***** Alla bokningar/scheman är preliminära tills två veckor innan kursstart. // All bookings/schedules are provisional until two weeks before the course starts.****
45
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 30/1
9E311, 9E312, Svea Johansson, LPGF40, 41520, Laboration
17:00
08:00
21D304 40 pl, Lorena Solvang, LPGF40, D, Fysiklabb
12:00
09:00
21A341, Frost Sara Borg, LPGF40, C, Tekniklabb
12:00
09:00
21D304 40 pl, Lorena Solvang, LPGF40, B, Fysiklabb
16:00
13:00
21A341, Frost Sara Borg, LPGF40, A, Tekniklabb
16:00
13:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 31/1
9E311, 9E312, Svea Johansson, LPGF40, 41520, Laboration
17:00
08:00
21D304 40 pl, Lorena Solvang, LPGF40, C, Fysiklabb
12:00
09:00
21A341, Frost Sara Borg, LPGF40, D, Tekniklabb
12:00
09:00
21D304 40 pl, Lorena Solvang, LPGF40, A, Fysiklabb
16:00
13:00
21A341, Frost Sara Borg, LPGF40, B, Tekniklabb
16:00
13:00
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/2
9C203 Nyquist 116 pl, Frost Sara Borg, LPGF40, 41520, Föreläsning Teknik
12:00
10:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/2
9C203 Nyquist 116 pl, Svea Johansson, LPGF40, 41520, Föreläsning Kemi
12:00
10:15
9C203 Nyquist 116 pl, Lorena Solvang, LPGF40, 41520, Föreläsning Fysik
15:00
13:15
v 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/2
21A341, Marcela Zancaner, LPGF40, A, Redovisning Dockteater. Grupp 1
12:00
09:00
21D304 40 pl, LPGF40, D, Redovisning dockteater, Grupp 3
12:00
09:00
21D302 40 pl, LPGF40, C, Redovisning dockteater. Grupp 2.
12:00
09:00
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 6/2
9C203 Nyquist 116 pl, Frost Sara Borg, LPGF40, 41520, Föreläsning Teknik
12:00
10:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 7/2
9C203 Nyquist 116 pl, Svea Johansson, LPGF40, 41520, Föreläsning Kemi
12:00
10:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 8/2
9C203 Nyquist 116 pl, Lorena Solvang, LPGF40, 41520, Föreläsning Fysik
12:00
10:15
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 9/2
v 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 10/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 13/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 14/2
Zoom, Frost Sara Borg, Lorena Solvang, Svea Johansson, LPGF40, 41520, Frågestund inför tentamen
9.00 Teknik
10.30 Fysik
11.00 Kemi
12:00
08:30
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 15/2
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 16/2
., LPGF40, 41520, Tentamen dk 1 Fysik Kemi Teknik.
Anmälan krävs, öppen 2023-01-12 -- 2023-02-08.
Sal meddelas senast dagen innan på Mitt Kau.
12:15
08:15
v 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 17/2
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 20/2
9C203 Nyquist 116 pl, Frost Sara Borg, LPGF40, 41520, 8.15–9.00
Kursintroduktion
9.00-9.30
Introduktion uppgift Material och hållbar utveckling
10:00
08:15
9C203 Nyquist 116 pl, Svea Johansson, LPGF40, 41520, Föreläsning Kemi
12:00
10:15
9C203 Nyquist 116 pl, Frost Sara Borg, LPGF40, 41520, Föreläsning Teknik
15:00
13:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 21/2
9C203 Nyquist 116 pl, Lorena Solvang, LPGF40, 41520, Föreläsning Fysik
12:00
10:15
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 22/2
9E314, 9E318, Svea Johansson, LPGF40, 41520, Laboration
17:00
08:00
21A341, Frost Sara Borg, LPGF40, C, Tekniklabb
12:00
09:00
21D304 40 pl, Lorena Solvang, LPGF40, D, Fysiklabb
12:00
09:00
21A341, Frost Sara Borg, LPGF40, A, Tekniklabb
16:00
13:00
21D304 40 pl, Lorena Solvang, LPGF40, B, Fysiklabb
16:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 23/2
9E314, 9E318, Svea Johansson, LPGF40, 41520, Laboration
17:00
08:00
21A341, Frost Sara Borg, LPGF40, D, Tekniklabb
12:00
09:00
21D304 40 pl, Lorena Solvang, LPGF40, C, Fysiklabb
12:00
09:00
21A341, Frost Sara Borg, LPGF40, B, Tekniklabb
16:00
13:00
21D304 40 pl, Lorena Solvang, LPGF40, A, Fysiklabb
16:00
13:00
v 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 24/2
Zoom, Frost Sara Borg, LPGF40, 41520, Handledning Material och hållbar utveckling
via Zoom
Gruppschema se Canvas
12:00
08:30
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Måndag 27/2
21D302 40 pl, Harald Raaijmakers, LPGF40, A, B, Föreläsning Biologi
Introduktion lab
Grupp AB
12:00
10:00
21D302 40 pl, Harald Raaijmakers, LPGF40, C, D, Föreläsning Biologi
Introduktion lab
Grupp CD
15:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Tisdag 28/2
21D304 40 pl, Lise Bache, LPGF40, A, B, Föreläsning Bild
Introduktion lab
Grupp AB
12:00
10:00
21D304 40 pl, Lise Bache, LPGF40, C, D, Föreläsning Bild
Introduktion lab
Grupp CD
15:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Onsdag 1/3
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Torsdag 2/3
12A228 3-dim, 12C253 Studio Bild, Lise Bache, LPGF40, 41520, Bild
17:00
09:00
21D302 40 pl, Marcela Zancaner, LPGF40, C, D, Drama, Grupp C och D
12:00
10:00
21D302 40 pl, Marcela Zancaner, LPGF40, A, B, Drama, Grupp A och B
15:00
13:00
v 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Fredag 3/3
21A341, LPGF40, A, Seminarium gruppschema se Canvas
17:00
08:00
12A228 3-dim, 12C253 Studio Bild, Lise Bache, LPGF40, B, Bild
17:00
09:00