v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 30.8
2F10, CS - 2nd year, Helge Pfeiffer, Lecture, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
14:00
12:00
2F10, CS - 2nd year, Exercises, Helge Pfeiffer, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
16:00
14:00
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 31.8
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 1.9
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 2.9
2F10, CS - 2nd year, Helge Pfeiffer, Lecture, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
10:00
08:00
2F10, CS - 2nd year, Exercises, Helge Pfeiffer, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
12:00
10:00
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 3.9
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 4.9
v 35
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 5.9
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 6.9
2F10, CS - 2nd year, Helge Pfeiffer, Lecture, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
14:00
12:00
2F10, CS - 2nd year, Exercises, Helge Pfeiffer, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
16:00
14:00
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 7.9
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 8.9
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 9.9
2F10, CS - 2nd year, Helge Pfeiffer, Lecture, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
10:00
08:00
2F10, CS - 2nd year, Exercises, Helge Pfeiffer, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
12:00
10:00
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 10.9
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 11.9
v 36
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 12.9
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 13.9
2F10, CS - 2nd year, Helge Pfeiffer, Lecture, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
14:00
12:00
2F10, CS - 2nd year, Exercises, Helge Pfeiffer, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
16:00
14:00
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 14.9
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 15.9
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 16.9
2F10, CS - 2nd year, Helge Pfeiffer, Lecture, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
10:00
08:00
2F10, CS - 2nd year, Exercises, Helge Pfeiffer, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
12:00
10:00
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 17.9
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 18.9
v 37
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 19.9
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 20.9
2F10, CS - 2nd year, Helge Pfeiffer, Lecture, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
10:00
08:00
2F10, CS - 2nd year, Exercises, Helge Pfeiffer, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
12:00
10:00
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 21.9
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 22.9
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 23.9
2F10, CS - 2nd year, Helge Pfeiffer, Lecture, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
10:00
08:00
2F10, CS - 2nd year, Exercises, Helge Pfeiffer, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
12:00
10:00
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 24.9
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 25.9
v 38
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 26.9
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 27.9
2F10, CS - 2nd year, Helge Pfeiffer, Lecture, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
14:00
12:00
2F10, CS - 2nd year, Exercises, Helge Pfeiffer, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
16:00
14:00
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 28.9
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 29.9
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 30.9
2F10, CS - 2nd year, Helge Pfeiffer, Lecture, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
10:00
08:00
2F10, CS - 2nd year, Exercises, Helge Pfeiffer, Mircea Lungu, Paolo Tell, Specialisation, Yvonne Gisela Dittrich
12:00
10:00
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 1.10
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Lørdag 2.10
v 39
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Søndag 3.10