u 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag Jan. 27
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag Jan. 28
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag Jan. 29
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
A2-228, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag Jan. 30
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag Jan. 31
Aud4, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
Aud4, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag Feb. 3
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag Feb. 4
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag Feb. 5
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
A2-228, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag Feb. 6
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag Feb. 7
Aud2, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
G1-078, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag Feb. 10
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag Feb. 11
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag Feb. 12
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag Feb. 13
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag Feb. 14
FU1-060, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag Feb. 17
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag Feb. 18
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag Feb. 19
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag Feb. 20
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag Feb. 21
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mandag Feb. 24
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tirsdag Feb. 25
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag Feb. 26
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag Feb. 27
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag Feb. 28
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15