Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 17 | Söndag 2024-04-28 v 17 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 18:00 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 17:00 | DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 16:00 | Extern bokning, Lärosal 2303, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 18:00 | Extern bokning, Stockholm Sport Academy, Wembley | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00 - 19:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Stockholm Netball Club, Tennisplan 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 19:00 | Alexander Toll, Extern bokning, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
v 18 | Måndag 2024-04-29 v 18 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 09:30 | Anders Frisk, Gymnastiksal 1, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 12:00 | Forskning, LTIV - golv, Vakant | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, VFU | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 09:45 | Dansstudion, HälsoP, Manne Godhe, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | L1A, LAID06, Marlene Bigren, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Datorsal 1421, Eva Andersson, H2, HAHAL1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | GAIHG1-2, Idrottshall 3, Jacob Melin, SU1A | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | FAH Institutionsledning, GIH., Institutionsledningsmöte | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Avdelningsmöte, Katarina Offnegårdh, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Extern bokning, Idrottshall 1-2, Stockholm International School | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | FAMAST, FAMAST , Janne Ferner, Lärosal 1506, T3A, TBTRÄ6-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Emma Forsén Mantilla, H1, HAMETO, Lärosal 1505 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | FAREHA, FARESI, Lärosal 1305, Ulrika Tranaeus | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Distans, IBGID4-3, Icke lärarledd, IH2A, L4A, L4B, LAIDI3-1 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 12:00 | Distans, GF4, GID-betyg, John Hellström, Marie Nyberg, Seminarium | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:30 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | Anders Frisk, Gymnastiksal 1, T1A, T1B, TATRD2 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 11:30 | 1302 ab, SASM22-4, SM2A, Åsa Bäckström | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Forskning, LTIV - klimatrum, Niklas Psilander | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | L1B, LAID06, Marlene Bigren, Simhall, Simning | ||||||||||||||||||||||||||||
10:30 - 12:00 | Eva Fors, GAIHG1-3, Lärosal 2247, Projektarbete, SU1B | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30 - 13:00 | Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Cecilia Stålman, Dansstudion, Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 12:45 | Cecilia Stålman, Fri träning, Fri-trän., Idrottshall 3, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:15 - 15:00 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 14:15 | 1302 ab, Fredrik Svanström, Jacob Lindstam, Jonas Mikaels, L1B, L1C, LAID06 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45 - 15:45 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:15 | Dansstudion, Hälsoprojektet, Manne Godhe | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Eva Fors, GAIHG1-3, Lärosal 2247, Projektarbete, SU1A | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | Emma Oljans, Föreläsning, Lärosal 1309, SBSM33-2, SM3A | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Jonas Jones, Marie Nyberg, Mötesrum 4405 (Tegelhögen), Planeringsmöte | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | IBGID4-4, Idrottshall 3, IH2A, Jacob Melin, Johnny Takats, Kurskrav | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | FAMAST, FAMAST , Janne Ferner, Lärosal 1505, T3A, TBTRÄ6-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:00 | Gymnastiksal 1, HälsoP, Manne Godhe, Motionärer, Styrketräningsrum | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Alexander Ovendal, Datorsal 1421, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 15:30 | Henrik Petré, Laboration, LTIV - golv, T1A, T1B, TATBIO | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Emma Forsén Mantilla, H1, HAMETO, Lärosal 1506 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Anna Bjerkefors, FAREHA, FARESI, Lärosal 1305, Undervisning | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:30 | Distans, Icke lärarledd, L4A, L4B, LAIDI3-5 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 17:00 | H2, HAHAL1, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
14:00 - 17:00 | Forskning, Jane Salier Eriksson, LTIV - klimatrum | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15 - 17:00 | Dansstudion |