q22 TAEEM2
TIEMM1
TMAKM2
TSCRM2
TTMAM2
14:00 - 19:00 Re exam SG1113 E34
E51-52
Nicholas Apazidis CLGYM3-MAFY
CTFYS2
14:00 - 17:00 Written Exam DA2210 V01
V11
V21-23
V32-35
Johan Karlander TCSCM1
TIEMM2-CSCJ
14:00 - 18:00 Written Exam HM102V T63 (Theorellsalen) Sebastiaan Meijer CMEDT3
TMLEM1-2
18:00 - 20:00 Written Exam C33 (Övningssal) Kristina Jungland
08:00 - 13:00 Re exam EF2240 Helklass EF2240 TAEEM2-RMD
TEFRM1
TELFM1-2
08:00 - 13:00 Re exam MH2017 Helklass
MH2038 Helklass
MH2017
MH2038
M33 CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
TTMVM1-MDNA
TTMVM1-SUMA
08:00 - 13:00 Re exam SG2150 Helklass SG2150 M38 Arne Nordmark TTEMM2
TTEMM2-TEMB
08:00 - 13:00 Re exam EL2820 B22
B24
V33
TAEEM2-SYS
TCSCM1-CSSC
TCSCM2-CSSC
TEBSM1-INSR
TELPM1
TIPUM1-IPUA
TSCRM1
08:00 - 13:00 Re exam EQ2415 TEBSM2-INMV
TEBSM2-INSR
TINNM2
TINNM2-INF
TINNM2-MMB
TIVNM2-DMTE
TMLEM2
08:00 - 13:00 Re exam AE1102
AE1106
AL1302
U41
U51
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CSAMH2
08:00 - 12:00 Re exam AF1301 B25-26 CSAMH3-BBP
08:00 - 11:00 Re exam AF1722 W25 Thomas Johansson TIBYH2-A-B
TITEH2-TIBY
08:00 - 12:00 Re exam AF2609 U21
U31
TCAEM1
TMHIM1
08:00 - 11:00 Re exam AG1818 L31 Mohammad Bagherbandi CSAMH3-GIT
08:00 - 12:00 Re exam AH2905 B23 TCAEM2
08:00 - 12:00 Re exam AI1126 D41-42 TFOFK1
08:00 - 12:00 Re exam AI1144 D32
E31
TFAFK2
TFOFK2
08:00 - 13:00 Re exam AI1517 E53 CSAMH3-FEFJ
08:00 - 12:00 Re exam BB1050 FB54-55 CLGYM5-MAKE
CTKEM3
08:00 - 12:00 Re exam DD2421 V11-12
V32
TDTNM2
TIEMM1-MAIG
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TIVNM1-DASC
TIVNM1-DASE
TMAIM1
TTMAM2
08:00 - 13:00 Re exam DT1175 E33 Sten Ternström CMETE2
08:00 - 12:00 Re exam HE1011
08:00 - 12:00 Re exam HE1036 T55 (Brånemarksalen)
T62 (Carlssonsalen)
TIELA3
TITEH3-TIEL
08:00 - 12:00 Re exam HF0025 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
TENA Maria Shamoun
Staffan Linnaeus
Stefan Eriksson
TBASA-AV
TBASA-BV
08:00 - 12:00 Re exam HF1700 W42 TEN2 Marina Arakelyan TBYPH1
08:00 - 13:00 Re exam HS1001 W37 Reza Forouzesh-Asl
Thomas Roth
Zeev Bohbot
TIBYH3-A-B
TITEH3-TIBY
08:00 - 12:00 Re exam KD1500 K51 Mårten Ahlquist CBIOT3
08:00 - 12:00 Re exam KD2300 D33 TMMMM2
TMMMM2-POTE
TMVTM2
08:00 - 13:00 Re exam KE2070 K53 Matthäus Bäbler TIKED3
TKEMM1
08:00 - 12:00 Re exam ME1311 V34-35 CINEK3-DKOI
CINEK3-EHUI
CINEK3-PFRI
CINEK3-TMAI
08:00 - 12:00 Re exam MF2030 M36 TEBSM1-INSR
TFORM1-2
TIEMM1-MPUA
TIPUM1-IPUA
TIPUM1-IPUC
TMLEM1-2
TSCRM1-2
08:00 - 12:00 Re exam MF2084 D34 Mats Magnusson
Susanne Nilsson
TIPDM1-IPDE
08:00 - 12:00 Re exam ML1200 C36 (Övningssal)
C41 (Övningssal)
Alexander Engström TIMAS1
TITEH1-TIMA
08:00 - 12:00 Re exam ML1503 C41 (Övningssal) Bertil Wanner CMAST2-ITSY
08:00 - 12:00 Re exam ML2112 TTILM1
08:00 - 13:00 Re exam SF1630 Q15 Ten A CDATE3
08:00 - 13:00 Re exam SF1900-1901
SF1912
SF1914
SF1916
L21-22
L51-52
Q11
Q13
Q21-22
Q24
Q26
Q31
Q33-34
Q36
CDEPR3
CFATE3
CINTE3
CLGYM3-MAKE
TCOMK3
08:00 - 13:00 Re exam SF1915 V01
V22-23
CMAST3
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-ITSY
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
08:00 - 20:00 Re exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-43
08:00 - 14:00 Re exam T3 (Meitnersalen) Funka Joanna Selington
08:00 - 12:00 Written Exam BB2165 tentamen ges i FB55 Christina Divne TIMBM1
TMBIM1
08:00 - 14:00 Written Exam T4 (Curiesalen) Joanna Selington
09:00 - 13:00 Re exam AI1127 D35 TFAFK1
12:00 - 15:00 Written Exam C41 (Övningssal) Kristina Jungland
13:00 - 18:00 Re exam SI1121-1122 FA32
FB53
Mats Wallin CLGYM2-MAFY
CTFYS1
13:00 - 17:00 Written Exam MG2015 Helklass MG2015 TPRMM2
14:00 - 18:00 Re exam AG2412 Helklass AG2412 Hemtentamen TTGTM1
14:00 - 19:00 Re exam EL1000 Helklass EL1000 B22
B24
Q15
Q21
Q26
Q31
CDATE3
CELTE3
CENMI3-ELP
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SENS
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CINTE3
CTFYS3
TEBSM1-INSR
TIPUM1-IPUA
14:00 - 18:00 Re exam EP2120 Helklass
IK2218 Helklass
EP2120
IK2218
Q33-34 György Dán TCSCM1
TIEMM1-PUET
TINNM1
TIVNM1-DMTE
TIVNM1-DMTK
14:00 - 17:00 Re exam KE1140 Helklass KE1140 E31 TEN1, extra tillfälle CTKEM1
14:00 - 18:00 Re exam MG2029 Helklass MG2029 M33
M35
TIEMM1-IPIB
TPRMM1
14:00 - 16:00 Re exam SD2709 Helklass SD2709 Munin TMEGM2-MEGE
TMRSM1-MRSA-B
TMRSM1-MRSD
TMRSM2
TMRSM2-MRSA-B
TMRSM2-MRSD
14:00 - 18:00 Re exam EG2420 Mikael Amelin TELPM2
14:00 - 16:00 Re exam HF1009 T53 (Hertzsalen)
T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
Armin Halilovic TIDAA0-1
TIELA0
TIMEL0
TITEH1-TIDA
14:00 - 16:00 Re exam HF1009 W25
W37-38
Elias Said
Jonas Stenholm
Marina Arakelyan
TIBYH0
TITEH0
14:00 - 19:00 Re exam IL1331
IL2217
Ka-301 Johnny Öberg CINTE3
TEBSM1
TEBSM1-INEL
TEBSM1-INMV
TEBSM1-INPF
TEBSM1-INSR
TEBSM2-INMV
TEBSM2-INSR
TIDAB2
TIDAB3-DDNB
TIDAB3-DPUB
TIEDB3
TIELA3
TITEH3-TIDB
TITEH3-TIEL
TIVNM1-INSY
TIVNM2-INSY
14:00 - 16:00 Re exam SK2770 B21 Joydeep Dutta TNTEM1
TNTEM1-NTEA-B
14:00 - 18:00 Re exam AE2401 Robert Earon TEEGM2
TMHIM2
14:00 - 18:00 Re exam AI1521
AI2519
D32 TFAFK3
TFOBM2
14:00 - 19:00 Re exam HL1007 Q22 Mats Nilsson TMLEM1
TTFYM1-TFYE
TTFYM2-TFYE
14:00 - 18:00 Re exam ID2221 Ka-208
Ka-210
TIVNM2-DAMO
TIVNM2-DASC
TMAIM1-2
TSEDM2
TSEDM2-DASC
TSEDM2-PVT
14:00 - 19:00 Re exam KD1020 E32-33 Tore Brinck CBIOT1
14:00 - 20:00 Re exam KD2310 K53 Peter Dinér TMBIM2
TMMMM1
TMVTM1
14:00 - 20:00 Re exam KH1231 K51 TEN1 Mats Jansson TIKED2
14:00 - 18:00 Re exam ME1010 V34-35 Gisela Bäcklander
Maria Lindhagen
CDATE2
14:00 - 19:00 Re exam SF2866
SF2868
Inställd TAEEM2-SYS
TIEMM2-OSYT
TTMAM1
TTMAM1-OPSA
TTMAM2
TTMAM2-OPSA
14:00 - 19:00 Re exam SF2935 Q36 TEINM2
TIEMM1-FMIB
TIEMM1-OSYT
TTMAM2-SIDA
Hide reservations Link to this page Graphical