u 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 6.1
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 7.1
Aud3, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 8.1
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
u 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 9.1
E1-074, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 10.1
E1-061, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 13.1
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 14.1
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 15.1
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 16.1
AudMax, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 17.1
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 20.1
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 21.1
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-057, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 22.1
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
A2-228, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 23.1
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 24.1
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 27.1
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 28.1
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 29.1
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
A2-228, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 30.1
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 31.1
Aud4, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
Aud4, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 3.2
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 4.2
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 5.2
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
A2-228, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 6.2
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 7.2
Aud2, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
G1-078, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 10.2
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 11.2
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 12.2
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 13.2
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 14.2
FU1-060, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 17.2
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 18.2
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 19.2
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 20.2
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 21.2
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 24.2
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 25.2
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 26.2
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 27.2
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 28.2
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 3.3
E1-065, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 4.3
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 5.3
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 6.3
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 7.3
FU1-060, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
FU1-060, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 10.3
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 11.3
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 12.3
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 13.3
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 14.3
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 17.3
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 18.3
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 19.3
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 20.3
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 21.3
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 24.3
F1-060, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 25.3
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 26.3
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 27.3
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 28.3
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 31.3
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 1.4
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 2.4
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 3.4
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 4.4
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 7.4
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 8.4
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 9.4
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 10.4
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 11.4
Aud4, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
12:00
08:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 14.4
u 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 15.4
D1-055/056, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
u 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 16.4
u 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 17.4
u 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 18.4
u 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 21.4
u 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 22.4
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 23.4
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 24.4
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 25.4
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15