Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 44  
Gå till nästa vecka

v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 26/10 
Gislab 4.038, Tethys 4.066, Eget arbete
10:00
08:00
Nordsjön 4.092, Mark Johnson, Laboration, 010
16:00
08:00
Bohuslän 4.071, Grupparbete
10:30
08:30
Pingvinen 5.043, Katrin Falk, Möte
11:15
10:00
Tethys 4.066, Jakob Heyman, Övning, Övning – geomorfologi, 025
12:00
10:00
Gislab 4.038, Lorenzo Minola, Datorövning, 025
12:00
10:00
Silten 4.022, Arbete
12:00
10:00
Bohuslän 4.071, Grupparbete
12:30
10:30
Bohuslän 4.071, Grupparbete
14:30
12:30
Silten 4.022, Arbete
14:45
12:45
Tethys 4.066, Jakob Heyman, Övning, Övning – geomorfologi, 025
15:00
13:00
Gislab 4.038, Nils Wallenberg, Oskar Bäcklin, Datorövning, https://gu-se.zoom.us/j/64564185232, 025, RA2070-Helklass
16:00
13:00
Quercus 2.067, Lorenzo Minola, Datorövning, 025
17:00
13:00
Nordenskjöld 4.044, Möte, Avdelning 1 medicin, Etikpröv
17:30
13:00
Bohuslän 4.071, Grupparbete
16:30
14:30
Tethys 4.066, Eget arbete
17:00
15:00
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 27/10 
Bohuslän 4.071, Grupparbete
10:00
08:00
Polygonen 4.041, Arbete
09:15
08:30
Stora konferensrummet 5.047, Gustav Bertilsson Uleberg, Ledningsgrupp, Fakultetsledningen
12:00
08:30
Ritsalen 3.058, Sven Olsson, Institutionsaktivitet, 030
12:00
09:00
Hörsalen 1.030 GVC, Sven Olsson, Föreläsning
15:30
09:00
Atlanten 4.077, Jonas Lindberg, Seminarium, Feedback på inlämning från Jonas och Mats, 030
12:00
10:00
Nordsjön 4.092, Mark Johnson, Föreläsning, 010
12:00
10:00
Alexandria 3.040B, Deliang Chen, Föreläsning, 025
12:00
10:00
Bohuslän 4.071, Grupparbete
12:00
10:00
Sanddynen 4.023, Seminarium
12:45
11:00
Bohuslän 4.071, Seminarium
13:00
12:00
Nordenskjöld 4.044, Åsa Kasimir, Möte, möte i Handboksprojektet
15:10
12:50
Nordsjön 4.092, Mark Johnson, Föreläsning, 010
15:00
13:00
3.040A ALC, Sven Olsson, Institutionsaktivitet, 030
15:30
13:00
Alexandria 3.040B, Erik Sturkell, Föreläsning, GO
20:00
17:00
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 28/10 
Stora konferensrummet 5.047, Aida Kocan, Möte, LAMK-möte
11:00
09:00
Mittsalen 3.062, Jakob Heyman, Föreläsning, Kvartär historia, 050
12:00
10:00
Nordsjön 4.092, Mark Johnson, Föreläsning, 010
12:00
10:00
Mark 2.063, Deliang Chen, Föreläsning, 025
12:00
10:00
Hörsalen 1.030 GVC, Thomas Zack, Föreläsning
12:00
10:00
Myrstacken 5.044, Möte, Möte Unga Forskare
14:00
12:00
Mittsalen 3.062, Jakob Heyman, Föreläsning, Isostaci/eustaci, 050
15:00
13:00
Nordsjön 4.092, Mark Johnson, Laboration, 010
16:00
13:00
Myrstacken 5.044, Möte, Intervju studentambassadör
15:30
15:00
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 29/10 
Myrstacken 5.044, Helena Skönvall, Möte, Möte Kulturvård
08:30
08:00
Mittsalen 3.062, Jakob Heyman, Seminarium, 050
12:00
09:00
Nordsjön 4.092, Mark Johnson, Föreläsning, 010
12:00
10:00
Tethys 4.066, Lorenzo Minola, Datorövning, 025
17:00
10:00
Hörsalen 1.030 GVC, Louise C. Andresen, Seminarieserie, Geo seminar
13:30
12:15
Nordsjön 4.092, Mark Johnson, Föreläsning, 010
16:00
13:00
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 30/10 
Mark 2.063, Deliang Chen, Seminarium, 025
17:00
08:00
Mittsalen 3.062, Jakob Heyman, Frågestund, 050
12:00
10:00
3.040A ALC, Mark Johnson, Seminarium, 010
12:00
10:00
Hörsalen 1.030 GVC, Thomas Zack, Föreläsning
12:00
10:00
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 31/10 
v 44 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 1/11 

  Ändrad senaste dygnet.

   
Avbokning