v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 27.9
2F14, Djordje Grbic, Exercises, KGMOARI1KU Modern Artificial Intelligence, Lecture, Rasmus Palm, Sebastian Risi, Specialisation
12:00
08:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 28.9
3A54, 4A56, 5A60, Aud 1 (0A11), CS - 2nd year, Daniel Cermak, DIM - 2nd year, Exercises, Fatemeh Saadatmand, Gitte Bang Stald, KDDIT - 2nd year, KICRDTW1KU Cross-Disciplinary Team Work, Lecture, Mandatory, ScrollBar (0E01), Yvonne Gisela Dittrich
18:00
12:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 29.9
2F16, Exercises, KGPLLAB1KU Play Lab, Lecture, Martin Pichlmair, Miguel Angel Sicart Vila, Specialisation
12:00
08:00
2F14, Djordje Grbic, Exercises, KGMOARI1KU Modern Artificial Intelligence, Lecture, Rasmus Palm, Sebastian Risi, Specialisation
16:00
12:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 30.9
2F14, Espen Johannes Aarseth, Exercises, KGADTGS1KU Advanced Topics in Game Studies, Lecture, Specialisation
14:00
10:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 1.10
2F13, Henrique Galvan Debarba, KGGRPRG1KU Graphics Programming, Knud Henriksen, Lecture, Specialisation
10:00
08:00
2F13, Exercises, Henrique Galvan Debarba, KGGRPRG1KU Graphics Programming, Knud Henriksen, Specialisation
12:00
10:00
2F16, Exercises, KGPLLAB1KU Play Lab, Lecture, Martin Pichlmair, Miguel Angel Sicart Vila, Specialisation
16:00
12:00
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 2.10
v 39
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 3.10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 4.10
2F14, Djordje Grbic, Exercises, KGMOARI1KU Modern Artificial Intelligence, Lecture, Rasmus Palm, Sebastian Risi, Specialisation
12:00
08:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 5.10
3A54, 4A56, 5A60, Aud 1 (0A11), CS - 2nd year, Daniel Cermak, DIM - 2nd year, Exercises, Fatemeh Saadatmand, Gitte Bang Stald, KDDIT - 2nd year, KICRDTW1KU Cross-Disciplinary Team Work, Lecture, Mandatory, ScrollBar (0E01), Yvonne Gisela Dittrich
18:00
12:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 6.10
2F16, Exercises, KGPLLAB1KU Play Lab, Lecture, Martin Pichlmair, Miguel Angel Sicart Vila, Specialisation
12:00
08:00
2F14, Djordje Grbic, Exercises, KGMOARI1KU Modern Artificial Intelligence, Lecture, Rasmus Palm, Sebastian Risi, Specialisation
16:00
12:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 7.10
2F14, Espen Johannes Aarseth, Exercises, KGADTGS1KU Advanced Topics in Game Studies, Lecture, Specialisation
14:00
10:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 8.10
2F13, Henrique Galvan Debarba, KGGRPRG1KU Graphics Programming, Knud Henriksen, Lecture, Specialisation
10:00
08:00
2F13, Exercises, Henrique Galvan Debarba, KGGRPRG1KU Graphics Programming, Knud Henriksen, Specialisation
12:00
10:00
2F16, Exercises, KGPLLAB1KU Play Lab, Lecture, Martin Pichlmair, Miguel Angel Sicart Vila, Specialisation
16:00
12:00
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 9.10
v 40
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 10.10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 11.10
2F14, Djordje Grbic, Exercises, KGMOARI1KU Modern Artificial Intelligence, Lecture, Rasmus Palm, Sebastian Risi, Specialisation
12:00
08:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 12.10
3A54, 4A56, 5A60, Aud 1 (0A11), CS - 2nd year, Daniel Cermak, DIM - 2nd year, Exercises, Fatemeh Saadatmand, Gitte Bang Stald, KDDIT - 2nd year, KICRDTW1KU Cross-Disciplinary Team Work, Lecture, Mandatory, ScrollBar (0E01), Yvonne Gisela Dittrich
18:00
12:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 13.10
2F16, Exercises, KGPLLAB1KU Play Lab, Lecture, Martin Pichlmair, Miguel Angel Sicart Vila, Specialisation
12:00
08:00
2F14, Djordje Grbic, Exercises, KGMOARI1KU Modern Artificial Intelligence, Lecture, Rasmus Palm, Sebastian Risi, Specialisation
16:00
12:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 14.10
2F14, Espen Johannes Aarseth, Exercises, KGADTGS1KU Advanced Topics in Game Studies, Lecture, Specialisation
14:00
10:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 15.10
2F13, Henrique Galvan Debarba, KGGRPRG1KU Graphics Programming, Knud Henriksen, Lecture, Specialisation
10:00
08:00
2F13, Exercises, Henrique Galvan Debarba, KGGRPRG1KU Graphics Programming, Knud Henriksen, Specialisation
12:00
10:00
2F16, Exercises, KGPLLAB1KU Play Lab, Lecture, Martin Pichlmair, Miguel Angel Sicart Vila, Specialisation
16:00
12:00
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 16.10
v 41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 17.10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 18.10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 19.10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 20.10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 21.10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 22.10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 23.10
v 42
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 24.10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag 25.10
2F14, Djordje Grbic, Exercises, KGMOARI1KU Modern Artificial Intelligence, Lecture, Rasmus Palm, Sebastian Risi, Specialisation
12:00
08:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag 26.10
3A54, 4A56, 5A60, Aud 1 (0A11), CS - 2nd year, Daniel Cermak, DIM - 2nd year, Exercises, Fatemeh Saadatmand, Gitte Bang Stald, KDDIT - 2nd year, KICRDTW1KU Cross-Disciplinary Team Work, Lecture, Mandatory, ScrollBar (0E01), Yvonne Gisela Dittrich
18:00
12:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 27.10
2F16, Exercises, KGPLLAB1KU Play Lab, Lecture, Martin Pichlmair, Miguel Angel Sicart Vila, Specialisation
12:00
08:00
2F14, Djordje Grbic, Exercises, KGMOARI1KU Modern Artificial Intelligence, Lecture, Rasmus Palm, Sebastian Risi, Specialisation
16:00
12:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 28.10
2F14, Espen Johannes Aarseth, Exercises, KGADTGS1KU Advanced Topics in Game Studies, Lecture, Specialisation
14:00
10:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 29.10
2F13, Henrique Galvan Debarba, KGGRPRG1KU Graphics Programming, Knud Henriksen, Lecture, Specialisation
10:00
08:00
2F13, Exercises, Henrique Galvan Debarba, KGGRPRG1KU Graphics Programming, Knud Henriksen, Specialisation
12:00
10:00
2F16, Exercises, KGPLLAB1KU Play Lab, Lecture, Martin Pichlmair, Miguel Angel Sicart Vila, Specialisation
16:00
12:00
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lørdag 30.10
v 43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Søndag 31.10