Skrivsal BZ
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Tid |
Kurs (från ladok), Kurs (från ladok), Kund |
Lokal, Aktivitet |
Övrig info |
Personal (från Idac) |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 24 | Mån 2024-06-10 v 24 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 14:15 | 07:00 - 14:15 | Försvarshögskolan | Examination digital | ||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-06-12 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:15 - 13:15 | 07:15 - 13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | 08:15 - 12:15 | 1BI042, Neurovetenskap | Lennart Brodin | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-06-13 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:15 - 13:15 | 07:15 - 13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 08:15 - 11:15 | 1BI037, Cell, stamcells- och utvecklingsbiologi | Matthew Kirkham | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:30 | 08:15 - 11:30 | 1OP076, Optometrisk klinik 1 | Marika Wahlberg | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | 08:15 - 12:15 | 1OP082, Optometrisk klinik 3 | Marika Wahlberg | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 08:15 - 11:15 | 2LA000, Basvetenskap 1: Grundläggande basvetenskap, läkaryrket och lärande | Ellinor Kenne | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-06-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 18:00 | 07:00 - 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 18:00 | 07:00 - 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-06-18 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:15 - 13:15 | 07:15 - 13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 08:15 - 11:15 | 2PS005, Differentiell psykologi | Petter Gustavsson | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | 08:15 - 12:15 | 2PS029, Kognitiva processer | Philip Pärnamets | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 08:15 - 11:15 | 2PS036, Arbets- och organisationspsykologi 1 | Marika Melin | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 08:15 - 11:15 | 2PS040, Grundläggande biologi | Lotta Arborelius | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 18:15 | 13:15 - 18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 17:15 | 14:15 - 17:15 | 2PS001, Experimentell psykologi | Mats J Olsson | ||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 15:15 | 14:15 - 15:15 | 2PS042, Psykologarbete bland barn och ungdom | Martin Forster | ||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 18:15 | 14:15 - 18:15 | 2PS043, Klinisk psykologi 2 | Erik Andersson | ||||||||||||||||||||||||||
Skrivsal Widerströmska
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Tid |
Kurs (från ladok), Kurs (från ladok), Kund |
Lokal, Aktivitet |
Övrig info |
Personal (från Idac) |
||||||||||||||||||||||||
v 24 | Mån 2024-06-10 v 24 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 22:00 | 13:15 - 22:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 19:15 | 14:15 - 19:15 | 1BI041, Immunologi och mikrobiologi | Lisa Westerberg | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-06-11 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:15 - 13:15 | 07:15 - 13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | 08:15 - 12:15 | 1BI036, Allmän och organisk kemi | Bernhard Lohkamp | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-06-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 18:00 | 07:00 - 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
Bengt Winblad
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Tid |
Kurs (från ladok), Kurs (från ladok), Kund |
Lokal, Aktivitet |
Övrig info |
Personal (från Idac) |
||||||||||||||||||||||||
v 24 | Mån 2024-06-10 v 24 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:15 - 13:15 | 07:15 - 13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:15 | 08:15 - 10:15 | 1BA097, Människokroppens struktur, funktion och dysfunktion | Maria Westerståhl | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 09:15 | 08:15 - 09:15 | 1SJ029, Interprofessionell och professionell kompetens | Carina Georg | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:45 | 08:15 - 11:45 | 2LK131, Klinisk medicin, 2LK132, Klinisk medicin, 2LK133, Klinisk medicin, 2LK134, Klinisk medicin | Emma Johansson | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 08:15 - 11:15 | 2TL064, Kariologi 1 | Franziska Hetrodt | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 22:00 | 13:15 - 22:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 17:45 | 14:15 - 17:45 | 2LK131, Klinisk medicin, 2LK132, Klinisk medicin, 2LK133, Klinisk medicin, 2LK134, Klinisk medicin | Lina Davies Forsman | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-06-11 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 18:00 | 07:00 - 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
Ons 2024-06-12 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 18:00 | 07:00 - 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-06-13 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 18:00 | 07:00 - 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-06-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 18:00 | 07:00 - 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 2024-06-17 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:15 - 13:15 | 07:15 - 13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 08:15 - 11:15 | 1BA129, Cell- och molekylärbiologi 1 | Tentamen digital | Digital omtentamen | Annica Nordvall-Bodell, Michael Andäng, Pernilla Lång | ||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:15 | 08:15 - 10:15 | 1SJ019, Anatomi och fysiologi | Anna Wiik | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | 08:15 - 12:15 | 7KS010, Sjuksköterskans professionella kompetens | Carina Söderman, Elisabeth Asplund | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 18:15 | 13:15 - 18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 17:15 | 14:15 - 17:15 | 1BA146, Cell- och molekylärbiologi 2 | Annica Nordvall-Bodell | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-06-18 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:15 - 13:15 | 07:15 - 13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:15 | 08:15 - 10:15 | 1SJ021, Vårdandets grunder i hälsa och ohälsa | Sophie Curbo | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:15 | 08:15 - 10:15 | 1SJ022, Vårdande vid ohälsa och sjukdom | Sophie Curbo | ||||||||||||||||||||||||||
Skrivsal ANA 23
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Tid |
Kurs (från ladok), Kurs (från ladok), Kund |
Lokal, Aktivitet |
Övrig info |
Personal (från Idac) |
||||||||||||||||||||||||
v 24 | Mån 2024-06-10 v 24 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:15 - 13:15 | 07:15 - 13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 08:15 - 11:15 | 1RS038, Sjukdomslära | Charlotte Palmqvist | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:15 | 08:15 - 10:15 | 1TY014, Medicinska och odontologiska ämnen 4 | TH T4 - rest2 | Karin Garming-Legert | |||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | 08:15 - 12:15 | 2TL084, Parodontologi 3 | Kåre Buhlin | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 2024-06-11 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:15 - 13:15 | 07:15 - 13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 08:15 - 11:15 | 1RS035, Ortopedisk radiologi | Charlotte Palmqvist | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 08:15 - 11:15 | 1RS055, Akutsjukvård och katastrofmedicin | Charlotte Palmqvist | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 08:15 - 11:15 | 2TL067, Lokalanestesi | Mattias Ulmner | ||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 22:00 | 13:15 - 22:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 17:15 | 14:15 - 17:15 | 1BA144, Instrumentell teknik | Håkan Rundqvist | ||||||||||||||||||||||||||
Tors 2024-06-13 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:15 - 13:15 | 07:15 - 13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:15 | 08:15 - 11:15 | 1BA154, Ultraljudsdiagnostik | Karin Bouma | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:15 | 08:15 - 10:15 | 1TY006, Medicinska och odontologiska ämnen 2 | Anwar Fadel | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 11:45 | 08:15 - 11:45 | 2TL081, Protetik 2 | Nabil Odisho | ||||||||||||||||||||||||||
Fre 2024-06-14 | |||||||||||||||||||||||||||||
07:00 - 18:00 | 07:00 - 18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Tis 2024-06-18 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:15 - 13:15 | 07:15 - 13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 10:15 | 08:15 - 10:15 | 1BA097, Människokroppens struktur, funktion och dysfunktion | Maria Westerståhl | ||||||||||||||||||||||||||
08:15 - 12:15 | 08:15 - 12:15 | 1BA160, Morfologi - metodik och diagnostik | Sara Windahl, Sophia Godau |
Ändrad senaste dygnet.