u 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 30.12
u 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 31.12
u 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 1.1
u 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 2.1
u 1
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 3.1
u 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 6.1
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 7.1
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 8.1
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
u 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 9.1
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 2
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 10.1
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 13.1
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 14.1
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 15.1
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 16.1
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 3
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 17.1
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
10:00
08:15
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
14:00
12:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 20.1
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 21.1
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 22.1
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 23.1
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 4
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 24.1
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
10:00
08:15
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
14:00
12:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 27.1
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 28.1
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 29.1
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 30.1
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 5
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 31.1
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
10:00
08:15
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
14:00
12:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 3.2
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 4.2
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 5.2
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 6.2
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 6
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 7.2
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
10:00
08:15
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
14:00
12:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 10.2
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 11.2
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 12.2
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 13.2
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 7
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 14.2
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
10:00
08:15
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
14:00
12:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 17.2
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 18.2
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 19.2
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 20.2
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 8
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 21.2
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
10:00
08:15
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
14:00
12:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 24.2
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 25.2
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 26.2
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 27.2
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 9
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 28.2
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 3.3
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 4.3
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 5.3
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 6.3
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 10
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 7.3
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
10:00
08:15
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
14:00
12:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 10.3
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 11.3
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 12.3
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 13.3
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 11
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 14.3
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
10:00
08:15
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
14:00
12:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 17.3
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 18.3
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 19.3
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 20.3
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 12
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 21.3
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
10:00
08:15
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
14:00
12:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 24.3
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 25.3
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 26.3
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 27.3
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 13
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 28.3
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
10:00
08:15
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
14:00
12:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 31.3
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 1.4
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 2.4
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 3.4
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 14
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 4.4
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
10:00
08:15
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
14:00
12:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 7.4
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
16:00
14:15
u 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 8.4
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 9.4
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 10.4
ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm
12:00
10:15
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 15
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 11.4
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
12:00
08:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 14.4
u 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 15.4
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
u 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 16.4
u 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 17.4
u 16
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 18.4
u 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 21.4
u 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 22.4
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
12:00
10:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 23.4
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
12:00
10:15
SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås
14:00
10:15
u 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 24.4
ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg
14:00
12:15
ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn
16:00
14:15
u 17
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 25.4
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
10:00
08:15
SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese
14:00
12:15
ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh
16:00
14:15
u 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 28.4
u 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 29.4
u 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 30.4
u 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 1.5
u 18
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 2.5
u 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 5.5
u 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 6.5
u 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 7.5
u 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 8.5
u 19
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 9.5
u 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 12.5
u 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 13.5
u 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 14.5
u 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 15.5
u 20
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 16.5
u 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 19.5
u 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 20.5
u 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 21.5
u 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 22.5
u 21
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 23.5
u 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 26.5
u 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 27.5
u 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 28.5
u 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 29.5
u 22
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 30.5
u 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 2.6
u 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 3.6
u 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 4.6
u 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 5.6
u 23
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 6.6
u 24
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 9.6
u 24
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 10.6
u 24
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 11.6
u 24
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 12.6
u 24
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 13.6
u 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 16.6
u 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 17.6
u 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 18.6
u 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 19.6
u 25
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 20.6
u 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 23.6
u 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 24.6
u 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 25.6
u 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 26.6
u 26
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 27.6
u 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Mandag 30.6
u 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tirsdag 1.7
u 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Onsdag 2.7
u 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Torsdag 3.7
u 27
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Fredag 4.7