Prenumerera
 
Gå till föregående vecka
v 2  
Gå till nästa vecka

v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Mån 11/1 
Distans, Grupp 1, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Maria Fernström, Seminarium, Zoom
08:45
08:00
Dagen med skolelever, Dansstudion, Gymnastiksal 1, IH1A, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Rörelse Dans
11:45
08:00
Kristjan Oddsson, LS3A, Lab 4, Lärosal 2247, SI1:1, TR7, Tränarutbildning år 2
12:00
08:30
Filip Larsen, HBFOF3-4, Hälsopedagogutbildning år 2, Lärosal 1506, Workshop
12:00
08:30
Distans, Grupp 2, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Maria Fernström, Seminarium, Zoom
09:30
08:45
Distans, Leif Yttergren, Redovisning, TCIDT1-4, Tränarutbildning år 1, Zoom
12:00
09:00
Distans, Handledning, IAGID3-1, IH2A, Jacob Lindstam, Zoom
12:00
09:00
Distans, Grupp 1, LBIDI1-6, Lärarutbildning år1, Maria Fernström, Seminarium, Zoom
10:15
09:30
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
12:30
10:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
14:00
10:00
Distans, Grupp 2, LBIDI1-6, Lärarutbildning år1, Maria Fernström, Seminarium, Zoom
11:45
11:00
Marielle Andrésen, Möte, Styrelserum 1418
12:00
11:30
Distans, Grupp 1, IH1A, LBIDI1-6, Maria Fernström, Seminarium, Zoom
12:30
11:45
Cecilia Stålman, Fri träning, Gymnastiksal 1
12:45
11:45
Distans, Grupp 2, IH1A, LBIDI1-6, Maria Fernström, Seminarium, Zoom
13:15
12:30
Alexander Persson, Annika Semb Granhed, Fredrik Svanström, Grupprum 3306, Johan Arnegård, Jonas Mikaels, Kerstin Stenberg, Planeringsmöte
16:30
12:30
Anders Frisk, Examination, Idrottshall 3, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1
14:30
13:00
Distans, Fysiologi, nutrition & biomek., Workshop, Zoom
16:00
13:00
Kristjan Oddsson, LS3A, Lab 4, Lärosal 2247, SI1:1, TR7, Tränarutbildning år 2
16:30
13:00
Cecilia Stålman, Dansstudion, Examination, Gymnastiksal 1, LBIDI1-5, Lärarutbildning år1, Rörelse Dans
16:30
13:00
Distans, Grupp 1, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Maria Fernström, Seminarium, Zoom
14:00
13:15
Distans, Grupp 2, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Maria Fernström, Seminarium, Zoom
15:30
14:45
Distans, Grupp 1, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Maria Fernström, Seminarium, Zoom
16:15
15:30
Distans, Grupp 2, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Maria Fernström, Seminarium, Zoom
17:00
16:15
Alla klasser, Fri träning, Gymnastiksal 2, Studenttid
18:00
16:30
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tis 12/1 
Anders Frisk, Dagen med skolelever, Dansstudion, Gymnastiksal 1, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Rörelse Dans
12:00
08:00
Distans, Josefin Englund, K2A, KASUL3-2, Karin Redelius, Redovisning, Tentamen
12:15
08:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
12:30
08:00
Alexander Ovendal, Bengt Larsson, Distans, Erik Lundkvist, Helena Andersson, Jane Meckbach, LS4A, Lasse ten Siethoff, Magnus Kilger, Marcus Moberg, Sanna Nordin-Bates, Slutseminarium, TAIDT5-2, Tränarutbildning år 3, Ulrika Tranaeus, Zoom
16:00
08:00
Distans, Grupp B, SASM11-4, Seminarium, Sportsmanagement - SM1A, Zoom, Åsa Bäckström
10:00
08:30
Filip Larsen, H2B, HBFOF3-4, Lärosal 1506, Workshop
12:00
08:30
Cecilia Stålman, Distans, Examination, Isabell Hertzberg, K1A, L2C, L2D, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, PASUL1-3, Susanne Johansson, Zoom
12:00
08:30
Grupparbete, IH1A, Kerstin Hamrin, LBIDI1-6, Lärosal 1305, Redovisning
11:30
10:00
Alexander Persson, Boll, IAGID3-1, IH2A, Praktik, Östermalms IP ishall
11:30
10:00
Egen träning, Icke lärarledd, Idrottshall 3, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1
11:30
10:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
14:00
10:00
*Student, Grupprum 2236 (Ds), Studietid
16:30
10:30
Ledningsråd rektor, Ledningsråd rektor, Styrelserum 1418
12:00
11:00
*Student, Grupprum 3303, Studietid
16:00
12:00
Distans, Grupparbete, Kerstin Hamrin, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Redovisning, Zoom
14:30
13:00
Anders Frisk, Dansstudion, Examination, Kurskrav, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Rörelse Dans
14:30
13:00
Cecilia Stålman, Gymnastiksal 1, IAGID3-1, IH2A, Praktik, RDp
14:30
13:00
Distans, GID4, Grundlärare 4-6 / fritids, Grundlärare/fritids termin 2, Gymn-forts, Martin René, Omtentamen, Tage Sterner
15:00
13:00
FUF-möte, Friluftsgruppen - FUF, Styrelserum 1418
16:00
13:00
Distans, Fysiologi, nutrition & biomek., Workshop, Zoom
16:00
13:00
Kristjan Oddsson, LS3A, Lab 5, Lärosal 2247, SI1:1, TR7, Tränarutbildning år 2
16:30
13:00
Distans, Examination, Isabell Hertzberg, Lärarutbildning år 2, PASUL1-3
16:30
13:00
*Student, Grupprum 3305, Studietid
15:00
13:30
Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart
18:00
14:00
Distans, Grupparbete, Kerstin Hamrin, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Redovisning, Zoom
16:30
15:00
Distans, Grupp A, SASM11-4, Seminarium, Sportsmanagement - SM1A, Zoom, Åsa Bäckström
16:30
15:00
Alla klasser, Fri träning, Idrottshall 3, Studenttid
18:00
16:30
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Ons 13/1 
Datorsal 1421, Receptionen, Styrelserum 1418, Underhåll
09:00
08:00
Anders Frisk, Dagen med skolelever, Dansstudion, Gymnastiksal 1, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Rörelse Dans
11:45
08:00
Bengt Larsson, Daniel Roe, Distans, Jesper Karlsson, Joakim Åkesson, Jonas Mikaels, Josefin Englund, Karin Söderlund, Kerstin Hamrin, L5A, L5B, LAIDI4-3, Leif Yttergren, Magnus Kilger, Magnus Lindwall, Opponeringsseminarium, Pia Lundquist Wanneberg, Sandra Jederud, Sigmund Loland, Susanne Johansson, Victoria Blom, Zoom
13:00
08:00
*Student, Grupprum 1455, Studietid
13:00
08:00
Kristjan Oddsson, LS3A, Lab 5, Lärosal 2247, SI1:1, TR7, Tränarutbildning år 2
12:00
08:30
Lärosal 1309, MAMDTI, MAMDTI, Tentamen, Toni Arndt
12:00
09:00
Datorsal 1421, Examination, Susanne Löthman
12:00
09:30
Fri träning, Lena Gejke, Styrketräningsrum
10:45
09:45
Alexander Persson, Boll, IAGID3-1, IH2A, Praktik, Östermalms IP ishall
11:30
10:00
Distans, FATRÄF, FATRÄF4, Föreläsning, Lotta Hertzberg, Urban Helsing, Zoom
13:00
10:00
Fri träning, Lena Gejke, Styrketräningsrum
11:45
10:45
Distans, Erik Hemmingsson, H1B Hälsopedagogutbildning, HCIDH1-5, Hemtentamen, Hälsopedagogutbildning år 1, Hälsopedagogutbildning år 1
16:00
11:00
Idrottshall 3, Vakant, Volleyboll personal
13:00
11:30
Fri träning, Gymnastiksal 1, Lena Gejke
12:45
11:45
Distans, Grupparbete, Kerstin Hamrin, LBIDI1-6, Lärarutbildning år1, Redovisning, Zoom
14:30
13:00
Anders Frisk, Dansstudion, Kurskrav, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Rörelse Dans, Seminarium
14:30
13:00
Distans, IAGID3-1, IH2A, Icke lärarledd, Självstudier
14:30
13:00
Institutionsledning (alla), Institutionsledning (gamla), Styrelserum 1418
15:30
13:00
Distans, Föreläsning, Gästföreläsare, H2B, HBFOF3-4, Hälsopedagogutbildning år 2, Zoom-undervisning
15:45
13:00
Alexander Ovendal, Bengt Larsson, Distans, Erik Lundkvist, Jane Meckbach, LS4A, Lasse ten Siethoff, Magnus Kilger, Marcus Moberg, Sanna Nordin-Bates, Slutseminarium, TAIDT5-2, Tränarutbildning år 3, Ulrika Tranaeus, Zoom
16:30
13:30
FATRÄF, FATRÄF2, Föreläsning, Janne Ferner, Lärosal 2247
17:30
14:30
Distans, Grupparbete, Kerstin Hamrin, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Redovisning, Zoom
16:30
15:00
Cecilia Stålman, Dansstudion, Distans, Kurskrav, LBIDI1-5, Lärarutbildning år1, Rörelse Dans, Seminarium, Zoom-undervisning
16:30
15:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Tors 14/1 
Dagen med skolelever, Dansstudion, Gymnastiksal 1, Isabell Hertzberg, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Rörelse Dans
12:00
08:00
Distans, IAGID3-1, IH2A, Jacob Lindstam, Seminarium, Vakant 1
12:15
08:00
Aulan, Kristjan Oddsson, LS3A, Lärosal 2247, SI1:1, TR7, Tentamen, Tentavakter, Tränarutbildning år 2
12:30
08:00
Bengt Larsson, Daniel Roe, Distans, Jesper Karlsson, Joakim Åkesson, Jonas Mikaels, Josefin Englund, Karin Söderlund, Kerstin Hamrin, L5A, L5B, LAIDI4-3, Leif Yttergren, Magnus Kilger, Magnus Lindwall, Opponeringsseminarium, Pia Lundquist Wanneberg, Sandra Jederud, Sigmund Loland, Susanne Johansson, Victoria Blom, Zoom
13:00
08:00
Alexander Persson, Examination, GID2, Grundlärare/fritids termin 2, Jonas Mikaels, Lärosal 1506, Lärosal 2303, Redovisning, Styrelserum 1418, Vakant
16:30
08:00
Datorsal 1421, Erik Hemmingsson, Frågestund, HAIDH6-3, Hälsopedagogutbildning år 3, Lasse ten Siethoff
12:00
08:30
Examination, Grupp 2, Josefin Englund, K2A, KASUL3-2, Lärosal 1305, Redovisning
14:00
08:30
Daniel Roe, Examination, Grupp 1, K2A, LASUL3-2, Lärosal 1309, Redovisning
14:00
08:30
*Student, Grupprum 1455, Studietid
14:00
10:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
15:00
10:30
*Student, Grupprum 3303, Studietid
15:00
10:30
Dansstudion, Isabell Hertzberg, Kurskrav, LBIDI1-5, Lärarutbildning år 1, Rörelse Dans
14:30
13:00
Distans, Fysiologi, nutrition & biomek., Workshop, Zoom
16:00
13:00
Forskning, LTIV - klimatrum, Mikael Flockhart
18:00
13:00
Aulan, Examensceremoni, Förberedelse, Vaktmästeriet
00:00
13:00
Anders Frisk, Gymnastiksal 1, IAGID3-1, IH2A, Praktik, RDp
15:00
13:30
Alexander Ovendal, Bengt Larsson, Distans, Erik Lundkvist, Jane Meckbach, LS4A, Lasse ten Siethoff, Magnus Kilger, Marcus Moberg, Sanna Nordin-Bates, Slutseminarium, TAIDT5-2, Tränarutbildning år 3, Ulrika Tranaeus, Zoom
16:30
13:30
Daniel Roe, Examination, Genomgång av examination/tenta, Josefin Englund, K2A, KASUL3-2, Lärosal 1309, Utvärdering
15:00
14:00
Dansstudion, IH1A, Isabell Hertzberg, Kurskrav, LBIDI1-5, Rörelse Dans, Seminarium
16:30
15:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Fre 15/1 
Aulan, Examensceremoni, Förberedelse, Vaktmästeriet
10:00
00:00
Distans, Examination, Gymnastiksal 1, IAGID3-1, IH2A, Isabell Hertzberg, RDp, Zoom
09:30
08:00
Dansstudion, Datorsal 1421, Gymnastiksal 2, IH1A, Idrottshall 1-2, Kerstin Hamrin, LBIDI1-6, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år 1, Lärarutbildning år1, Lärosal 1505, Lärosal 2247, Tentamen
12:00
08:00
Alexander Persson, Examination, GID2, Grundlärare 4-6 / fritids, Jonas Mikaels, Lärosal 1305, Lärosal 1504, Lärosal 2303, Redovisning, Styrelserum 1418, Vakant
16:30
08:00
Distans, Examination, K1A, L2C, L2D, Lärarutbildning år 2, Lärarutbildning år 2, PASUL1-3, Zoom
13:00
08:30
Distans, Examination, Gymnastiksal 1, IAGID3-1, IH2A, Isabell Hertzberg, RDp, Zoom
11:30
10:00
Fri träning, Gästlärare, Wembley
11:45
10:00
Carla Nooijen, Filip Larsen, Grupprum 1455, Grupprum 2236 (Ds), Grupprum 3303, Grupprum 3305, Grupprum 3306, LTIV balkong - grp-rum, datorer, Leif Yttergren, MAPRF1, Marcus Moberg, Maria Ekblom, Masterprogram termin3, Peter Schantz, Slutseminarium, Toni Arndt, Örjan Ekblom
12:00
10:00
Aulan, Avslutning, Examensceremoni, K2A, L5A, L5B, L5C
12:00
10:00
*Student, Grupprum 4415 (Tegelhögen), Studietid
14:00
10:00
Charlotte Downing, Examination, FAIPS1, Fristående kurs idrottspsykologi I, Lärosal 1309, Lärosal 1506, Sanna Nordin-Bates
12:00
10:30
Cassandra Spoonberg, Cirkelträning, Fri träning, Sara Petersson, Wembley
12:45
11:45
Fri träning, Gymnastiksal 1, Gästlärare
12:45
11:45
Aulan, H2B, HBFOF3-4, Hälsopedagogutbildning år 2, Joakim Åkesson, Lärosal 2247, SASM11-4, Sportsmanagement - SM1A, Tentamen, Tentavakter, William Apró
16:30
12:30
Distans, Examination, Gymnastiksal 1, IAGID3-1, IH2A, Isabell Hertzberg, RDp, Zoom
14:30
13:00
Charlotte Downing, Examination, FAIPS1, Fristående kurs idrottspsykologi I, Lärosal 1309, Lärosal 1506, Sanna Nordin-Bates
16:30
13:00
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Lör 16/1 
v 2 
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Sön 17/1