1302 ab
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/5
FAMAST, FAMAST , T3A, TBTRÄ6-2, Vakant
12:00
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/5
1302a
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/5
1302 ab, FAMAST, FAMAST , T3A, TBTRÄ6-2, Vakant
12:00
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/5
Britta Thedin Jakobsson, Johnny Takats, L4A, L4B, LAIDI3-5
16:30
08:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/5
1302b
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/5
1302 ab, FAMAST, FAMAST , T3A, TBTRÄ6-2, Vakant
12:00
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/5
Cecilia Åkesdotter, T2A, TAORGA
12:00
10:00
*Student, Studietid
16:00
13:45
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/5
Seminarium, T2A, TAORGA, Vakant
12:00
10:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/5
3122 - Studion
Inga bokningar
Abisko
Inga bokningar
Annan ort
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Måndag 6/5
Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2
17:00
08:00
GAIHG1-2, Icke lärarledd, Kurskrav, SU1A, SU1B
15:00
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tisdag 7/5
Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2
17:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Onsdag 8/5
Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2, VFU
17:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fredag 10/5
Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2
17:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Söndag 12/5
Aulan
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
IBGID4-3, IH2A, Karl Daggfeldt, L4A, L4B, LAIDI3-1
11:45
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
Extern bokning, Stadionklubbarna
19:00
18:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Extern bokning, TSM Running
14:30
09:00
Biblioteket
Inga bokningar
Björkvik (Ingarö)
Inga bokningar
BMC Labb
Inga bokningar
Bogesundslandet
Inga bokningar
Bosön
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
Anna Bjerkefors, Gästföreläsare, MBBINK, MBBINK , Studiebesök
12:00
08:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Brunnsviken
Inga bokningar
Dans och cirkushögskolan
Inga bokningar
Dansstudion
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
17:00
15:00
Extern bokning, Therese Mei Mei
21:00
18:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
11:30
10:30
Fri-trän., Motionärer, Vakant
13:00
11:45
15:30
13:00
Extern bokning, Guillermo A
20:30
18:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
11:15
09:30
14:15
12:15
Extern bokning, Guillermo A
19:00
18:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Datorsal 1421
Inga bokningar
Distans
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
Fysiologi, nutrition & biomek., Information
15:15
14:30
Gustaf Rönquist, L-lyft GY 3, UDIDGY15HB, Undervisning
17:00
15:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
Erik Hemmingsson, FAKSHJ, FAKSHJ, Seminarium
17:00
16:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
IBGID4-3, Icke lärarledd, IH2A, L4A, L4B, LAIDI3-1
11:00
08:00
Jacob Lindstam, Jonas Jones, L-lyft GY 1, L-lyft GY 3, L-lyft Högst.1, UCIDHL2 FL, UCIDHL2 GF, UCIDHL3 HB, UDIDGY1 HB, UDIDGY15HB, UDIDGY2 HP, UDIDGY4 GY, UDIDGY6 BS, UDIDGY7 FL, Undervisning
17:00
15:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Ej klart
Inga bokningar
Fjällen
Inga bokningar
Flottsbro
Inga bokningar
Friluftsförråd
Inga bokningar
Föreläsningssal 100-280p
Inga bokningar
GIH.
Inga bokningar
Grupprum 1303A
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
*Student, Studietid
13:00
10:00
16:45
14:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
Grupparbetstid, Grupprum 1303B, Grupprum 1310, Grupprum 1310A, IBGID4-4, Icke lärarledd, IH2A
12:00
09:00
16:30
13:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
11:00
08:00
14:30
11:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Grupprum 1303B
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
IT-introd, Martin Almqvist, Vaktmästeriet
15:00
14:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
Grupparbetstid, Grupprum 1303A, Grupprum 1310, Grupprum 1310A, IBGID4-4, Icke lärarledd, IH2A
12:00
09:00
16:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
*Student, Studietid
12:00
09:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Grupprum 1310
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
12:00
11:00
*Student, Studietid
15:00
12:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
Grupparbetstid, Grupprum 1303A, Grupprum 1303B, Grupprum 1310A, IBGID4-4, Icke lärarledd, IH2A
12:00
09:00
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
12:00
09:00
15:30
14:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
16:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Grupprum 1310A
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
13:30
10:30
17:00
14:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
Grupparbetstid, Grupprum 1303A, Grupprum 1303B, Grupprum 1310, IBGID4-4, Icke lärarledd, IH2A
12:00
09:00
15:00
12:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
*Student, Studietid
12:00
09:00
*Student, Studietid
15:00
12:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Grupprum 1455
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
11:00
08:00
14:00
11:00
17:00
14:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
12:00
09:00
*Student, Studietid
15:00
12:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
13:30
10:30
17:00
14:45
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
13:30
10:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Grupprum 2236 (Ds)
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
09:15
08:30
15:00
12:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
*Student, Studietid
13:00
10:00
15:15
13:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
12:00
09:00
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
16:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Grupprum 3303
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
15:00
12:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
12:00
09:00
Cecilia Åkesdotter, Grupprum 3305, Grupprum 3306, H1, HAMETO, Lärosal 2303, Seminarium
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
*Student, Studietid
12:00
09:00
*Student, Studietid
15:00
12:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
13:00
10:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Grupprum 3305
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
Möte, Vakant
10:30
09:30
Möte, Vakant
11:45
10:45
15:30
12:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
11:30
09:45
13:00
11:45
Cecilia Åkesdotter, Grupprum 3303, Grupprum 3306, H1, HAMETO, Lärosal 2303, Seminarium
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
12:00
09:00
15:30
12:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Grupprum 3306
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
15:30
12:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
11:00
09:00
13:00
11:00
Cecilia Åkesdotter, Grupprum 3303, Grupprum 3305, H1, HAMETO, Lärosal 2303, Seminarium
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
12:00
09:00
15:30
12:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
16:00
13:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Grupprum 4415 (Tegelhögen)
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
12:00
09:00
15:30
12:30
17:00
15:45
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
10:30
08:00
16:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
13:15
10:15
16:45
13:45
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Gymnastiksal 1
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
Cecilia Stålman, Fri-trän., Motionärer
12:45
11:45
Extern bokning, IDLA
19:00
17:00
Extern bokning, Kvällsgymnasterna
20:00
19:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
10:45
09:30
12:45
10:45
Förberedelse, Icke lärarledd, L1A, LAID07
16:30
13:00
Extern bokning, IDLA
19:30
17:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
Förberedelse, Icke lärarledd, IH1A, LAID07
11:30
08:00
Fri-trän., Lena Gejke, Motionärer
12:45
11:45
Förberedelse, Icke lärarledd, L1B, LAID07
16:30
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
13:30
10:30
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
Fri-trän., Motionärer, Vakant
12:45
11:45
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Extern bokning, TSM Running
14:30
09:00
Gymnastiksal 2
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Måndag 6/5
15:00
12:15
Extern bokning, Stockholm Sport Academy
21:00
18:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Tisdag 7/5
10:00
08:30
12:45
10:00
GAIHG1-2, Jacob Melin, SU1B
14:30
13:00
GAIHG1-2, Jacob Melin, SU1A
16:30
15:00
Extern bokning, IDLA
18:00
17:00
Extern bokning, Stockholm Sport Academy
20:00
18:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Onsdag 8/5
Förberedelse, Martin René
10:00
08:00
Gy - Gymnastik, Martin René, T1A, TATRD2
11:30
10:00
Gy - Gymnastik, Martin René, T1B, TATRD2
13:00
11:30
T1A, T1B, TATRD2, Vakant
15:30
13:30
Extern bokning, Stockholm Sport Academy
20:00
18:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Torsdag 9/5
13:00
12:00
14:00
13:00
15:00
14:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Fredag 10/5
14:15
11:15
16:30
14:15
Extern bokning, Lidingö Gymnastikskola
19:00
17:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Söndag 12/5
Hammarbybacken
Inga bokningar
Hellasgården
Inga bokningar
Hjorthagens IP
Inga bokningar
Idrottshall 1
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
Cecilia Stålman, L1B, L1C, Laboration, LAID07
11:45
10:30
Idrottshall 1-2
13:00
12:00
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, T1A, T1B, TATRD2
15:00
13:00
Extern bokning, Karl Wichman
21:00
20:00
David Asarnoj, Extern bokning
22:00
21:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Ext.delt., Fredrik Svanström, Gästföre, Idrottshall 1-2
12:00
10:30
Idrottshall 1-2
13:00
12:00
Icke lärarledd, Idrottshall 1-2, L1B, L1C, LAID06
16:00
13:00
DIF Bordtennis , Extern bokning
22:00
18:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Idrottshall 1-2
10:30
08:30
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1B, L1C, LAID06
12:00
10:30
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06
15:00
13:00
Camilla Thonérfelth, Extern bokning
20:00
19:00
Extern bokning, Laplanders
21:00
20:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
Idrottshall 1-2
15:00
13:00
Idrottshall 1-2
17:00
15:15
DIF Bordtennis , Extern bokning
18:30
17:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
DIF Bordtennis , Extern bokning
17:00
12:00
Idrottshall 1-2
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
13:00
12:00
Björn Särnbrink, T1A, T1B, TATRD2
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Ext.delt., Fredrik Svanström, Gästföre
12:00
10:30
13:00
12:00
Icke lärarledd, L1B, L1C, LAID06
16:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
10:30
08:30
Björn Särnbrink, L1B, L1C, LAID06
12:00
10:30
Björn Särnbrink, IH1A, L1A, LAID06
15:00
13:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
15:00
13:00
17:00
15:15
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Idrottshall 1-3
Inga bokningar
Idrottshall 2
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
Idrottshall 1-2
13:00
12:00
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, T1A, T1B, TATRD2
15:00
13:00
Extern bokning, Försvaret HKV
18:00
17:00
Extern bokning, SSIF
21:00
18:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Ext.delt., Fredrik Svanström, Gästföre, Idrottshall 1-2
12:00
10:30
Idrottshall 1-2
13:00
12:00
Icke lärarledd, Idrottshall 1-2, L1B, L1C, LAID06
16:00
13:00
Extern bokning, KTH Volleyboll
22:00
20:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Idrottshall 1-2
10:30
08:30
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, L1B, L1C, LAID06
12:00
10:30
Björn Särnbrink, Idrottshall 1-2, IH1A, L1A, LAID06
15:00
13:00
Extern bokning, Stockholm Sport Academy
18:00
17:00
Extern bokning, SSIF
21:00
18:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
Extern bokning, Försvaret HKV
12:45
11:45
Idrottshall 1-2
15:00
13:00
Idrottshall 1-2
17:00
15:15
Extern bokning, Handelshögskolan
19:00
17:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Alexander Toll, Extern bokning
16:00
15:00
Idrottshall 3
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
Martin René, T1A, T1B, TATRD2
12:00
08:30
13:00
12:00
Extern bokning, Stockholm International School
15:00
13:00
Extern bokning, GK Hermes
19:00
17:00
Extern bokning, SSIF
21:00
19:00
Extern bokning, Peter Öhman
22:30
21:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
GAIHG1-2, Jacob Melin, SU1A, SU1B
12:00
10:00
13:00
12:00
T1A, T1B, TATRD2, Vakant
15:00
13:00
Extern bokning, Håkan Lönnberg AB
18:00
17:00
Extern bokning, SSIF
21:00
18:00
Extern bokning, Fredrik Bergstedt
22:00
21:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Extern bokning, Stockholm International School
11:00
09:00
Björn Särnbrink, Praktik
12:00
11:00
13:00
12:00
Förberedelse, Icke lärarledd, L1C, LAID07
16:30
13:00
17:00
16:30
Extern bokning, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
Extern bokning, SSIF
21:00
19:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
12:00
09:30
17:00
16:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Idrottsmuseet
Inga bokningar
KMH Kungliga Musikhögskolan
Inga bokningar
Konstfack
Inga bokningar
KS Karolinska sjh
Inga bokningar
KTH
Inga bokningar
Lappland
Inga bokningar
Lill-Jansskogen
Inga bokningar
LTIV - Balkong
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - golv
17:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - golv
17:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - golv
17:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - golv
17:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
LTIV - golv
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong
17:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong
17:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong
17:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
Eva Andersson, H2, HAHAL1, LTIV - Balkong
17:00
08:00
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
LTIV - klimatrum
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
Filip Larsen, Forskning
11:00
08:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Forskning, Hans Rosdahl
12:00
07:30
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
Forskning, Toni Arndt
14:00
11:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Lärosal 1305
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
L1A, LAID06, Marlene Bigren
11:30
08:30
Alexander Ovendal, Grupp 2, Seminarium, T2A, TATRA4
14:30
13:00
Handledning, Karl Daggfeldt, T1A, T1B, TATBIO
16:30
15:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Grupp 2, SASM22-4, SM2A, Susanne Johansson
10:30
09:00
Grupp 1, SASM22-4, SM2A, Susanne Johansson
12:30
11:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Lärosal 1309
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
Möte, Peter Schantz
15:00
13:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Anna Bjerkefors, Examination, Maria Ekblom, MBBINK, MBBINK
15:30
10:30
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Omtentamen, Vakant 1
13:00
09:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
Abram Katz, MAIDAF, MAIDAF, Återlämning material
10:30
09:30
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Lärosal 1504
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
DAVETFE, DAVETFE, Jonna Nilsson Horre
12:00
10:00
Gisela Nyberg, Möte
16:30
12:30
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Grupp 1, Hans Rosdahl, T2A, TATRA4
14:30
13:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
DAVETFE, DAVETFE, Jonna Nilsson Horre, Seminarium
12:00
10:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Lärosal 1505
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
Cecilia Åkesdotter, H1, HAMETO
12:00
10:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Dan Wiorek, FAMAST, FAMAST , Göran Kenttä, T1A, T1B, T3A, TBTRÄ6-2
12:00
09:00
Horea Arizcurinaga, RIU-möte
13:15
12:00
Gästförel., T2A, TATRA4
16:30
15:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Kristjan Oddsson, Restexamination, T3A, TBTRÄ6-4
11:30
08:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Lärosal 1506
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
SASM22-4, SM2A, Susanne Johansson
11:00
09:30
SBSM33-2, SM3A, Susanne Johansson
14:00
12:30
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Annika Semb Granhed, IH1A, LAID06
11:30
08:30
Janne Ferner, Redovisning, T3A, Övrigt
16:00
13:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Lärosal 2247
Inga bokningar
Lärosal 2303
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Ext.delt., Fredrik Svanström, Gästföre
10:30
09:00
Cecilia Åkesdotter, Grupprum 3303, Grupprum 3305, Grupprum 3306, H1, HAMETO, Seminarium
15:00
13:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Fredrik Svanström, Studiebesök
14:00
10:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Mötesrum 1210
Inga bokningar
Mötesrum 1330
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
E-PAPS exekutiva grupp, Möte
10:00
09:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Mötesrum 1433
Inga bokningar
Mötesrum 1454
Inga bokningar
Mötesrum 4306 (tegelhögen)
Inga bokningar
Mötesrum 4405 (Tegelhögen)
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
John Hellström, Jonas Jones, Marie Nyberg, Planeringsmöte
12:00
10:45
Jonas Jones, Marie Nyberg, Planeringsmöte
15:00
13:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Närområde GIH
Inga bokningar
Ombytesrum
Inga bokningar
Partnerområde
Inga bokningar
Personalrummet
Inga bokningar
Psykologi-lab
Inga bokningar
Ramundberget
Inga bokningar
Rektors arbetsrum
Inga bokningar
Restaurang
Inga bokningar
Simhall
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
L1B, LAID06, Marlene Bigren, Simning
09:30
08:00
L1A, LAID06, Marlene Bigren, Simning
11:15
09:45
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
L1B, LAID06, Marlene Bigren, Simning
10:00
08:30
L1A, LAID06, Marlene Bigren, Simning
12:00
10:30
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Skytteholms IP
Inga bokningar
SSSK
Inga bokningar
Stadion
Inga bokningar
Stadion1
Inga bokningar
Stockholms Fotbollsförbund
Inga bokningar
Stora Skuggan
Inga bokningar
Studio Lèchelon
Inga bokningar
Styrelserum 1418
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
Jonas Mikaels, Möte
12:00
09:00
Disciplinnämnd, Möte
17:00
13:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Institutionsledningsmöte, Ledningsråd RKS - alla
10:30
08:30
Ledningsråd rektor, Ledningsråd rektor
12:30
10:30
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
SR/BP-råd, SRBP-rådet
10:30
08:30
Abram Katz, Andreas Flodin, Erik Hemmingsson, Maria Ekblom, Mikael Quennerstedt, Möte, Paul Sjöblom, Sanna Nordin-Bates, Sara Hoy, Toni Arndt
15:00
13:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
Admin RKS, Institutionsadmin möte
10:00
09:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
Carina Sundman, Möte
10:00
09:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Styrketräningsrum
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Fri-trän., Lena Gejke, Motionärer
11:45
09:45
Examination, Gustaf Rönquist
14:00
13:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
SU Stockholms Universitet
Inga bokningar
Södertörns HS
Inga bokningar
Tennisplan 1
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Egen träning, Sofie Kierkegaard
13:00
12:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
Extern bokning, Stockholm Netball Club
12:00
11:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Extern bokning, Stockholm Netball Club
18:00
17:00
Tennisplan 2
Inga bokningar
Ugglevikskällan
Inga bokningar
Ute
Inga bokningar
Valfri
Inga bokningar
VFU i skolor
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3
17:00
08:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3
17:00
08:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3
17:00
08:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3
17:00
08:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3
17:00
08:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Wembley
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Extern bokning, Stockholm Sport Academy
19:00
17:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
Adrenalin.nu, Extern bokning
15:30
14:30
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
Extern bokning, Raid Kaddum
16:00
15:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Extern bokning, TSM Running
10:30
09:00
Extern bokning, Stockholm Sport Academy
18:00
15:00
Zoom.
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
L4A, L4B, LAIDI3-5, Ulla Viitala, Zoom-undervisning
14:30
12:45
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
SBSM33-2, Seminarium, SM3A, Susanne Johansson
13:00
11:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Fredrik Svanström, L-lyft GY 5, UBIDGY 11, Undervisning
17:00
15:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Ågesta
Inga bokningar
Årsta golf
Inga bokningar
Åstrands-lab
Inga bokningar
ÖIP - Östermalms IP
Inga bokningar
ÖIP konstgräs
Inga bokningar
Östermalms IP ishall
Inga bokningar
Östermalms IP rundbana
Inga bokningar
Abisko
Inga bokningar
Annan ort
Inga bokningar
Balance City
Inga bokningar
Björkvik (Ingarö)
Inga bokningar
Bogesundslandet
Inga bokningar
Bolindersvallen - Kallhäll
Inga bokningar
Bosön
Inga bokningar
Bruksvallarna
Inga bokningar
Brunnsviken
Inga bokningar
Dans och cirkushögskolan
Inga bokningar
Distans
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Måndag 6/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Tisdag 7/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Onsdag 8/5
Icke lärarledd, L4A, L4B, LAIDI3-5
16:30
12:00
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Torsdag 9/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Fredag 10/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Lördag 11/5
v 19
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Söndag 12/5
Ej angiven plats
Inga bokningar
Eriksdalsbadet
Inga bokningar
Extern
Inga bokningar
F&S Hagastan
Inga bokningar
Feelgood GrevTureg. 34
Inga bokningar
Fjällen
Inga bokningar
Flottsbro
Inga bokningar
Friluftsförrådet Tegelhögen
Inga bokningar
Frånvarande
Inga bokningar
Fältstudier
Inga bokningar
GIH
Inga bokningar
Hammarbybacken
Inga bokningar
Hellasgården
Inga bokningar
Hjorthagens IP
Inga bokningar
Idrottsmuseet
Inga bokningar
Internat externt
Inga bokningar
Järlagården
Inga bokningar
KMH Kungliga Musikhögskolan
Inga bokningar
Konradsberg
Inga bokningar
Konstfack
Inga bokningar
KS Karolinska sjh
Inga bokningar
Liljansskogen
Inga bokningar
Motoriklab Astrid Lindgrens Sjh
Inga bokningar
Nämdöfjärden
Inga bokningar
Närområde GIH
Inga bokningar
Partnerområde
Inga bokningar
Ramundberget
Inga bokningar
Resarö
Inga bokningar
Skansen
Inga bokningar
Skytteholms IP
Inga bokningar
SSSK
Inga bokningar
Stadion
Inga bokningar
Stockholms Fotbollsförbund
Inga bokningar
SU Stockholms Universitet
Inga bokningar
Södertörns HS
Inga bokningar
Tibblebadet Täby
Inga bokningar
Ugglevikskällan
Inga bokningar
Ute
Inga bokningar
Valfri
Inga bokningar
VFU i skolor
Inga bokningar
Ågesta
Inga bokningar
Årsta golf
Inga bokningar
ÖIP - Östermalms IP
Inga bokningar
ÖIP - Östermalms IP rundbana
Inga bokningar