Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 48  
Gå till nästa vecka

v 48 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 23/11 
Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2
09:00
08:00
Distans, Grupp 1, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-4, Kerstin Hamrin, Seminarium, Zoom
09:30
08:00
Dansstudion, Distans, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Rörelse Dans, Saga Blomberg, Zoom
09:30
08:00
Anders Frisk, Distans, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Rörelse Dans, Zoom-undervisning
09:30
08:00
Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge
16:00
08:00
Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Arbetsseminarium, Distans, Jacob Lindstam, Johnny Takats, K1A, L2C, L2D, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Magnus Kilger, Marlene Bigren, PASUL1-2, Sanne Sejlert, Seminarium, Zoom-undervisning
10:00
08:30
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
12:00
08:30
Carina Sundman, Möte, Styrelserum 1418
11:00
09:00
*Student, Grupprum 3303, Studietid
12:00
09:30
DAINTRO, DAINTRO, Lärosal 1309, Seminarium, Örjan Ekblom
12:15
09:45
Distans, Grupp 2, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-4, Kerstin Hamrin, Seminarium, Zoom
11:30
10:00
Dansstudion, Distans, IH1A, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans, Saga Blomberg, Zoom
11:30
10:00
Gymnastiksal 1, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Rörelse Dans
11:30
10:00
Anders Frisk, Distans, Handledning, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Rörelse Dans, Zoom-undervisning
11:30
10:00
BSg1, Björn Särnbrink, Distans, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Zoom
11:30
10:00
Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, RDf, Sanna Magnusson, Zoom
11:30
10:00
Anna Bjerkefors, HAIDH6-2, Hälsopedagogutbildning år 3, Lärosal 1506, Seminarium, Ulrika Tranaeus
12:00
10:30
Distans, Jacob Lindstam, Johnny Takats, K1A, L2C, L2D, Litteraturseminarium, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, Magnus Kilger, Marlene Bigren, PASUL1-2, Sanne Sejlert, Seminarium, Zoom-undervisning
12:00
10:30
Daniel Roe, Lärosal 1504, Möte
13:00
10:30
Marielle Andrésen, Möte, Styrelserum 1418
12:00
11:30
Fri träning, Vakant, Wembley
12:45
11:45
Fotboll, GIH IF, Idrottshall 1-2, student
12:45
11:45
Grupp 3, Handledning, Helena Andersson, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1309, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
14:00
12:30
Alexander Ovendal, Grupp 1, Handledning, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1305, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
14:00
12:30
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
14:30
12:45
Aulan, Eva Andersson, HBFOF3-2, Hälsopedagogutbildning år 2, Redovisning
14:00
13:00
Betygskonferens, Fredrik Svanström, Grupprum 1455, Karin Redelius, Magnus Kilger, Marie Nyberg
14:30
13:00
Distans, Grupp 1, HCIDH1-4, Hälsopedagogutbildning år 1, Kerstin Hamrin, Seminarium, Zoom
14:30
13:00
Gymnastiksal 1, IH1A, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans
14:30
13:00
Distans, GID4, Grundlärare/fritids termin 2, Gymn-forts, Gymnastiksal 2, Tage Sterner, Zoom-undervisning
14:30
13:00
Dansstudion, Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, Praktik, RDf, Saga Blomberg, Zoom
14:30
13:00
Anders Frisk, Distans, Handledning, Idrottshall 3, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Zoom
14:30
13:00
HAIDH6-2, Hälsopedagogutbildning år 3, Kristjan Oddsson, Lärosal 2247, Massage, Praktik
16:30
13:00
Aulan, Eva Andersson, H2B, HBFOF3-2, Hälsopedagogutbildning år 2, Redovisning
15:30
14:00
Grupp 4, Handledning, Helena Andersson, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1309, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
16:00
14:30
Alexander Ovendal, Grupp 2, Handledning, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1305, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
16:00
14:30
Distans, Grupp 2, HCIDH1-4, Hälsopedagogutbildning år 1, Kerstin Hamrin, Seminarium, Zoom
16:30
15:00
BSg1, Distans, Jacob Lindstam, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Zoom
16:30
15:00
Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, Grundlärare/fritids termin 2, Martin René, Praktik
16:30
15:00
Gymnastiksal 1, IH1A, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans
16:30
15:00
Aulan, Eva Andersson, H2B, HBFOF3-2, Redovisning
16:30
15:30
Alla klasser, Fri träning, Gymnastiksal 2, Studenttid
18:00
16:30
Extern bokning, Idrottshall 1, Värtan
18:00
17:00
Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
19:00
18:00
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
20:00
18:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
21:00
18:00
Extern bokning, Idrottshall 1, SSIF
21:00
18:00
Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF
21:00
18:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Kvällsgymnasterna
20:00
19:00
Extern bokning, Idrottshall 2, Peter Wiwen-Nilsson
22:00
21:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Peter Öhman
22:30
21:00
v 48 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 24/11 
Gymnastiksal 1, Magnus Mannsdorff, Underhåll
17:00
07:00
Distans, IH1A, Introduktion, Kerstin Hamrin, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom-undervisning
09:30
08:00
Anna Rosén, Dansstudion, Distans, K1A, PASUL1-2, Workshop, Zoom-undervisning
10:00
08:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
10:30
08:00
Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
17:00
08:00
Gustaf Rönquist, HBFOF3-2, Hälsopedagogutbildning år 2, LTIV - labbyta golv, Praktik
12:00
08:30
Distans, Grupp 1, Grupp 2, HCIDH1-4, Hälsopedagogutbildning år 1, Maria Fernström, Presentation, Zoom
11:00
09:00
DAINTRO, DAINTRO, Lärosal 1309, Sanna Nordin-Bates, Seminarium
12:15
09:45
Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2
11:00
10:00
Distans, Föreläsning, IH1A, Karl Daggfeldt, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom-undervisning
11:30
10:00
Christopher Engdahl, Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, RDf, Zoom-undervisning
12:00
10:00
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
17:00
10:00
Anna-Lena Borgström, Distans, GID4, Grundlärare/fritids termin 2, Praktik, RDf
12:00
10:30
*Student, Grupprum 3303, Studietid
15:00
10:30
Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart
19:00
12:00
Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2
15:30
12:30
Dan Wiorek, Grupprum 3305, Progr-råd, Tränarutbildning år 1, Tränarutbildning år 2, Tränarutbildning år 3
14:30
13:00
Distans, Föreläsning, IH1A, Karl Daggfeldt, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom-undervisning
14:30
13:00
HAIDH6-2, Hälsopedagogutbildning år 3, Lärosal 1506, Ulrika Tranaeus, Workshop
14:30
13:00
Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, Grundlärare/fritids termin 2, Martin René, Zoom-undervisning
14:30
13:00
Föreläsning, Gästlärare, Lärosal 1305, MAMDTI, MAMDTI
14:30
13:00
Distans, Grupp 1, Grupp 2, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-4, Maria Fernström, Presentation, Zoom
15:00
13:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
16:00
13:00
Gustaf Rönquist, H2B, HBFOF3-2, LTIV - labbyta golv, Praktik
16:30
13:00
H3B, HAIDH6-2, Kristjan Oddsson, Lärosal 2247, Massage, Praktik
16:30
13:00
PIF-lekt.-doc.-prof., PIF-möte, Styrelserum 1418
15:00
14:00
Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, Martin René, Zoom
16:30
15:00
PIF-gruppen, PIF-möte, Styrelserum 1418
17:00
15:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
18:00
16:00
Alla klasser, Fri träning, Idrottshall 3, Studenttid
18:00
16:30
Extern bokning, Idrottshall 1-2, Spårvägen Friidrott
18:00
17:00
Extern bokning, Fredrikshof Friidrott, Gymnastiksal 2
18:00
17:00
Extern bokning, Fredrikshof Friidrott, Idrottshall 1-2
19:00
18:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
19:45
18:00
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
21:00
18:00
Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
21:00
18:00
Extern bokning, Guldtackorna, Idrottshall 2
20:00
19:00
DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
22:00
19:00
Extern bokning, Fredrikshof Friidrott, Gymnastiksal 1
20:30
19:30
v 48 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 25/11 
Dansstudion, H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson
09:15
08:00
Gymnastiksal 1, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Rörelse Dans
09:30
08:00
BSg1, Distans, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Sanne Sejlert, Zoom-undervisning
09:30
08:00
Distans, Gymnastiksal 2, L2C, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
10:00
08:00
Forskning, LTIV - klimatrum, Torbjörn Helge
16:00
08:00
Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Distans, Grupp 2, HCIDH1-4, Hälsopedagogutbildning år 1, Kerstin Hamrin, Seminarium, Zoom
10:00
08:30
Institutionsledning (alla), Institutionsledning (gamla), Styrelserum 1418
11:00
08:30
BMC Labb, Föreläsning, Gästlärare, MAMDTI, MAMDTI
12:00
09:00
H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley
10:15
09:15
*Student, Grupprum 1455, Studietid
16:00
09:15
Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, Grundlärare/fritids termin 2, Idrottshall 3, Martin René, Zoom
11:30
09:30
Alexander Ovendal, Grupp 1, Grupp 2, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 2303, Seminarium, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
12:00
09:45
FATRÄF, FATRÄF-3, Föreläsning, Helena Andersson, Lotta Hertzberg, Lärosal 2247
11:30
10:00
Gymnastiksal 1, Handledning, IH1A, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Praktik, Rörelse Dans
11:30
10:00
BSg1, Distans, Jacob Lindstam, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Zoom
11:30
10:00
BSg1, Distans, Fredrik Svanström, LBIDI1-5, Lärarutbildning år1, Praktik, Zoom
11:30
10:00
Alexander Persson, Grupprum 3306, Jonas Mikaels, Magnus Kilger, Möte
11:30
10:00
Carina Sundman, Lärosal 1506, Möte
16:00
10:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
16:00
10:00
Dansstudion, Distans, L2D, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
12:15
10:15
H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley
11:30
10:30
Distans, Grupp 1, HCIDH1-4, Hälsopedagogutbildning år 1, Kerstin Hamrin, Seminarium, Zoom
12:00
10:30
*Student, Grupprum 3303, Studietid
16:00
11:00
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
16:00
11:00
H2B, HBFOF3-2, Hälsoprojektet, Jonina Oddsson, Wembley
12:45
11:45
FATRÄF, FATRÄF-3, Fotboll, Helena Andersson, Idrottshall 1-2, Praktik
13:30
12:00
Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, RDf, Sanna Magnusson, Zoom
14:00
12:30
Anna Bjerkefors, BMC Labb, Föreläsning, MAMDTI, MAMDTI
14:30
13:00
Distans, Grupp 1, Grupp 2, HCIDH1-4, Maria Fernström, Presentation, Tränarutbildning år 1, Zoom
15:00
13:00
Dansstudion, Distans, Lärarutbildning år 2, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
15:00
13:00
Alexander Ovendal, Grupp 3, Grupp 4, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 2247, Seminarium, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
15:15
13:00
Distans, Föreläsning, IH1A, Karl Daggfeldt, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom-undervisning
16:30
13:00
Alexander Persson, Anna-Lena Borgström, Betygskonferens, Eva Fors, Grupprum 3306, Rasmus Karlander, Sanne Sejlert
15:00
13:30
Distans, FATRÄF, FATRÄF-2, Föreläsning, Janne Ferner, Zoom
17:30
14:30
Extern bokning, GIH HIF, Gymnastiksal 2
18:00
16:45
Extern bokning, Idrottshall 2, Stockholm Sport Academy
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 1, Värtan
18:00
17:00
Extern bokning, Fredrikshof Friidrott, Gymnastiksal 1
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
Extern bokning, Filip Fergin, Idrottshall 1
19:00
18:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Spårvägen Friidrott
19:00
18:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
20:00
18:00
Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF
21:00
18:00
Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
21:00
18:00
Extern bokning, Fredrik Relander, Idrottshall 1
20:00
19:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Skidgympan
20:00
19:00
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
21:00
19:00
Extern bokning, Idrottshall 1, Laplanders
21:00
20:00
Extern bokning, Idrottshall 2, KTH Volleyboll
22:30
21:00
v 48 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 26/11 
Frukostmöte, Fysiologi, nutrition & biomek., Institutionsmöte-FysNutrBiom, Lärosal 1506
09:30
08:00
Dansstudion, Distans, Lärarutbildning år 2, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
10:00
08:00
Anna Rosén, Distans, K1A, Lärosal 1309, PASUL1-2, Workshop, Zoom-undervisning
10:00
08:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
10:30
08:00
Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Examination, Gustaf Rönquist, HBFOF3-2, Hälsopedagogutbildning år 2, LTIV - labbyta golv, Maria Fernström, Praktik
17:00
08:00
Betygskonferens, Björn Särnbrink, Grupprum 3306, Jonas Jones, Martin René, Rudi Zangerl, Självvärderingsmöte, Tage Sterner
12:00
08:30
Almaskolan, Extern bokning, Idrottshall 1-2
12:00
08:30
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Lilla Djurgårdsakademien
12:00
08:30
Annika Semb Granhed, Distans, FLf1, IH1A, Jacob Lindstam, Johnny Takats, LBIDI1-3, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Marlene Bigren, Omexamination, Praktik, Zoom
11:30
08:45
Bosön, Daniele Cardinale, Föreläsning, MAMDTI, MAMDTI
12:00
09:00
*Student, Grupprum 3303, Studietid
13:00
09:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
13:00
09:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
15:00
09:00
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
16:00
09:30
Distans, Distansundervisning, NAKVAN, NAKVAN, Rui Wang, Zoom-undervisning
11:30
10:00
Distans, GID4, Grundlärare/fritids termin 2, Isabell Hertzberg, Praktik, RDf
11:30
10:00
Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, Hälsodidaktik, Kurskrav, Rasmus Karlander, Seminarium
11:30
10:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm International School
12:00
10:00
Lärosal 1504, Stipendienämndsmöte, Susanne Löthman
13:00
10:00
Lärosal 2303, Möte, Vakant
13:00
10:00
Dansstudion, Distans, Lärarutbildning år 2, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
12:30
10:30
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
14:30
10:30
Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart
19:00
12:00
*Student, Grupprum 3306, Studietid
16:00
12:15
Distans, Distansundervisning, Laboration, NAKVAN, NAKVAN, Zoom
14:45
12:30
DAFKVA1, DAFKVA1, Föreläsning, Håkan Larsson, Lärosal 1505, MAFKD1, MAFKD1, Masterprogram termin 1
14:30
13:00
Distans, Erik Hemmingsson, Föreläsning, MALHFA, MALHFA, Zoom
14:30
13:00
Gymnastiksal 1, Handledning, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Praktik, Rörelse Dans
14:30
13:00
BSg1, Distans, IH1A, LBIDI1-5, Sanne Sejlert, Zoom-undervisning
14:30
13:00
BSg1, Distans, Fredrik Svanström, LBIDI1-5, Lärarutbildning år1, Praktik, Zoom
14:30
13:00
Distans, GID4, Grundlärare/fritids termin 2, Hälsodidaktik, Kurskrav, Rasmus Karlander, Seminarium
14:30
13:00
Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2
14:30
13:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
16:00
13:00
Aulan, Föreläsning, Kristjan Oddsson, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1
16:30
13:00
Dansstudion, Egen träning, Gymnastiksal 1, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Rörelse Dans
16:30
14:30
Extern bokning, Idrottshall 1, Resolvia
18:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 2, Tieto Sweden AB
18:00
17:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Spårvägen Friidrott
19:00
17:00
Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
19:00
18:00
Extern bokning, Idrottshall 1, SSIF
19:30
18:00
Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF
19:30
18:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Stockholm Sport Academy
21:00
19:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, SSIF
21:00
19:00
Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF
21:00
19:00
v 48 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 27/11 
Carina Sundman, Personaltid, Styrketräningsrum
08:00
07:00
Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2
09:00
08:00
Alexander Ovendal, Grupp 1, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1305, Presentation, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
09:30
08:00
Grupp 3, Helena Andersson, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1309, Presentation, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
09:30
08:00
Dansstudion, Distans, L2D, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
10:00
08:00
Externa handledare, K2A, KBVFU3, VFU i skolor, VFU-period
17:00
08:00
Examination, Gustaf Rönquist, H2B, HBFOF3-2, LTIV - labbyta golv, Maria Fernström, Praktik
17:00
08:00
Aulan, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-3, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1, Kristjan Oddsson, Omtentamen, TCIDT1-2, Tränarutbildning år 1
12:00
08:30
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
12:00
08:30
Anna-Lena Borgström, Distans, GID4, Grundlärare/fritids termin 2, Praktik, RDf
10:30
09:00
Distans, Föreläsning, IH1A, Karl Daggfeldt, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Zoom-undervisning
10:45
09:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
15:00
09:00
Distans, Laboration, Lasse ten Siethoff, M1+MAASI1, MAASI1, Zoom-undervisning
11:30
10:00
Alexander Ovendal, Grupp 1, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1305, Presentation, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
11:30
10:00
Grupp 3, Helena Andersson, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1309, Presentation, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
11:30
10:00
Almaskolan, Extern bokning, Gymnastiksal 2
11:30
10:00
Fri träning, Gästlärare, Wembley
11:45
10:00
Extern bokning, Idrottshall 1-2, Stockholm International School
11:45
10:00
Distans, Jonas Mikaels, NAPEDA, NAPEDA, Utvärdering, Zoom-undervisning
12:00
10:00
*Student, Grupprum 3303, Studietid
15:00
10:00
*Student, Grupprum 3306, Studietid
15:00
10:00
Dansstudion, Distans, L2C, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
12:15
10:15
Cirkelträning, Fri träning, Gästförel., Wembley
12:45
11:45
Minnesstund, Styrelserum 1418, Susanne Löthman
15:00
12:00
Distans, Erik Hemmingsson, Frågestund, H3B, HAIDH6-2, Hälsopedagogutbildning år 3, Zoom
14:00
13:00
Almaskolan, Extern bokning, Idrottshall 3
14:00
13:00
Dan Wiorek, Grupprum 3305, LS3A, LS4A, Progr-råd
14:30
13:00
Alexander Ovendal, Grupp 1, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1305, Presentation, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
14:30
13:00
Grupp 3, Helena Andersson, LASPI1-3, LS3A, Lärosal 1309, Presentation, TATRÄ3-3, Tränarutbildning år 2
14:30
13:00
Dansstudion, Distans, Lärarutbildning år 2, PASUL1-2, Saga Blomberg, Workshop, Zoom-undervisning
15:00
13:00
Distans, Föreläsning, Lasse ten Siethoff, M1+MAASI1, MAASI1, Zoom-undervisning
15:45
13:00
DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
18:30
17:00
Barometer, Idrottshall 2, Idrottshall 3
20:00
17:00
Dansstudion, Extern bokning, Guillermo A
00:00
20:00
v 48 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 28/11 
Extern bokning, Idrottshall 1-2, Värtan
13:00
09:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Stockholm Sport Academy
13:00
09:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Oskar Lindberg
15:00
14:00
v 48 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 29/11 
Extern bokning, Idrottshall 1-2, Värtan
12:00
09:00
Extern bokning, Gymnastiksal 1, Stockholm Sport Academy
18:00
09:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy
12:00
10:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy
15:00
12:00
DIF Bordtennis , Extern bokning, Idrottshall 1
17:00
15:00
Extern bokning, Idrottshall 3, Stockholm Sport Academy
19:00
15:00
Extern bokning, Gymnastiksal 2, Kungliga Hovstaterna
18:00
17:00