Prenumerera
 
Gå till föregående dag
Fre  
Gå till nästa dag

Tid
v 3 Fre 2021-01-22 v 3
08:00 - 09:30 Britta Thedin Jakobsson, Distans, Föreläsning, IH1A, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1
08:00 - 09:30 Distans, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Isabell Hertzberg, Praktik, RD
08:00 - 09:45 Arbetsseminarium, Aulan, Elin Ekblom Bak, Emil Bojsen Möller, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Kerstin Hamrin, TAIDT2-1
08:00 - 17:00 Externa handledare, GFVFU3, Grundlärare/fritids termin 3, VFU i skolor, VFU-period
08:30 - 10:00 Abram Katz, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
08:30 - 10:00 Distans, Josefin Englund, K1A, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Litteraturseminarium, Zoom
08:30 - 10:00 Bengt Larsson, Distans, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Litteraturseminarium, Lärarutbildning år 2, Zoom
08:30 - 12:00 Eva Andersson, Föreläsning, H2B, HAFOF4-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 2303
09:00 - 11:30 Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Jacob Lindstam, Jonas Jones, Skridskor, Östermalms IP rundbana
10:00 - 11:15 Cecilia Stålman, Distans, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Rasmus Karlander, Workshop
10:00 - 11:30 Distans, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymn-grund, Martin René, Praktik
10:15 - 12:00 Arbetsseminarium, Aulan, Elin Ekblom Bak, Emil Bojsen Möller, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-2, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Kerstin Hamrin, TAIDT2-1
10:30 - 12:00 Abram Katz, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
10:30 - 12:00 Distans, Josefin Englund, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Litteraturseminarium, Lärarutbildning år 2, Zoom
10:30 - 12:00 Bengt Larsson, Distans, KBSUL2-2, LBSUL2-2, Litteraturseminarium, Lärarutbildning år 2, Zoom
11:30 - 12:45 Cecilia Stålman, Distans, IH1A, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1, Rasmus Karlander, Workshop
11:45 - 12:45 Fri träning, Gymnastiksal 1, Gästlärare
13:00 - 14:30 Filip Larsen, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, LTIV - hela lokalen, MAIDAF
13:00 - 14:30 Eva Andersson, Föreläsning, H2B, HAFOF4-1, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 2303
13:00 - 15:00 Grupprum 3306, RD-gruppen, RD-möte
13:00 - 16:30 GFp2, IBGID4-1, IH2A, Idrottshall 3, Rudi Zangerl, Undervisning
13:00 - 17:00
Dansstudion, Gymnastiksal 1, Gymnastiksal 2, H1B Hälsopedagogutbildning, H2B, H3B, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 2, Hälsopedagogutbildning år 3, IH1A, Idrottshall 1-2, K1A, K2A, L2C, L2D, L3A, L4A, L4B, L5A, L5B, L5C, LS3A, LS4A, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år1, Rest-exam, Restexamination, Tränarutbildning år 1, Tränarutbildning år 2, Tränarutbildning år 3
15:00 - 16:30 Filip Larsen, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, LTIV - hela lokalen, MAIDAF
17:00 - 18:30 Extern bokning, Gymnastiksal 2, Lidingö Gymnastikskola