ITEKAA, Informasjonteknologi, årsstudium
u 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 30 Des.
u 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 31 Des.
u 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 1 Jan.
u 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 2 Jan.
u 1
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 3 Jan.
u 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 6 Jan.
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 7 Jan.
Aud3, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 8 Jan.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
u 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 9 Jan.
E1-074, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 2
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 10 Jan.
E1-061, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 13 Jan.
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 14 Jan.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 15 Jan.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 16 Jan.
AudMax, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 3
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 17 Jan.
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 20 Jan.
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 21 Jan.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-057, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 22 Jan.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
A2-228, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 23 Jan.
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 24 Jan.
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 27 Jan.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 28 Jan.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 29 Jan.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
A2-228, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 30 Jan.
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 31 Jan.
Aud4, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
Aud4, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 3 Feb.
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 4 Feb.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 5 Feb.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
A2-228, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 6 Feb.
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 7 Feb.
Aud2, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
G1-078, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 10 Feb.
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 11 Feb.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 12 Feb.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 13 Feb.
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 14 Feb.
FU1-060, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 17 Feb.
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 18 Feb.
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 19 Feb.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 20 Feb.
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 8
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 21 Feb.
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 24 Feb.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 25 Feb.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 26 Feb.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 27 Feb.
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 9
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 28 Feb.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 3 Mar.
E1-065, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 4 Mar.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 5 Mar.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 6 Mar.
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 10
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 7 Mar.
FU1-060, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
FU1-060, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 10 Mar.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 11 Mar.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 12 Mar.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 13 Mar.
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 11
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 14 Mar.
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 17 Mar.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 18 Mar.
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 19 Mar.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 20 Mar.
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 12
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 21 Mar.
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 24 Mar.
F1-060, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 25 Mar.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 26 Mar.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 27 Mar.
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 13
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 28 Mar.
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 31 Mar.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 1 Apr.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 2 Apr.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 3 Apr.
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 14
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 4 Apr.
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 7 Apr.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
Aud4, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 8 Apr.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 9 Apr.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
FU1-063, ITF10306, Databaser, Øvningstime, Edgar Bostrøm, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 10 Apr.
Aud2, ITF10306, Databaser, Forelesning Halden, Edgar Bostrøm, 12DAT, 12DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 15
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 11 Apr.
Aud4, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
12:00
08:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 14 Apr.
u 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 15 Apr.
D1-055/056, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
u 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 16 Apr.
u 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 17 Apr.
u 16
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 18 Apr.
u 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 21 Apr.
u 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 22 Apr.
Aud4, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
12:00
10:15
D1-055/056, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 23 Apr.
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
12:00
10:15
E1-061, SFB11408, Logistikk, Forelesning Halden, Tor Tennvassås, 11BOKAD-PB, 11ITBINF, 12BOKAD, 12BRR, 12ITBINF, ITEKAA
14:00
10:15
u 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 24 Apr.
AudMax, ITF10611, Objektorientert programmering, Forelesning Halden, Per Olav Bisseberg, 12ITDM, 13DAT, 13DATY, 13ITBDES, 13ITBINF, ITEKAA
14:00
12:15
Aud1, ITL10711, IT i virksomheter, Forelesning Halden, Per-Gunnar Fyhn, 13ITBINF, ITEKAA
16:00
14:15
u 17
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 25 Apr.
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
10:00
08:15
AudMax, SFB10106, Organisasjonsteori, Forelesning Halden, Juliane Riese, 12ITBINF, 13BOKAD, 13BRR, BEDOK, ITEKAA
14:00
12:15
D1-055/056, ITF11306, Servere og nettverksdrift, Forelesning Halden, Einar Von Krogh, 11DAT, 11DATY, 11ITBDES, 11ITBINF, 12DAT, 12DATY, 12ITBDES, 12ITBINF, 13ITBDES, ITEKAA
16:00
14:15
u 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 28 Apr.
u 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 29 Apr.
u 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 30 Apr.
u 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 1 Mai
u 18
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 2 Mai
u 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 5 Mai
u 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 6 Mai
u 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 7 Mai
u 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 8 Mai
u 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 9 Mai
u 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 12 Mai
u 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 13 Mai
u 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 14 Mai
u 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 15 Mai
u 20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 16 Mai
u 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 19 Mai
u 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 20 Mai
u 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 21 Mai
u 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 22 Mai
u 21
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 23 Mai
u 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 26 Mai
u 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 27 Mai
u 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 28 Mai
u 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 29 Mai
u 22
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 30 Mai
u 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 2 Jun.
u 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 3 Jun.
u 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 4 Jun.
u 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 5 Jun.
u 23
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 6 Jun.
u 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 9 Jun.
u 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 10 Jun.
u 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 11 Jun.
u 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 12 Jun.
u 24
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 13 Jun.
u 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 16 Jun.
u 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 17 Jun.
u 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 18 Jun.
u 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 19 Jun.
u 25
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 20 Jun.
u 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 23 Jun.
u 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 24 Jun.
u 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 25 Jun.
u 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 26 Jun.
u 26
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 27 Jun.
u 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Man. 30 Jun.
u 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tir. 1 Jul.
u 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons. 2 Jul.
u 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tor. 3 Jul.
u 27
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre. 4 Jul.