Prenumerera
 
Gå till föregående dag
Ons  
Gå till nästa dag

Tid
v 3 Ons 2021-01-20 v 3
08:00 - 09:30 Arbetsseminarium, Distans, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1
08:00 - 09:30 Annan ort, Grupp 3, Grupp 4, Gästföreläsare, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-1, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Praktik
08:00 - 12:00 Distans, K1A, L2C, L2D, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Marlene Bigren, Omexamination, PASUL1-2
08:00 - 16:30 Eva Andersson, H2B, HAFOF4-2, Hälsopedagogutbildning år 2, LTIV - labbyta golv
08:00 - 17:00 Externa handledare, GFVFU3, Grundlärare/fritids termin 3, VFU i skolor, VFU-period
08:30 - 09:30 Friluftsförråd, Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Jacob Lindstam, Jonas Jones, Uthämtning av material
08:30 - 10:00 Filip Larsen, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
08:30 - 10:00 Distans, Föreläsning, Gästlärare, LASPI2-2, LS3A, TATRÄ4-2, Tränarutbildning år 2, Zoom
08:30 - 12:00 Distans, L5A, L5B, L5C, LASUL3-1, Marie Nyberg, Masterprogram termin 1, Masterprogram termin 2, Zoom-undervisning
09:00 - 12:00 Föreläsning, Göran Kenttä, Lärosal 2247, TATRÄ6-1, Tränarutbildning år 3
09:00 - 12:00 Distans, Introduktion, Johan Arnegård, L4B, LAIDI3-2, Skridskor, Zoom
09:00 - 12:00 Distans, Introduktion, Kerstin Stenberg, L4A, LAIDI3-2, Skridskor, Zoom
09:45 - 10:45 Fri träning, Lena Gejke, Styrketräningsrum
09:45 - 11:15 Annan ort, Grupp 1, Grupp 2, Gästföreläsare, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-1, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Praktik
10:00 - 11:30 Arbetsseminarium, Distans, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år 1
10:00 - 12:00 Distans, Friluftsliv, IBGID4-1, IH2A, Islivräddning, Jacob Lindstam, Jonas Jones, Zoom
10:00 - 13:00 Distans, FATRÄF, FATRÄF3, Föreläsning, Helena Andersson, Zoom
10:30 - 12:00 Filip Larsen, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
10:45 - 11:45 Fri träning, Lena Gejke, Styrketräningsrum
11:45 - 12:45 Fri träning, Gymnastiksal 1, Lena Gejke
13:00 - 14:30 Abram Katz, Föreläsning, Idrotts- och arbetsfysiologi 15hp M-progr.+frist, Lärosal 1505, MAIDAF
13:00 - 14:30 Arbetsseminarium, Distans, Johnny Takats, LAIDI2-4, Lärarutbildning år1
13:00 - 14:30 Distans, GID1, Grundlärare/fritids termin 1, Gymn-grund, Martin René, Praktik
13:00 - 15:00 Erik Hemmingsson, HAIDH6-2, Hälsopedagogutbildning år 3, Lärosal 1506, Omexamination, Ulrika Tranaeus
13:00 - 15:30 Distans, Karin Redelius, L5A, L5B, L5C, LASUL3-1, Masterprogram termin 1, Masterprogram termin 2, Zoom-undervisning
13:15 - 14:15 Psykologi-lab, Psykologigruppen, Psykologigruppsmöte
14:30 - 16:30 Håkan Larsson, Idrottsläragruppen, Idrottsläramöte, Lärosal 2303
14:30 - 17:30 FATRÄF, FATRÄF2, Föreläsning, Janne Ferner, Lärosal 2247
14:30 - 17:30 Datorsal 1421, Examination, Susanne Löthman
15:00 - 16:30 Annan ort, Grupp 5, Grupp 6, Gästföreläsare, H1B Hälsopedagogutbildning, HBIDH2-1, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Praktik
15:00 - 17:30 Distans, IH1A, Karl Daggfeldt, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Omtentamen
17:00 - 18:00 Extern bokning, Fredrikshof Friidrott, Gymnastiksal 1