Starttid 08:00 - 18:00
| |||||||||||||||||||||||||||||
Tid |
Programtillfälle |
Moment |
Lärare |
Lokal/Plats |
Bokningstext |
||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 18 | Fre 3/5 v 18 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3D2G_TBTFG, Byggteknik – produktion och förvaltning | Omtentamen | Ove Sundmark | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EA7_STMGG, International Tourism Management, H3ESN_STMGG, International Tourism Management | Omtentamen | Ioanna Farsari | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EB3_TBTFG, Byggteknik – produktion och förvaltning, H3FZK_TBTCG, Byggingenjörsprogram | Omtentamen | Tomas Persson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EBK_TTBRB, Tekniskt basår | Omtentamen | Hed Kerstin Larsson, Susanne Römsing | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EBL_TTBRB, Tekniskt basår | Omtentamen | Hed Kerstin Larsson, Susanne Römsing | Borlänge, P103 | Del 1 | ||||||||||||||||||||||||
v 19 | Mån 6/5 v 19 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3B54_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram | Omtentamen | Zuzana Macuchova | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EBK_TTBRB, Tekniskt basår, H3EBL_TTBRB, Tekniskt basår, V3G3U_TTEKB, Teknisk bastermin, V3G3V_TTEKB, Teknisk bastermin | Tentamen | Matias Hautamäki | Borlänge, P103 | del 2 | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H3EBK_TTBRB, Tekniskt basår, H3EBL_TTBRB, Tekniskt basår, V3G3U_TTEKB, Teknisk bastermin, V3G3V_TTEKB, Teknisk bastermin | Tentamen | Matias Hautamäki | Borlänge, P203 | Ped Stöd | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EKF_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram | Omtentamen | Louise Enström | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H3EKF_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram | Omtentamen | Louise Enström | Borlänge, P203, Borlänge, P204 | Ped. stöd min grupp/enskilt | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H3EKF_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram | Omtentamen | Louise Enström | Borlänge, P215 | Ped. Stöd dator | ||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | H3BF9_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Omtentamen | Gabriella Haglund | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | H3EA7_STMGG, International Tourism Management, H3ESN_STMGG, International Tourism Management | Omtentamen | Tao Yang | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
Tis 7/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | H3B52_SEPGR, Ekonomprogrammet, H3CRL_SPMGG, Sport Managementprogrammet | Omtentamen | Ravi Dar | Borlänge, P103, Falun, C239 | |||||||||||||||||||||||||
Ons 8/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3B52_SEPGR, Ekonomprogrammet, H3CRL_SPMGG, Sport Managementprogrammet | Omtentamen | Monica Sandbacka | Borlänge, P111 | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | H3E8P_DBIMA, Business Intelligence: Magisterprogram, H3E8S_DDCMA, Data Science: Masterprogram, V3FZZ_DDCMA, Data Science: Masterprogram, V3G22_DBIMA, Business Intelligence: Magisterprogram | Tentamen | Hasan Fleyeh, Juveria Shah | Borlänge, P215 | Lärare handhar | ||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | H3EAZ_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet, H3EB3_TBTFG, Byggteknik – produktion och förvaltning, H3FZK_TBTCG, Byggingenjörsprogram | Omtentamen | Ove Sundmark | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | H3G2Q_SENGR, Ekonomprogrammet | Omtentamen | Alemu Tulu Chala | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
v 20 | Mån 13/5 v 20 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H38BG_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram | Omtentamen | Alexis Rydell | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H38CG_SEPGR, Ekonomprogrammet | Omtentamen | Camilla Widerlöv | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H3EAZ_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Omtentamen | Lars Rönnegård, Ola Nääs | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EBK_TTBRB, Tekniskt basår | Omtentamen | Hed Kerstin Larsson, Susanne Römsing | Borlänge, P103 | Del 2 | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EBL_TTBRB, Tekniskt basår | Omtentamen | Hed Kerstin Larsson, Susanne Römsing | Borlänge, P103 | Del 2 | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3GA8_TPTAG, Produktionstekniker inom maskinteknik – högskoleexamensprogram, H3GA9_TPTAG, Produktionstekniker inom maskinteknik – högskoleexamensprogram | Omtentamen | Mikael Olsson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 16:00 | H3EBX_DITMG, IT-säkerhet och mjukvarutestning – kandidatprogram | Omtentamen | Pär Eriksson | Borlänge, P215 | |||||||||||||||||||||||||
Tis 14/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3BF9_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Omtentamen | Zuzana Macuchova | Borlänge, P111 | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | H3B4Z_DITMG, IT-säkerhet och mjukvarutestning – kandidatprogram, H3E8S_DDCMA, Data Science: Masterprogram, V3CXR_DDCMA, Data Science: Masterprogram | Omtentamen | Joonas Pääkkönen | Borlänge, P110, Borlänge, P111 | |||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram, H3BVB_THESG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem, H3BVC_THESG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem, H3D2G_TBTFG, Byggteknik – produktion och förvaltning | Omtentamen | Ove Sundmark | Borlänge, P110 | |||||||||||||||||||||||||
Fre 17/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram, H3FP2_THIHG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem, H3FP3_THIHG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem | Omtentamen | Per Wallén | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EBK_TTBRB, Tekniskt basår, H3EBL_TTBRB, Tekniskt basår, V3G3U_TTEKB, Teknisk bastermin | Omtentamen | Pia Wallén | Borlänge, P103 | del 1 | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Omtentamen | Therese Olsson | Borlänge, P103 | ||||||||||||||||||||||||||
v 21 | Mån 20/5 v 21 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3883_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Omtentamen | Stina Johansson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3B54_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram | Omtentamen | Louise Enström | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Tentamen | Pasi Juujärvi | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EBK_TTBRB, Tekniskt basår, H3EBL_TTBRB, Tekniskt basår, V3G3U_TTEKB, Teknisk bastermin, V3G3V_TTEKB, Teknisk bastermin | Omtentamen | Matias Hautamäki | Borlänge, P103 | del 1 | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3GA8_TPTAG, Produktionstekniker inom maskinteknik – högskoleexamensprogram, H3GA9_TPTAG, Produktionstekniker inom maskinteknik – högskoleexamensprogram | Omtentamen | Roger Johansson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | H3B52_SEPGR, Ekonomprogrammet, H3CRL_SPMGG, Sport Managementprogrammet | Tentamen | Carina Holmgren | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
Ons 22/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | H3BF9_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Tentamen | Thomas Kvist | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EAZ_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Omtentamen | Therese Olsson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EKF_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram | Omtentamen | Louise Enström | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3G2Q_SENGR, Ekonomprogrammet | Omtentamen | Carina Holmgren | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
Fre 24/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3883_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Omtentamen | Gabriella Haglund | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H388T_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3BF9_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Tentamen | Therese Olsson | Borlänge, P103 | 15 | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Tentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | Del 1 | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Tentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | Del 2 | ||||||||||||||||||||||||
v 22 | Mån 27/5 v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EBK_TTBRB, Tekniskt basår, H3EBL_TTBRB, Tekniskt basår, V3G3U_TTEKB, Teknisk bastermin | Omtentamen | Pia Wallén | Borlänge, P103 | del 2 | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Tentamen | Alemu Tulu Chala | Borlänge, P103 | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Tentamen | Borlänge, P106 | |||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | H3E8S_DDCMA, Data Science: Masterprogram, V3FZZ_DDCMA, Data Science: Masterprogram, V3G22_DBIMA, Business Intelligence: Magisterprogram | Tentamen | Ilias Thomas | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Tentamen | Liselotte Kihlbom | Borlänge, P103 | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 28/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | H38K5_DITMG, IT-säkerhet och mjukvarutestning – kandidatprogram | Tentamen | Yves Rybarczyk | Borlänge, Hörsalen (Science Park) | Lärare handhar | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 14:00 | H3B4Z_DITMG, IT-säkerhet och mjukvarutestning – kandidatprogram | Tentamen | Hans Jernberg | Borlänge, P212, Borlänge, P215 | Lärare handhar | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 14:00 | Tentamen | Borlänge, P104 | |||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 17:00 | Tentamen | Borlänge, P217 | |||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | H3G2Q_SENGR, Ekonomprogrammet | Tentamen | Camilla Widerlöv | Borlänge, P103, Borlänge, P104, Borlänge, P105 | |||||||||||||||||||||||||
Ons 29/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | H3B52_SEPGR, Ekonomprogrammet, H3CRL_SPMGG, Sport Managementprogrammet | Omtentamen | Sara Otterskog | Borlänge, P103, Falun, C239 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EB3_TBTFG, Byggteknik – produktion och förvaltning, H3FZK_TBTCG, Byggingenjörsprogram | Tentamen | Ove Sundmark | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3FP2_THIHG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem, H3FP3_THIHG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem | Tentamen | Tomas Persson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 30/5 08:00 | Tentamen | Borlänge, P215 | |||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | H3E8P_DBIMA, Business Intelligence: Magisterprogram, H3E8S_DDCMA, Data Science: Masterprogram, V3FZZ_DDCMA, Data Science: Masterprogram, V3G22_DBIMA, Business Intelligence: Magisterprogram | Tentamen | Hasan Fleyeh, Juveria Shah | Borlänge, P103 | Lärare handhar | ||||||||||||||||||||||||
Tors 30/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 16:00 | H3B4Z_DITMG, IT-säkerhet och mjukvarutestning – kandidatprogram | Tentamen | Hans Jones, Nausheen Saeed | Borlänge, P211, Borlänge, P212, Internet, Canvas | Lärare handhar | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | H3EA7_STMGG, International Tourism Management, H3ESN_STMGG, International Tourism Management | Tentamen | Ravi Dar | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Tentamen | Alemu Tulu Chala | Borlänge, P103 | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Tentamen | Borlänge, P104, Borlänge, P105 | |||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | H3EKF_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram | Tentamen | Åsa Bergman Bruhn | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
Fre 31/5 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3B52_SEPGR, Ekonomprogrammet | Tentamen | Camilla Widerlöv | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EBK_TTBRB, Tekniskt basår, H3EBL_TTBRB, Tekniskt basår, V3G3U_TTEKB, Teknisk bastermin, V3G3V_TTEKB, Teknisk bastermin | Omtentamen | Matias Hautamäki | Borlänge, P103 | del 2 | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3FP2_THIHG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem, H3FP3_THIHG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem | Tentamen | Hans Ersson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 18:00 | Tentamen | Borlänge, P104 | |||||||||||||||||||||||||||
v 23 | Mån 3/6 v 23 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3883_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Omtentamen | Ove Sundmark | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H38AA_THESG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem, H38BQ_THESG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem, H3BC6_TMSTA, Masterprogram i solenergiteknik | Omtentamen | Johan Heier | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3B54_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram | Omtentamen | Maria Rappfors | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EA5_SMINA, Magisterprogram i nationalekonomi | Omtentamen | Lena Nerhagen | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EB3_TBTFG, Byggteknik – produktion och förvaltning, H3FZK_TBTCG, Byggingenjörsprogram | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3G2Q_SENGR, Ekonomprogrammet | Omtentamen | Patrik Arousell | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Omtentamen | Lena Nerhagen | Borlänge, P103 | ||||||||||||||||||||||||||
Tis 4/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H35SA_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Ove Sundmark | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H388T_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Ove Sundmark | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3BF9_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Omtentamen | Tina Wik | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Per Wallén | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H3FP2_THIHG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem, H3FP3_THIHG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem | Omtentamen | Per Wallén | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
Ons 5/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H3BVB_THESG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem, H3BVC_THESG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem | Omtentamen | Johan Olsson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3D2G_TBTFG, Byggteknik – produktion och förvaltning | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3FZK_TBTCG, Byggingenjörsprogram | Omtentamen | Göran Land | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
v 24 | Mån 10/6 v 24 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H388T_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Pasi Juujärvi | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3B54_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram | Omtentamen | Kent Ehliasson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:00 | H3BF9_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Omtentamen, Tentamen | Thomas Kvist | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram, H3D2G_TBTFG, Byggteknik – produktion och förvaltning | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EAZ_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet, H3EB3_TBTFG, Byggteknik – produktion och förvaltning, H3FZK_TBTCG, Byggingenjörsprogram | Omtentamen | Hans Persson, Stina Johansson, Therese Olsson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3GA8_TPTAG, Produktionstekniker inom maskinteknik – högskoleexamensprogram, H3GA9_TPTAG, Produktionstekniker inom maskinteknik – högskoleexamensprogram | Omtentamen | Mikael Olsson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
Tis 11/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | H3B52_SEPGR, Ekonomprogrammet | Omtentamen | Mats Gezelius | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | H3EBK_TTBRB, Tekniskt basår, H3EBL_TTBRB, Tekniskt basår, V3G3U_TTEKB, Teknisk bastermin | Omtentamen | Pia Wallén | Borlänge, P103 | del 1 | ||||||||||||||||||||||||
Ons 12/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3BF9_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet, H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram, H3D2G_TBTFG, Byggteknik – produktion och förvaltning | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EKF_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram | Omtentamen | Tina Forsberg | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
Fre 14/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H388T_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Pasi Juujärvi | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Johan Heier | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EBK_TTBRB, Tekniskt basår, H3EBL_TTBRB, Tekniskt basår, V3G3U_TTEKB, Teknisk bastermin, V3G3V_TTEKB, Teknisk bastermin | Omtentamen | Matias Hautamäki | Borlänge, P103 | del 1 | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Omtentamen | Therese Olsson | Borlänge, P103 | ||||||||||||||||||||||||||
v 25 | Mån 17/6 v 25 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H388T_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram, H3D2G_TBTFG, Byggteknik – produktion och förvaltning | Omtentamen | Stina Johansson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Pasi Juujärvi | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | H3EKF_SPEAG, Personal- och arbetslivsprogram | Omtentamen | Åsa Bergman Bruhn | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
14:00 - 18:00 | H3EBK_TTBRB, Tekniskt basår, H3EBL_TTBRB, Tekniskt basår, V3G3U_TTEKB, Teknisk bastermin | Omtentamen | Pia Wallén | Borlänge, P103 | del 2 | ||||||||||||||||||||||||
Ons 19/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H388T_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | Del 1 - 20P | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | Omtentamen | Liselotte Kihlbom | Borlänge, P103 | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, P103 | Del 2 - 20P | ||||||||||||||||||||||||
Tors 20/6 | |||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EBK_TTBRB, Tekniskt basår, H3EBL_TTBRB, Tekniskt basår, V3G3U_TTEKB, Teknisk bastermin, V3G3V_TTEKB, Teknisk bastermin | Omtentamen | Matias Hautamäki | Borlänge, P103 | del 2 | ||||||||||||||||||||||||
v 36 | Fre 6/9 v 36 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H35SA_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Ove Sundmark | Borlänge, B401 Tentamenssal | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3BF9_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Omtentamen | Therese Olsson | Borlänge, B401 Tentamenssal | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 11:00 | H3E8S_DDCMA, Data Science: Masterprogram, V3FZZ_DDCMA, Data Science: Masterprogram, V3G22_DBIMA, Business Intelligence: Magisterprogram | Omtentamen | Ilias Thomas | Borlänge, B401 Tentamenssal | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3EB3_TBTFG, Byggteknik – produktion och förvaltning, H3FZK_TBTCG, Byggingenjörsprogram | Omtentamen | Ove Sundmark | Borlänge, B401 Tentamenssal | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3FP2_THIHG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem, H3FP3_THIHG, Högskoleingenjörsprogram i hållbara energisystem | Omtentamen | Tomas Persson | Borlänge, B401 Tentamenssal | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3G2Q_SENGR, Ekonomprogrammet | Omtentamen | Camilla Widerlöv | Borlänge, B401 Tentamenssal | |||||||||||||||||||||||||
v 37 | Fre 13/9 v 37 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3B52_SEPGR, Ekonomprogrammet | Omtentamen | Camilla Widerlöv | Borlänge, B401 Tentamenssal | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H3BF9_TBYSG, Bygg- och samhällsplanerarprogrammet | Omtentamen | Gabriella Haglund | Borlänge, B401 Tentamenssal | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, B401 Tentamenssal | ||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 13:00 | Omtentamen | Per Wallén | Borlänge, B401 Tentamenssal | ||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | H3B4Z_DITMG, IT-säkerhet och mjukvarutestning – kandidatprogram, H3E8S_DDCMA, Data Science: Masterprogram, V3CXR_DDCMA, Data Science: Masterprogram | Omtentamen | Joonas Pääkkönen | Borlänge, B401 Tentamenssal | |||||||||||||||||||||||||
v 39 | Fre 27/9 v 39 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | H388T_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, B401 Tentamenssal | |||||||||||||||||||||||||
08:00 - 10:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, B401 Tentamenssal | Del 1 - 20P | ||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, B401 Tentamenssal | ||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | H3BGD_TBTHG, Byggteknik - Högskoleingenjörsprogram | Omtentamen | Hans Persson | Borlänge, B401 Tentamenssal | Del 2 - 20P |