Måndag 25/10 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 08:15, Ommöblering till ursprungsmöblering,
00:00 - 00:00, Service,
00:00 - 00:00, Service,
07:45 - 12:15,
08:00 - 09:00, Tid före/efter, Tentamen,
08:00 - 10:00,
08:00 - 16:00,
08:00 - 17:30,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, Undervisning,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, Undervisning,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, Undervisning,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, Undervisning,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
08:15 - 10:00,
08:15 - 16:45,
08:30 - 09:15, Camilla Björkegren, Laura Baranello, Föreläsning,
08:30 - 10:15, Dugga,
08:30 - 10:15, Dugga,
08:30 - 10:15, Dugga,
08:30 - 10:15, Dugga,
08:30 - 11:30,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Elin Larsson, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Pernilla Juth, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Anton Larsson, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Cecilia Norrbrink, Seminarium,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Föreläsning,
08:45 - 10:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
08:45 - 12:00, Sofia Carlsson, Föreläsning,
08:45 - 12:00,
08:45 - 13:00,
08:45 - 16:45,
08:45 - 17:00, Peter Lindgren, Kurs,
09:00 - 09:45, Lotta Arborelius, Pernilla Juth, Föreläsning,
09:00 - 11:30,
09:00 - 12:00, Cecilia Norrbrink, Seminarium,
09:00 - 12:00, Tentamen,
09:00 - 12:00, Elin Larsson, Föreläsning,
09:00 - 12:00,
09:00 - 12:00,
09:00 - 12:30,
09:00 - 16:00, Anton Larsson, Föreläsning,
09:00 - 16:00, Föreläsning,
09:00 - 17:00, Tid före/efter, Carina King, Föreläsning,
09:00 - 17:00,
09:00 - 17:30,
09:15 - 09:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
09:30 - 10:15, Camilla Björkegren, Laura Baranello, Föreläsning,
09:30 - 15:00,
09:30 - 15:00,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Ola Hermanson, Föreläsning,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
09:45 - 15:00,
10:00 - 11:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
10:00 - 11:45, Janina Seubert, Föreläsning,
10:00 - 12:00, Ola Hermanson, Föreläsning,
10:00 - 12:00, Martin Haraldsson, Föreläsning,
10:00 - 12:00, Matilda Drakvingen, Möte,
10:00 - 12:00,
10:00 - 12:00,
10:00 - 13:00,
10:00 - 15:00,
10:00 - 16:30,
10:15 - 10:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
10:15 - 10:30, Tid före/efter, Dugga,
10:15 - 10:30, Tid före/efter, Dugga,
10:15 - 10:30, Tid före/efter, Dugga,
10:15 - 10:30, Tid före/efter, Dugga,
10:30 - 11:15, Camilla Björkegren, Laura Baranello, Föreläsning,
10:30 - 12:15, Dugga,
10:30 - 12:15, Dugga,
10:30 - 12:15, Dugga,
10:30 - 12:15, Dugga,
10:30 - 17:00,
11:00 - 12:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
11:00 - 18:30,
11:15 - 11:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
11:45 - 12:00, Tid före/efter, Janina Seubert, Föreläsning,
11:45 - 17:00,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, Elin Larsson, Föreläsning,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, Ola Hermanson, Föreläsning,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
12:00 - 13:15, Tid före/efter, Tentamen,
12:00 - 16:00,
12:00 - 17:00,
12:00 - 18:00,
12:15 - 12:30, Tid före/efter, Undervisning,
12:15 - 16:15,
12:30 - 12:45, Tid före/efter, Janina Seubert, Föreläsning,
12:30 - 16:00, Undervisning,
12:30 - 17:00,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Undervisning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Erik Andersson, Föreläsning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Johan Von Schreeb, Föreläsning,
12:45 - 13:30, Marie Chancel, Föreläsning,
12:45 - 15:00, Natalia Stathakarou, Kurs,
12:45 - 16:30, Keyo Dixon Sedenrej, Möte,
12:45 - 17:15,
13:00 - 13:15, Tid före/efter, Undervisning,
13:00 - 13:15, Tid före/efter, Undervisning,
13:00 - 13:15, Tid före/efter, Undervisning,
13:00 - 13:15, Tid före/efter, Undervisning,
13:00 - 15:00, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
13:00 - 16:00, Undervisning,
13:00 - 16:00, Erik Andersson, Föreläsning,
13:00 - 16:00, Johan Von Schreeb, Föreläsning,
13:00 - 16:30,
13:00 - 17:00,
13:00 - 17:00,
13:00 - 17:30,
13:15 - 15:00, Dugga,
13:15 - 15:00, Dugga,
13:15 - 15:00, Dugga,
13:15 - 15:00, Dugga,
13:45 - 14:30, Karin Jensen, Föreläsning,
13:45 - 15:45,
14:30 - 17:00,
15:00 - 15:15, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Johan Von Schreeb, Föreläsning,
16:15 - 17:15,
17:00 - 17:15, Tid före/efter, Carina King, Föreläsning,
Tisdag 26/10 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 08:30, Service,
00:00 - 00:00, Service,
08:00 - 17:00, Möte, Karolinska Institutet Innovations AB,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, Helena Lindgren, Föreläsning,
08:30 - 09:15, Matti Nikkola, Bastest,
08:30 - 12:00, Christer Matonog, Kurs,
08:30 - 15:00, Maria Carlson, Möte,
08:30 - 16:00, Helena Lindgren, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Föreläsning,
08:45 - 11:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
08:45 - 16:45,
08:45 - 17:00, Peter Lindgren, Kurs,
09:00 - 10:30,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Niklas Juth, Föreläsning,
09:00 - 12:00, Föreläsning,
09:00 - 12:00,
09:00 - 16:00,
09:00 - 17:00, Carsten Daub, Föreläsning,
09:00 - 17:00,
09:00 - 17:30,
09:15 - 09:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
09:15 - 10:00, Tid före/efter, Emilija Wilson, Examination,
09:30 - 10:15, Matti Nikkola, Bastest,
09:30 - 11:30,
09:30 - 12:00,
09:30 - 12:15,
09:30 - 12:30,
09:30 - 15:00,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
10:00 - 12:00, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
10:00 - 12:00, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
10:00 - 12:00, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
10:00 - 12:00, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
10:00 - 12:00, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
10:00 - 12:00, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
10:00 - 12:00, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Grupparbete,
10:00 - 12:00, Emilija Wilson, Examination,
10:00 - 12:00,
10:00 - 13:00,
10:00 - 15:00,
10:15 - 10:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
10:30 - 11:15, Matti Nikkola, Bastest,
10:45 - 12:00, Pernilla Witte, Möte,
11:00 - 12:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
11:15 - 11:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
11:15 - 12:00, Tid före/efter, Examination,
11:15 - 12:00, Tid före/efter, Examination,
11:30 - 13:30,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, Emilija Wilson, Examination,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
12:00 - 16:00, Tentamen,
12:00 - 16:00, Tentamen,
12:00 - 17:00,
12:00 - 00:00, Service,
12:15 - 12:45, Tid före/efter, Föreläsning,
12:15 - 13:00, Matti Nikkola, Föreläsning,
12:30 - 17:00,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Undervisning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Mattias Carlström, Olof Peter Rådmark, Genomgång,
12:45 - 16:00, Abinaya Priya Venkataraman, Alberto Dominguez Vicent, Föreläsning,
12:45 - 16:00, Gabrielle Berne, Forskarutbildningskurs,
13:00 - 13:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
13:00 - 15:00, Olof Peter Rådmark, Genomgång,
13:00 - 15:00, Undervisning,
13:00 - 16:00,
13:00 - 17:00,
13:00 - 17:00,
13:00 - 18:00,
13:00 - 22:30,
13:15 - 14:00, Matti Nikkola, Föreläsning,
13:30 - 16:30, Johanna Furuhjelm, Möte,
13:30 - 20:00,
14:00 - 14:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
14:15 - 15:00, Matti Nikkola, Föreläsning,
15:00 - 15:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
15:00 - 16:00, Åsa Eriksson, Information,
15:00 - 17:00, Jorge Ruas, Disputation,
15:00 - 17:15,
15:15 - 16:00, - , Föreläsning,
15:15 - 16:00,
15:30 - 17:15, Henrik Ehrsson, Fortbildning,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Föreläsning,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Examination,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Examination,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Helena Lindgren, Föreläsning,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
16:00 - 18:30,
16:15 - 17:00, Tid före/efter, Examination,
17:45 - 19:30,
Onsdag 27/10 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, Service,
00:00 - 00:00, Service,
08:00 - 15:15,
08:00 - 17:00,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, Björn Meister, Föreläsning,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, Helena Lindgren, Föreläsning,
08:30 - 09:15, Enikö Lazar, Ionut Dumitru, Föreläsning,
08:30 - 11:00, Björn Meister, Föreläsning,
08:30 - 16:00, Helena Lindgren, Föreläsning,
08:30 - 17:00,
08:30 - 17:00,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Anton Larsson, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Susanna Von Holst, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Carina King, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Johan Von Schreeb, Föreläsning,
08:45 - 11:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
08:45 - 12:00, Sofia Carlsson, Föreläsning,
08:45 - 17:00, Peter Lindgren, Kurs,
09:00 - 10:30, Föreläsning,
09:00 - 10:45, Undervisning,
09:00 - 12:00, Susanna Von Holst, Föreläsning,
09:00 - 12:00, Johan Von Schreeb, Föreläsning,
09:00 - 13:00, Jorge Ruas, Disputation,
09:00 - 14:00,
09:00 - 16:00, Anton Larsson, Föreläsning,
09:00 - 16:00, Linnea Sjöberg, Konferens,
09:00 - 16:00,
09:00 - 17:00, Carina King, Föreläsning,
09:00 - 17:30,
09:15 - 09:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
09:30 - 10:15, Enikö Lazar, Ionut Dumitru, Föreläsning,
09:30 - 15:00,
09:30 - 16:30,
09:30 - 17:00,
10:00 - 12:00,
10:00 - 13:00, Helene Autefage, Övernattning,
10:00 - 16:30,
10:15 - 10:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
10:30 - 11:15, Enikö Lazar, Ionut Dumitru, Föreläsning,
10:45 - 11:00, Tid före/efter, Undervisning,
10:45 - 12:00, Föreläsning,
11:00 - 11:45, Undervisning,
11:00 - 12:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
11:15 - 11:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
11:45 - 12:00, Tid före/efter, Maria Petersson, Föreläsning,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
12:00 - 12:15, Susanna Von Holst, Föreläsning,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, Johan Von Schreeb, Föreläsning,
12:00 - 13:45, Maria Petersson, Föreläsning,
12:00 - 14:00,
12:00 - 15:30,
12:15 - 12:30, Tid före/efter, Undervisning,
12:15 - 13:00, - , Föreläsning,
12:15 - 13:00, Service,
12:15 - 14:00,
12:30 - 12:45, Tid före/efter, Undervisning,
12:30 - 14:00,
12:30 - 16:00, Undervisning,
12:30 - 16:30, Keyo Dixon Sedenrej, Möte,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Grupparbete,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Grupparbete,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Grupparbete,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Grupparbete,
12:45 - 13:30, Undervisning,
12:45 - 14:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
13:00 - 13:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
13:00 - 14:30, Rikard Becker, Möte,
13:00 - 16:00,
13:00 - 16:30, Grupparbete,
13:00 - 16:30, Grupparbete,
13:00 - 16:30, Grupparbete,
13:00 - 16:30, Grupparbete,
13:00 - 16:30,
13:00 - 17:00,
13:15 - 14:00, - , Föreläsning,
13:30 - 17:00,
14:00 - 14:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
14:00 - 15:00, Service,
14:15 - 15:00, Matti Nikkola, Föreläsning,
15:00 - 15:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
15:00 - 18:00,
15:15 - 16:00, - , Föreläsning,
15:30 - 17:15, Therese Wahlström, Möte,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Helena Lindgren, Föreläsning,
17:00 - 17:15, Tid före/efter, Carina King, Föreläsning,
17:00 - 18:00,
17:00 - 19:30,
Torsdag 28/10 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 12:15, Service,
00:00 - 00:00, Service,
08:00 - 09:00, Tid före/efter, Tentamen,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
08:15 - 09:00, Tid före/efter, Elisabet Stener-Victorin, Examination digital,
08:15 - 13:30, Examination,
08:30 - 09:15, Matti Nikkola, Föreläsning,
08:30 - 14:00, Vijaylakshmi Prabhu, Disputation,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Handledning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Handledning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Handledning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Asli Kulane, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Erik Skog, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Elin Larsson, Föreläsning,
08:45 - 10:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
08:45 - 12:00, Sofia Carlsson, Föreläsning,
08:45 - 17:00, Peter Lindgren, Kurs,
09:00 - 11:30, Undervisning,
09:00 - 11:30, Tentamen,
09:00 - 12:00, Handledning,
09:00 - 12:00, Handledning,
09:00 - 12:00, Handledning,
09:00 - 12:00, Erik Skog, Föreläsning,
09:00 - 12:00, Elisabet Stener-Victorin, Resttentamen,
09:00 - 12:30,
09:00 - 16:00, Asli Kulane, Föreläsning,
09:00 - 16:00, Elin Larsson, Föreläsning,
09:00 - 16:30,
09:00 - 17:00, Carina King, Föreläsning,
09:15 - 09:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
09:30 - 10:15, Matti Nikkola, Föreläsning,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Inderpreet Kaur Sur, Föreläsning,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Föreläsning,
10:00 - 11:00, Inderpreet Kaur Sur, Föreläsning,
10:00 - 11:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
10:00 - 11:00, Föreläsning,
10:00 - 11:00, Christer Matonog, Fortbildning,
10:00 - 12:00, Martin Haraldsson, Föreläsning,
10:00 - 17:00, Anna Birgersdotter, Utbildning,
10:00 - 17:30,
10:00 - 18:00,
10:15 - 10:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
10:30 - 11:15, Maria Kasper, Föreläsning,
11:00 - 12:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
11:00 - 12:00, Föreläsning,
11:00 - 17:15, Annika Salomonsson, Uppdragsutbildning,
11:15 - 11:30, Tid före/efter, Maria Kasper, Föreläsning,
11:15 - 12:30, Maria Petersson, Föreläsning,
11:30 - 12:30, Tid före/efter, Tentamen,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
12:00 - 12:15, Erik Skog, Föreläsning,
12:00 - 13:00, Tid före/efter, Elisabet Stener-Victorin, Examination digital,
12:15 - 12:30, Tid före/efter, Undervisning,
12:15 - 12:30, Tid före/efter, Handledning,
12:30 - 15:00, Undervisning,
12:30 - 16:00, Handledning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Handledning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Handledning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Handledning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Handledning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Undervisning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Erik Andersson, Föreläsning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
12:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
12:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
12:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
12:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
12:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
12:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
12:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
12:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
13:00 - 15:00, Undervisning,
13:00 - 15:00, Martin Haraldsson, Föreläsning,
13:00 - 16:00, Handledning,
13:00 - 16:00, Handledning,
13:00 - 16:00, Handledning,
13:00 - 16:00, Erik Andersson, Föreläsning,
13:00 - 16:30, Handledning,
13:15 - 13:30, Tid före/efter, Föreläsning,
13:30 - 14:30, Anneli Björklund, Föreläsning,
14:00 - 14:30, Service,
14:45 - 15:30, Maria Petersson, Föreläsning,
15:00 - 15:15, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
15:00 - 17:00,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Asli Kulane, Föreläsning,
16:00 - 20:00, Möte, Student,
16:45 - 00:00, Service,
17:30 - 20:30,
Fredag 29/10 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 08:30, Service,
00:00 - 00:00, Service,
08:00 - 09:00, Tid före/efter, Anna Feldreich, Examination digital,
08:00 - 15:30,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
08:30 - 09:15, Enikö Lazar, Ionut Dumitru, Bastest,
08:30 - 12:30, Charlotta Myrén, Möte,
08:30 - 13:00, Annika Bäck, Disputation,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Elin Larsson, Föreläsning,
08:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
08:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
08:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
08:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
08:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
08:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
08:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
08:45 - 16:30, Sofia Carlsson, Grupparbete,
09:00 - 09:30, Tid före/efter, Louisa Cheung, Föreläsning,
09:00 - 12:00, Anna Feldreich, Examination digital,
09:00 - 12:00,
09:00 - 16:00, Elin Larsson, Föreläsning,
09:00 - 16:00,
09:00 - 16:30,
09:15 - 09:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
09:30 - 10:15, Enikö Lazar, Ionut Dumitru, Bastest,
09:30 - 11:15,
09:30 - 11:30,
09:30 - 12:15,
09:30 - 12:30, Louisa Cheung, Föreläsning,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Ola Hermanson, Föreläsning,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Föreläsning,
09:45 - 12:00, Ali Manouchehrinia, Genomgång,
10:00 - 11:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
10:00 - 11:00, Föreläsning,
10:00 - 12:00, Ola Hermanson, Föreläsning,
10:00 - 12:00, Martin Haraldsson, Föreläsning,
10:00 - 17:00, Anna Birgersdotter, Utbildning,
10:15 - 10:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
10:30 - 11:15, Enikö Lazar, Ionut Dumitru, Bastest,
10:30 - 17:30,
11:00 - 12:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
11:00 - 12:00, Föreläsning,
11:15 - 11:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
11:30 - 18:00,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, Ola Hermanson, Föreläsning,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
12:00 - 13:00, Tid före/efter, Anna Feldreich, Examination digital,
12:15 - 13:00, Enikö Lazar, Ionut Dumitru, Föreläsning,
12:15 - 13:45, Konstantinos Meletis, Konferens,
12:30 - 16:00,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Erik Andersson, Föreläsning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
13:00 - 13:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
13:00 - 15:00, Martin Haraldsson, Föreläsning,
13:00 - 16:00, Erik Andersson, Föreläsning,
13:15 - 14:00, Enikö Lazar, Ionut Dumitru, Föreläsning,
14:00 - 14:15, Tid före/efter, Ionut Dumitru, Föreläsning,
14:15 - 16:00,
15:00 - 15:15, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Elin Larsson, Föreläsning,
16:30 - 00:00, Service,

Måndag 1/11 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, Service,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, Jorge Ruas, Föreläsning,
08:30 - 09:00, Tid före/efter, Ewa Andersson, Grupparbete,
08:30 - 09:00, Tid före/efter, Ewa Andersson, Grupparbete,
08:30 - 09:00, Tid före/efter, Louisa Cheung, Föreläsning,
08:30 - 09:15, Johan Holmberg, Föreläsning,
08:30 - 09:30, Jorge Ruas, Föreläsning,
08:30 - 18:00, Elias Arnér, Konferens,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Johan Von Schreeb, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Elin Larsson, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Erik Andersson, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Asli Kulane, Föreläsning,
08:45 - 15:00, Annica Sandberg, Föreläsning,
08:45 - 16:00, Sofia Carlsson, Föreläsning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Erik Andersson, Föreläsning,
09:00 - 12:00, Föreläsning,
09:00 - 12:00, Louisa Cheung, Föreläsning,
09:00 - 16:00, Undervisning,
09:00 - 16:00, Johan Von Schreeb, Föreläsning,
09:00 - 16:00, Ewa Andersson, Grupparbete,
09:00 - 16:00, Ewa Andersson, Grupparbete,
09:00 - 16:00, Elin Larsson, Föreläsning,
09:00 - 16:00, Asli Kulane, Föreläsning,
09:00 - 17:00, Carina King, Föreläsning,
09:15 - 09:30, Tid före/efter, Hanna Björck, Upprop,
09:15 - 09:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
09:30 - 10:15, Johan Holmberg, Föreläsning,
09:30 - 12:00, Hanna Björck, Upprop,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Ola Hermanson, Föreläsning,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Seminarium,
09:45 - 10:00, Tid före/efter, Seminarium,
09:45 - 11:45, Catrin Främberg, Möte,
09:45 - 12:00, Jorge Ruas, Maria Petersson, Föreläsning,
09:45 - 16:00, Jahangir Khan, Kurs,
10:00 - 11:45, Seminarium,
10:00 - 11:45, Seminarium,
10:00 - 12:00, Ola Hermanson, Föreläsning,
10:00 - 12:00, Tid före/efter, Neda Agahi, Introduktion,
10:15 - 10:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
10:30 - 11:15, Johan Holmberg, Föreläsning,
10:45 - 12:00, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
11:15 - 11:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, Ola Hermanson, Föreläsning,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, Föreläsning,
12:15 - 13:00, - , Föreläsning,
12:15 - 13:00, Tid före/efter, Shivi Chopra, Tentamen digital,
12:30 - 12:45, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
12:30 - 13:00, Tid före/efter, Louisa Cheung, Föreläsning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Hanna Björck, Föreläsning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Undervisning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Elin Larsson, Kurs,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Föreläsning,
12:45 - 14:30, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
12:45 - 15:15, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
12:45 - 15:15, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
12:45 - 15:15, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
12:45 - 15:15, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
12:45 - 15:15, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
12:45 - 15:15, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
12:45 - 15:15, Jonas Sundbäck, Föreläsning,
13:00 - 13:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
13:00 - 14:00, Nicolas Pillon, Föreläsning,
13:00 - 15:30, Shivi Chopra, Tentamen digital,
13:00 - 16:00, Undervisning,
13:00 - 16:00, Föreläsning,
13:00 - 16:00, Föreläsning,
13:00 - 16:00, Tid före/efter, Neda Agahi, Föreläsning,
13:00 - 17:00, Louisa Cheung, Föreläsning,
13:15 - 13:30, Tid före/efter, Undervisning,
13:15 - 14:00, - , Föreläsning,
13:30 - 16:30, Undervisning,
13:45 - 14:00, Susanna Von Holst, Föreläsning,
14:00 - 14:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
14:00 - 17:00, Susanna Von Holst, Föreläsning,
14:15 - 15:00, Enikö Lazar, Ionut Dumitru, Föreläsning,
14:30 - 14:45, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
15:00 - 15:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
15:15 - 16:00, - , Föreläsning,
15:30 - 15:45, Tid före/efter, Shivi Chopra, Tentamen digital,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Johan Von Schreeb, Föreläsning,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Elin Larsson, Föreläsning,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Ewa Andersson, Grupparbete,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Ewa Andersson, Grupparbete,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, - , Föreläsning,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Asli Kulane, Föreläsning,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Föreläsning,
17:00 - 17:15, Susanna Von Holst, Föreläsning,
17:45 - 18:00, Tid före/efter, Ola Hermanson, Föreläsning,
18:00 - 20:00, Ola Hermanson, Föreläsning,
20:00 - 20:15, Tid före/efter, Ola Hermanson, Föreläsning,
Tisdag 2/11 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
00:00 - 00:00, Service,
07:45 - 08:00, Tid före/efter, Tony Pansell, Examination,
08:00 - 14:15, Tony Pansell, Föreläsning,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
08:15 - 08:30, Tid före/efter, Elisabet Stener-Victorin, Föreläsning,
08:15 - 08:30, Susanna Von Holst, Föreläsning,
08:30 - 09:00, Ewa Andersson, Grupparbete,
08:30 - 09:00, Ewa Andersson, Grupparbete,
08:30 - 09:15, Jonas Muhr, Föreläsning,
08:30 - 10:00, Elisabet Stener-Victorin, Föreläsning,
08:30 - 11:30, Susanna Von Holst, Föreläsning,
08:30 - 12:00, Christer Matonog, Kurs,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Hanna Björck, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Johan Von Schreeb, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Elin Larsson, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Asli Kulane, Föreläsning,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Seminarium,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Seminarium,
08:45 - 09:00, Tid före/efter, Undervisning,
09:00 - 10:00, Stängt,
09:00 - 10:45, Seminarium,
09:00 - 10:45, Seminarium,
09:00 - 11:30, Undervisning,
09:00 - 12:00, Rachel Fisher, Föreläsning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 12:00, Undervisning,
09:00 - 16:00, Johan Von Schreeb, Föreläsning,
09:00 - 16:00, Ewa Andersson, Grupparbete,
09:00 - 16:00, Ewa Andersson, Grupparbete,
09:00 - 16:00, Elin Larsson, Föreläsning,
09:00 - 16:00, Asli Kulane, Föreläsning,
09:00 - 17:00, Carina King, Föreläsning,
09:15 - 09:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
09:30 - 10:15, Jonas Muhr, Föreläsning,
09:45 - 16:00, Jahangir Khan, Kurs,
10:15 - 10:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
10:15 - 12:30, Elisabet Stener-Victorin, Maria Petersson, Seminarium,
10:30 - 11:15, Maria Bergsland, Föreläsning,
10:45 - 11:00, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
11:00 - 12:00, Michaela Vallin, Föreläsning,
11:15 - 11:30, Tid före/efter, - , Föreläsning,
11:30 - 11:45, Susanna Von Holst, Föreläsning,
12:00 - 12:15, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
12:15 - 12:30, Tid före/efter, Undervisning,
12:30 - 15:00, Undervisning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Undervisning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Föreläsning,
12:45 - 13:00, Tid före/efter, Föreläsning,
13:00 - 13:15, Tid före/efter, Elisabet Stener-Victorin, Maria Petersson, Genomgång,
13:00 - 14:30, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
13:00 - 15:00, Tid före/efter, Neda Agahi, Föreläsning,
13:00 - 16:00, Undervisning,
13:00 - 16:30, Presentation,
13:00 - 16:30, Presentation,
13:15 - 14:15, Elisabet Stener-Victorin, Maria Petersson, Genomgång,
14:15 - 14:30, Tid före/efter, Tony Pansell, Föreläsning,
14:30 - 14:45, Tid före/efter, Bernhard Lohkamp, Föreläsning,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Johan Von Schreeb, Föreläsning,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Elin Larsson, Föreläsning,
16:00 - 16:15, Ewa Andersson, Grupparbete,
16:00 - 16:15, Ewa Andersson, Grupparbete,
16:00 - 16:15, Tid före/efter, Asli Kulane, Föreläsning,
17:00 - 19:00, Projektarbete, Student,
18:00 - 20:00, Ola Hermanson, Föreläsning,

  Ändrad senaste dygnet.

 
Service
 
Ommöblering till ursprungsmöblering