v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 26.7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 27.7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28.7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29.7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30.7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 31.7
v 30
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 1.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 2.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 3.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 4.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 5.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 6.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 7.8
v 31
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 8.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 9.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 10.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 11.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 12.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 13.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 14.8
v 32
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 15.8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 16.8
KADADES1KU Data Design, learnIT, Luca Rossi, Mace Markku Olavi Ojala, Reexam - submission
14:00
08:00
Dag Svanæs, Jichen Zhu, KAUXDE11KU UX design I, learnIT, Reexam - submission, Rune Nørager
14:00
08:00
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 17.8
KADDINN1KU Designdrevet innovation, Lis Witte, Morten Hjelholt, Reexam, Zoom
20:55
09:00
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 18.8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 19.8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 20.8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 21.8
v 33
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 22.8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 23.8
Anna Katarina Arnfred Vallgårda, KADEINT1KU Designing Interactions, Reexam, Tom Jenkins, Zoom
20:55
09:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 24.8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 25.8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 26.8
Giacomo Poderi, KADIBRU1KU Digitale brugerstudier, Lisbeth Klastrup, Reexam, Torill Elvira Mortensen, Zoom
20:55
09:00
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 27.8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 28.8
v 34
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 29.8
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 30.8
5A14-16 (group), Exercises, KAPRMOA1KU Programmering af mobile applikationer, Lecture, Mandatory, Tomas Ferry Sokoler, Vasiliki Tsaknaki
16:00
12:00
2A54, _NN, SA Study Lab, Student educational activity
18:00
16:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 31.8
Aud 0 (0A27), Giacomo Poderi, KABRKON1KU Brugere i kontekst, Lecture, Lisbeth Klastrup, Mandatory, Mike Hyslop Graham, Torill Elvira Mortensen
14:00
12:00
2A12-14, 2A18, 3A18, Exercises, Giacomo Poderi, KABRKON1KU Brugere i kontekst, Lisbeth Klastrup, Mandatory, Mike Hyslop Graham, Torill Elvira Mortensen
16:00
14:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 1.9
Aud 1 (0A11), BAINPRO1KU Introduction to Programming, BBINPRO1KU Introduction to Programming, BDDIT - 1st year, GBI 1st year, Jens Egholm Pedersen, KAINPRO1KU Introduktion til programmering, MSc, Lecture, Mandatory, Martin Aumüller
10:00
08:00
2A20, 2A52, 2A54, Exercises, KAINPRO1KU Introduktion til programmering, MSc, Mandatory, Martin Aumüller
12:00
10:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 2.9
Anna Katarina Arnfred Vallgårda, Aud 1 (0A11), Jonas Fritsch, KAAVDES1KU Avancerede designprocesser, Lecture, Mandatory, Signe Louise Yndigegn
16:00
12:00
2A18, 2A20, 3A18, 4A20, 4A22, Anna Katarina Arnfred Vallgårda, Exercises, Jonas Fritsch, KAAVDES1KU Avancerede designprocesser, Mandatory, Signe Louise Yndigegn
18:00
16:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 3.9
3A54, 4A22, 4A54, 4A56, 4A58, Anna Katarina Arnfred Vallgårda, Exercises, Jonas Fritsch, KAAVDES1KU Avancerede designprocesser, Mandatory, Signe Louise Yndigegn
12:00
10:00
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 4.9
v 35
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 5.9