v 24
1 - D320
2 - D324
211 A/B Viktoriagatan 13
249B
3 - D335
326 Viktoriagatan 13
342 Viktoriagatan 13
4 - D337 Tyst arbetsrum
448 Viktoriagatan 13
A243 Viktoriagatan 13
A245 Viktoriagatan 13
A252 Viktoriagatan 13
B21
B22
B23
B24
B32
B33
B34
B41
B411 B
B413 A
B44
C21
C22
C24 Rättegångssal
C25 Inspelningsrum- Handelshögskolan
C31
C32
C33
C34
C35
CIP-rummet
D 501 J/K
D41
D44
D46
D501 A/B
D617
D623
Datorsal D42
Datorsal D43
Datorsal D45
E43
E44
E45
Finanslab Handels
Foajen Receptionen A2
Fyren
GIS-lab
GIS-labbet
Grönforsrummet
Handelspuben
Hyllan, Handelsrätten
Informationsbord 1, E3 Handelsrätten
Informationsbord 2, E4 utanför Hyllan
Köket Malmstensvåningen
Malmstenssalen
Malmstensvåningen, matsalen
Malmstensvåningen, Trollerummet
Piazzan
SEB salen
Sjörättsbiblioteket
Viktoriasalen Viktoriagatan 13
Volvosalen
Måndag 10 Juni
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Möte, Möte, Karin Jansson, GS diplomeringsförberedelser, 007
00:00
00:00
Möte, Möte, Henric Snygg, 300
14:00
07:00
Drift/underhåll, Drift/underhåll, Johan Ehrnberg, 003, Campusservice Haga
00:00
08:00
Drift/underhåll, Drift/underhåll, Anne Leppänen, 005, Campusservice Haga
00:00
08:00
Möte, Möte, Simon Fredling Jack, 006
10:30
08:30
Möte, Möte, Svante Karlsson, Team Centrum, 008
10:00
08:45
Möte, Möte, Madelen Andersson, Planering och avstämningsmöte, 004, Campusservice Haga
10:00
09:00
Möte, Möte, ledningsgrupp, 006
11:15
10:00
Möte, Möte, 009
11:30
10:00
Möte, Möte, Eden Berhane Stålnacke, Planeringsmöte, Planeringsmöte för Hållbarighetsdagar , 010, Externa relationer
12:00
10:00
Möte, Möte, Maria Carlen, AI & Digitaliseringsprojekt, 005, Handelshögskolan
13:00
10:00
Möte, Möte, Håkan Ericson, GU ExEd veckomöte, 004
12:00
10:30
Möte, Möte, ALM CS Handels, 009
14:30
12:45
Möte, Möte, Maria Carlen, AI och Digitalisering., 008
16:00
13:00
Möte, Möte, Hilda Persson, Holding- årsstämma , 025, HHGA
19:00
17:00
Egen övning, Egen övning, Mistlåhren, 025, HHGS
20:00
17:15
Egen övning, Egen övning, Mistluren, 025, HHGS
20:00
18:15
v 24
1 - D320
2 - D324
211 A/B Viktoriagatan 13
249B
3 - D335
326 Viktoriagatan 13
342 Viktoriagatan 13
4 - D337 Tyst arbetsrum
448 Viktoriagatan 13
A243 Viktoriagatan 13
A245 Viktoriagatan 13
A252 Viktoriagatan 13
B21
B22
B23
B24
B32
B33
B34
B41
B411 B
B413 A
B44
C21
C22
C24 Rättegångssal
C25 Inspelningsrum- Handelshögskolan
C31
C32
C33
C34
C35
CIP-rummet
D 501 J/K
D41
D44
D46
D501 A/B
D617
D623
Datorsal D42
Datorsal D43
Datorsal D45
E43
E44
E45
Finanslab Handels
Foajen Receptionen A2
Fyren
GIS-lab
GIS-labbet
Grönforsrummet
Handelspuben
Hyllan, Handelsrätten
Informationsbord 1, E3 Handelsrätten
Informationsbord 2, E4 utanför Hyllan
Köket Malmstensvåningen
Malmstenssalen
Malmstensvåningen, matsalen
Malmstensvåningen, Trollerummet
Piazzan
SEB salen
Sjörättsbiblioteket
Viktoriasalen Viktoriagatan 13
Volvosalen
Tisdag 11 Juni
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Möte, Möte, Karin Jansson, GS diplomeringsförberedelser, 007
00:00
00:00
Drift/underhåll, Drift/underhåll, Johan Ehrnberg, 003, Campusservice Haga
00:00
00:00
Drift/underhåll, Drift/underhåll, Anne Leppänen, 005, Campusservice Haga
00:00
00:00
Arbete, Arbete, Xiaoxu Zhao, 000
10:05
08:30
Event, Event, Anne Leppänen, Campus Haga, 030, Campusservice Haga
10:30
08:30
Möte, Möte, Camilla Mårtensson, 002
10:00
09:00
Extern uthyrning, Extern uthyrning, Jensen gymnasium, 350, Jensen gymnasium
11:00
09:00
Möte, Möte, Ulrika Johansson, Kanslimöte, 010, Handelshögskolan
11:00
09:00
Möte, Möte, Anneli Eriksson, Möte, 005
11:00
10:00
Möte, Möte, Veckomöte Vaktmästeriet, 009
11:15
10:00
Möte, Möte, 002
12:00
10:00
Seminarium, Seminarium, Kerstin Westergren, 050, Nationalekonomi med statistik
13:30
11:30
Möte, Möte, Marie Larkö, Externa relationers planeringsmöten och lunch , 030, Externa relationer
14:00
12:00
Möte, Möte, Jonas Lundström, Belysningsbyte, 008
16:00
13:00
Möte, Möte, Linda Knape, 009
14:30
13:30
Egen övning, Egen övning, Bolagsstämmorna, 018, HHGS
18:30
17:15
Egen övning, Egen övning, Bolagsstämmorna, 025, HHGS
21:30
17:30
Egen övning, Egen övning, Bolagsstämmorna, 025, HHGS
21:30
17:30
v 24
1 - D320
2 - D324
211 A/B Viktoriagatan 13
249B
3 - D335
326 Viktoriagatan 13
342 Viktoriagatan 13
4 - D337 Tyst arbetsrum
448 Viktoriagatan 13
A243 Viktoriagatan 13
A245 Viktoriagatan 13
A252 Viktoriagatan 13
B21
B22
B23
B24
B32
B33
B34
B41
B411 B
B413 A
B44
C21
C22
C24 Rättegångssal
C25 Inspelningsrum- Handelshögskolan
C31
C32
C33
C34
C35
CIP-rummet
D 501 J/K
D41
D44
D46
D501 A/B
D617
D623
Datorsal D42
Datorsal D43
Datorsal D45
E43
E44
E45
Finanslab Handels
Foajen Receptionen A2
Fyren
GIS-lab
GIS-labbet
Grönforsrummet
Handelspuben
Hyllan, Handelsrätten
Informationsbord 1, E3 Handelsrätten
Informationsbord 2, E4 utanför Hyllan
Köket Malmstensvåningen
Malmstenssalen
Malmstensvåningen, matsalen
Malmstensvåningen, Trollerummet
Piazzan
SEB salen
Sjörättsbiblioteket
Viktoriasalen Viktoriagatan 13
Volvosalen
Onsdag 12 Juni
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Möte, Möte, Karin Jansson, GS diplomeringsförberedelser, 007
00:00
00:00
Drift/underhåll, Drift/underhåll, Johan Ehrnberg, 003, Campusservice Haga
00:00
00:00
Drift/underhåll, Drift/underhåll, Anne Leppänen, 005, Campusservice Haga
00:00
00:00
Seminarium, Seminarium, Storstäd och golvpolish, 025, Nationalekonomi med statistik
00:00
07:00
Utbildning, Utbildning, Erik Bergenholtz, Leif Denti, OEP Innovationsledarskap, 020
12:15
08:00
Möte, Möte, Prel., 100, Mötesservice
18:00
08:00
Möte, Möte, Prel., 100, Mötesservice
18:00
08:00
Möte, Möte, Hannah Bäcklin, Career Service veckomöte, 004
10:00
08:45
Seminarium, Seminarium, Malin Brus, PhD Accounting Seminar, 200
12:00
10:30
Stretchträning, Stretchträning, Petri Ruotsalainen, 015
12:00
11:30
Möte, Möte, Alejandro Jose Lopez Feldman, EfD brown bag, 020
13:00
12:00
Möte, Möte, Alejandro Jose Lopez Feldman, EfD brown bag, 020
13:00
12:00
Möte, Möte, Marie Larkö, 005
14:15
13:00
Möte, Möte, 003
14:15
13:00
Möte, Möte, Frida Nilsson, LAMK möte, 010, Handelshögskolan
15:45
13:30
Möte, Möte, Emil Gurbani, 060, Fastighetsenheten Göteborgs universitet
16:30
14:00
Event, Event, Ingmarie Karlgren, Avslutning Career Service, IngMarie Karlgren , 012, Externa relationer
20:00
17:00
v 24
1 - D320
2 - D324
211 A/B Viktoriagatan 13
249B
3 - D335
326 Viktoriagatan 13
342 Viktoriagatan 13
4 - D337 Tyst arbetsrum
448 Viktoriagatan 13
A243 Viktoriagatan 13
A245 Viktoriagatan 13
A252 Viktoriagatan 13
B21
B22
B23
B24
B32
B33
B34
B41
B411 B
B413 A
B44
C21
C22
C24 Rättegångssal
C25 Inspelningsrum- Handelshögskolan
C31
C32
C33
C34
C35
CIP-rummet
D 501 J/K
D41
D44
D46
D501 A/B
D617
D623
Datorsal D42
Datorsal D43
Datorsal D45
E43
E44
E45
Finanslab Handels
Foajen Receptionen A2
Fyren
GIS-lab
GIS-labbet
Grönforsrummet
Handelspuben
Hyllan, Handelsrätten
Informationsbord 1, E3 Handelsrätten
Informationsbord 2, E4 utanför Hyllan
Köket Malmstensvåningen
Malmstenssalen
Malmstensvåningen, matsalen
Malmstensvåningen, Trollerummet
Piazzan
SEB salen
Sjörättsbiblioteket
Viktoriasalen Viktoriagatan 13
Volvosalen
Torsdag 13 Juni
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Seminarium, Seminarium, Storstäd och golvpolish, 025, Nationalekonomi med statistik
15:00
00:00
Möte, Möte, Karin Jansson, GS diplomeringsförberedelser, 007
00:00
00:00
Drift/underhåll, Drift/underhåll, Johan Ehrnberg, 003, Campusservice Haga
00:00
00:00
Drift/underhåll, Drift/underhåll, Anne Leppänen, 005, Campusservice Haga
00:00
00:00
Event, Event, Donika Nord, CGHRM konferens, 180, FEK
21:00
07:00
Möte, Möte, Konferenser CGHRM, 010
00:00
07:45
Event, Event, 005, Graduate School
13:00
08:00
Föreläsning, Föreläsning, Fredrik Lavén, EMBA 2022-2024, Final Thesis., 025, GUSEE
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Föreläsning, Föreläsning, Roger Schweizer, EMBA 2023-2025, 025, GUSEE
17:00
08:00
Event, Event, Linda Knape, Graduation Day , 180, Graduate School
17:00
08:00
Föreläsning, Föreläsning, Alessandro Sgobbio, Erik Bergenholtz, EMBA 2022-2024, Group A/B, 025, GUSEE
00:00
08:00
Möte, Möte, Kajsa Lundh, FFK-möte Jan Marton, 010, FEK
12:00
09:00
Möte, Möte, Carina Gråbacke, EP och Partnerprogrammet, 004
14:00
13:00
Möte, Möte, 003
14:15
13:00
Seminarium, Seminarium, Viveka Nilsson, KFI-seminarier, 030, FEK
15:00
13:00
Event, Event, Maria Otterdahl, 040, Nationalekonomi med statistik
16:00
13:30
Event, Event, Maria Otterdahl, 040, Nationalekonomi med statistik
16:00
13:30
Möte, Möte, Maria Norbäck, Mikael Wickelgren, Möte Volvo Cars, Bengt Fransson
Oskar Falk
Sivert Hiljemark
Derek Crabb
Mats Tharing, 005
18:00
15:00
Konferens, Konferens, 005
00:00
17:00
Egen övning, Egen övning, Mistlåhren, 025, HHGS
20:00
17:15
Föreläsning, Föreläsning, Håkan Ericson, BIP, 025, GUSEE
20:30
17:30
v 24
1 - D320
2 - D324
211 A/B Viktoriagatan 13
249B
3 - D335
326 Viktoriagatan 13
342 Viktoriagatan 13
4 - D337 Tyst arbetsrum
448 Viktoriagatan 13
A243 Viktoriagatan 13
A245 Viktoriagatan 13
A252 Viktoriagatan 13
B21
B22
B23
B24
B32
B33
B34
B41
B411 B
B413 A
B44
C21
C22
C24 Rättegångssal
C25 Inspelningsrum- Handelshögskolan
C31
C32
C33
C34
C35
CIP-rummet
D 501 J/K
D41
D44
D46
D501 A/B
D617
D623
Datorsal D42
Datorsal D43
Datorsal D45
E43
E44
E45
Finanslab Handels
Foajen Receptionen A2
Fyren
GIS-lab
GIS-labbet
Grönforsrummet
Handelspuben
Hyllan, Handelsrätten
Informationsbord 1, E3 Handelsrätten
Informationsbord 2, E4 utanför Hyllan
Köket Malmstensvåningen
Malmstenssalen
Malmstensvåningen, matsalen
Malmstensvåningen, Trollerummet
Piazzan
SEB salen
Sjörättsbiblioteket
Viktoriasalen Viktoriagatan 13
Volvosalen
Fredag 14 Juni
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Föreläsning, Föreläsning, Alessandro Sgobbio, Erik Bergenholtz, EMBA 2022-2024, Group A/B, 025, GUSEE
18:00
00:00
Möte, Möte, Karin Jansson, GS diplomeringsförberedelser, 007
00:00
00:00
Drift/underhåll, Drift/underhåll, Johan Ehrnberg, 003, Campusservice Haga
00:00
00:00
Drift/underhåll, Drift/underhåll, Anne Leppänen, 005, Campusservice Haga
00:00
00:00
Möte, Möte, Konferenser CGHRM, 010
00:00
00:00
Konferens, Konferens, 005
00:00
00:00
Event, Event, Donika Nord, CGHRM konferens, 180, FEK
21:00
07:00
Möte, Möte, Frida Nilsson, intervjuer, 005
16:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Konferens, Konferens, Donika Nord, CGHRM konferens, 040, FEK
17:00
08:00
Föreläsning, Föreläsning, Fredrik Lavén, EMBA 2022-2024, 025, GUSEE
17:00
08:00
Föreläsning, Föreläsning, Roger Schweizer, EMBA 2023-2025, 025, GUSEE
17:00
08:00
Extern uthyrning, Extern uthyrning, Rookie Startups, 055, Rookie Startup
00:00
08:00
Extern uthyrning, Extern uthyrning, Rookie Startups, 055, Rookie Startup
00:00
08:00
Extern uthyrning, Extern uthyrning, Rookie Startups, 055, Rookie Startup
00:00
08:00
Extern uthyrning, Extern uthyrning, Rookie Startups, 055, Rookie Startup
00:00
08:00
Extern uthyrning, Extern uthyrning, Rookie Startups, 055, Rookie Startup
00:00
08:00
Möte, Möte, Lena Eriksson Tanemar, Lärarförslagsnämnden, 012
11:30
08:30
Möte, Möte, Samverkansplattformar, 010
11:30
10:00
Seminarium, Seminarium, Viveka Nilsson, KFI-seminarier, 030, FEK
12:00
10:00
Disputation, Disputation, Suvi Heikkuri, 030, Institutionen för ekonomi och samhälle
15:30
12:45
Möte, Möte, 003
15:00
13:00
Ceremoni, Ceremoni, EMBA 2022-2024 Graduation, 030, GUSEE
18:00
15:00
Ändrad den senaste timmen.