Tid |
|||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
v 22 | Mån 27/5 v 22 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Externa handledare, L5A, L5B, LAVFU3, VFU i skolor | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Annan ort, Icke lärarledd, K1A, KAVFU2, L2A, L2B, L2C, LAVFU2 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00 - 17:00 | Forskning, Hans Rosdahl, LTIV - klimatrum | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 10:00 | Datorsal 1421, Eva Andersson, H2, HAHAL1 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30 - 12:00 | Britta Thedin Jakobsson, Examination, Johnny Takats, L4A, L4B, LAIDI3-5, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 10:30 | FAH Institutionsledning, GIH., Institutionsledningsmöte | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 11:00 | Avdelningsmöte, Katarina Offnegårdh, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00 - 15:00 | 3122 - Studion, Filmning, Rui Wang | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 10:45 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30 - 12:30 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 12:00 | DAVETFE, DAVETFE, Håkan Larsson, Lärosal 1504 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00 - 13:00 | Grupprum 2236 (Ds) | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 13:15 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15 - 16:30 | H2, HAHAL1, Vakant, Valfri | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 12:00 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00 - 14:00 | Grupprum 3303 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15 - 18:00 | Handledning, Karin Hägglund, Styrelserum 1418 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45 - 12:45 | Cecilia Stålman, Fri-trän., Gymnastiksal 1, Motionärer | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00 - 14:00 | Idrottshall 3 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30 - 14:00 | Grupprum 1455 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 14:30 | GAIHG1-2, Jacob Melin, SU1A, SU1B, Tobias Björn, Zoom. | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Grupprum 4415 (Tegelhögen) | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00 - 16:00 | Gymnastiksal 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15 - 16:00 | Idrottshall 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00 - 21:30 | Extern bokning, Gymnastiksal 2, Melissa Kahvand | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00 - 18:00 | Extern bokning, Försvaret HKV, Idrottshall 2 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:30 - 22:00 | Aulan, Brf Kasernberget, Extern bokning | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 20:00 | Brinkens IF, Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 2, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 3, SSIF | ||||||||||||||||||||||||||||
20:00 - 21:00 | Extern bokning, Idrottshall 1, Karl Wichman | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:00 | David Asarnoj, Extern bokning, Idrottshall 1 | ||||||||||||||||||||||||||||
21:00 - 22:30 | Extern bokning, Idrottshall 3, Peter Öhman |