Subscribe
 
Goto previous week
w23  
Goto next week

Time Activity Group Tillfälleskod/kurskod Room Info Person Programme/class
08:00 - 13:00 Re exam IK1611 Helklass IK1611 TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
TIDAB3-DDNB
08:00 - 13:00 Re exam KD1260 Helklass KD1260 L31 CMATD1
08:00 - 13:00 Re exam MH2049 Helklass MH2049 B23 TEN 1 TTMVM1-IMTA
TTMVM1-MDNA
TTMVM1-SUMA
08:00 - 13:00 Re exam SD2225 Helklass SD2225 Hugin TFORM1-FORA
TIPUM1-IPUA
08:00 - 13:00 Re exam SE2123 Helklass SE2123 M38 TTEMM1
TTEMM1-TEMC
08:00 - 13:00 Re exam SG1217 Helklass SG1217 U41 CDEPR3-AEE
CDEPR3-FOR
CDEPR3-INE
CDEPR3-IPDE
CDEPR3-IPUA-B
CDEPR3-SUT
CDEPR3-TEMB-C
CFATE2
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
TIPUM1-IPUA
08:00 - 13:00 Re exam ID1019 Ka-303
Ka-304
Ka-308
Johan Montelius CINTE2
TCOMK2
TIDAB2
TIDAB3-DDNB
TIEDB3
TITEH3-TIDB
08:00 - 12:00 Re exam ML0024 Black Box
C36 (Övningssal)
TENA Albin Eriksson Östman TBASE-A-B
TBTMS1
08:00 - 12:00 Re exam AE2304 D41 TEEGM1
TMHIM1
08:00 - 12:00 Re exam AF1711
AF1733
Q22
Q26
Q31
Mikael Eriksson TIBYH1
TITEH2-TIBY
08:00 - 12:00 Re exam AF1730 343
W50
Ahmad Reza Roozbeh TBYPH2
TIBYH2
TITEH3-TIBY
08:00 - 12:00 Re exam AF2602 V01 TCAEM1
08:00 - 11:00 Re exam AG1323 D35 CSAMH3-GIT
08:00 - 12:00 Re exam AI1142 E33 TFAFK2
TFOFK2
08:00 - 12:00 Re exam AI1173 B24 TFAFK3
08:00 - 12:00 Re exam AI2144 Q21 TFOBM1
08:00 - 12:00 Re exam BB1050 FB55
FD41
CTKEM1
08:00 - 13:00 Re exam BB1070 FB54 Peter Savolainen CBIOT3
08:00 - 12:00 Re exam BB2290
BB2460
FB52-53 TIMBM1
TMBIM1
TMMMM1
TMVTM1
08:00 - 13:00 Re exam DD2437 E34
E51-52
Pawel Herman TEBSM2-INPF
TEBSM2-INSR
TIEMM1-MAIG
TIVNM1-DASC
TIVNM1-DASE
TSCRM1-RASM
TSCRM2-RASM
08:00 - 12:00 Re exam EG2210 L52 TELPM1
TIEMM1-EEAA
TIEMM1-HKPA
TIETM1-SENS
TIETM1-SMCS
TSCRM1-2
08:00 - 13:00 Re exam EQ2845 B22 TINNM1
TINNM1-COE
TINNM1-INF
TINNM1-MMB
TIVNM1-DMTE
TIVNM1-DMTK
08:00 - 12:00 Re exam HE1028
HE1041
T3 (Meitnersalen)
T65 (Elektroniklab)
Anders Cajander
Torgny Forsberg
TIDAA1
TIELA1
08:00 - 12:00 Re exam HE1200 T61 TENB Elias Said CMEDT1
08:00 - 12:00 Re exam HF0024 T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
TENA Jonas Stenholm
Niclas Hjelm
Staffan Linnaeus
TBASA-FH
TBASA-GH
TBASA-IH
08:00 - 13:00 Re exam HI1201 T41 (Gullstrandsalen) Anders Lindström CMEDT2
08:00 - 12:00 Re exam HL2008 T53 (Hertzsalen) TCSCM1-CSSC
TCSCM2-CSSC
08:00 - 13:00 Re exam HL2025 Projektrum 1 Carsten Mim
08:00 - 12:00 Re exam HN2021 T63 (Theorellsalen) TTAHM1
08:00 - 12:00 Re exam HS1730 W37 TBYPH1
08:00 - 13:00 Re exam IS1200
IS1500
Ka-204
Ka-205
Ka-208
Ka-210
Ka-301
David Broman CENMI3-ELP
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
CINTE1
TCOMK1
TIDAB1
TIEDB1
TSCRM1-ELEM
TSCRM2-ELEM
08:00 - 13:00 Re exam KD2340 D33 Eric Tyrode
Istvan Furo
TMVTM1
08:00 - 12:00 Re exam KF2450 Q11 TMMMM1
TMMMM1-POTE
08:00 - 12:00 Re exam KH0024 K2
K51
K53
TENA:2 Anders Clenander
Bengt-Erik Andersson
Hanna Magnholt Ohlman
Rose Marie Hammar
Stephan Persson
TBASD1
08:00 - 12:00 Re exam KH1111 E35 TENC Katarina Ståhl Kaltea TIKED1
TITEH1-TIKE
08:00 - 12:00 Re exam KH1252 D32 Sven Dahlström TIKED2
08:00 - 12:00 Re exam ME2067 B21 Frauke Urban TINEM1
08:00 - 12:00 Re exam ME2702 Q13
08:00 - 12:00 Re exam MJ1530 L51 EoM-delen Monika Olsson CLGYM1
08:00 - 12:00 Re exam ML1111 Black Box
C33 (Övningssal)
TENS LÄRGR1
TIMAS1
TITEH2-TIMA
08:00 - 12:00 Re exam ML1113 C36 (Övningssal) TEN2
08:00 - 12:00 Re exam ML1604 C44 (Övningssal) TIIPS1
08:00 - 11:00 Re exam SF1511
SF1516
SF1520
SF1524
SF1538
SF1544
SF1546
V11
V21-23
V32-35
samt BE3003 CBIOT2
CELTE1-2
CMAST1
COPEN1
CSAMH1
CTFYS1
CTKEM2
TSVDK3
08:00 - 13:00 Re exam SF2930 V12 CINEK3
CLGYM4-MAFY
CLGYM4-MAKE
CLGYM4-TEMI
CLGYM4-TIKT
TMAIM1
TSCRM2
TTMAM1
08:00 - 12:00 Re exam SG1117 U21
U31
CITEH1
CSAMH2
08:00 - 13:00 Re exam SI2720 FB51 Erik Lindahl TTFYM1-TFYA
TTFYM1-TFYE
08:00 - 13:00 Re exam SK1110 M32-33 CINEK2-DKOI
CINEK2-EHUI
CINEK2-TMAI
08:00 - 20:00 Re exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
08:00 - 20:00 Re exam T67 Funka Joanna Selington
08:00 - 13:00 Written Exam FA31-32 FK5020 FK7054 FK8025
08:00 - 13:00 Written Exam FR4 FK5020 FK7054 FK8025
14:00 - 18:00 Re exam IL2212 Helklass IL2212 Ka-205 TEBSM1
TEBSM1-INEL
TEBSM1-INMV
TEBSM1-INPF
TEBSM1-INSR
TIEDB3
TIVNM1-INSM
TIVNM1-INSY
TSCRM1-2
14:00 - 18:00 Re exam MF2024 Helklass MF2024 M33 TIPUM1-IPUB
14:00 - 17:00 Re exam MF2112 Helklass MF2112 M37 Teo Enlund TIPDM1-IPDC
14:00 - 18:00 Re exam MG2103 Helklass MG2103 M38 TPRMM1
14:00 - 18:00 Re exam MH1024 Helklass MH1024 B23 CMATD2
14:00 - 18:00 Re exam MJ2412 Helklass MJ2412 U21 TIEEM1
TIETM1-RENE
TMESM1
TSUEM1
14:00 - 18:00 Re exam AF1718 W38 Hans Zetterholm TBYPH2
14:00 - 18:00 Re exam ML1030 C41 (Övningssal) TIMAS2-SIEP
TIMAS2-SIOD
TIMAS2-SROB
TIMAS2-SSLA
14:00 - 18:00 Re exam ML1611 C33 (Övningssal) TIIPS2
14:00 - 19:00 Re exam SK1120 FP41 CMETE1
14:00 - 18:00 Re exam AG2414 L31 TTGTM1
14:00 - 18:00 Re exam AH1908 D41 Alicja Tykocka Ström TIBYH3-ANL
TIBYH3-PBEO
14:00 - 18:00 Re exam AI1141 E33 TFOFK3
14:00 - 18:00 Re exam AI116U
AI1524
AI2517
V32 CSAMH3-FEFJ
TFAFK3
TFOBM1
14:00 - 18:00 Re exam BB1030 FB54 Anja Persson CBIOT1
TIMBM1
TMBIM1
14:00 - 18:00 Re exam BB2485 FD41 TIMBM1
14:00 - 19:00 Re exam DD2363 D35 Johan Hoffman TCSCM1-CSSC
14:00 - 19:00 Re exam EI2440 B21 Hans Edin TEFRM1
TEFRM1-SPA
TELFM1-2
TELPM1
TIETM1-SENS
14:00 - 19:00 Re exam EQ2401 D33 TINNM1
TINNM1-INF
TIVNM2-DMTE
TSCRM1-SCTY
TSCRM2
TSCRM2-SCTY
14:00 - 18:00 Re exam HE1033 T55 (Brånemarksalen) Ibrahim Orhan
Martin Jakobsson
TIDAA2
TIELA2
14:00 - 18:00 Re exam HF0021 T2 (Jacobssonsalen)
T61
T63 (Theorellsalen)
TENA Maria Shamoun
Niclas Hjelm
Vania Engström Lyberg
TBASA-AV
TBASA-BV
14:00 - 18:00 Re exam HF1903 TEN2, samma lokaler som HF1905
14:00 - 18:00 Re exam HF1905 W37
W42-43
Armin Halilovic
Jonas Stenholm
Marina Arakelyan
TIBYH1-A-C
TITEH1-TIBY
14:00 - 16:00 Re exam HI1024
HI1200
T3 (Meitnersalen) Jonas Wåhslén CMEDT1
TIMEL1
TITEH1-METL
14:00 - 17:00 Re exam ID2010 Ka-204 TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
TEBSM1-INMV
TIDAB3-DPUB
TSEDM1
TSEDM1-DASC
TSEDM1-PVT
14:00 - 18:00 Re exam IK1203 Ka-208 CINTE2
TCOMK2
TIDAB2
TIEDB2
14:00 - 18:00 Re exam IL1333 Ka-210 Elena Dubrova TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
TIDAB2
TIDAB3-DDNB
TIDAB3-DPUB
TIEDB3
TITEH3-TIDB
14:00 - 17:00 Re exam IS1300 Ka-303 Bengt Molin TIDAA3
TIEDB2
TIELA3
TITEH3-TIED
14:00 - 19:00 Re exam KD1280
KD1290
KD1510
Q34
Q36
TEN1 Rakel Wreland Lindström CBIOT2
CLGYM2-MAKE
CTKEM1
14:00 - 20:00 Re exam KE1060 K51 Henrik Kusar CENMI2
CLGYM3-TEMI
14:00 - 19:00 Re exam KE1170 V34 CTKEM2
14:00 - 19:00 Re exam KE2185 V01 Kerstin Forsberg TKEMM1
14:00 - 19:00 Re exam KF2180 K53 Emma Strömberg TMMMM1
TMMMM1-POTE
14:00 - 18:00 Re exam ME1306 Q21 Johann Packendorff CINEK1
14:00 - 18:00 Re exam ME1310 E51-52 TEN2 CINEK3-DKOI
CINEK3-EHUI
CINEK3-PFRI
CINEK3-TMAI
14:00 - 18:00 Re exam ME1312
ME1402
ME2713
Q15
14:00 - 18:00 Re exam ML1115 C36 (Övningssal) TIMAS3-IEPS
14:00 - 19:00 Re exam SF1679
SF1920-1921
SF2736
SF2812
SF2972
Q22
Q26
Q31
Q33
CELTE2
CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-SUT
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
CTFYS3
TAEEM1
TIEMM1-FMIB
TMAKM1-2
TSCRM1
TTMAM1
14:00 - 19:00 Re exam SH2302 FA31 Bo Cederwall TIETM1-NUEY
TNEEM1
TTFYM1-TFYB
14:00 - 19:00 Re exam SK1104 FB52-53 CLGYM2-MAFY
CTFYS1
00:00 - 00:00 Sveriges nationaldag
08:00 - 12:00 Re exam MF2103 Helklass MF2103 M32 Jad El-Khoury TIEMM1-MPUA
TIPUM1-IPUC
08:00 - 12:00 Re exam SG1120 Helklass SG1120 E34 Ricardo Vinuesa Motilva CMATD1
08:00 - 12:00 Re exam HI1037 Projektrum 1 TIDAA3
TIDAB3-DDNB
TIDAB3-DPUB
TIELA3
08:00 - 12:00 Re exam AE2610 L31 TCAEM1
TMHIM1
08:00 - 12:00 Re exam AF1735 Q33-34 Jean-Marc Battini TIBYH1-A-C
TITEH2-TIBY
08:00 - 12:00 Re exam AG2413 D33 TTGTM1
08:00 - 12:00 Re exam AI1147 V01 TFAFK2
TFOFK3
TIBYH3-FUIS
08:00 - 12:00 Re exam AI1148 L21 CSAMH3-FEFJ
08:00 - 13:00 Re exam AI1802 E32-33 CSAMH2
08:00 - 12:00 Re exam AI1523
AI2508
AI283U
L22 TFAFK3
TFOBM1
08:00 - 12:00 Re exam AK2030
AK2032
AK2036
AK2038
V32-35 TELPM1
TKEMM1
TMAKM1
TMMMM1
TMMMM1-POTE
TMMMM2-POTE
TMVTM1
08:00 - 13:00 Re exam BB2560 FD41 Lauren McKee TIMBM1
TMBIM1
08:00 - 12:00 Re exam DD2420 D34 TCSCM1-CSDA
TMAIM1
TSCRM1
08:00 - 12:00 Re exam EG2205 E31 Mikael Amelin CINEK3-EHUI
08:00 - 12:00 Re exam EP1100 Q24 CELTE2-3
CENMI3-ELP
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
08:00 - 13:00 Re exam EP2200 Q21 TINNM1
TINNM1-COE
TINNM1-NWS
TIVNM1-DMTE
TIVNM1-DMTK
TIVNM1-ITAK
TIVNM1-ITAR
TSCRM1-NCSS
TSCRM2-NCSS
08:00 - 13:00 Re exam EQ2321 Q11 TEBSM2-INSR
TINNM1
TINNM1-MMB
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TIVNM2-DMTE
TSCRM1
TSCRM1-RASM
TSCRM2
TSCRM2-RASM
08:00 - 12:00 Re exam HF0025 T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
TENB Maria Shamoun
Nicklas Brandefelt
Staffan Linnaeus
TBASA-FH
TBASA-GH
TBASA-IH
08:00 - 13:00 Re exam HI1024
HI1200
T61
T63 (Theorellsalen)
Jonas Wåhslén CMEDT1
TIMEL1
TITEH1-METL
08:00 - 13:00 Re exam HI1025 T3 (Meitnersalen)
T4 (Curiesalen)
Anders Cajander TIDAA1
08:00 - 12:00 Re exam HM1016 C41 (Övningssal) Johan Kristoffersson TIMAS2-SIEP
TIMAS2-SROB
TIMAS2-SSLA
08:00 - 11:00 Re exam HS1019 B24 Thomas Johansson TIBYH3-PBEO
08:00 - 12:00 Re exam AF1729
HS1023-1024
B21 Ali Alavizadeh Farhang TIBYH3-ANL
TIBYH3-HUPK
08:00 - 12:00 Re exam ID1217 Ka-204 Vladimir Vlassov CINTE3
TCOMK3
TCSCM1-CSST
TCSCM1-CSTC
TCSCM2-CSST
TCSCM2-CSTC
TEBSM1-INMV
TEBSM2-INMV
TIDAB2
TIDAB3-DPUB
TITEH3-TIDB
08:00 - 11:00 Re exam IL2219 Ka-301 Håkan Olsson TEBSM1-INEL
TIELA3
08:00 - 13:00 Re exam IX1304 Ka-208
Ka-210
TIDAB1
TIEDB1
TITEH2-TIDB
TITEH2-TIED
08:00 - 13:00 Re exam KD1070 L51-52 Magnus Johnson
Torbjörn Pettersson
CBIOT3
CLGYM3-MAKE
CTKEM2
08:00 - 12:00 Re exam KH0025 K2
K51
K53
TENB:2 Abbas Jorjani
Bengt-Erik Andersson
Christina Persson
Rose Marie Hammar
Stephan Persson
TBASD1
08:00 - 13:00 Re exam KH1221 D35 TEN1 Mats Jansson TIKED2
08:00 - 12:00 Re exam ME2063 D41-42 CDATE3
CDEPR3-INE
CINTE3
CMAST3-INE
CMAST3-ITSY
CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
TCOMK3
TIETM1-SMCS
TINEM1
TIPUM1-IPUA
TMMTM1-2
TTMVM1-IMTA
08:00 - 12:00 Re exam ME2083 B22 Thomas Sandberg TIELA3
08:00 - 12:00 Re exam ME2088 Q13 Henrik Uggla
08:00 - 12:00 Re exam ME2708 B23
08:00 - 13:00 Re exam MF1015
MF1024
MF1039
MF1044
U21
U31
U41
U51
U61
V11-12
V21-23
Claes Tisell CDEPR2
CFATE2
CINEK2-PFRI
CMAST2
CMAST2-INTF
CMAST2-INTS-T
08:00 - 13:00 Re exam MF2044 M36 TEBSM1-INMV
TEBSM1-INPF
TEBSM1-INSR
TIEMM1-MPUA
TIPUM1-IPUA
TIPUM1-IPUC
TSCRM1
TSCRM1-NCSS
TSCRM2
08:00 - 12:00 Re exam ML1136 C41 (Övningssal) TIMAS3-IEPS
08:00 - 10:00 Re exam ML1504 C44 (Övningssal) CMAST2-ITSY
08:00 - 13:00 Re exam SF1603
SF1674
SF2842
Q26
Q31
CLGYM2-MAFY
CTFYS1
TAEEM1
TIEMM1
TMAKM1
TSCRM1
TTMAM1
08:00 - 13:00 Re exam SH2702 FB55 Henryk Anglart TIETM1-NUEY
TNEEM1
08:00 - 13:00 Re exam SI1161-1162 FB54 CTFYS3
08:00 - 20:00 Re exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
08:00 - 14:00 Re exam T67 Funka Joanna Selington
08:00 - 12:00 Written Exam ML0025 Black Box
C36 (Övningssal)
TENB:2 Martin Wrååk TBASE-A-B
TBTMS1
08:00 - 10:00 Written Exam SK2400-2401 FB51 Katia Gallo TEFRM1
TEFRM1-PHS
TEFRM1-PLA
TELFM1-2
TTFYM1-TFYC-D
08:00 - 13:00 Written Exam FA31-32
14:00 - 17:00 Re exam AI1550 Helklass AI1550 E31 TFAFK1
TFOFK1
14:00 - 18:00 Re exam DD1320 Helklass
DD1321 Helklass
DD1320-1321 E32
E34-35
E51-53
CDEPR3-FOR
CDEPR3-INE
CDEPR3-IPDC
CDEPR3-IPDE
CDEPR3-IPUA-C
CDEPR3-MRS
CDEPR3-SUT
CDEPR3-TEMA-C
CELTE2-3
CINEK2-DKOI
CINEK2-TMAI
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
CMETE2
CSAMH3-GIT
14:00 - 19:00 Re exam EI1120 Helklass EI1110
EI1120
L31 CENMI2
14:00 - 18:00 Re exam IK2507 Helklass IK2507 Ka-303 TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
14:00 - 16:00 Re exam ME2090 Helklass ME2090 U31
14:00 - 18:00 Re exam MH1028 Helklass MH1028 B23 CMATD2
14:00 - 18:00 Re exam MH2000 Helklass MH2000 B22 TTMVM1-IMTA
TTMVM1-MDNA
14:00 - 18:00 Re exam AF1711
AF1733
W37-38 Reza Forouzesh-Asl TIBYH1-A-C
TITEH2-TIBY
14:00 - 18:00 Re exam EJ2311 K51 TELPM1
14:00 - 18:00 Re exam ML1101 Black Box
C36 (Övningssal)
TENS Sten Wiedling LÄRGR1
TIIPS1
TIMAS1
TITEH2-TIMA
14:00 - 18:00 Re exam AF1005 B21
B24
CSAMH3-BBP
CSAMH3-MHI
14:00 - 18:00 Re exam AF1724 W25 Alicja Tykocka Ström
Erik Kristian Levlin
Hans Bergh
Teresa Isaksson
Viktors Zilinskis
TBYPH2
14:00 - 17:00 Re exam AF2720
AF272V
W42 Ahmad Reza Roozbeh TIBYH3-A-B
TITEH3-TIBY
14:00 - 17:00 Re exam AG1812 D32-35
D41
CENMI3
CENMI3-ELP
CENMI3-HSS
CENMI3-KEM
CENMI3-MES
CENMI3-MHI
CENMI3-RENE
CENMI3-SENS
CENMI3-SMCS
CENMI3-SUE
CENMI3-SUT
14:00 - 16:00 Re exam AI2154 E33 TFOBM1
14:00 - 18:00 Re exam DD1345 D42 Ann Bengtsson
14:00 - 16:00 Re exam DD1354 L21
14:00 - 18:00 Re exam DD2421 U41
U51
U61
TCSCM1-CSCS
TCSCM1-CSDA
TCSCM1-CSSC
TCSCM1-CSST
TCSCM2-CSSC
TCSCM2-CSST
TEBSM1-INMV
TEBSM1-INSR
TIDAB3-DPUB
TIVNM1-HCID
TIVNM1-HCIN
TIVNM2-DAMO
TSCRM1-NCSS
TSCRM1-RASM
TSCRM2-NCSS
TSCRM2-RASM
TTMAM1-2
14:00 - 16:00 Re exam DD2258
DH2320
L22
L51
Tino Weinkauf TCSCM1-CSDA
TCSCM1-CSSC
TCSCM1-CSVG
TCSCM2-CSDA
TCSCM2-CSSC
TIEMM1-IAVN
TIEMM1-MAIG
TIEMM1-PUET
TIMTM1-FID
TIMTM1-VLM
TIVNM1-DMTE
TIVNM1-DMTK
14:00 - 19:00 Re exam EQ2411 K53 TINNM1
TINNM1-COE
TIVNM2-DMTE
14:00 - 18:00 Re exam HE1019 T55 (Brånemarksalen) Nils Holmström TIMEL2
TITEH3-METL
14:00 - 18:00 Re exam HE1027 T3 (Meitnersalen) Elias Said TIELA1
TIMEL1
TITEH2-METL
14:00 - 18:00 Re exam HE1032 T53 (Hertzsalen) Anna Josefsson TIELA2
TITEH3-TIEL
14:00 - 18:00 Re exam HI1023 T67 Magnus Brenning TIDAA3
TIELA3
14:00 - 19:00 Re exam HI1029 T41 (Gullstrandsalen)
T61
T63 (Theorellsalen)
Nicklas Brandefelt TIDAA2
TITEH3-TIDA
14:00 - 18:00 Re exam HS1013 E36 Arefeh Hesaraki TIBYH3-ABYI
TIBYH3-ANL
TIBYH3-FUIS
TIBYH3-HUPK
TIBYH3-PBEO
14:00 - 18:00 Re exam ID2203 Ka-210 Seif Haridi TEBSM1-INMV
TIVNM1-DASC
TIVNM1-DASE
TSEDM1-DASC
TSEDM1-PVT
14:00 - 18:00 Re exam IL2450 Ka-308 TEBSM1-INEL
TEBSM1-INPF
TIVNM1-INSY
14:00 - 19:00 Re exam IT2651
SK2814
SK3893
U21 Urban Westergren TEFRM1
TEFRM1-MIC
TEFRM1-PLA
TELFM1
TELFM1-MIC
14:00 - 17:00 Re exam SF1625
SF1685
M23-24
M31-33
M35-38
Q11
Q13
Q15
Q17
Q21
Q24
Q31
Q33-34
Q36
V01
V11-12
V21-23
V32-35
CBIOT1
CDATE1
CDEPR1
CELTE1
CENMI1
CINEK1
CINTE1
CITEH1
CLGYM2-MAKE
CLGYM2-TEMI
CLGYM2-TIKT
CMAST1
CMATD1
CMEDT1
CMETE1
COPEN1
CSAMH1
CTKEM1
TCOMK1
14:00 - 19:00 Re exam SF2971 Q22
Q26
SF2970 CLGYM5-MAFY
CLGYM5-MAKE
CLGYM5-TEMI
CLGYM5-TIKT
TIEMM1-FMIB
TMAIM1
TMAKM1
TSCRM2
TTMAM1-2
08:00 - 17:00 Re exam 8XFUNKA D36 (Gamla styrelserummet)
D4448
L41-44
09:00 - 14:00 Re exam EL2450 Helklass EL2450 U41
U51
TAEEM1-SYS
TEBSM1-INMV
TEBSM1-INPF
TEBSM1-INSR
TELPM1
TIETM1-SENS
TIVNM1-AUSM
TIVNM1-AUSY
TSCRM1
TSCRM1-ELEM
TSCRM1-NCSS
TSCRM1-RASM
TSCRM1-SCTY
TSCRM2
TSCRM2-RASM
TSCRM2-SCTY
09:00 - 12:00 Re exam MH2048 Helklass MH2048 B23 TTMVM1-IMTA
TTMVM1-MDNA
TTMVM1-SUMA
09:00 - 14:00 Re exam SE1025 Helklass SE1025 V32
V34
CDEPR3-FOR
CDEPR3-INE
CDEPR3-IPDC
CDEPR3-IPDE
CDEPR3-IPUA-B
CDEPR3-MRS
CDEPR3-SUT
CDEPR3-TEMA-C
CFATE3
CMAST3-AEE
CMAST3-FOR
CMAST3-INE
CMAST3-IPDE
CMAST3-IPUA-C
CMAST3-MRS
CMAST3-MTH
CMAST3-NEE
CMAST3-PRM
CMAST3-SUE
CMAST3-SUT
CMAST3-TEMA-C
CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
09:00 - 13:00 Re exam SG2212 Helklass SG2212 U21 TAEEM1-FLT
TIPUM1-IPUA
TMEGM1
TMRSM1-MRSB
TTEMM1
TTEMM1-TEMA
TTMAM1
09:00 - 13:00 Re exam ML0024 Black Box
C36 (Övningssal)
TENB Albin Eriksson Östman TBASE-A-B
TBTMS1
09:00 - 12:00 Re exam AF1717
AF1731
W37-38
09:00 - 13:00 Re exam AF2201 L31 TCAEM1
TJVTM1
09:00 - 13:00 Re exam AG1421 E32 TFAFK2
TFOFK2
09:00 - 13:00 Re exam AI1128 Q31
Q33
CSAMH1
TFAFK1
TFOFK1
09:00 - 13:00 Re exam AI1134 D42 TFOFK3
09:00 - 13:00 Re exam AI1172 M38 TFAFK3
09:00 - 13:00 Re exam AI2809 E33 TFOBM1
09:00 - 13:00 Re exam HE1028
HE1041
T3 (Meitnersalen)
T4 (Curiesalen)
Anders Cajander
Torgny Forsberg
TIDAA1
TIELA1
09:00 - 13:00 Re exam HE1038-1039 T63 (Theorellsalen) Inge Jovik TIELA3
TIMEL3
09:00 - 13:00 Re exam HF0024 T54 (Elmqvistsalen)
T55 (Brånemarksalen)
TENB Jonas Stenholm
Niclas Hjelm
TBASA-FH
TBASA-GH
TBASA-IH
09:00 - 14:00 Re exam IH1611 Q21 Gunnar Malm CELTE2-3
CINTE3
TNTEM1
09:00 - 13:00 Re exam IK2217 Ka-301 TCOMM1-ITE
TCOMM1-SMK
TCOMM1-TRN
TIDAB3-DDNB
TINNM1
TIVNM1-ITAK
TIVNM1-ITAR
09:00 - 14:00 Re exam KD1230 V22
V33
V35
Peter Dinér CBIOT1
CLGYM2-MAKE
CMATD3-INE
CMATD3-MMM
CMATD3-MRS
CMATD3-NEE
CMATD3-NTE
CMATD3-PRM
CMATD3-SUE
CMATD3-TEMB
CMATD3-TMV
CTKEM1
TMMMM1
09:00 - 13:00 Re exam KH0024 K2
K51
K53
TENB:2 Abbas Jorjani
Anders Clenander
Bengt-Erik Andersson
Hanna Magnholt Ohlman
Katarina Ståhl Kaltea
TBASD1
09:00 - 14:00 Re exam KH1121 V01 Thord Franzén TIKED1
09:00 - 13:00 Re exam ME1316 Q34
Q36
CINEK2-DKOI
CINEK2-EHUI
CINEK2-PFRI
CINEK2-TMAI
09:00 - 14:00 Re exam MF2010 M32-33 Stefan Björklund TIPUM1-IPUA-B
09:00 - 13:00 Re exam ML1309 C33 (Övningssal) TIMAS1
TITEH2-TIMA
09:00 - 13:00 Re exam ML1602 C33 (Övningssal) TIIPS1
09:00 - 14:00 Re exam SH2605 FP21 Pär Olsson TIETM1-NUEY
TNEEM1
09:00 - 14:00 Re exam SI1140
SI1200
FA31-32
FB55
SI1140 del 2 CLGYM3-MAFY
CTFYS2
09:00 - 15:00 Re exam T67 Funka Joanna Selington
10:00 - 12:00 Re exam ME2312 D34 TIEMM1-EEAA
TIEMM1-FMIB
TIEMM1-HKPA
TIEMM1-IAVN
TIEMM1-IPIB
TIEMM1-MAIG
TIEMM1-MPUA
TIEMM1-OSYT
TIEMM1-PUET
 
Info
Hide reservations Link to this page Graphical